Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Menthirist válasza daveoff (#14400) üzenetére


Menthirist
veterán

viszont most ahogy olvasom egy topicban, a tonga 32 ROP-pal elkente a 64 ROP-os hawaii-t fillrate-be, a feleakkora memósávszél ellenére. Szóval ettől függetlenül még lehet kellően jó a fillrate így is.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14402) Malibutomi válasza Menthirist (#14401) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Errol beszelgettunk anno, hogy a Tonga ujdonsagai miatt lehet nem kell raduplazni a ROPokra

De mar nincs ertelme talalgatni, ugyis jonnek lassan a tesztek.

[ Szerkesztve ]

(#14403) HSM válasza Malibutomi (#14402) üzenetére


HSM
félisten

No és a Tonga újdonságokon felül az észbontó memória sávszélesség is igencsak jó hatással lehet az adatéhes ROP-okra. Ez a 64 ROP 110%-ra lesz itt kihajtva. :DD

(#14404) daveoff válasza Malibutomi (#14402) üzenetére


daveoff
veterán

Igen, megbeszéltétek, hogy a Tonga nem a hatékonyabb ROP-ok miatt gyorsabb.....;)[link]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#14405) zoli7903


zoli7903
csendes tag

Nem tudom volt-e már.

(#14406) csatahajós válasza Malibutomi (#14363) üzenetére


csatahajós
senior tag

Nah ha ez nem photoshop akkor pontosan ennek az alapján mondom azt, hogy nem lennék meglepődve ha valamellik elvetemült AIB megcsinálná a 4 GPU-s Fury kártyát..
egy ilyen Asus Ares 4-et mondjuk (annak a NYÁK-ján gond nélkül elfér a 4 GPU) - persze ott alap EK full cover vízhűtőblokk-ra kell gondolni hűtéshez és minimum 4X8 PIN. DirectX12 alatt memory stackinggel még működhet is a dolog (az lesz a 8K ready a mai marketing anyag alapján :D)

(#14407) westlake válasza zoli7903 (#14405) üzenetére


westlake
félisten

Nem. Ma még nem volt.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#14408) keIdor válasza Crytek (#14397) üzenetére


keIdor
titán

Azon a 980Ti-n is lehet még árat csökkenteni, sőt, kéne is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14409) Crytek


Crytek
veterán

Nagyon de nagyon várom mit tud majd ez a "kisebbik" Fury (Fiji Pro) mert az 550$-t ha csak átváltom eurora már bőven 150k felet vagyunk. Ebből arra lehet következtetni hogy szarrá kell vernie a 980-at hogy valaki megvegye. Remélem így is lesz :DDD

A másik amit epekedve várok az a dx12 gaming ,mert amiket itt írtok hogy jővőre ezek a kártyák szart sem érnek majd hát erősen bullshit.

Azt kötve hiszem hogy egy 980 nem lesz elég dx12-re.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14410) Assdak


Assdak
őstag

Én vagyok az egyedüli, aki normál felhasználás mellett, a vizezést csak kifejezetten hátránynak érzi?

(#14411) shteer válasza Assdak (#14410) üzenetére


shteer
titán

Nem.

..szerintem jónak tűnik

(#14412) Skinny26


Skinny26
aktív tag

Én a sima 390-et várom, ez lesz a gtx 970 ellen.. Várok még a vásárlással, ha az AMD nagyobbat dobbant akkor, Hi Red! :D

[ Szerkesztve ]

(#14413) keIdor válasza Assdak (#14410) üzenetére


keIdor
titán

Nekem az a bajom, és azért nem is vennék, mert akinek már kompakt víz van a procin, ott már nagyon meg kell válogatni a házat is ha VGA-ra is ilyet akar az ember. Mert oké, sokba elfér, csak az a nem mindegy, hogy hogyan meg mekkora szenvedés árán. Én pl. ezért a 750D-t nem szeretném lecserélni.
Számolni kell vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14414) Assdak válasza keIdor (#14413) üzenetére


Assdak
őstag

Az, hogy meg kell válogatni hozzá a házat, egy dolog. De melette még kifejezetten hangos is tud lenni.
Értelmét se nagyon látom, ha csak nem arról van szó, hogy kitekerték a lelkét is ezeknek a kártyáknak, hogy hozzá a konkurencia szintjét, és ezért viz kellett rá. Akkor viszont nem hinném, hogy nagyon lehetne tovább Oc-zni.

