Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) AlvóSámán válasza petymek (#2135) üzenetére


AlvóSámán
újonc

Szia! Svgyula nem jól tudja, az enyém droidos. Itt van két kép az óra beállító panelről.

(#2152) #85619712 válasza bl4ze (#2150) üzenetére


#85619712
törölt tag

Köszi! :) Ment mint a karikacsapás, a gyári magnó kb 5 perc alatt kipattant a helyéről, abban már volt gyakorlatom :D vagy négyszer is ki volt már szedve mert gond volt a kijelzővel, mindig elhalványult. Ezt meguntuk és azért döntöttünk androidos fejegység mellett, főleg, hogy annyiért adták majdcsak mint ha vettünk volna egy gyáriból másikat a kia-tól. A legtöbb idő a gomb tanítás volt, rossz helyen próbálkoztam, de végül az is megvan! :C Minden más adta magát, tényleg plug&play, a patentok is passzolnak az eredeti helyükre. A launchert feltétlenül kipróbálom, elég fapados a jelenlegi. Még egyszer köszi a segítséget! :R

(#2153) fenyőke


fenyőke
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítség (infó) kellene.
Tervezek egy 2din Androidos fejegység beszerelését.
A kinézett készülék a leírás szerint kezeli a kormányról vezérlést, de ha jól láttam a csomagban nincs hozzá olyan kábel amit a rádióba kell dugni (egy szögletes 8 tűs csatlakozóba) ,illetve az autó CANbus csatijához kell csatlakoztatni.
Az autó amelybe be szeretném szerelni egy Mercedes w203 -as 2003-as évjárat.
A rádió pedig egy YUEHOO 7 Inch 2 DIN for Android 9.0 Car Stereo Radio 8 Core 4+32G
Valójában elég lenne az kis csatlakozó amit a rádió hátuljába kell dugni a canbus -hoz és a másik (autó) oldalát rá tudom forrasztani akár ,ha jól vettem ki a készülék leírásából nem kell hozzá canbus box ,csak össze kell drótozni és a rádió menüjéből ki kell választani az autó típust, vagy ha ez nincs benne ,akkor meg is tudja tanulni a gombokat.

Hol tudok ilyen kábelt vagy csatlakozót venni?

A bekötése a rádió hátulján levő aljzatnak (ehhez kellene a dugó, mert azt nem adják hozzá):

(#2154) hzx0 válasza fenyőke (#2153) üzenetére


hzx0
aktív tag

Nekem 2002-es w203-ba van. Mivel 2007 ig ugyan azt a protokollt használják. Kell hozzá Can-bus modul. Ami egyébként típus specifikus fejegység ahhoz adják a modult és mind a 2 féle ISO csatlakozót. Plug & play nem kell mokolni meg forrasztani.

(#2155) fenyőke


fenyőke
csendes tag

Köszi!
Annyit helyesbítek az infókon, hogy 2004 után a faceliftes modelben már audio20 szabvány a rádió , az korábbi modelleknél audio10.
Itt most a konkrét esetben a rádió elvileg támogatja ezt a canbus típust, csak rá kellene drótozni valahogy, de ehhez kell az a csatlakozó amit a rádióba kell dugni. A képen van a bekötése.

(#2156) svgyula válasza fenyőke (#2153) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Sajna csak ilyet találtam.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#2157) hzx0 válasza fenyőke (#2155) üzenetére


hzx0
aktív tag

Én pont egy audio 20 as gyári rádiot cseréltem ki 2002es az autó. Amit Can-buson érzékel : Hang le/fel, csatorna léptetés, tolatásnál kamera képre vált, ajtó nyitásra be bootol, telefon kezelés, Rádió frekvencia a műszerfal kijelzőn 2 szál droton nem fog működni can-bus doboz nélkül. Mert nem ellenállás alapon müködik. Ami az androidos fejegység sima csatlakozóján van key1 key2 nem köthető össze a Can rx/tx (vagy Can hi/lo) kábelekkel. Eléggé körbe jártam a témát mikor az enyémet vettem. Mindegy hogy fl. elötti vagy utáni 2007 ig ugyan az a kommunikációs protokol. És még egy buktató. Mielőtt megveszed nézd meg hogy kábelen megy-e a rádióból a hang vagy optikán. Ha optikán akkor még kábel kórbácsot is kell behúzni a csómagtartóig.

