Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71022) vyce21 válasza Krogoth (#70999) üzenetére


vyce21
tag

Elég meggyőző teljesítmény :)

(#71001) Hencso:

Most nagyon megleptél ezekkel az adatokkal. :Y Meg látszik egyáltalán nem értek a játékvizekhez. Laikusként azt hittem azért egy DRP3 szintjét legalább tudja. Ha már papír forma szerint a víz 320W+ TDP a 250w-os DRP3-al szemben... :F :Y
Ezzel teljesen lebeszéltél a játékvizekről. Legalább is ebben az árszegmensben.
DRP3 nagyon szép eredményeket produkál, és messze a legszebb hűtő szerintem. Legalább is az én fekete piros össze állításomba az illik a legjobban :)

(#71002) propetya85

hehe :DD Porbáltam úgy választani házat, hogy minél nagyobb hűtő és minél hosszabb vga férjen be. Plusz jól is nézzen ki. Na és persze árban is férjen be a keretbe :)
Egyébként iszonyat jól néz ki a Corsairt 540. De én személy szerint nagyon sajnálnék ennyit ki adni csak egy gépházra.

(#71019) bebe159

Erről a hűtőről nem is hallottam eddig. Nagyon jó teljesítménnyel bír ahogy elnézem az eredményed és a teszteket róla.

Összegzés: :))

Leszűkült a kőr 2 hűtőre. Noctua NH-D15, Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,

A Silver egyértelműen a legjobb, legalább is tesztek alapján jobban teljesít mindegyiktől. Viszont valami borzalmas milyen hangos max fordulaton. Nem nagyon zavar a zaj igazából, de ez már szerintem elég sok.
D15-ről nem tudok sok mindent írni, pár fokkal marad el a Silvertől. Cserébe viszont szinte hangtalan. Tökéletes minőség. Plusz tuti lesz/van hozzá am4 felfogatás :D Egyedül talán a kinézete, a barna színe nem tetszik. De az legyen a legkisebb baja :D

Mivel mind a kettő egy árban van, teljesítményben is szinte agában vannak. Ezért mindenképp a csendes és híres Noctua lesz a befutó :)
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget. :D

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.