(#14415) TTomax válasza Malibutomi (#14389) üzenetére


TTomax
nagyúr

64 ROP :O

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14416) Malibutomi válasza keIdor (#14413) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez igaz, de nekem pl egy nem is high end 690II-ben a procin kompakt van, es ha csak a helyeket nezem ahova elfer egy ilyen 120-as huto, akkor be tudnek rakni meg kettot (hatra, elore...de meg egy harmadikat is alulra)

(#14417) keIdor válasza Assdak (#14414) üzenetére


keIdor
titán

Nálam a H100i nagyon csendes, egyáltalán nem hallani benne a pumpát. Én ilyen nagy torony léghűtést már nem is vennék soha procira. Oké drágább az ilyen egybe "játék" víz, de sokkal jobb szerelni, sokkal szebb, és sokkal több a helyed is a házban. (mást is könnyebb ezáltal szerelni)
És tényleg... nagyon csendes. :)
Szerk.: És még kihagytam azt is, hogy nem terheli az alaplapot extra súllyal.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14418) Crytek


Crytek
veterán

Egyébként most ,hogy így vége az E3-nak hol vannak a DX12-es game-ek?
Azért legalább azt kinyöghették volna melyek azok amik már úgye megjelentek ,de kapni fognak DX12-es patchet!

Egyedüli amit tudok a Project Cars .Nincs erről lista?

Next PC Upgrade: 2022

(#14419) Menthirist válasza Malibutomi (#14416) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem a 690 III-asomban előre vagy fentre fér egy-egy 280-as vagy hátra egy 120-as. Szóval csak eltenném valahova :)

Crytek: eleve hajnali 3 körül kezdődik a fő pc gaming show

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14420) Ren Hoek válasza Crytek (#14409) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A másik amit epekedve várok az a dx12 gaming ,mert amiket itt írtok hogy jővőre ezek a kártyák szart sem érnek majd hát erősen bullshit.

Szerintem nem írt ilyet senki. A DX12-nek nem ez a lényege. Amire még kijönnek rendes DX12 játékok az is egy csomó idő. A gépekben döntő többségben nv van, és amíg ez nem változik, addig valszeg ugyan úgy fog futni minden. Majd ha már terjednek a HBM-es nagy sávszéles kártyák. Én megelőlegeztem a bizalmat Abu szavainak, hogy még DX11 alatt is 5-30%-ot gyorsulnak majd a 290X/390X-ek. Nagyon kíváncsian várom a W10 drivert.A szart sem érnek max arra, hogy veszel egy kártyát 160K-ért és jó nagyot buksz rajta, főleg ha kijön a 14 nm.... de ez még nagyon a jövő :D

Szerintem vegyél valami kártyát és ne várd a csodát :)) Ahhoz meg hozzá kell szokni, hogy egy idő után a 100K< kártyákon is kell kompromisszumot kötni, Hairworks off pl és máris száguld a cucc. Ha mindent mindig maxon kéne, akkor félévenként cserélgetni kell kb :K

(#14421) keIdor válasza Crytek (#14418) üzenetére


keIdor
titán

Bő 1-2 évnyire vannak, ezzel a generációval felesleges is számolnod a DX12-vel, hiába "tudják", már rég itt lesznek a 14/16nm Pascal és új AMD kártyák, mire az első ilyen játékok felbukkannak.

Mondjuk én csodát nem várok, ugyanúgy marad a konzol az elsődleges. Oda fejlesztenek elsősorban, aztán mehet a PC port.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14422) Crytek válasza keIdor (#14421) üzenetére


Crytek
veterán

Én sem úgy várom a csodát, hogy akkor most fotorealsztika ON ,hanem ne olyan játék fattyakat kapjunk mint pl ez a AC Unity förtelem. Jól néz ki de okádékul fut meg bődületesen bugos.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14423) Assdak válasza keIdor (#14417) üzenetére


Assdak
őstag

Hát nálam egy H100i nagyjábol 2.5x emelné a zajszintet.. De tény, hogy én mondjuk különösen kényes vagyok a zajokra.

