Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Menthirist


Menthirist
veterán

a tuning unlockra, feszelésre, driverre és win10-re való várakozás alatt lehet hogy akkor behúzok egy 4790k-t addig :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#15902) solfilo válasza Abu85 (#15895) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi! Kíváncsi leszek mit nyújt majd ezekben a kártya, remélem több oldal újra leteszteli majd! :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#15903) Jack@l válasza Abu85 (#15895) üzenetére


Jack@l
veterán

Általában játékot, gondolom, legalábis az ittlevők többsége azt...
Amúgy fogalmam sincs mitől lett ilyen gyenge a fury(csoda HBM -el hajszállal a 980ti fölé reméltem közel nulla tuningpotenciállal), nem hiszem hogy csak a rop-okra kellene kenyni az egészet.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#15904) odorgg válasza daveoff (#15892) üzenetére


odorgg
addikt

De ez nem Mantle. DX nem érdekes jelen esetben, ilyen kártyával senki sem DX-el tolja majd.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#15905) Abu85 válasza Komplikato (#15899) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez koncepciókülönbség. Felfedezhető az NVIDIA és az AMD architektúráit vizsgálva, hogy az NVIDIA főleg a geometria komplexitásának a növelését tartja fontosnak, míg az AMD a compute pipeline-ok építését és párhuzamos futtatását. Ezért is akarja az AMD annyira az új API-kat, mert amíg a geometria komplexitásának növelése egy részben ugyan, de reálisan működő irány a DirectX 11-ben, addig a pipeline-ok feldolgozása soros formára van kényszerítve, függetlenül attól, hogy a hardver mit tud. Ennek valószínűleg köze van ahhoz, hogy az AMD már a PS3-nál felfigyelt, hogy mire képes a gép, ha a megszokott módtól eltérően programozzák, míg az NVIDIA ezt valószínűleg látta, de úgy gondolták túl nehéz lenne átnyomni egy olyan váltást a PC-n, hogy az aktuális API-kat konzoloshoz hasonlók váltsák fel.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15906) smkb válasza odorgg (#15904) üzenetére


smkb
őstag

Csak mire nem DX11 alapúak lesznek a játékok, addigra ezek a vgak már mennek a lomtalanításba.

(#15907) rocket válasza solfilo (#15902) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem fogjak a nagy oldalak letesztelni ujra, pontosan ezert lenne fontos az elso benyomas.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15908) Komplikato válasza gainwardgs (#15897) üzenetére


Komplikato
veterán

Ugyan, jön a leárazás és minden a helyére kerül. A kérdés az mikortól vesztesség ez a gyártónak?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15909) Abu85 válasza smkb (#15906) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért az túlzás, az év végére még simán itt lesz mindegyik VGA (a mostani játékmegjelenéssel számolva, akkora már a mi tesztcsomagunkban nem is lesz DX11-es játék), ami most a piacon van. Szerintem még a következő nyáron is. Majd talán ősszel lesz váltás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15910) FollowTheORI válasza Abu85 (#15894) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na ez az amit írtam pár napja vagy mikor.

Értem én hogy 2-3 évvel ezelőtt kell erről dönteni és "jósolni" valamit.
Csak AMD-nél ez valahogy mindig félremegy.

Szerintem jobban jártak volna, ha mondjuk 3-3,5k core van csak (esetleg emiatt nagyobb órajel is/jobb fogyasztás akármi) + több ROP.
Aztán jövőre 14/16 nanón meg megtoldják a magok számát. :)
Senki az égegyadta világon egy rossz szót nem szólhatna rájuk hogy nem elég modernek.

Mindegy ez van.

Ezt is csak azért írom mert AMD a múltban is pont ezen bukott el. R600 stb stb. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15911) -Solt- válasza #85552128 (#15900) üzenetére


-Solt-
veterán

Először is, ahol van Mantle, ott a DX11 nem élvez prioritást, ergo DX11 alatt az összehasonlítás felesleges, mert AMD tulaj nem fog DX alatt játszani vele. Ez megint csak kapaszkodónak jó...

