Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) GabN73


GabN73
addikt

sziasztok.Mit ajánlottok kezdő távcsövesnek? Rég ASeztem már,itt az ideje újrakezdeni :D
Swiss Arms Black Eagle M6 ről vélemények? VAgy az a 50-55 m lőtáv az kevés lenne neki?
Kapna egy távcsövet is.Na de most jön a jó kérdés: Milyen távcsövet ajánlottok hozzá,erődbe és épületharcászathoz? (természetesen ha be kell mennem vmi USP vagy glock lesz nálam :K ) (lehetőleg olcsóért,most másra kell a pénz de ha bele tudom szorítani....)

(#5602) hejesírásó válasza BaKeSZ87 (#5599) üzenetére


hejesírásó
senior tag

500 + 700 a kezelési költség, de január 1 től lehet h az is változik
a kezelési költség a rendelt árú súlyától mennyiségétől méretétől független.

Psyho: tessék szépen olvasni a topicot, kezdjél el visszafelé olvasni ;)

(#5603) BaKeSZ87 válasza psyho777 (#5600) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem tudom más boltoknál mennyi a postaköltség, ehobby-ról rendelt AEG postaköltsége 120$. Szóval egy 100$-os fegyver 220$ postával, 220$ x 1,28 = 281,6$ = 53 032.0151 HUF
Nem olyan sok? Gunnerről rendelve biztos kevesebb a posta, de 40.000 alatt nem hiszem, hogy bejönne.


GabN73
Swiss Arms Black Eagle M6, ami balójában Double Eagle M6, egy rakás .... Minimum JG BAR-10. Az alá ne add. Távcső. Piaci Tasco-t nem ajánlom. M1 ill. M3 másolatokat nézegess szerintem ehobbyasia.com-on.

[ Szerkesztve ]

(#5604) GabN73 válasza BaKeSZ87 (#5603) üzenetére


GabN73
addikt

köszi a segítséget.Erről az oldalról mennyibe kerülne a kiszállítás?
Illetve Snow Wolfról vélemény?
Esetleg A&K? (olcsó,de nekem picit sz*rnak tűnik :DDD )
D-BOYS ? (ebből van gázos is)
WELL?

[ Szerkesztve ]

(#5605) BaKeSZ87 válasza GabN73 (#5604) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mindegyik out of stock, így pontosan nem lehet tudni, mennyi a posta, de 120$ körül. A d-boys kar98 nem való ilyesmire, inkább csak dísznek. A Well sem a legjobb, az SVD tokja valami gyík anyagból van, softair-en nemrég írta valaki, hogy tett rá egy PSO-t, letámasztotta a fegyvert, talán kicsit a scope-ra, és megsérült a test, letört belőle egy darab ha jól emlékszem. Mondom. Minimum BAR-10. Vagy vedd meg Soulreaper VSR-10-esét.

(#5606) GabN73 válasza BaKeSZ87 (#5605) üzenetére


GabN73
addikt

jó.most én se adhatok ki 500 $okat egy fegyverre,ahogy említettem motort építek az meg nyeli a pénzem rendesen....

(#5607) soulreaper


soulreaper
tag

na reagálok akkor én is erre a témára :D

szal akkor amiket belinkeltél az mind szép és jó, annyi csak a bökkenő, hogy egyik sem igazából kompatibilis semmivel :) szerintem igazából ha "olcsó" és normális kezdő sniper puskát akarsz akkor igen marad a JG BAR-10 ami 1:1ben PSS10 kompatibilis...persze ha tuningolni akarod akkor a TM VSR-el szemben annyiban más hogy itt még a hopup kamrát is cserélni kell illetve egy komolyabb és egyben normális tuning is olyan 100-150 000 körül mozog mellé olyan 5-10ezer között van 1 2000es BB csomag, és 5k egy hopup gumi hozzá...
egy tök alap sniperral az ilyen 50-60-70méteres lőtávokat helyből felejtsd el :) A&K SVD sem látott 50méterig amikor voltunk belőni a VSR-t, mondjuk a tuningolt VSR a 70et is könnyen vitte

a másik megoldás egy gázos sniper de normálisat nemkapsz 100-150alatt itt sem :(

távcsőből igen, ahogy bakesz mondta, az ilyen busnell vagy tesco távcsövek felejtősek, olyan 20ezer körül kapsz már tökéletes távcsöveket, nekem pl. egy M1es Leupold vala és már többen dícsérték

soulreaper már eladta az alap VSR-jét, de amit lesz munkája és kifizette a 175rongyos tandíjat, vesz egy újat vissza tuning és hajrá :C

Private Military Contractor

(#5608) rainmen válasza BaKeSZ87 (#5591) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen ezzel tisztában vagyok, Alukard írt 22 eurót. Csak azért téged molesztállak, mert most rendeltél egy shotit. :)) És engem is az érdekelne, csak a tus nélküli változat. Szoktak molesztálni, mikor a hatalmas gépjárművel közlekedek és gondoltam, a gyári szériatartozékok listáját kiegészíteném ezzel. Végül is mindkettő lengyelből jön:

[link]

És kihasználván az alkalmat:
Amit rendeltél, annál a 2/9 képen látható cuccok közül a három egyforma a tár, az füstszínű áttetsző műanyag valami a tárazó?

