Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) ViZion válasza ludsimon (#23647) üzenetére


ViZion
félisten

Ninja nem hangos. Max a venti rajta. Thermalright tty ventit vagy AC-t, Xigmateket veszel rá és kész.

Mivel Ninja felülete nagy, így lassabb ventivel tudod hűteni... Ezért is félrevezető kiírogatni gyári adatokat, de kérdezz meg Ninja tulajokat. Ált. sűrű bordák a brutálabb fújást igénylik, terhelve hangosodnak, de hatékonyak. Macho-t vegyél 2 jó ventivel és nincs hang csak 10 perc Prime után...

Mindről leszedhető a venti, csak van, amin van gyári műa. burkolat, ott megy vele a design is.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23652) miresz válasza ludsimon (#23650) üzenetére


miresz
veterán

Az Alpenföhn Matterhorn Pure Edition- verzióból van nekik raktáron. Ugyan azokat az értékeket tudja,viszont ezen egy ventilátor van,de olcsóbb.Alpenföhn Matterhorn Pure Edition

Egyébként amit a hanygyász kolléga is ajánl Thermalright Macho Rev.A BW Az egy nagyon jó hűtő,csak drágább egy kicsit.

Ventlátor Sebesség 900 - 1300RPM
- 95 - 124 m³/h légszállítás
- ca. 17 - 21 dBa zaj

[ Szerkesztve ]

(#23653) ludsimon válasza ViZion (#23651) üzenetére


ludsimon
veterán

Mondjuk ez igaz.
Mert valami brutál ára van annak a hűtőnek amit fentebb belinkelt.
13k + még 3k, mert nem árulnak 2 db-os ventis kiszerelést, csak 1 db-osat ami elég durva ár így együtt. :Y

Asszem egy ilyen Cooler Master Hyper T4 lesz és ha nem elég halk akkor veszek rá egy ilyen Alpenföhn Wing Boost Pure Plus 120mm ventit.

Van nekem egy halk ventim házhoz adták azt fogom betenni az is ilyen 15dBA-s.
Az úgy egész halk lesz szerintem.

miresz:

Áá ezek nagyon drágák az a baj. Nem tuningolom úgy se, most 4200-ra belőttem mert végül így lett stabil a 8350 szóval ígymarad!
Gyári hűtéssel se megy játék közben 58 C fok fölé a hőmérséklet csak ilyenkor a 2500 rpm brutál hangos. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#23654) miresz válasza ludsimon (#23653) üzenetére


miresz
veterán

Az a cooler master hűtő,elég hurka,egy 8350-re szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#23655) ludsimon válasza miresz (#23654) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor mi lenne az ami 20 dB alatt teljesít ilyen 1300 Rpm-en max 8k-ig?

Találtam egy ilyen összehasonlító tesztet, egész jó helyen végzett annak ellenére, hogy halk:

[ Szerkesztve ]

undefined

(#23656) miresz válasza ludsimon (#23655) üzenetére


miresz
veterán

Elméletileg az adatai alapján ez,bár sosem láttam élőben ilyet.
Alpenföhn Groß Clockner

(#23657) RVR400 válasza ludsimon (#23643) üzenetére


RVR400
veterán

A többieknek nem fog tetszeni, de 7k-val bezárólag az AVC Hercules a best buy, ami hűteni is tudja rendesen.

(#23658) ludsimon válasza miresz (#23656) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi, hát ha nem lesz olyan aki tud 8k-ig még hasonló tulajdonságokkal bíró hűtést
1300 rpm-en 20 dB alatti zajszint, akkor ezt veszem meg jövőhéten. :R

Találtam egy kis tesztet is róla. [link]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#23659) miresz válasza ludsimon (#23658) üzenetére


miresz
veterán

Itt van egy teszt róla: [link]

Bár én szánnék egy kis + még hűtésre a helyedben,olyan 13-14 körül már nagyon jó hűtőlet lehet venni,amiben nem csalódsz tutira.

Egyébként az is egy alternatíva amit RVR400 kolléga ajánl,a kompakt víz,és ha jól sejtem neki van is egy eladó új szettje. :)

[ Szerkesztve ]

(#23660) ludsimon válasza miresz (#23659) üzenetére


ludsimon
veterán

Az majdnem dupla annyi, és nekem csak annyi a célom, hogy a gyári 57-58 C fokról 53-55 C fok legyen a max. :)

Meg persze a hang, de nincs komolya tuning, csak egy nagyon kevés.