(#2158) #85619712 válasza fenyőke (#2153) üzenetére


#85619712
törölt tag

Itt tudsz venni ilyen csatit. [link]

(#2159) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Létezik értékelhető hangminőségű bt-s/microSD-s fejegység Kínából, ami 1 DIN-es?
:R

(#2160) oszy


oszy
veterán

2003-as Corollaba melyik egységet érdemes megvenni, ami normálisan szól? Most van egy 1 DIN méretű Alpine. Gyári hangszórókkal egészen jól szól. A gyári egység számomra értékelhetetlen. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2161) mlado válasza mlado (#2077) üzenetére


mlado
csendes tag

Sziasztok! Volt ez a kérdésem. Kaptam választ, hogy a 2 GB RAM kevés. Eddig olyan fejeket néztem amik kimondottan jimnybe valók. Mert nem szabványos a férőhely. Ezek viszont nagyon drágák.4 GB os 130 felett. Viszont van hozzá keret. Tehát szeretnék kérni olyan ajánlást, ami szabvány 2 din méretben a legjobb, mondjuk 80 k íg. Waze, zene és video lejátszás wifin keresztül, lehetőleg normális hangzás, és radio hallgatás a cél. Wifin keresztül mehet az online radio is. Pár bevállt, jó készülék érdekelne. Köszi

(#2162) bl4ze válasza mlado (#2161) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem 2gb ram van allwinner T8 mellé és tökéletesen elég Android 8.1 fut alatta

.:. bl4ze .:.

(#2163) kirkri válasza petymek (#2111) üzenetére


kirkri
addikt

Közben találtam egy videót amiben OTG kábellel frissíti a fejegységet A10-re.
A saját fejegységem A8-A9 frissítése is ugyanezzel a módszerrel ment, szóval holnap ez alapján megcsinálom. Nem tudom az SD kártyás módszer nálam miért nem működik.

Ha esetleg valakinek szüksége lenne a videóra:

[angol nyelven]
[német nyelven]

A szükséges progi és a driver linkjei a video alatti leírásban megtalálhatóak.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#2164) fenyőke válasza hzx0 (#2157) üzenetére


fenyőke
csendes tag

Köszönöm!!!!

(#2165) Dißnäëß válasza fenyőke (#2164) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Visszatalálós. :)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#2166) kirkri válasza kirkri (#2163) üzenetére


kirkri
addikt

Teljes siker!

Ha valaki a videó alapján látna neki, akkor arra figyeljen, hogy csak az egyik USB portra kötve látja a laptop a fejegységet. (Nálam az 1-es port). Érdekesség, hogy arra a portra pendrive-ot dugva viszont a pendrive tartalma nem látszik, úgy gondolom az egy szerviz port lehet.

21 éve a Prohardveren! ™

(#2167) svgyula válasza kirkri (#2166) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A fejegységeknél nem mindkettő Adat nálad valószínűleg az egyik csak töltésre van beállítva. Az egyik rádiónál találkoztam a "kódos" menüben ilyen beállítási lehetőséggel is. Ott engedélyezni kellett a másokdik USB csatlakozót.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#2168) kirkri válasza svgyula (#2167) üzenetére


kirkri
addikt

Nem csak töltés, mint írtam, kizárólag ezen kommunikál a laptoppal a fejegység. (Erre fel is hívta a figyelmet a gyártó) Viszont ebbe hiába dugok pendrive-ot, azt nem látja. Így amikor az OTA frissítést akartam feltenni a friss A10 rendszerre jól megszívtam, mert szedhettem újra ki a fejegységet, mivel előtte az OTG kábelhez átdugtam a 2-es USB-ból a hosszabbítót az 1-esbe és erről jól megfeledkeztem. Utána meg csodálkoztam, hogy miért nem akarja az A10 felismerni a pendrive-okat. :B

21 éve a Prohardveren! ™

(#2169) VROBY


VROBY
tag

Sziasztok!