Az lenne a korrekt, hogy ahol Mantle van, ott az AMD-t azzal tesztelik, ahol GW van, ott az NV-t azzal tesztelik, AMD alatt nem alkalmazzák, majd kitesznek összehasonlító képeket, videókat, hogy mi a különbség! Esetleg a végére mehet egy összehasonlító teszt, hogy a GW effektekkel mennyit lassul az AMD kártya.

www.smart-bus.hu

(#15912) #85552128 válasza -Solt- (#15911) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nézd meg mit linkeltem a második topicban :)

(#15913) Abu85 válasza FollowTheORI (#15910) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Fiji fejlesztésénél az egyik vezető koncepció valószínűleg a VR lehetett. Ezt az AMD többször is elmondta. Abban valóban igazuk van, hogy ez ma az egyetlen hardver, ami ténylegesen alkalmas VR-re. Nem csak a teljesítményben, hanem a tudásban is megvan benne a stateless compute és a finomszemcsés preempció, a kis késleltetésű leképzés érdekében. Nem véletlen, hogy minden E3 VR demó ezen futott, semmi sem ad olyan folyamatosságot, mint a Fury X. És a VR Q1-ben bevetésre kerül, addigra pedig nem lesz új VGA, tehát a mostaniba kell belerakni a képességet, hogy meglegyen az élmény.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15914) daveoff válasza -Solt- (#15911) üzenetére


daveoff
veterán

BF4 alatt annyit jelent a Mantle, hogy nincs CPU limit, egy-két plusz fps-t egy jobb procival. És a BF4 már nagyon el van hanyagolva driver szempontból is szerintem, NV-re sokkal jobban optimalizálták az utóbbi időben. Tudom miről beszélek mert 450 órát toltam bele 290x(dx11, mantle egyaránt), utána váltottam NV-re, 200 órán már túl vagyok a 980-al is. Szóval az én tapasztalatom, hogy Mantle szinte semmit nem jelentett a játékban....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15915) Attix82 válasza daveoff (#15914) üzenetére


Attix82
őstag

Hisz Te is mérted a különbséget Mantleval 64 palyeres módba. Jóval több FPS jött ki az AMD VGAval DX11hez képest.

(#15916) Komplikato


Komplikato
veterán

Lehet, hogy OFF, de szerintem nem annyira:
Rengeteg szörnyűséget lehet felfedezni a PC verzióban, szóval kisregény írása helyett inkább csak a fontosabbakat emelném ki. Az fps például gyárilag 30-ra lett belőve, így ini fájlokban kell turkálni a platformon alapkövetelménynek tekinthető 60 fps támogatáshoz, de ez még csak a kezdet: annyira rossz az optimalizáció, hogy a 60 fps-t még a jelenleg elérhető legkomolyabb videokártyák sem tudják tartani. Gyanús, hogy AMD termékeken ki sem próbálták a játékot, mert akad, akinek 6 képkocka pörög le másodpercenként egy R9 290x-es modellen. Mindennek tetejébe az Arkham Knight egyértelműen szebben néz ki konzolon, mint számítógépen, ugyanis az ambient occlusion és néhány, a vizes felületek megjelenítéséért felelős effekt teljesen hiányzik a PC portból. A grafikai beállítások menüje természetesen gyalázatos, az élsimítást például mindössze be- és kikapcsolhatjuk, a fejlesztők pedig még azt sem kötik a vásárló orrára, hogy milyen AA eljárást használ a játék.