Kompakt víz? :D
Ilyenról most hallok először. :D

Érdekel a téma !

[ Szerkesztve ]

undefined

(#23661) miresz válasza ludsimon (#23660) üzenetére


miresz
veterán

Egy ilyenje van a kollégának eladó:

[ Szerkesztve ]

(#23662) RVR400 válasza miresz (#23659) üzenetére


RVR400
veterán

Tőlem elvitték tegnap a garnitúrát, de szerintem van még hirdetve a hardveren. 7k-ig viszont tényleg nincs értelme levegőn gondolkozni sajnos.

Lefordíttattam gúglival az oldalt, amit linkeltél. EKL Gleccserszakadék meg EKL nagykereskedelmi Clock'ner
:DDD

(#23663) DeadMeat válasza .HUman (#23641) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor remélem beadja a kulcsot hamar és vehetek értelmes lapot :U Csak tudnám mit ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23664) ludsimon válasza RVR400 (#23662) üzenetére


ludsimon
veterán

Okés, de ehhez mi kell még? Kell valami más extra dolog is ezen kívül?

undefined

(#23665) miresz válasza DeadMeat (#23663) üzenetére


miresz
veterán

Asus M5A97 EVO R2.0 :K ;]

(#23664) ludsimon: Egy ventilátor,és ennyi. Itt van egy eladó példány: AVC Hercules vízhűtés rendkívül olcsón AMD-hez is

[ Szerkesztve ]

(#23666) DeadMeat válasza miresz (#23665) üzenetére


DeadMeat
veterán

:( Ha már asus lesz, akkor olyan, ami tud 2 kártyát 16x sávszéllel lekezelni.Nem kell megint 970.De szvsz bepróbálok majd egy msi-t, úgy is rég volt már.Inkább mint az anus ;] Ha az sem válik be kizárásos alapon úgy is csak az marad :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23667) miresz válasza DeadMeat (#23666) üzenetére


miresz
veterán

MSI 990FXA-GD65 ez jó kis deszkának tűnik.

MSI oldala

[ Szerkesztve ]

(#23668) Yeffy válasza ViZion (#23651) üzenetére


Yeffy
veterán

egyetértek a leírtakkal.
mondjuk nem tudom, melyik ninját nézted 6k-ért, gondolom használt, vagy régebbi, emrt én a 3 rev b-t 13kért vettem év elején.
de hibátlan, halk, de ha kell, oda tudod neki tekerni, manuálisan is. remek választás szerintem :R
a másik meg a Brocken, az lett volna, csak ahol vettem, épp nem volt. de a Matter is jónak tűnik... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23669) ludsimon válasza miresz (#23665) üzenetére


ludsimon
veterán

Venti mihez kell, ehhez, vagy a házhoz? Totál nem vizeztem még. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#23670) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Lehet hogy lesz majd egy kemeny FX, ami majd jobban odaver a zintelnek: [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23671) miresz válasza ludsimon (#23669) üzenetére


miresz
veterán

A radiátort a ház hátuljára kell felfogatni,(ha van ott a házadban 12 cm-es venti hely),és alá kell rakni egy ventit,hogy kihúzza róla a meleget.

(#23672) ludsimon válasza miresz (#23665) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem nagyon értek hozzá az a baj. :B

Tehát, hogy egy vízhűtés működjön kell hozzá: venti+szivattyú+radiátor + csövek meg egyéb alkatrészek?

Van 12 cm-es helyem!