Lenne valakinek ötlete a rádió érzékenységével kapcsolatban. Nagyon idegesít a folyamatos keresés.....

Köszi

(#2170) #85619712 válasza VROBY (#2169) üzenetére


#85619712
törölt tag

Kapcsold ki az AF-et érzékenyebb antenna és/vagy antenna erősítő. Ja és gondolom a local mód ki van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#2171) VROBY válasza #85619712 (#2170) üzenetére


VROBY
tag

Az AF ki van kapcsolva. A local mód be. ....

(#2172) Diák66 válasza VROBY (#2171) üzenetére


Diák66
őstag

A local-t kapcsold ki, Dx lesz a jó, bár enyém esetében is a "nesze semmi fogd meg jól".... csak végig száguld a sávon, mintha az autópályán érezné magát. AF esetén meg aztán még a nagyvárosokban is, hiába veri ki a jel a szélvédőt.

(#2173) #85619712 válasza VROBY (#2171) üzenetére


#85619712
törölt tag

Local módot kapcsold ki, ha ez nem segít akkor esetleg egy antenna erősítő.

(#2174) mumtaz válasza Galla007 (#2116) üzenetére


mumtaz
senior tag

Azzal nincs is baj, hogy rögzít-e, vagy nem.

Az a baj, hogy ugyanolyan formában (házzal) adnak rengeteg kamerát, de más a belső. Meg ez a nagy szórás, hogy nem találni olyat, ami mindenben megfelel. Olyan dolgok, amik másik kameránál működnek.
Ez a baj, hogy ennyire nem az igényeket követik. Én szívesen adtam volna ki több pénzt egy olyan kameráért, aminek olyan szép a képe (sötétben is), mint obdpeak-nek, de tudja GPS Trackinget, mint az X28.

Android alkalmazás fronton egyébként mindkettő rossz. Az OBDPEAK alkalmazása jó lenne, ha legalább az ADAS-t szabadon lehetne konfigurálni. Például a figyelmeztetéseket. Mert annál például a hangos figyelmeztetés Kínai. Bele túrtam az alkalmazásba és hangfájlokból van benne kínai, angol és orosz. Mégis csak kínai nyelven karattyol. A másik, hogy jó lenne, ha lehetne állítani a figyelmeztetések típusát. Például, hogy szövegel, pittyeg, vagy csak vizuálisan figyelmeztet.
Az X28 alkalmazásában pedig az ADAS semmi. A képen semmit nem mutat (Az obdpeak-é még az autók távolságát is mutatja). Csak szövegel: (Pay attention). Semmi más
Ugye az X28-nál meg vannak indulási problémák is.

A kettő közül az OBDPEAK-et tartanám meg, vagy vennék belőle olyan változatot, ami tudja a GPS Trackinget. Sokat segítene.

Egyébként külsőre az ATOTO kamerája teljesen megegyezik az X28-al.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#2175) VROBY


VROBY
tag

Köszönöm! Ki kapcsolom a Localt! ( holnap próba)

(#2176) bobek72


bobek72
tag

Sziasztok. Ha esetleg valakit érdekel az aláírásomban van egy fejegység bangoodos vétel.

(#2177) gyuszek2121 válasza VROBY (#2175) üzenetére


gyuszek2121
csendes tag

Nézd meg a radio chip számát, NXP6851 volt nekem először de mivel határ mellett lakom és kb 40 km-re van az adótorony rossz volt a vétel, keresgélt állandóan, ha átmentem a szomszéd városba ott már nem volt gond 10 km-el közelebb a toronyhoz. Beruháztam egy másik fejegységbe, amiben NXP6686 ic van, most már tökéletes. Tanulópénz megvolt :(