Szóval azért vegyél 200K+ kártyát, hogy meglegyen a gagyi konzolporton a 30FPS? :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15917) Jack@l válasza Abu85 (#15913) üzenetére


Jack@l
veterán

Láttam én már 970-el játszani embert oculussal... Megint ezek a nagy szavak, hogy ez az egyetlen hardver, naja. Már az is vicces hogy jópár ms késleltetést belerak a dp-hdmi/dvi átalakító. Milyen csatlakozó is van/lesz az oculuson?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#15918) daveoff válasza Attix82 (#15915) üzenetére


daveoff
veterán

Igen, ott ahol CPU limit volt....utána beraktam az NV-t, és megszűnt a CPU limit, duplazódott az fps....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15919) gbors


gbors
nagyúr

Egy dolog lenne még érdekes - milyen órajelen ment a Fury X a tesztek közben? Tartotta vajon végig az 1050-et? Látott valaki olyan tesztet, aki ezt is vizsgálta?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15920) Abu85 válasza Jack@l (#15917) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem mindegy melyik játékkal. Azért jönnek olyan játékok a Q1-ben, amelyek nehezen fogják a 90 fps-t stabilan tartani maxon egy Oculus által ajánlott géppel. Mint írtam nem véletlen, hogy ezek két Fijin futottak az E3-on.
HDMI 1.4 lesz a végleges Oculus Riften.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15921) stratova válasza Abu85 (#15920) üzenetére


stratova
veterán

Ha már erre jártál. Ti majd a Win10-es driverrel teszteltek? Úgy látom a többi oldal 15.15 beta-t használt.

Gbors: THW

[ Szerkesztve ]

(#15922) Jack@l válasza Abu85 (#15920) üzenetére


Jack@l
veterán

Csak egy kis hint a jövőre nézve:
"1440p 90Hz should be roughly 7.4Gbit/s bandwidth. HDMI 1.4 can do 8.16Gbit/s when other overheads are removed. HDMI 2.0 can do 14.4Gbit/s."
100 vagy 120 fps-es oculucra már nem nagyon kell fury-t kötni.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#15923) #35434496 válasza gbors (#15919) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ha vízhűtéssel nem tudná tartani az órajelet akkor nagy a baj.

[ Szerkesztve ]

(#15924) Komplikato válasza Jack@l (#15922) üzenetére


Komplikato
veterán

Addigra lehet DP lesz rajta és abból sem a jelenlegi.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15925) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Nézem a sok tesztet, egy következtetést sikerült le vonni. Ez a kártya vérzik driverből nagyon.

(#15926) Attix82 válasza daveoff (#15918) üzenetére


Attix82
őstag

Vagyis a mantléval is duplázódott AMDvel.

(#15927) rocket válasza gbors (#15919) üzenetére


rocket
nagyúr

Egyik tesztben irtak, hogy tartotta vegig.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15928) smkb


smkb
őstag

Elénzve a külföldi tesztek alatti kommenteket, tényleg nem a Fury X fogja kihúzni a gödörből az AMD-t. Nulla lelkesedős hozzászólás, pedig a tesztek előtt a külföldi oldalakon is elég sok volt a bizakodó. A termék sikeréről meg a piac dönt, azok a vásárlók, akik kommenteket írják, olvassák, nem a gyártó. A lecke fel van adva az AMD-nek, hogy, hogyan kíván életben maradni, ha már a keménymagos vásárlókörük is lemorzsolódik. Eljön az a pont, vagy már el is jött, amikor nem képes fenntartani egy céget a vásárlóköre, újat meg képtelen szerezni. Utóbbi már rég így van, de most úgy látszik, az előbbi is bekövetkezik. Az eddigi negatív spirál most meglódul. Ha most nem veszi meg senki bagóért, akkor mehet rá a koporsófedél, illetve max az ip-k kiárusítása.

(#15929) gbors válasza stratova (#15921) üzenetére


gbors
nagyúr

Hmmmm. Ebben a tesztben a fogyasztás feltűnően alacsony, a teljesítmény pedig szinte pont annyi, mint a 980Ti, 4K-ban pedig még talán jobb is. Lehet, hogy Tamásék egy alacsony szivárgású példányt kaptak, és nekik végig maxon ment?

(#15923) players111: Power budget miatt simán lehet.