Tehát a radiátort felfogatom oda, majd pedig hogy érted, hogy alá teszek egy ventit? A radiátorra teszem, vagy hogy alá?

undefined

(#23673) ViZion válasza ludsimon (#23672) üzenetére


ViZion
félisten

Víz nem jön ki 20 k alatt, csak ha single radis egybevízzel hajtod, de ott a teljesítménye max. kb. 10k Ft-os léghez hasonló. A helyedben használt Ninját, vagy a Macho-t venném. Most kell megvenni? Mert itt arról van szó, hogy 2 vagy 3 nagy pizza árát költöd el hűtőre, ami gyakorlatilag addig működik, eldható, stb. amíg a hőcsöveket ki nem fúrod, vagy szab-tam mester centis szeletekre szét nem vágja :D

Anno 7k körül vettem a léghűtőt, ~3 év után eladtam 3k-ért. Számoljunk: legyen mondjuk 1500 Ft/év. Ninját veszel 6k, 2 jó ventivel is 9000 Ft, de 3 év múlva a Ninja biztosan nem 0 Ft-os lesz, sőt! Ventiből ShellKretor is tesztelte, utána én is kipróbáltam: a legolcsóbb Xigmatek nagyon halk. Persze lehet csak 1,5 évig lesz halk, de lesz@rom, ha 1000 Ft akkor cseerélem ha jön a hang, míg egy 4-5000 Ft-os ventit az ember nem szívesen cserél le, akkor sem, ha már belemar a lapát a keretbe... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23674) Asbee válasza ludsimon (#23672) üzenetére


Asbee
veterán

Ilyen kompakt víznél egyben van az egész. Cpu blokk egyben pumpa -->cső-->radiátor. Tartály nincs. Ha 12-es a radiátor, azt felcsavarozod a 12-es ventihelyre és rá a ventit, vagy fordítva. Ha jó a venti, én úgy csinálnám, hogy a radiátort fújja.
Ha építeni akarsz, és mondjuk apróról is nézel, 30k alatt nehéz kijönni. Egy ilyen kompakt 12-es single radistól azért nem kell megváltást várni, mondjuk moddolni lehet később. :)

[ Szerkesztve ]

(#23675) ludsimon


ludsimon
veterán

Akkor az lesz, hogy spórolok és megveszem ezt:

Thermalright Macho Rev.A BW

17 - 21 dBa zaj

Ez tökéletesen halk.

undefined

(#23676) ViZion válasza ludsimon (#23675) üzenetére


ViZion
félisten

:R Felszerelés nem egyszerű, mert marha nagy darab. Ha nem szereled hetente, akkor tökéletes sztem.
Méreteket nézd át, hogy beférjen a házba!
Ha sokallod a hangot, akkor egy ventivezérlő, vagy kapcsoló és netezni venti nélkül is lehet (jól szellőző házban, mérsékelt tuninggal)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23677) RVR400 válasza ViZion (#23673) üzenetére


RVR400
veterán

Nos:

AVC Hercules teljesítmény = Thermalright Macho teljesítmény.

Ez éles és valós teszt, egymás után próbáltam a kettőt, mivel a Machot cseréltem a Herculesre. A dupla radival meg a most beépített tartállyal vagyok a Macho áránál, viszont 10 fokkal hűvösebb a cucc. Nekem ennyit megért.

(#23678) ViZion válasza RVR400 (#23677) üzenetére


ViZion
félisten

Érdekes. Nálam inkább a CM tx2 teljesítményhez volt közel, de halkabban. Most már árban jóval a macho felett járok... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23679) RVR400 válasza Brekkk (#23646) üzenetére


RVR400
veterán

Prime alatt meddig megy fel?

(#23681) Akcok94 válasza ludsimon (#23653) üzenetére


Akcok94
senior tag

csak 2500rpm pörgött? nekem volt olyan hogy 5000rpm környékén járt és az más hangos volt. amúgy a gyári amd pedig pörög fel? aida nekem max 5000 környéket mutatott már.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#23682) RVR400 válasza RVR400 (#23680) üzenetére


RVR400
veterán

Ez pedig a Hercules 2 radival meg a tartállyal Prime alatt:

[ Szerkesztve ]

(#23683) =HG= válasza DeadMeat (#23666) üzenetére


=HG=
addikt

Azért a két 970-es között ég, és föld a különbség !! Da ha nem akkor egy picit drágábban a 990-es !

