Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) schawo válasza #45185024 (#15097) üzenetére


schawo
titán

Mennyi AMD részvényed van?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15102) do3om válasza #45185024 (#15097) üzenetére


do3om
addikt

Melyik hír nem igaz?
megelőztek

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#15103) #45185024 válasza Asbee (#15100) üzenetére


#45185024
törölt tag

Mondjuk ezzel az a bajom hogy a cikk azt sugallja hogy a kiszálított Furyk hibásak és a kép ráerősít Ne radeont Ne vegyél !
Érdekes olyan cikk miért nincs hogy Szétesik a 980TI amikor kiveszed a dobozból ?
és a cikkben : Nem nem esik szét.

(#15104) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nem kaptak kartyat tesztre, lehet van benne kis sertodottseg is mert hat ha tudnak tesztelni idoben, no az olvasottsag, az bevetelt general... Ebbol a szempontbol ertheto, masik oldalrol meg ezzel is lehet tesztelni AMD oldalarol hogy jo dontest volt-e nem adni nekik kartyat, mert az ilyen cikkekbol egybol jon a visszajelzes. Ez nagyon jo am monitorozni a cegeket es komolyabb kovetkezteteseket levonni.

Amugy az ujsagirashoz hozzatartozik a kritika is, a lenyeg szerintem a stilus es a korites. Amit a Kitguru-n csinaltak az szanalmas es nem professzionalis. Az emlitett magyar oldalon is fel lehet velni ennek a nyomait, biztos nehezen dolgoztak fel.

Lehet azon porogni hogy nincs a 3XX-es sorozatban 2.0 HDMI, oszinten szolva 4K TV-t hasznalok nem tesznek ki 3%-ot sem a forumon, de valoszinuleg ezzel is tullottem a szamot, monitorra ott a DP.

Nem picsogni kell, hanem folyamatosan objektivan irni, ki lehet emelni a pozitivumokat de legyenek ott a negativumok vagy hianyossagok is. Egyes oldalak atestek a lo tuloldalara es csak a negativumokrol irnak es a pozitiv dolgokat meg kihagyjak. Aranyos, objektiv hirekert meg senkit nem szoltak meg.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#15105) Asbee válasza #45185024 (#15103) üzenetére


Asbee
veterán

Ez a te belemagyarázásod semmi több.

Szétesik a 980TI amikor kiveszed a dobozból ?

Remélem a kettő között te is érzed a különbséget. Ennyire ne akarjunk már állandóan amd ellenességet generálni.

(#15104) Yllgrim: Már látom itt az új divatot. Mindenki amd ellenes aki nem dicséri agyon őket. Persze a negatív is ott lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#15106) keIdor válasza #45185024 (#15097) üzenetére


keIdor
titán

Nem, inkább a PH elfogult velük szemben, talán ezért látod furcsának, iPon független szvsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15107) Televan74 válasza #45185024 (#15097) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ebbe van egy nagy adag sértettség is.Biztos nem kaptak tesztkártyát.Szegény iPon.Majd ha ráérek sajnálom őket. ;]

(#15106) Keldor papa A kupon akcióik miatt én inkább úgy vélem,hogy NV párti.Velük van szerződése. :U

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15108) gbors válasza #45185024 (#15097) üzenetére


gbors
nagyúr

Csak egy szó: clickbaiting. Ennyiről szól.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15109) ooszi


ooszi
senior tag

sziasztok lenne egy olyan problemam, hogy vasaroltam egy 4K tevet, mikor radugtam hdmi vel a tv t elsonek akkor megengete a 3000 feletti felbontast, na most ujjra raktam a windows-t es azota csak a 1980*1020 at engedi max felbontasnak, van valakinek valami otlette, amd es vga.