(#15927) rocket: Melyikben? Érdekes lenne, van-e összefüggés...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15930) rocket válasza smkb (#15928) üzenetére


rocket
nagyúr

980ti eladasok felporogtek az biztos :)

#15929: Sajna nem emlekszem, ha ra bukknok kuldom a linket

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15931) TESCO-Zsömle válasza smkb (#15928) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az lesz ám a gyásznap mindkét oldal számára...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15932) mackosajt


mackosajt
addikt

Elég siralmas a FHD teljesítmény, de nem is arra szánta az AMD.
Érdekes olvasni a hozzászólásokat, akik ezt a felbontast kritizálják.
Nem szerencsés abszolút a gyenge teljesítmény de 4k egészen jól megy neki. A konnektorbol kivett teljesítmény viszont megint csalódás számomra.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15933) Komplikato válasza gbors (#15929) üzenetére


Komplikato
veterán

Na igen, azért felmerűlnek kérdések. Egyik teszben pl. 49 fok volt terhelve a kártya, másik teszben meg 58 fok. Elég nagy a szórás, nem?

Amit én nem értek, volt ahol BF4 alatt nem virított a kártya, pedig hát ugye Frostbite. Volt ahol régi UnrealEngine alatt sem. Viszont meglepő módon jó volt Far Cry 4 és Metro LL alatt, pedig az meg Dunia motor. Ezt így hogy hozták össze? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15934) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt gondolják a 390X elég FHD-ra. Csak egy gond van, nem mindenkinek elég a 60 FPS, mert ASYNC monitort használ mondjuk és oda nem baj, ha 100+ megvan. Kíváncsi vagyok majd egy PH!-s tesztre vagy, ha valaki megveszi és teszteli.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#15935) mlinus válasza h1mpi (#15934) üzenetére


mlinus
őstag

Viszont 4k-ban meg nincs meg a 60 fps a tavalyi játékokkal se(sok helyen még a 30 is alig), hát még azokkal amik jönnek... (ez nem csak a fury-ra vonatkozik. 4k monitort ezért nem veszek még hosszú ideig, nincs hozzá normális hardver, max sli/cf de én még1x nem fogok azzal szenvedni az tuti)

(#15936) FollowTheORI válasza gbors (#15919) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezzel a hűtéssel és tipikus fogyasztással tuti nem throttlingolt sehol.

(#15933) Komplikato

Más volt a környezet... semmi jelentősége.

BF4 (meg a frostbyte motor jelenlegi változata, mert a DAI is rossz) ezek szerint ROP limites azért van közel a szintén 64 ROP-os GTX980-hoz és 290-390X-hez.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15937) Televan74 válasza smkb (#15928) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez most csak késleltetett öngyilkosság.Már megint nem a megfelelő időben jöttek ki egy topnak szánt termékkel.A menedzsmentek kell majd dönteni arról,hogy meddig bírják még fizetni a veszteségeket.Könnyen lehet,hogy feldarabolás lesz a vége.

Nagyon "dühös" vagyok az AMD -re. :(((

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15938) tailor74


tailor74
őstag

Rendben lenne ez a kártya bruttó 180k jó magyar forintért.... Így sok... :)

Vagy driver hiány van (ami nem mentesíti a vörösöket a felelősség alól, hisz legalább teszt időszakra illet volna egy jót összehozni), vagy tényleg a 980 és 980ti közt teljesít, de akkor az árának is ott kellene lennie...

Televan: Igen, a 970/980 megjelenésekor nagyot szólt volna ez az ágyú, de így csak egy kis petárda puki lett... :D

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#15939) Cole86


Cole86
senior tag

Uraim!

Gyertek át ide, van neki már sajátja, minden hibája ellenére is a Furynak.. a találgatásoknak már vége! :U

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#15940) -Solt-


-Solt-
veterán

Lapozzátok át ezt is: [link]

www.smart-bus.hu

(#15941) Abu85 válasza Jack@l (#15922) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem ismerem a későbbi Oculus verziókat. Nyilván elképzelhető, hogy a 2018-ban érkező Rift már HDMI 2.0-t kap, vagy esetleg DisplayPortot.

(#15921) stratova: Ha lesz Windows 10 akkor áttérünk rá. Addig Windows 8.1 van.