[ Szerkesztve ]

(#23684) DeadMeat válasza =HG= (#23683) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem hiszem.Asus nekem még mindig nem alternatíva.Utolsó utáni szalmaszál, az is ideiglenesen. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23685) MiklosSaS válasza DeadMeat (#23684) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pedig az osszes alaplap kozul az Asus-al vagyok a legjobban megelegedve, mondjuk gigabyte-om meg a 775-os korszak ota nem volt. (De MiSI-t es seggszikla-t meg egyszer nem veszek az biztos !)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23686) ludsimon válasza MiklosSaS (#23685) üzenetére


ludsimon
veterán

Asrock nekem totál unszimpi, én sose vennék olyan lapot. :D

Nekem is Gigabyte volt 775-ös korszakomból, szerdán lett leváltva, tökéletesen tette a dolgát, csak kiöregedett és munkára nem volt épp valami bika gép.

undefined

(#23687) MiklosSaS válasza ludsimon (#23686) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Volt egy Z77 Extreme6-os belole, hat amiket az muvelt siman az oruletbe kergetett. -128 fok volt a cpu es akkor az osszes ventiket maximalis fordulatszamon tekerte. El tudod kepzelni mit jelent ez ? Hajnali 3-kor 9 darab 14 cm-es venti 2800 fordulaton uvolt, azert mert ha a seggszikla azt hiszi hogyha -128 fokos az a qrva 2600K-s, akkor nem melegiteni kell hanem jobban huteni.
Szerncse az asus-nal nem nagyon van ilyen, sokszor nem latja a ventiket vagy 48 V-nak latja a cpu feszt de meg nem annyira zavaro.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23688) DeadMeat válasza MiklosSaS (#23685) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én örülök, hogy elégedett vagy vele, tényleg. Ha nekem adnád ingyen, eladnám és bármi mást vennék az árából. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23689) Jim76


Jim76
aktív tag

Sajnos kevés időm volt, így csak mostanra sikerült egy olyan, számomra bőven elégséges, és remélhetőleg szerintetek is elfogadható hőterhelést jelentő beállítást találjak(azért írom le, hátha valakinek hasonló konfigja van, és még nem próbálta végig a beállításokat - én is új vagyok itt, de sok segítséget kaptam, és sok hasznos infót találtam ebben a topicban):
FX-6100
ASRock 970 Extreme 4
CoolerMaster Gemini II M4
(a mosfet-ek meg a részben a ram-ok fölé ér, throttling soha sem volt még vele, nagyon csendes, de már bánom, hogy nem a Big shuriken 2-t vettem kicsivel drágábban - az szintén hűti a cpu környékét is, de a cpu-t magát sokkal hatékonyabban, az összehasonlítások szerint)
Házon hátul Arctic Cooling F12, oldalt, cpu-ra fúj AC F8 PWM
BIOS 2.30
Win 8 N 64bit
Cool N Quiet - Enabled
minden egyéb energiatakarékossági dolog Disabled
Turbo Core - Disabled
APM - Disabled
OC Mode - Manual
4000 MHz 20x200
CPU voltage - 1.3000V
RAM: 2x4GB KHX1600C9D3/4G @ 1600MHz 9-9-9-27 1.65V-on

AIDA 64 Stability test 30 perc: [link]

Tudom, hogy semmi különleges nincs a fentiekben, talán csak számomra az, hogy a sok helyen előforduló, ASRock 970-es chipset-es lapok degradálása ellenére, ez a lap, ezzel a hűtővel azért, ha nem is égbemenő, de 20+%-os tuningot elvisel, és, mivel egy ilyen hűtővel egy 2,5x ennyibe kerülő bárakármilyen 990-es lapban is túlmelegedne a cpu magasabb órajelen, magasabb feszültséggel, számomra nem lett volna értelme több pénzt rászánni. (Ráadásul tuningolni sem akartam, csak meg lettem burkoltan fenyegetve, hogy meg leszek keresve, ha FX-et veszek, és alapon fogom használni :D ;) )

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#23690) MiklosSaS válasza Jim76 (#23689) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne AIDA-val teszteld, loxart sem er. Indisd el a prime95-ot es vele parhuzamosan nyomj egy furmark-ot, hagyd kb 2-3 orat. Aztan ha nincs kek-szurke-zold halal, fagyas vagy ujraindulas akkor mondhatod hogy stabil.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23691) - = Zk = - válasza MiklosSaS (#23690) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na ezt a prime és furmark "okosségot" most felejtsük el szvsz....