pls help

BY ooszi

(#15110) Yllgrim válasza ooszi (#15109) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat ha elsore is engedte es win -reinstall utan nem, akkor osszes update fel, es driverbol azt a verziot ami korabban is volt, bar ujjabak is engeniuk kellene.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#15111) ooszi válasza Yllgrim (#15110) üzenetére


ooszi
senior tag

Hat ez mar mind megtortent de semmi, regi vga drivert is probaltam

BY ooszi

(#15112) Asbee válasza Televan74 (#15107) üzenetére


Asbee
veterán

A kupon akcióik miatt én inkább úgy vélem,hogy NV párti.Velük van szerződése. Ezt ugye nem gondoltad komolyan :D. Akkor az összes bolt a világon aki NV kupont adhat NV párti ugye? Ja, mert az AMD nem ad, de ez is az NV hibája biztos. :D

Az állandó NV savazó Abu cikkeknél egyébként miért nem szólalnak fel ezek a lelkiismeretes emberek? Ez nem feltétlen neked szól, de lehet találni bőven állandó oda szúrkálást negatív minősítést. A kedvencem a gameworks-ös volt.

[ Szerkesztve ]

(#15113) -Solt- válasza keIdor (#15106) üzenetére


-Solt-
veterán

Menj be a tüzér utcai boltba, és nézd meg, hogy milyen logó pörög körbe-körbe egy baszott nagy tv-n! :) Én bírom őket, mindig náluk vásárolok, de elfogulatlannak nem nem nevezném őket! :)

www.smart-bus.hu

(#15114) Colos1 válasza #45185024 (#15097) üzenetére


Colos1
őstag

Nem tudjuk, hogy az nVidia nem-e így védekezik, mert fél a Fury -tól... Lefizeti az oldalakat, hogy ócsárolják... Volt már ilyenre precedens a hardveriparban... :K

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#15115) GregS


GregS
csendes tag

Hello mindenkinek.

Toshiba Satellite L50-B-1DL laptopom van amiben AMD Radeon™ R7 M260 Graphics kartya van. valamilyen oknal fogva a hivatalos Toshiba oldalrol letoltott Videokartya driver kidob Telepito csomag hibaval. Windows 8.1 van fent. frissitesek telepitve a mai napig.

Van valakinek valami otlete h mi lehet a gond? esetleg link mukodo driverrel kapcsolatban?

Elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#15116) Ren Hoek válasza -Solt- (#15113) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Én is otthagytam náluk már több mint 1 millát / ismerősök szülők saját pc-kre... de már egy ideje átszoktam a PCX-re. Bármit nézek minden olcsóbb, néha 1-2 ezer Ft-al is. + futár már csak 1K szemben 2.5K-val. Ez nagyon off persze csak na :) Amúgy az oldaluk meg tökjó szerintem, sok érdekes cikk van.

Majd Fury tesztjükre leszek kíváncsi. Már jöhetnének a 3XX-es tesztek is, bár őszintén engem már rohadtul nem érdekelnek ezek a kazánok 100-110 fokos VRM-el... Fury DX12 teszt lenne a legjobb már :))

(#15117) keIdor válasza -Solt- (#15113) üzenetére


keIdor
titán

Voltam már párszor.:) Szerintem arról nem az nVidia tehet, hogy az AMD nem támogatja őket, vagy nem ők voltak gyorsabbak, nem ők keresték fel előbb őket. A zöldek mindig is jobbak voltak marketingben, itt is látszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15118) Malibutomi válasza Ren Hoek (#15116) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A VRM hofok pont nem jo pelda mert az sok 970-en is majdnem eleri a 100 fokot.

(#15117) Keldor papa
Keldor azert az utolso ket hozzaszolasod igy egymas utan ekeg kemeny.
Az ipon fuggetlen...de ha megsem akkor well done nv hogy te gyorsabban fizetted le oket....

[ Szerkesztve ]

(#15119) -Solt- válasza keIdor (#15117) üzenetére


-Solt-
veterán

Én nem mondtam, hogy az NV tehet róla... :) Erőből játszanak, ez van. Fordított esetben az AMD is ezt csinálná, a történetnek ezzel a részével semmi bajom.

