Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) z0d1AK válasza upszilon (#40) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem feltételeztem, hogy nem megy az indavideo, hanem kijelentettem, hogy nem megy. Mint írtam, Flash 2.2 alatti verzión nem érhető el, így nem fogja megjeleníteni. Ezt csak a kedvedért ki is próbáltam most a telefonomon, és képzeld, valóban így van. Most láttam kb. 3. alkalommal az Indavideo-t életemben. Felemelő érzés volt.

2.2-re már elérhető, elég sok készüléken ez található. Azokon meg is található a Flash támogatás, és nézhető az Indavideo.

Natív alkalmazás írható Indavideo-ra, ugyan úgy, mint Youtube-ra, de nem teszi senki, mert nincs értelme, nincs rá akkora kereslet. Én sem fogok ezért megtanulni Android-on programozni.

A személyeskedést pedig fejezd be. Talán kicsit többet tudok az Android-ról, mint te. Hazugságot nem tudom, hogy hol olvasol, csak azt látom, hogy nem vagy tisztában megannyi dologgal Android-dal kapcsolatban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#42) z0d1AK válasza sbazsi (#39) üzenetére


z0d1AK
veterán

1024x600 felbontás hátránya, hogy hivatalosan nem támogatott felbontás még Android-on.

Nincs olyan pont, amiben fejlődés várható áremelkedés nélkül sajnos. Ha ez a tudás neked elég, akkor szúrj ki egy pillanatot, amikor jó az árfolyam, és rendeld meg.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#43) #16820480 válasza z0d1AK (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, pedig sajnos market nélkül nekem nem annyira nyerők ezek a gépek. illetve nem is a gépek, hanem maga a rendszer. az egyik legjobb dolog benne pont a market megléte. akkor majd inkább várok egy olyat majd valamikor elérhető áron, amin az is lesz már.

sbazsi: folyamatosan jönnek új cuccok, de ha neked a mostani tudása is megfelel, akkor legfeljebb arra várhatsz, hogy olcsóbban kapod meg. mondjuk szerintem itt is be fog állni majd ,hogy szorulnak egre olcsóbb gépekbe is lefelé a jobbnál jobb paraméterek, ahogy a telefonoknál.

(#44) z0d1AK válasza #16820480 (#43) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, elég hasznos tud lenni a market. Ha nincs, akkor marad a manuális letöltés, de az nem annyira kényelmes.

Legolcsóbb forgalmazott alternatívaként a Commtiva N700 érkezik majd, ami a ViewSonic ViewPad 7-es gépével teljesen megegyező lesz, ám mégis a legolcsóbb tablet lesz a hazai piacon. Kapacitív 7"-os kijelzővel, 3G-vel, és nagy üzemidejű akksival érkezik majd.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45) upszilon válasza z0d1AK (#41) üzenetére


upszilon
őstag

Semmit sem értettél abból amit neked írtam. :(

(#46) #16820480 válasza upszilon (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

egyébként láthatólag te sem értesz meg semmit abból, amit ketten próbálnak már elmagyarázni. teljesen korrekt válasz hangzott el a kérdésedre, nem tudom mi a baj.

(#47) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Nyugalom emberek ez csak a kettős fronthatás én is lezúznék valamit olyan gyomoridegem van. :R Jó kis totyik ez nem kellene hamar bezárnatni. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#48) mumk


mumk
tag

Én azt hiszem a Thosiba Folio 100-t választanám. Ez már 2.2-s, igaz GPS nélkül jön, de nekem ezekben az eszközökben kicsit feleslegesnek is tűnik a navi. Lehet tudni már valamit a pontos megjelenéséről?

MIUI 0.12.24.

(#49) upszilon válasza #16820480 (#46) üzenetére


upszilon
őstag

A baj az, hogy nem tudja mi a valóság és a feltételezés között a különbség. Lehet, hogy az idő utólag őt igazolja, de csak utólag és csak lehet, nem pedig biztos.

(#50) upszilon válasza mumk (#48) üzenetére


upszilon
őstag

A megfontolt "választáshoz" az ár és egy jó teszt is szükséges lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#51) mumk válasza upszilon (#50) üzenetére


mumk
tag

Számomra az ár huszadrangú, ha tetszik megveszem, ha nem jön be, eladom. Ez a mások által való tesztelgetés nem tetszik. Én már csak ilyen hebrencs vagyok. :D :DDD

MIUI 0.12.24.

(#52) upszilon válasza mumk (#51) üzenetére


upszilon
őstag

:)

(#53) #16820480 válasza upszilon (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

írtam privátot inkább, mert ide off :)

(#54) upszilon válasza #16820480 (#53) üzenetére


upszilon
őstag

Hüm-hüm, nem jött privi tőled még eddig.

(#55) z0d1AK válasza upszilon (#49) üzenetére


z0d1AK
veterán

Továbbra sem értem, hogy mi a problémád, valószínűleg nem is fogom. De legalább ne offold a topicot a hülyeségeddel.

(#48) mumk: 2010. végén, '11 elején érkezik a Folio, és hát a Tegra 2 & Froyo páros elég erős lesz. Ha nem lesz rajta GPS, akkor ugye a Market is kiesett.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#56) mumk válasza z0d1AK (#55) üzenetére


mumk
tag

Köszi. A Market miatt nem igazán aggódok. Ugye, hivatalosan fizetős sincs itthon, mégis használom már több mint fél éve. :)

MIUI 0.12.24.

(#57) z0d1AK válasza mumk (#56) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha nem gond, akkor jó.:)

Milyen méretben keresel, és milyen paraméterekkel?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#58) mumk válasza z0d1AK (#57) üzenetére


mumk
tag

3.. hozzászólás. :)

MIUI 0.12.24.

(#59) sbazsi válasza upszilon (#49) üzenetére


sbazsi
veterán

Akkor légyszíves tájékoztass minket, tudatlanokat, hogy mi a valóság! Szavaidból immár sokadszor azt érzem ki, hogy Te mindannyiunk összes tudásánál jobban értesz az Android rendszerhez, és boldoggá tesz minket, hogy itt vagy a fórumban! :R :R :R
Nekem is elegem van a feltételezésekből! :C

(#60) z0d1AK válasza mumk (#58) üzenetére


z0d1AK
veterán

Áááá, így már más.:D
Nem lesz olcsó mulatság, de ha ez nem zavar, akkor elég sok minden közül tudsz választani, csak kérdés, mi minden jön ki karácsonyig, ami elérhető is lesz.:F

A toshiba kérdéses, asus eeepad jövőre jön, viewsonic viewpad 100 talán megérkezik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.