nekem prime alatt felmegy 70 fok fölé a gép, DE nem old még le.... viszont BF3, TR stb stb játékok alatt 54fokra beáll.. Aida CPU alatt is.... én erre azt mondom STABIL....
3500ticketes BF3nál, max 59fokos volt....ennyi.

szóval részemről a furmark és prime innentől kezdve egy felesleges dolog. maradjon ez az OC huszároknak

bár nincs gép, ami egy prime+furmarkot 2-3óráig kibír :D....

na meg, miféle alkalmazás/játék az, ami egy ekkora terhelést ad a gépednek?! de most frankón :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23692) MiklosSaS válasza - = Zk = - (#23691) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az enyem csak akkor nevezem stabilnak amiutan megvolt a 2-3 ora pime95(vagy IBT) + FurMark, 2-3 ora jatek es 2-3 ora munka.
Az AIDA stabilitas teszt szerintem eleg gyengen banik a processzorral. Munka alatt megvan mondjuk a 82 fok es AIDA-s tesztben alig eri el a 62-63-at. (5.1 ghz-rol beszelunk)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23693) - = Zk = - válasza MiklosSaS (#23692) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem "csak" 4,5-ről... és ez csak egy "8150"-es....
1,368V...+75%, HA kér még mellé...

én lassan egy hete használom így, hibátlan (Y) kop-kop....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23694) Jim76 válasza MiklosSaS (#23690) üzenetére


Jim76
aktív tag

Ezidáig semmilyen valós alkalmazást (renderelés, konvertálás), 1-2 órán keresztül futtatva sem érte el soha a cpu az AIDA által jelzett hőfokokat se, ezek után feleslegesnek érzem a kifejezetten nagy, és életszerűtlen hőterhelések próbálgatását, amit valóban csak a prime95-el lehet tesztelni, mivel más nem generál akkora hőfokokat. (9-10 perc prime után a 7. 640-es teszt környékén már 67C a magok, 76C a cpu, utána 1-2 percig 67-68 közt ugrál, de ott lekapcsoltam, nem várom meg, míg letilt mindössze a hőfok miatt - nem hibázik, ez a legfontosabb)
Valószínűleg, nyáron visszaveszem 3,7-3,8GHz-re, mert az megy 1.275-ön, és annyinál a prime 25 perc után is csak 63-64C-t generál (az is elmebeteg hőfok ilyen alacsony feszhez, AIDA ott 55C max-al ketyeg), de lehet, hogy veszek rá majd egy egyel komolyabb hűtőt, és így hagyom.

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#23695) - = Zk = - válasza Jim76 (#23694) üzenetére


- = Zk = -
félisten

komolyabb hűtőre tőlem +1 voks a Noctua NH-D14-nek (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23696) Jim76 válasza - = Zk = - (#23695) üzenetére


Jim76
aktív tag

Ez nem kicsi darab... :)
Az enyém 9eFt körül volt csak, ez azért több, mint 2x annyi, de a teljesítményadatok alapján valódi előrelépés lenne. Megfontolandó, köszi.

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#23697) - = Zk = - válasza Jim76 (#23696) üzenetére


- = Zk = -
félisten

V8 után nekem kibba nagy előrelépés volt....

jóval fentebb írtam is, milyen eredményt kaptam hőfokokra (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23698) laca000 válasza - = Zk = - (#23695) üzenetére


laca000
őstag

Nem kell okoskodni, az mondjuk igaz, hogy prime alatt is csak akkor van értelme, ha jól meg van "feszítve" az a processzor.
Lásd, mik a határai.
Véleményem szerint, még prime-ra sincs szükség.
Elég annak a processzornak full-on 5-6óra Crysis 3.
Aztán majd jól megtudod..
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#23699) - = Zk = - válasza laca000 (#23698) üzenetére


- = Zk = -
félisten

C3-mal sincs gondja... 59fok....

szal nekem MÁR nem kell hittéríteni... :DDD
Pont!...

szerk.
5-6ó C3?.... nem köszi. max BF3 előtt ülök ennyit.... de még ez előtt sem... aki ennyit ül a gép előtt/gém előtt hát ez van... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23700) laca000 válasza - = Zk = - (#23699) üzenetére


laca000
őstag

Az egy dolog, hogy az egy sz@r játék.

De hát nem erről beszélek? ;)

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.