Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) hungobungo válasza paolinho (#76) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Root Explorer-t használj a fájlok bemásolásához. Simán bemásolni nem szabad őket, mert nem tudod kiadni rájuk a megfelelő hozzáférési jogokat, így a telefon nem találja őket és állandó újraindulással reagál (pláne a framework-nél).

Amikor belépsz a \SYSTEM\ mappába, a jobb felső sarokban nyomd meg a gombot amivel írhatóvá válik a partíció [R/W] vagy ilyesmi.

Mindent, amit módosítottunk, először másoljuk a /SYSTEM/ mappába (érdemes kipróbálni pl. egy kissebb cuccal, mondjuk calculator.apk).
ITT ADJUK KI RÁ(JUK) a rw-r--r hozzáférési jogot, és ezután a MOZGATÁS funkcióval küldjük a helyére (/SYSTEM/APPS vagy /SYSTEM/FRAMEWORK).

így már egyrészt átkerült fizikailag rákerült a /system partícióra a fájl, vagyis a csere pillanatok alatt lezajlik, másrészt a mozgatás már nem fogja a hozzáférési jogokat módosítani/elrontani úgy mint másoláskor.

Érdemes újraindítani a bemásolás ELŐTT és UTÁN is a telefont, mert ki tudja hogy a lecserélt appok közül már melyik van a memóriában...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.