@Ren Hoek: A sokat szidott DC2 VRM hőmérséklete nálam még nem volt 90 fokos sem. Egyedi profil esetén még a 80 fokot sem éri el, és a hangja is bőven jó, szóval ez szerintem rossz példa. Ha kifogynak 290/X-k, beáll az ára 390/X-nek, és nem lesz az rossz vétel 110K környékén.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#15120) #85552128 válasza Malibutomi (#15118) üzenetére


#85552128
törölt tag

Főleg, hogy csak az ASUS kártyáin lehet monitorozni. :))
Ott is csak a Strixnél éri el a 100-at, aminek az egyik "legrosszabb" a hűtése mivel a gyári ventivezérlés úgy van kialakítva hogy a lehető leghalkabb maradjon a kártya, egy Strix 390X-nél kíváncsi lennék ez mennyire jönne ki...
A Black bőven 90 alatt marad, de ott maga a tápellátás is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#15121) Abu85 válasza Asbee (#15112) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Most mégis mi a fenét lehet a GameWorksre írni? Őszintén és mindenféle gyártói szeretetérzés nélkül gondolj bele. Szerinted az jó, hogy mesterségesen úgy van paraméterezve a HairWorks, hogy a valós teljesítményigény 3-4-szeresét vegye le az fps-edből? Te mint játékos ezzel mit nyersz? Pont a GeForce használókat szívatja az NV, mert nem adnak lehetőséget a driverben paraméterezni az effektet, mert én beállítom a Radeonnal úgy, hogy csak 4-6 fps-be kerüljön az egész effekt bekapcsolása minőségvesztés nélkül, de te meg tudod csinálni ezt a 200-ezres kártyáddal? Szerintem egy 980 a jelenlegi minőség mellett meg tudná oldani 2-3 fps veszteségből. És akkor ne savazzunk egy ilyen irányzatot? Mit csináljunk vele, írjuk le, hogy teljesen elfogadható a PC-piac egészére, hogy (az összes VGA-t figyelmbe véve) egy amúgy 3-8 fps veszteségbe kerülő effekt a mesterséges trükközéssel 15-30 fps-t is lezabál? Magyarázd el, hogy ez miért jó a játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15122) Abu85 válasza -Solt- (#15113) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az Ipon egy bolthálózat. Az a céljuk, hogy azt adják el, ami raktáron van. Ennyi. És most mutass arra a boltra, ami nem ugyanezt teszi. Az, hogy ezt milyen formában érik el irreleváns, amíg a raktárak kiürülnek. Ez egy teljesen normális profitorientált magatartás a cég részéről. Olyan magatartás, amelyet a cégek 100%-a követ.

Én is dolgoztam boltban. Mindig annak a cégnek a reklámja volt kint, amelyikből több volt raktáron. Az volt a legjobb a kasszánál. Ha elfogyott, akkor lehet, hogy más cég terméke volt a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15123) Asbee válasza Abu85 (#15121) üzenetére


Asbee
veterán

Itt most nem erről van szó. Az nv-t lehet savazni, de hogy nincs hdmi 2.0 és ha egyéb gond van akkor azt nem ugye? Mert az AMD ellenesség. Nem én hoztam fel a témát egyszerűen egy példa volt, hogy miért nincs értelme belemagyarázni ilyen dolgokat 1-1 címbe, cikkbe.

(#15124) Abu85 válasza Asbee (#15123) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De itt erről van szó, ha a GameWorksöt szóba hoztad. Szimplán írd le, hogy neked mint felhasználónak és játékosnak (a 980-addal) miért jobb, ha a HairWorks 10-12 fps-be kerül most és miért nem lenne jó, ha a hardvered megcsinálná ugyanazt a minőséget 2-3 fps-ből. Ez az egyetlen eldöntendő kérdés, ami fontos.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15125) -Solt- válasza Abu85 (#15122) üzenetére


-Solt-
veterán

Nincs náluk semmi raktáron, kapcsolatban állnak X nagykerrel, és azok készleteit árulják X árréssel, szóval elvben őket csak az eladott mennyiség érdekli. AMD reklámot pedig még az életben nem láttam náluk, de lehet, hogy csak rosszkor jártam arra! :)