(#2178) svgyula válasza VROBY (#2175) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Csak hogy tiszta legyen. Az LO= helyi adók az összegerjedés miatt a bemenő jelszintet csökkenti. A DX=távoli gyengébb adók. Ha minden normálisan működne akkor ezzel a beállítással(tökéletes antenna!) tapasztalnál egymásra karattyóló adókat. Az AF vagyis inkább AFC Automa Frekvencia Control azt jelentené(?), hogy amikor a rádió melegszik akkor az egység alkatrészei kicsit elhangolódnak és elmászik az adó a beállított frekvenciáról. Ezt hivatott ez az egység kontrollálni úgy, hogy megkeresi a legmagasabb jelszintet és arra állítja a vételt. Ha viszont az egész frekvencia tartomány egy katyvasz akkor csak oda vissza rohangál. Az erősítőkkel csak egy a gond még pedik az ha a rádió elé van berakva akkor az nem csak a rádió jelet, hanem a "zajt" is erősíti vagyis egy erős sistergő valami lesz azokon a részeken is ahol nincs rádió adás, így a hangoló egység nem vagy csak nehezen tud különbséget tenni valós jel és "zaj" között.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#2179) Diák66 válasza svgyula (#2178) üzenetére


Diák66
őstag

Pontosítanák egy kicsit, az LO, vagy LOC valóban a Lokális, tehát helyi adók vételére van kitalálva, de valójában az AF, vagyis Alternatív Frekvencia mellé hasznos. Mivel ez azt csinálja, hogy az AF az RDS adatokból kinyeri az AF frekvenciákat, ezek tartalmazhatnak úgynevezett lokális csatornajelöléseket is. Ez akkor hasznos, ha egy csatorna (talán idehaza ez a Rádió 1 hálózatnál lehetne hasznos, ha használják, de szerintem nem, Ausztriában a tartományi OE2 esetében jól működhet) valóban úgy működik az országban, hogy megyére/tartományra van osztva, adott megyében/tartományban több frekvencián fogható. A tartományi/megyei bontásban, idősávonként eltérő lehet a műsor, emiatt nem lenne szerencsés, ha egy másik tartományi/megyei frekvenciára állna át a rádiód, mert hirtelen mást hallanál.

Erre való igazából a Loc a rádiókban, de egyes rádiók ilyenkor a jelszintet is figyelik, hogy csak az erős jeleknél álljon meg a kereső. A Dx pedig valóban a gyengébb jelű távoli adókat takarja.

Az AFC az más, ne keverjük ide. Annak a lényege, hogy a tunert adott frekvenciasávon tartsa! Ez ma már teljesen alap, de az ősrégi gigaméretű asztali Videoton tunerek (mag hasonló őskövületek esetén) volt nagyon lényeges. Ugyanis, amelyikben nem volt AFC áramkör, azokat gyakran kellett korrigálni rádióhallgatás esetén. Ez annyit jelentett, hogy a beállított frekvenciáról egyszerűen "elmászott", elhangolódott a tuner, emiatt idővel nem pontosan ott állt, ahova be lett állítva.

Erősítőt felesleges venned, a legtöbb mai autóban az antenna talp már tartalmazza, kérdés hogy a kínai cucc a fantomtápot (5-12 V megadja-e neki.) Na meg a normális FM vételhet a pici nyúlfarok antenna kevés, ideálisan a 75cm lenne jó, de a 38-42 cm közötti is már elfogadható vételt ad a tapasztalataim szerint.

(#2180) Diák66 válasza Diák66 (#2179) üzenetére


Diák66
őstag

Így néz ki az Osztrákok RDS-e. Egyes autórádiókban egyébként Reg. (mint regionális) funkciót kell bekapcsolni. Az androidba ezt másképp kezelik ugye.....

Jobb oldalt alul látható az AF lista, szépen egymás alatt vannak azon frekvenciák, amik azonos jelet sugároznak. Ami nem alatta van, az regionálisan eltérhet bizonyos idősávokban.

[ Szerkesztve ]

(#2181) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Az agamában mit tudok állítani az alvó módban, ill. mire jó?

(#2182) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Használ itt vki MTCE MCU-s androidos fejegységet? Amennyiben igen, milyen tárcsázó programmal? Nekem egy Hal9k moddolt Andoid 9 van rajta, de a tárcsáuója szerintem vmi bűn ronda, már főleg híváskor azokkal az elbaszottul nagy telefon ikonokkal. Olyasmit szeretnék, ami kicsit kultúráltabban néz ki és van lehetőség visszaadni a mobilra is a hvást benne. Android 10-en esetleg normálisabb ez ennél?

