Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#798) Tirexi válasza Abu85 (#795) üzenetére


Tirexi
addikt

Oké akkor lenne két kérdésem ezzel kapcsolatban:

1) Úgy tudom, hogy minél melegebb a számtech iparban valami annál hamarabb tönkre megy. Példa: [link]
Ez mennyire igaz akkor a VGA-kra? Vagy ezekre olyan solid-ok vannak rakva amik 94fokra vannak teremtve?

2) Ha én engedem az én VGA-mnak a 90 fokot mint temp target-et akkor az nem baj? Tehát mehet 90 fokon is akár több órán keresztül? Vagy csak AMD kari mehet olyan magas szinten?

"Megnövelték az UVD órajellimitjét, így képes sztereó 3D-s 4K-s anyagokat is lejátszani"
Na egy újabb tipikus AMD-s jövőbelátó technológia... Csak úgy érdeklődés képen mit gondolsz arról szerinted ma Magyarországon hány embernek van 900k-s 4K-s monitora?
Olyan dolgokkal szórakozik az AMD már megint amire egyszerűen nincsen kereslet. Meg ott a DX11.2 amit még nem is használ ki játék... Nem értem miért kell az AMD-nek állandóan a jövőbe tekintenie. Amire a 4K monitor emberi áron lesz arra már még 4 generáció VGA le fog jönni.
Ráadásul most nézem 3D-s 4K-s megjelenítő te édes Istenem.. amikor még a sima 4k-s monitor is majdnem 1 millió forint. Hol élnek ezek?

Te írtad:
"Az ASUS PQ321Q tehát nem egy átlagos megoldás, és ezt tökéletesen alátámasztja az ára is, ugyanis a monitor 3500 dollárért vihető haza."
Erre meg még rájön ki tudja mennyi Magyar adó. Ja és akkor ez még nem is 3D-s monitor.

A hűtéssel bíbelődtek volna ahelyett, hogy olyan dolgokkal foglalkoznak amit 5 év múlva lehet majd csak megvennie egy átlag embernek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.