De mint írtam, engem az, hogy milyen reklám van kirakva, nem érdekel, soha nem vásároltam még reklám miatt! :)

www.smart-bus.hu

(#15126) Asbee válasza Abu85 (#15124) üzenetére


Asbee
veterán

Tehát ha amd-n valami nem jó, akkor az amd ellenesség, de ha NV-n valami nem jó akkor nem, igaz? Nem az a kérdés, hogy nem jó, mert engem nem zavar ha a GW-ről ezt valaki leírja. Ennek az egésznek ez lenne az lényege. Meg sok más állandó NV minősítés, azt lehet. Értem.
A GW szerintem sem az igazi, mert túl sokat veszít az ember a teljesítményből, de itt nem ez a lényeg most.

(#15127) Abu85 válasza Asbee (#15126) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De itt csak az a lényeg. Az egész GameWorks lényege, hogy mesterségesen lehessen a hardver teljesítményét befolyásolni. Ez az egyetlen indoka amiért zárt a forráskód is, mert máskülönben a fejlesztő egyszerűen átírná benne azt az egyetlen sort, amitől 3-4x-esére gyorsulna. De mivel a licenc ezt nem engedi meg, így megköszönik az adott stúdiónak, hogy küldtek egy olyan istenbarmát, aki aláírta a szerződést. Csak az a baj, hogyha ezt valaki leírja, akkor jön a savazós duma, de érdekes módon senki sem tudja megmagyarázni a játékosok közül, hogy miért jó a piacnak, hogy a HairWorks erőforrásigénye mesterségesen 4x-esre van tolva.
Keverhetsz ide bármit, hogy bezzeg az Intel és az AMD, de egyetlen olyan effektet nem láttam még tőlük, aminek nem lett volna nyílt a forráskódja.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15128) keIdor válasza Malibutomi (#15118) üzenetére


keIdor
titán

Azt ugye tudod, hogy attól még, hogy kiteszik az nV logókat mindenhová, attól még tudnak független cikkeket írni vagy tesztet készíteni. Elég rosszul értelmezted ezt is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15129) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Csak, hogy tisztába kerüljenek a dolgok.Az IPON hivatalos NVIDIA partner,ahhoz,hogy a negyedéves támogatásokat megkapja targetei vannak, külön a mainstream,performance és enthusiast szegmensű VGA-ra. A target egyik másik tényezője,hogy tartani kell az IHS(in house share), ez jelen pillanatban náluk 75%,amit az NVIDIA megkövetel.Itt nem vásárlásról,eladásról beszélünk,ami az IPON-nál kb. ugyanaz,mert nem készletez. Az AMD is támogatná őket,de ott az a feltétel,hogy csak hivatalos magyar disztribútortól lehet vásárolni,de abba az IPON nem ment bele,ezért az AMD nem ad neki kuponokat, az NVIDIA meg direktbe küldi nekik. Remélem így mindenki érti. Ez nem azt jelenti,hogy elfogultak,csak annyit,hogy jelenleg egy helyről jutnak pénzhez.

[ Szerkesztve ]

(#15130) Jack@l válasza Abu85 (#15127) üzenetére


Jack@l
veterán

Azt ne mond, hogy nem lehet paraméterezni benne az effekteket... (nemtom mert nem dolgoztam még vele, de ez nyílt forrás nélkül is egyszerűen megoldható)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#15131) Abu85 válasza Jack@l (#15130) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A GameWorksben nem. Azt kell használni, amit az NV lead. Ha nem jó, akkor a motort kell hozzáigazítani. Ha úgy sem jó, akkor ez van: effekt letilt. Annyit lehet, hogy az NV-t megkéred, hogy bizonyos dolgokat változtasson meg és akkor szállítanak egyéni dll-eket. Vagy nem, attól függ, hogy mit kérsz. Ha teljesítményoptimalizálásról van szó, akkor azt valószínűleg vissza fogják utasítani. Nem azért csinálják ezt, hogy jól fusson. Például biztosan nem fogják a tesszellációs faktort a HairWorksben 16x-re állítani, függetlenül attól, hogy semmi különbség nincs a 64x-hez képest. Ezt még kérni is felesleges tőlük. Valószínűleg emiatt a driverbe sem kerül ilyen paraméterezési lehetőség, függetlenül attól, hogy a GeForce fórumon nagyon kérik ezt a felhasználók.

