Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- sziku69: Szólánc.
- talmida: My Art II.
Új hozzászólás Aktív témák
-
haha megy az adok kapok: [link]
A lehető legilletékesebb ember válaszolt Galsingernek.

Ugye ő akkor volt az Intelnél és pont az említett projekten dolgozott mielött az Nvidiához átment."A külföldi sajtó arról számolt be, hogy Pat Gelsinger, az Intel vezérigazgatója, amikor korábban a Massachusetts Institute of Technology-ban (MIT) járt, azt mondta, hogy az NVIDIA sikerét a mesterséges intelligencia piacon tiszta szerencsének értékelte. , és úgy gondolta, hogy az NVIDIA sikere a mesterséges intelligencia piacon tiszta szerencse volt. A CUDA hamarosan elveszíti vezető pozícióját. Az eredmények arra késztették Bryan Catanzarót, az NVIDIA alkalmazott mély tanulási kutatásokért felelős alelnökét, hogy visszavágjon, mondván, hogy az Intel kudarca nem balszerencse, hanem a jövőkép és a végrehajtás hiánya.
Pat Gelsinger, az Intel vezérigazgatója panaszkodott, hogy ha az Intel nem zárta volna le a Larrabee gyorsítókártya projektet, akkor az NVIDIA nehezen tudna sikeres lenni az AI-piacon. Úgy vélte, hogy az NVIDIA vezérigazgatója, Jensen nagyon szerencsés volt. A vállalat teljesítménye zuhant, amikor elhagyta az Intelt , de most újra visszatért. Menj a dicsőség felé vezető úton.
Ezenkívül Pat Gelsinger nyíltan kijelentette, hogy az NVIDIA CUDA nyelv nem uralhatja örökké a mesterséges intelligencia képzési piacát. Az egész AI-ipar a CUDA felszámolásában reménykedik, és arra hivatkozott, hogy a Google és az OpenAI kezd elmozdulni a CUDA nyelvről a Python nyelvre. Egyszer az AI modell képzés befejeződött, nem akarnak többé a CUDA-ra hagyatkozni.
Az ilyen megjegyzések elégedetlenséget keltettek az NVIDIA vezetőiben. Bryan Catanzaro, az NVIDIA alkalmazott mély tanulási kutatásokért felelős alelnöke cáfolta az NVIDIA szerencseelméletét, és rámutatott, hogy az Intel kudarca a vezetők elképzeléseinek és végrehajtásának hiányára vezethető vissza. Bryan Catanzaro egykor az Intelnél dolgozott 2007-ben, 2008-ban pedig a Larrabee gyorsítókártya projektért volt felelős. 2006-ban áthelyezték az NVIDIA-hoz, hogy a gépi tanulási számítástechnikáért feleljen. Szilárd meggyőződése, hogy az Intel még akkor sem ér el jó eredményeket, ha folytatja a Larrabee fejlesztését."
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- HP ZBook Fury 17 G8 i7-11800H 32 GB RAM 1TB SSD NVIDIA RTX A3000 Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S10e 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo X1 Carbon 13,3" - i5 7300U, 8GB RAM, SSD, jó akku - számla, 6 hó gar
- Lenovo T14s Gen 1 Ryzen 7 pro 4750U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