(#14424) keIdor válasza Crytek (#14422) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem semmi sem fog változni, én már hallottam ugyanezt párszor. Majd a DX10 elhozza a csodát, mert a DX9 rossz. Semmi nem változott, el sem terjedt igazán az nV miatt. Aztán jött a DX11, mint a megváltó, de a javulás ugyanúgy nem történt meg.
Ami optimalizálatlan az az is marad, mindegy az API. Régen is voltak ilyen játékok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14425) wjbhbdux válasza Crytek (#14418) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem fog semmilyen game varázsütésre dx12 patchet kapni, eltekintve mondjuk pár 5+ éves életciklusú multiplayer játéktól pl a Warframeből kinézem, meg a DayZnél mondták hogy lesz

[ Szerkesztve ]

/s

(#14426) Crytek válasza wjbhbdux (#14425) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt már most buktad mert Project Carshoz bejentették és 30-40% + performance-ot is ígértek mellé.
Ezért is kérdeztem hátha valaki tud még pár címet ami kapni fog.

Next PC Upgrade: 2022

(#14427) Abu85 válasza Crytek (#14418) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Itt van pár érkező játék, ami low-level API-t használ:
Need for Speed
Star Wars Battlefront
Mirror's Edge: Catalyst
Mass Effect: Andromeda
Plants vs. Zombies Garden Warfare 2
Ashes of the Singularity
Project Cars
Hitman
King of Wushu
Fable Legends
EVE: Valkyrie
Ark: Survival Evolved
Deus Ex: Mankind Divided
Robinson: The Journey
OVERKILL’s The Walking Dead
Storm

Több most fejből nem megy. Gyakorlatilag majdnem minden AAA ősztől számítva.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14428) odorgg


odorgg
addikt

Úgy látom idén nem lesz kártya csere. 200k-s kategória nem érdekel, 390x-em meg van, igaz fele rammal, de fullHD-ben ez nem érdekes egyenlőre.
Azért a Fury X-re kíváncsi leszek, mit mutat majd a tesztekben a 980TI, Titan-x ellen.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#14429) Ren Hoek válasza Crytek (#14426) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Deus Ex is jön DX12-vel: https://www.youtube.com/watch?t=140&v=Fh2FTywNJyU

Mocsokjól néz ki :) Mondjuk szerintem kell is 2 Fury hozzá majd :D

(#14430) #45185024 válasza keIdor (#14421) üzenetére


#45185024
törölt tag

"Mondjuk én csodát nem várok, ugyanúgy marad a konzol az elsődleges. Oda fejlesztenek elsősorban, aztán mehet a PC port."
-Most a microsoft konferencián kétszer is elhangzott a z alábbi mondat:
Xbox ÉS WIN10 exclusive ! Vagyis marad házon belül a cím de már nem egyedüli konzolfejlesztés...

(#14431) keIdor válasza #45185024 (#14430) üzenetére


keIdor
titán

Ilyen és ehhez hasonló kijelentést is hallottam már. :) De legyen így...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14432) guftabi96 válasza Abu85 (#14427) üzenetére


guftabi96
addikt

csomó helyen azt írják,hogy sok idő mire elterjed a dx12. Most akkor mi van? Itt egy csomó játék, ami a dx12 megjelenése után nem sokkal már meg is kapja azt. Vagy esetleg arról van szó, hogy inkább csak elmondható, hogy van benne dx12, de "ez még nem az a dx12, amire várunk" ?

#KeepFightingMichael

(#14433) Abu85 válasza guftabi96 (#14432) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sokan abból indulnak ki, hogy a korábbi API-k hogyan terjedtek. De nem veszik figyelembe, hogy a fejlesztők és kiadók nem csak az API előnyeit nézik, hanem az átállás költségeit is. Ez a low-level iránnyal gyakorlatilag spórolási lehetőség. Ha spórolásról van szó, akkor megéri egy fix költséget gyorsan felvállalni és utána profitálni.

Az átállás csupán azért lesz most gyors, mert nagyjából két éves szinten 30-40%-kal csökkenthető az optimalizálás költsége. Azért ez nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14434) wjbhbdux válasza Abu85 (#14433) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Meg az se elhanyagolható hogy most nem egy retek Windows Vistát kell megvennie mindenkinek hogy működjön :)

/s

(#14435) Menthirist válasza wjbhbdux (#14434) üzenetére


Menthirist
veterán

részben nem is véletlen adják ingyen a win10-et. váltsanak át minél többen minél gyorsabban.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14436) kovsol


kovsol
titán

Nem akarom elrontani az örömhangulatot a pesszimizmusommal, de bennem felmerült a következő dolog:
Ugye korábban arról volt még szó, hogy az NV csak azért tudta leszorítani a Maxwell fogyasztását, mert sok dologban butított az elődhöz képest. Na most bennem felmerül a dolog, hogy az AMD vajon miket butíthatott le a jobb perf/watt mutató érdekében.