(#15132) gbors: Javíts ki, ha tévedek, de az AMD oldalán a GameWorks konkurense a Radeon SDK. [link] - itt letölthetsz minden effektet, és benne lesz a forráskód. Az AMD-nél GameWorkshöz hasonló probléma nem fordulhat elő, mert a fejlesztő egyénileg paraméterezheti az effektet. Nem szükséges az AMD hozzájárulása hozzá. Ha elolvasod a licencszerződést, akkor az AMD annyit kér, hogy ha felhasználják az effektet, akkor dobjanak róla nekik egy mailt, hogy mit használnak és miben.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15132) gbors válasza Abu85 (#15127) üzenetére


gbors
nagyúr

Tehát az a lényeg, hogy az nVidia oldalán felmerülő (egyébként valódi) problémákat a vérbe kell elemezni, az AMD oldalán felmerülő (egyébként valódi) problémákat pedig még csak említeni sem kell. Ez a post nekem ezt sugallja.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15133) #45185024 válasza Bugfix1984 (#15129) üzenetére


#45185024
törölt tag

Igen bugfix ezt értjük.
De viszont az igaz hogy engem mint leendő vásárló az a hatás ér hogy mondjuk MSI 390x vásárlásákor NEM kapok játékot egy 57 ezer forintos 960 esetében meg utánad vágták a Witchert. Ezáltal engem mint AMD vásárló negatív megkülönböztetés ér.

[ Szerkesztve ]

(#15134) #85552128 válasza Abu85 (#15131) üzenetére


#85552128
törölt tag

A víz is 64x-re van állítva ami a játék config fájljából állítható nyilván az nV azt is fixálta...

Egyébként meg ott a pont gborsnál, egyik szemében a szálkát is a másikéban a gerendát sem...

[ Szerkesztve ]

(#15135) Malibutomi válasza keIdor (#15128) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En nem mondtam hogy elfogultak egy szoval sem.

[ Szerkesztve ]

(#15136) -Solt- válasza Bugfix1984 (#15129) üzenetére


-Solt-
veterán

Ezt jó tudni, köszi! :)

Más: Melyik kártyákhoz lesz Dirt Rally kód, nem tudod véletlenül?

www.smart-bus.hu

(#15137) Yllgrim válasza Jack@l (#15130) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha nem tudod miert okoskodsz bele? :)

(#15138) Keldor papa: Helyes, imadom a toyotat! :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#15138) keIdor


keIdor
titán

A Totalcar.hu most végig Toyota reklámokkal van tele, ennyi erővel ők meg Toyota elfogultak. :))

Malibutomi: A logókra írtam, az nVidiát reklámozzák, mert tőlük kapnak pénzt ezért. Az AMD is megkereshette volna őket, hogy tegyék ki a logót, reklámozzák a termékeiket. Tették vagy nem tették az most mindegy, az nV-vel állnak szerződésben, de ettől még ha tesztekről vagy cikkekről van szó nem elfogultak. (szerintem)
Remélem így már érthető...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15139) Asbee válasza gbors (#15132) üzenetére


Asbee
veterán

Köszönöm, hogy végre van aki megérti miről beszélek. Nem a GW kritikáját vitatom, hanem pontosan ezt amit te is írsz. De hát ugye el kell terelni a témát mint mindig. :(

(#15131) Abu85: Az a baj félre beszélünk. Olvasd el légyszíves honnan indult ez az egész és erre egy példa volt GW cikk, ami valamilyen szinten teljesen jogos, viszont aki 2 cím miatt ilyen következtetést von le, akkor ilyen cikkeknél miért nem?

[ Szerkesztve ]

(#15140) decibel válasza Abu85 (#15131) üzenetére


decibel
aktív tag

Már megint a hiszti a Gameworks körül. Biztos sz@r és boldog vagy, hogy ezen lehet ugrálni, de senki nem kényszeríti az NV-től fejlesztőket, hogy használják. Mindenkinek joga van mérlegelni, hogy használja és élvezi az NV támogatását vagy megírja maga/másik middleware-t keres. Ha valakit lehet szidni az a fejlesztő aki ilyen körülmények között implementálja.

