Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27322) füles_ válasza Z10N (#27320) üzenetére


füles_
őstag

Múltkor kifejtettem, hogy én hogyan tudnám elképzelni az 570 viszonyát az 580-hoz.
-Az XTR egyértelműen a legbrutálisabb lesz, magas fogyasztás, viszont magas órajelek. RX 580 only
-Az XTX-szet valami olyasminek tudnám elképzelni, mint a P10 XT. Vagyis nem lehet majd vele akkora órajeleket elérni, mint az XTR-rel, viszont a fogyasztás is értelmes szinten marad (180W körül?) Többségében az 580-asokba kerülnének, viszont menne némely 570-esekbe is (például Sapphire Nitro+-ba, mert az 1340 MHz-re boostol)
-Az XL-lek meg energiatakarékosak lesznek alacsony órajelekkel (1250-1300 MHz körül). RX 570 only

De ez megint csak az én agyszüleményem, én így tudom elképzelni.

Nem értem, honnan tudják, hogy az RX550 cut-down P12-re épül? Ha tényleg arra, akkor az egészeket biztos megint elviszi az Apple.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.