Vagy a hbm ennyit hozhatott önmaga?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14437) do3om válasza keIdor (#14421) üzenetére


do3om
addikt

Nem olvastad Abutól hogy az éven rengeteg DX12-es játék jön. (1x db)

guftabi96
Lesz majd egy plecsni a sarokban hogy: DX12
;]
Kb. ennyit várok, nem hónapok kellenek mire azt mondható valamire hogy ez már DX12-re készült.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#14438) Menthirist válasza do3om (#14437) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért lássuk azt is, hogy milyen gyakran csúsznak cégek játékokkal, NEM abu hibájából :D Felsorolt egy rakat játékot ami low level apival (is) jön, eleve odébb van még a megjelenési idejük, meg aztán amelyik csúszik a megjelenéssel, az csúszik.
14427-ben van egy lista amik készülnek vele perpill (ennél azért több is készülhet), de ebből a Mass Effect kapásból csak 2016 vége, a többiből is sok csúszik 2016-ra. Talán a Deus Ex, a Wushu, a Project Cars támogatás és a Battlefront az, ami idénre még befér.

Szóval ezek a játékok jönnek low level apival, de nem mind idén kerül kiadásra. Lesz azért már idén is low level apijú játék.

kovsol: a legtöbb faragás a hbm miatt lett. Esetleg optimalizáltak a fiji felépítésén is, de a megtakarítás nagy része a hbm-ből fakad, hogy a chipek kevesebbet fogyasztanak, alacsonyabb órajelen is elég menniük, és rengeteg kábelezést megspóroltak a nyákon. A memória alrendszer súlyos tízwattokat eszik, ezekből lett finanszírozva a spórolás.

ebből fakad viszont az is, hogy ha maxwell procik vágottságát viszi tovább az nvidia a pascal-ba, és még ezt tetézik a hbm-mel, akkor iszonyat kis fogyasztású kártyákat eredményezhet, és az nv megint elhúz performance/watt-ban, ha az amd nem csinál valamit a téren a következő generációjával. No meg ugye a 14nm is besegít a spórolásba.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14439) schawo válasza Menthirist (#14438) üzenetére


schawo
titán

A Win10 jelen állapota alapján amúgy is tökös legény kell, aki idén bevállalja a váltást. Jövő év elejéig én biztos nem piszkálom bottal se.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14440) Menthirist válasza schawo (#14439) üzenetére


Menthirist
veterán

én simán váltani fogok kijövetelkor. Munkatárs már régóta használja a béta release-eket, neki semmi fennakadása nincs vele. Szóval ha júli végén kijön, én spec költözök is át rá. Speciel én elég jókat hallottam róla már most is. De akkor úgy néz ki tökös legénynek számítok :D pláne hogy mit veszthetek? újra kell tennem a 8.1-et ha nem jó a 10 még? na bumm :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14441) keIdor válasza Menthirist (#14440) üzenetére


keIdor
titán

Én szintén.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14442) Crytek


Crytek
veterán

Hoppá hoppá az E3 finálájára maradt az überség:

"PC-re is jön a felújított Gears of War.A PC-s változat kap pár extrát az Xbox One-oshoz képest: a játék támogatni fogja a DirectX 12-t, emellett akár 4K-s felbontásban is futtathatjuk majd. A framerate-őrültek is örülhetnek, mivel a fejlesztők nem maximalizálják a sebességet, így akár 60 fps fölé is kúszhat a számláló. Az Xbox One-os változat augusztus 25-én érkezik, de a PC-s verzió megjelenési dátumát még nem erősítették meg."

Nem tudom mit sízvtak ,hogy kiadják pc-re ,de nyomhatnak még belőle pár karistot és jöhet a Fable 2 is!!!!!

:R :R :R :R

Next PC Upgrade: 2022

(#14443) schawo válasza Menthirist (#14440) üzenetére


schawo
titán

Persze, virágbolti változatnál nincs sok jelentősége.