Ki a hibás, aki legyárt egy pisztolyt, vagy aki ráemeli valakire és meghúzza a ravaszt?

"you are a monkey poo-poo"

(#15141) Bugfix1984 válasza -Solt- (#15136) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Elvileg a 2xx szériához,én majd a bestbyte üzletekben keresném.

(#15142) -Solt- válasza decibel (#15140) üzenetére


-Solt-
veterán

Tényleg ennyire bonyolult amit leír? Semmi mást nem állít, csak azt, hogy az NV gyakorlata káros JÚZER szempontból, pont.

@Bugfix: Köszi, akkor megveszem amíg akciós! :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#15143) Komplikato válasza #45185024 (#15133) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Már bocs, de az MSI összes kártyájából (ha már őket hoztad fel) van Lite és normális verzió, ahogy kb. összes többi gyártótól is pl. Sapphire. Itthon a legtöbb MSI kártya kapásból Lite, azaz lópikula se jár mellé. Egyszer tévedésből (!) küldött a nagyker a boltunkba valami GF6800-at amiben minden benne volt és vissza kellett nagyon gyorsan küldeni, mert netto 14.000-el került többe. Szóval erősen kétlem, hogy a probléma ott van ahol keresed. Másrészt AMD oldalán ha játék jár, akkor általában nincs semmi a dobozban, hanem regisztrálni kell oldalukon a terméket.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15144) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Szerintem meg offoljuk ezt a személyeskedést :U

(#15145) gbors válasza Abu85 (#15131) üzenetére


gbors
nagyúr

...válasz a második szakaszra:

Nagyon vicces, komolyan :) Senki nem beszél a Radeon SDK-ról, a HDMI 2.0 hiányáról van szó, ami a Fury esetében önmagában is gáz, de az AMD kommunikációját figyelembe véve kiemelten. Ezt a problémát említeni sem vagy hajlandó, miközben a GameWorks-ös aggályaiddal teletapétázod az összes elképzelhető VGA fórumot. Ennyi a történet, a konklúziót mindenki vonja le saját maga.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15146) Asbee válasza gbors (#15145) üzenetére


Asbee
veterán

Eléggé AMD ellenes vagy, hogy ezekről beszélni mersz. :)

(#15147) -Solt- válasza gbors (#15145) üzenetére


-Solt-
veterán

Most őszintén, melyik a komolyabb probléma? :)

www.smart-bus.hu

(#15148) Ren Hoek válasza Abu85 (#15131) üzenetére


Ren Hoek
veterán

...de amúgy az NV-nek miért érné meg üzletileg, hogy a VGA-ik nagyrészén szarul fusson egy effekt a Witcher-ben? Nem csak egy dilettáns hibáról van szó?

Emiatt vajon hány ember vesz 980Ti-t? Ellenben sokkal több kár éri a cég megítélését, és kib..sznak a vásárlóik TFH 98%-ával.

Persze káros a GameWorks, de kontrétan ezt szerintem előbb-utóbb javítani fogják. Egyszerűen logikátlan egy ilyen döntés marketing szempontból. Ha a Pascal küszöbön lenne még talán...

[ Szerkesztve ]

(#15149) keIdor válasza gbors (#15145) üzenetére


keIdor
titán

Ki tudja, lehet tényleg nem lesz kártya, ha leírják.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15150) Asbee válasza -Solt- (#15147) üzenetére


Asbee
veterán

Tehát akkor ha valami kevésbé komoly arról nem kell nem szabad beszélni? Meg nem kínos egy kicsit, hogy ez szóba jön és azonnal emeljünk ki egy NV dolgot és szedjük darabokra, a valódi témát, mondanivalót figyelmen kívül hagyva. Na én ezt nevezem amd elfogultságnak és NV utálatnak nem azt fordítva aki leközöl, két hírt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.