Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72421) rantotthusi


rantotthusi
tag

Sziasztok En is beallok a sorba azokhoz akik azt mondjak hogy az fx 8xxx es felette levo szeriakhoz minimum 990 es lap kell elismertem es elfogadtam a tenyt hogy ez igy van es a tapasztalataim is ezt mondjak! Barmilyen kecsegteto egy 970es lap annak boven eleg a 95wattos fx a 125wattosakat lehet alapon ugy ahogy elviszi de koztudott hogy az fx eknek kell a huzas igy a 970es lapokba En is azt mondom hogy csak 95wattos proci menjen azt valemnnyi huzassal el is birja jo pelda erre az enyem: Asrock 970 extreme 3 fx6300 4,4ghzen a vrm sut eleg forro de ezt meg elbirja a 4,5 ghzet nem mertem megprobalni el ne fustoljon irtak sokan es belatom ha ebbol a procibol tobbet akarok kohozni kell a 990es alaplap hiaba van egy jo nagy hutom Alpenfohn Brocken 2 es 5 db 12 centis hazventim a vrm meleg es a proci is az oke hogy a 55-60-62 jatek alatt ebben a melegben elmegy de a prime mar nagyon futene es azt erzem es gondolom a leirasok alapjan hogy egy jobb lapban mèg ennyisem lenne ide ertve a vrm et is es ki ne szeretne azt hogy a hardverei huzva is viszonylag huvosek maradjanak, mert En e parti vagyok!!! ☺ es azon gondolkozom hogy egy jobb alaplapot fogok venni azert hogy a kis fx6300 at meg jobban ki tudjam hasznalani ugy hogy ha veletlen lesz egy fx 8350 em akkor se legyen gond a hutessemmel azt meg majd az ido donti ele hogy egy fx8350 huzva lesz kesobb egy erosebb vgaval igy meg egy kicsit alaplap teren fejlesztek a gepen hogy jobb legyen ugyan akkor idovel tudom hogy mar az am 4 re kell atallni aminek majd eljon az ideje de addig is mindig egy kicsit foljebb!✌☺

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.