Kössz, és bocsi, ha hosszú lére eresztettem...

Alukard: Kössz, de akkor ezzel valszeg komoly gondjaim lesznek.
Pólófelirat? "Magyar vagyok,..." Egy régi Milka reklám jutott eszembe: "Du svájci?"
Sajnos én is hasonlóan zúzom az angolt... :(

[ Szerkesztve ]

(#5609) rainmen válasza psyho777 (#5588) üzenetére


rainmen
aktív tag

Gondoltam, utánanézek:
spiáter: egyfajta cink öntvény.
Cink (ezt nem vagyok hajlandó begépelni): [link]

3RROR: Ez jó! Egy kiló toll is ugyanolyan nehéz, mint egy kiló ólom. Csak a térfogat más... :C

Egyébként a spiáter(cink) kb. 17%-kal nehezebb a vasnál.

(#5610) BaKeSZ87 válasza rainmen (#5608) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem én rendeltem, nekem rendelték.
Jah. Az a gyorstárazó.

Amúgy szétkaptam a shotit, a belseje jól meg van csinálva szerintem, a hopup része nem az igazi, az alu csőre rá van öntve a hopup ház, a hopup gumi sem cserélhető, hanem az is valahogy egyben van a hopup házzal. Süllyesztett fejű csavarokkal van összecsavarozva a tusa két félből, kettőt túlhúztak, így megrepedt a tusa. Szóval vannak negatívumai. De a feelingje az megvan.

(#5611) psyho777 válasza rainmen (#5609) üzenetére


psyho777
tag

Köszi az infót:D

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5612) rainmen válasza BaKeSZ87 (#5610) üzenetére


rainmen
aktív tag

Hmmm...
Kezd egyre jobban érdekelni a dolog...
Amennyiben rendel valaki taiwangunról, az legyen olyan kedves és szóljon előtte 1-2 nappal.
Előre is ezer hála és köszönet érte. :R

Próbáltam, angolul nincs termékleírás, csak lengyelül. Google barátot megkértem, hogy fordítsa le. Hát nem lettem sokkal okosabb. :F

[ Szerkesztve ]

(#5613) sowi válasza psyho777 (#5598) üzenetére


sowi
őstag

122eu lengyelektol + pk, de meg igy is 40 korul vagy es ez egy baromi jol sikerult fegyvere a kalashnak :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5614) Mcray válasza psyho777 (#5611) üzenetére


Mcray
senior tag

Te Psyho777!

Nem téged bombáztunk Nyíregyen a Sóstó parján az elmúlt héten? Ott repkedtünk és zuhantunk néha rá a tóra, ami tök üres volt egy járókelő kivételével a parton. :DDD :DDD :DDD

Más: Ti is figyelitek hogy a 2 éve használtan megvett 20 ezres fegyvereket egyesek "alig használt" állapotban az új legmodernebb fegyverek bolti árával megegyező Kátyúfalfi kreditért kínálnak eladásra?

Kedvencem a műanyag JG AK tactical amit annyiért adnak mint egy Sowi által említett Boyi Acél ak kategóriás darabot :Y :DDD :DDD :DDD

Mindig is tudtam hogy a muzulmán hatás jó kereskedőkké tett, de ez már túlmegy mindenen :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5615) soulreaper válasza Mcray (#5614) üzenetére


soulreaper
tag

softair-en egy JG/dboy M4/16-ot drágábban adják néha mint a CA M szériákat :)) hülyének is megéri szerintem CA helyett egy JG/dboy :C

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#5616) Mcray válasza soulreaper (#5615) üzenetére


Mcray
senior tag

A legjobb ellenpéldája a kínai fegyverrel szemben amibe beleölöm a fél vagyonom, a CA SLR 105-öm.

Bekerülési költség: 55 ezer.
Ráköltve: 0, azaz NULLA forint, mert egyszerűen semmit sem kell rá költeni...

A fegyver 2006-os...CA féle Metal, de van egy olyan érzésem hogy nem olyan Metal, mint az A&K Dragunov málós anyaga, mert ütés-vágás nem látszik meg rajta ja és súlya sincs mint a JG és Cyma féle Spiáterek, ergó én arra gyanakszom hogy "Repülőgép"-Aluból van, ami bírja a strapát.