Previewt én is használok. Most épp bemondta az unalmast, és nem hajlandó bootolni. Még nem tudom miért, semmi különös nem történt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14444) Menthirist válasza schawo (#14443) üzenetére


Menthirist
veterán

van legál 8.1-em. ez mehet majd fel 10-re (első éves ingyen váltás, és kétlem hogy elveszne a 8.1 telepítési jogom ettől). Ha meg mégis konvertálódni akarna, akkor addig lesz virágbolti 8.1, amíg nem rakják rendbe a 10-et. Fizettem a 8.1-ért, és egy évig ingyen van a 10-re váltás.

Crytek: valahogy sosem mozgatott meg a GoW vagy a Killer Instinct

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14445) daveoff válasza schawo (#14443) üzenetére


daveoff
veterán

Milyen virágbolti? Én is használtam a win10 bétát, semmi gond nem volt vele, első nap váltani fogok, ugyanígy volt a win 8-al is.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#14446) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#14438) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sokmindent nem tehet az AMD, ha az nVidia az általad felvázolt utat választja -szerintem nem fogja- akkor cumi van. AMD-t kötik a konzolok a GCN-hez és azok funkcionalitásához, nVidiát viszont köti az új Low Level API őrület, amire minden nagy kiadó felszállt már. A pascal egy új architektúra, legalább 3 évig kéne szolgálnia. Kétlem, hogy egy évnyi előnyért beáldoznák a hátralevőket. Azért itt elég komoly franchise-okról beszélünk. Talán az UBI-t rá lehetne venni a GameWorks re, ők szeretik a dolgok könnyebb végét megfogni és szarni a felhasználókra, de az EA a SE és még pár óriás már oldalt választott. Abu írta, hogy 30-40% spórolást jelentenek az optimalizáció során, ezzel kell a GameWorks-nek versenyeznie.

(#14440) Menthirist: Szintén zenész. Amint kijön, váltok. Már a 6 éves hangkártyámhoz is találtam Win10 driver-t.

(#14443) schawo: Én Win7-ről fogok upgrade-elni. Kiszolgálta az idejét. Szavesen telepítenék linuxot, de a megszokáson túl vannak programok is, amik ide kötnek.

(#14445) daveoff: "Virágbolt" például az nMag. Vagy a Kalózöböl.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14447) schawo válasza Menthirist (#14444) üzenetére


schawo
titán

A váltást követő egy hónapig lesz visszaváltási lehetőséged. Ha nem váltasz vissza addig, akkor csak a 10 megy a továbbiakban. De ha visszaváltottál, akkor azzal lemondasz az ingyenes váltás lehetőségéről. Nix ugribugri.[link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14448) Menthirist válasza schawo (#14447) üzenetére


Menthirist
veterán

akkor váltok, és ha mégsem lenne jó valami miatt, ADDIG jöhet a warez 8.1... de kétlem hogy ha sorozatos problémák adódnának kiadás után sokaknál, ne vizsgálnák felül ezt az egy hónapot meg ingyen váltás dolgot. Ők sem hülyék.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#14449) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#14448) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván oka van annak, hogy egyáltalán meglépték ezt az ingyen váltás dolgot. Legyen bármilyen technikai probléma, attól ez az ok még nem fog megszűnni, tehát továbbra is érdek lesz, hogy a "vásárlók" ingyen jussanak hozzá.

Nem azért hagytak fel a kalózok üldözésével, mert rájöttek, hogy szélmalomharc, hanem mert felismerték, hogy akinek tényleg kell, az úgyis megveszi -mert el kell tudnia számolni vele- aki meg nem fizet érte, nos, az addig se linuxot vagy valami más alternatívát használ. Win-win.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14450) #45185024


#45185024
törölt tag

IPON irta
A harmadik, kicsit meglepő dizájnnal rendelkező jövevény a Radeon R9 Nano, ami egy nagyon helytakarékos megoldás, hiszen nyomtatott áramköri lapja mindössze 6 hüvelyk hosszú, teljesítmény tekintetében mégis ugyanazt tudja, mint a korábbi csúcskártya, a Radeon R9 290X. Nagyon úgy látszik, hogy segítségével egy teljesen új fejezet kezdődhet a Mini-ITX alaplappal szerelt konfigurációk piacán.

hogy mi van 210 ért ne 290x et tudjon már

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.