(#2183) Pityu89 válasza bokarcsi71 (#2181) üzenetére


Pityu89
senior tag

Szerintem ennek akkor van értelme ha valaki tabletet használ, nem fejegységet.

(#2184) Per Me válasza bokarcsi71 (#2181) üzenetére


Per Me
tag

Nézted ITT a leírást?

(#2185) nagya.tuz


nagya.tuz
újonc

Sziasztok! Elnezest, ha zavarna vkit a kerdesem, de nekem nagy problemat jelent a megoldas. Szoval: en is beugrottam a csapdaba. Vettem egy hizpo 2dines fejegyseget. Egy-ket hetig minden ok volt. Szep, jo volt, de hamarosan jott az elso gond. A radioja hol szolt, hol nem. Inditozas utan folyamatosan vette az adasokat mindaddig, mig ki nem nyomtam mert bekapcsolas utan kezdedott megint. Azt hittem antenna gond de az jo volt, mert az eredeti radio teljesen jol mukodott. Ezt meg lenyeltem, de egy beallitas midositas utan minden eltunt. Kikapcsolas, inditozas, logo, abdroid betotoldik, menu kep, es ekkor bumm! Behgrik egy piros felirat a kepernyo felso soraban, a hatterben a menu tovabbra is. Device not activated! A ketyere mukodik, de negszunt a gangositas a gombbal, a kormanyvezerlessel sem mukodik. A navit ujra kellett telepiteni. Probaltam a resettel, de csak ki es bejapcsolta a masinat. Ujabb oroba: setting, egyeb betendezes, 8888 kod beutese de az aktivalasra nincs lehetoseg. Itt tartok, pontosabban azt szeretnem kerdezni, hogy szerintetek lehet e az op-t ujra telepiteni (android 9) ha egyaltalan ez negoldana e a dolgot, mert aktivalo kodot bem adott meg a gyarto ;akit nem ajanlok senkinek) Elismerem a hivamat, minek midositgattam a beallitasokat, minek vettem ismeretlen chccot az aliexpressrn, de a kocsimhoz ezt ajanlottak. Koszonom tanacsaitokat! Udv!!

(#2186) Diák66 válasza nagya.tuz (#2185) üzenetére


Diák66
őstag

Az MCU verzióját tudod esetleg?

(#2187) bokarcsi71 válasza Per Me (#2184) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm szépen. Pityu89-nek is.

(#2188) petymek válasza AlvóSámán (#2151) üzenetére


petymek
senior tag

A képek lemaradtak, nem láthatóak.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#2189) petymek válasza kirkri (#2163) üzenetére


petymek
senior tag

Ez gyakorlatilag ugyanaz, mintha a coreboard ki van véve, és azt csatlakoztatod közvetlen PC-hez.
Viszont a videón látott megoldás teljesen biztos, hogy nem működik minden fej egységnél, mert a fejegység USB csatijáról nem érhető el az EMMC. Viszont ezek szerint újabbaknál már van ahol igen.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#2190) petymek válasza fenyőke (#2153) üzenetére


petymek
senior tag

Ilyen csatlakozó vásárlásához nem kell kínai kereskedőhöz folyamodni. Elektronikai alkatrész boltban kapsz ilyet (ahol félvezetőket, forrasztó ónt, stb. árusítanak). Filléres dolog, és lényegesen hamarabb is van.

Viszont a kínai fejegységekbe a Can buszt közvetlen bekötni nem lehet /ezért használnak külső dekódert/. A key.x nem Can busz bemenet.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#2191) petymek válasza nagya.tuz (#2185) üzenetére


petymek
senior tag

A magyar nyelvtan szépségeit mellőzted, így elég nehéz kihámozni bármit az írásodból, mit csináltál eddig.
A gyári állapot visszaállítását próbáld meg legelőször.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#2192) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Sziasztok
Honda Civic 10g, gyári fejegysége lett cserélve egy [ilyenre] Az talán Dasaita?