(#15919) gbors: Elég alacsony a Fury variancia. 4% csak. Ennél még a 980 Ti varianciája is nagyobb, annak 7%. De ezzel nem tudsz mit tenni, ez a DVFS egyik hátránya, hogy ugyanaz a kártya nem ugyanúgy teljesít. Egyébként nyilván előfordulhat, hogy a Fury példány jól sikerült, míg a 980 Ti pont nem, de ugyanez igaz fordítva is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15942) daveoff válasza mackosajt (#15932) üzenetére


daveoff
veterán

FHD-ban határozottan alulmarad a konkurenciával szemben, 4k-ra meg egyik sem elég szvsz. CF-ről meg inkább ne is beszéljünk. Marad az 1440p, azt meg nagyon kevesen használnak egyelőre, így nem lesz nagy piaca....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15943) kalozhun100 válasza ktg3 (#15870) üzenetére


kalozhun100
őstag

Sz*rok a programozók XD

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15944) kalozhun100


kalozhun100
őstag

XFX Core Edition Pro Series 550W 80+ Bronze egy i5 4670k mellett meg egy U2414H mellé ez a kártya jó lenne? Bírná a táp? Vgay inkább maradjak egy R9 290X vapor-x mellett?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#15945) mackosajt válasza daveoff (#15942) üzenetére


mackosajt
addikt

Siralmas start ez.
Ha driver a gond, akkor azért, ha hw, akkor azért.

Nem mostanában tervezek vga-t cserélni, így megvarom, mi lesz. Addig hatradolok, és röhögök a "trollok harcan" :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15946) #45185024


#45185024
törölt tag

Elolvastam a teszteket látom mindenki itt szomorkodik. Hát én nem vagyok szomorú.
Én ezt vártam tőle amit hozott.
Full HD ben egy vonással a 980TI alatt 4k ban meg együtt mozog szinte mindenki,
van ahol a 980TI 4 k ban megelőzi a Titán X et :) Itt a fellegekben voltak az elvárások , de főleg az Nvidiások oldaláról. Tedd már fel a kérdést mennyibe kerül egy vizes 980TI , majd ha az is kijön 230 ba akkor azt mondom egy hajszállal előrébb vannak, addig nem.
Az nvidia Supported játékokban nem teljesít olyan jól ez tény, de azért kapnak épp elég "támogatást" a
programozók hogy ne is teljesítsen olyan jól.
Nekem VR hez kell meg max 1440 hez , és nem látom miért ne lenne ez jó?
Számomra inkább az a kérdés hogy a három fury (X, nano, Pro) teljesítményben hogy viszonyul egymáshoz.
A Protól továbbra is azt várom hogy verje meg a 980 OC-t és akkor rendben lesz és nálam vevős.

[ Szerkesztve ]

(#15947) daveoff válasza #45185024 (#15946) üzenetére


daveoff
veterán

Igaz még csak mobilról néztem teszteket, de nekem úgy tűnt, hogy FHD-n inkább a 980-hoz van közelebb, mint a Ti-hez....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15948) h1mpi válasza #45185024 (#15946) üzenetére


h1mpi
nagyúr

260K az eVGA és 1500 Mhz-en megy.Picit jobban bízok abban a gariban és hűtésben, mint a CM féle többiben. Itt 30K nem olyan pénz, amitől csődbe megy valaki, ha már ennyit elkölt.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#15949) #35434496 válasza daveoff (#15947) üzenetére


#35434496
törölt tag

1440p-ben is kikap nem is kicsit a ref 980 ti-től.

(#15950) #85552128 válasza #35434496 (#15949) üzenetére


#85552128
törölt tag

COD-ban is ref 980 szint.

(#15951) -Solt- : 9%, átlagban a 22 játék, játékonként levetítve ez többnyire 10%+ fölött van ami azért nem kis különbség...
Nagyon kevés játék van ahol jelentősen jobb a Fury mint a Ti a fordítottja viszont gyakori...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.