A lényeg, hogy alapvetően minden nagyjából jól működik, de a mikrofonnal nem vagyok megbékélve. Van a készlülék előlapján is egy, ill. adtak hozzá egy külsőt is, amit kivezettem a gyári helyére, de mégis elég rossz minőségű a hangja, legalábbis a gyárihoz képest.

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e vmi ajánlott külső mikrofon, amit használhatnék a fejhez adott helyett?

A legjobb persze a gyári lenne, de azt állítólag a canbus vezérli, szóval azzal nem tudok mit kezdeni.

(#2193) nagya.tuz válasza petymek (#2191) üzenetére


nagya.tuz
újonc

Igazad van! Elnézést is kértem rögtön, de az oldal arról tájékoztatott, hogy újabb üzenetet nem küldhetek, míg nem jön meg az első válasz valakitől. Sajna elég idegesítő a dolog és a levél hirtelen felindulásból született!🥴 Köszönöm tanácsodat! A gyári beállításokat nem állította vissza, semmilyen módon, ezért fetődött fel az op újratelepítése. Újra olvasva írásomat valóban zavaros lehet a dolog, de a lényeg, hogy az inaktív állapotból nem hajlandó újra éledni a rádió és a kormányvezérlés. Majd 70 ezret kiadtam asemmiért? Okulva a dologból senki ne piszkáljon olyaba, amihez nem ért - mondom ezt magamnak főkeg.😡

(#2194) svgyula válasza nagya.tuz (#2193) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Szerintem próbáld meg a kapcsolatot felvenni az eladóval. Írd meg, hogy nem indul a fejegység. Egyszer volt nálam is ilyen(hasonló) hiba amit az okozott, hogy a beállításokban a méreteket felhúztam max-ra. Ebből az következett, hogy amikor elindult a fejegység és jött volna a launcher akkor beugrott egy fekete kép és itt vége is volt. A szerencsém az volt, hogy a fentről lehúzható menüt elértem és ott sikerült x. alkalommal megtalálnom a hibát és a visszaállítás után normálisan üzemelt. Neked nem voltak ilyen hajlamaid? Mármint a szöveg és betű méret állítás? Ha nem akkor még kérheted az eladót, hogy küldjön egy update file-t és annak a telepítése talán segít.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#2195) nagya.tuz válasza svgyula (#2194) üzenetére


nagya.tuz
újonc

Szia! Koszonom, de a Hizpo vmi titkos ceg lehet mert semmit sem talalok rola. A keszuleket az aliexpressen vettem🥴🥴

(#2196) Diák66 válasza nagya.tuz (#2195) üzenetére


Diák66
őstag

Ez [link] nem lesz jó? Tudom, semmirevaló honlap. A kínai gyártók kb. ilyenek, van akit ennyire sem lehet elérni. MCU az érdekes, ha ezt sikerül a készülékben megtalálni, már több infót találsz majd a neten.

(#2197) nagya.tuz válasza Diák66 (#2196) üzenetére


nagya.tuz
újonc

Szia , koszonom! Ha megtalalom irok es tovabbi segitseget kerek. Gondolom egyedi az esetem.

(#2198) AlvóSámán válasza petymek (#2188) üzenetére


AlvóSámán
újonc

Szia! Igen én is észrevettem,de addigra már nem tudtam módosítani a hsz-t. Most felteszem.

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

(#2199) petymek válasza nagya.tuz (#2193) üzenetére


petymek
senior tag

Még mindig azt mondom, a gyári állapotot próbáld visszaállítani, ha az android nem megy, akkor recoveryből. Sőt eleve innen lenne érdemes.
Mivel ez egy darabagig jól működött, így esetben inkább valószínű a user error, mint a fejegység hiba.

"az oldal arról tájékoztatott, hogy újabb üzenetet nem küldhetek, míg nem jön meg az első válasz valakitől."
Büntibe voltál, vagy miért ez a hülyeség?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#2200) petymek válasza AlvóSámán (#2198) üzenetére


petymek
senior tag

Ez a kép a rendszer beállításokból van?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.