Emlékeztek még? DE UMP, ráköltve: 86 000...és folyamatban...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5617) sowi válasza Mcray (#5616) üzenetére


sowi
őstag

a CA slr az fullfull steel, nincs semmi spiater benne, jo cucc :) raadasul vmi arc mar honapok ota arul egyet a softairen 45k korul...mar gondolkoztam rajta :D

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5618) Mcray válasza sowi (#5617) üzenetére


Mcray
senior tag

Nézd itt meg:

[link]

Nekem ez van: CA012M és a srác is ilyet ad el a softairen. Ettől függetlenűl jó vétel

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5619) sowi válasza Mcray (#5618) üzenetére


sowi
őstag

ja, hogy ebbol van alu verzio is, ezt nem tudtam, mindesetre akkor is jo, max az ember csereli egyszer egy g&p vagy barmilyen mas acel testre, az se draga

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5620) soulreaper


soulreaper
tag

[link] de széép...csak kár hogy 1200$ :W :(

Private Military Contractor

(#5621) psyho777 válasza soulreaper (#5620) üzenetére


psyho777
tag

Mcray
Te Psyho777!

Nem téged bombáztunk Nyíregyen a Sóstó parján az elmúlt héten? Ott repkedtünk és zuhantunk néha rá a tóra, ami tök üres volt egy járókelő kivételével a parton.

Hát nem:D pedig ejj ha ti is airsoftoztok és nyiregyiek vagytok akk legközelebb tessék szolni.. lécci:D:D :R :R :U :U

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5622) Mcray válasza psyho777 (#5621) üzenetére


Mcray
senior tag

Ááá, én csak repültem egy hetet. AS most nem volt

Budapesti vagyok. 1 hetet vagyok Nyíregyen egész évben.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5623) psyho777 válasza Mcray (#5622) üzenetére


psyho777
tag

de van AS fegyód??
nem lenne kedvetek játszani? és nyiregyiek vagytok?

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5624) GabN73


GabN73
addikt

nos találtam softairen egy AGM L96-t igaz 2. tulaj és inkább idézem:
"Lenne nekem egy AGM L96, fekete színű, dipod is van
hozzá, 3-9X32 távcső, gyárilag 450FPS, de letömítettem a hop-up-ot lehet hogy nőtt
valamennyit a fps, 2. tulaj vagyok, kb 1000 bb ment rajta keresztűl, csak
itthon lövöldöztem vele. A testén nagyon minimális a karc, a felhúzónál ott
meg van kopva a festés de nem vészes. A sear box-ot is bezsíroztam."

30K-t megér vagy nem kellene kockáztatni? Kezdésnek nem is lenne rossz szerintem,ha összegyült a pénzem(100-150) akkor veszek vmi komolyat.

(#5625) soulreaper válasza GabN73 (#5624) üzenetére


soulreaper
tag

neked kell tudni, ha teccik vedd meg :-) én még speciel nemfogtam soha, nemtudom milyen a lő/szórásképe de az is tény hogy nomrálisat 100-150-200-ért kapsz a többi csak ilyen kis babafegyver :DD

kezdésnek inkább kérj valakitől egy fegyvert és menny el 1-2játékra, úgy hogy mittom én csak egy lowcap tárat viszel, csak 1-es lövés, csak akkor lősz ha 100% hogy eltalálod, sokat kússzál, másszál stb. ha ezután is teccik a stílus akkor érdemes venni egy sniper fegyver...hozzáteszem hogy hozzádobsz 10-20ezret és kapsz egy használt bar10-et vagy vsr-t amit később nemkell eladni hanem csak feljeszteni

de egy jól megcsinált és jó színű ghillie sokkal többet jelent mint egy fegyver...ha nemolvastál volna vissza elmondom megint, hogy 10ből kb. 7x vagy nemlősz vagy másodfegyver vagy dobatsz és a maradék 3ban használod a puskád

Private Military Contractor

(#5626) soulreaper válasza GabN73 (#5624) üzenetére


soulreaper
tag

nincs valakinek eladó eredeti US marines marpat ruhája? :))

[ Szerkesztve ]

Private Military Contractor

(#5627) Mcray válasza soulreaper (#5625) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezek szerint én ideális Sniper lennék...

Van olyan Aegem, ami nem látott 1000 lövést, ez meg egy bolt action és 1000 lövést kapott...Én akkor sem venném meg ha kényszerítenének :)

A főfegyver SLR-em-ben van 5000 lövés

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5628) BaKeSZ87 válasza GabN73 (#5624) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Volt a csapatban, de eladta csapattársam, nem valami pontos, próbálta mókolni a hopup-ot, VSR hopuposítani akarta, de csak nem lett jó. Halld meg amit mondunk, VSR-10, vagy BAR-10.

(#5629) GabN73 válasza soulreaper (#5625) üzenetére


GabN73
addikt

játszani játszottam már,sniper meg mindig is bejövős volt,aféle türelemjáték,precizitással.Bejövős az álcázós,sunyizós dolog :D
ajánlhatnál akkor egy használt bar10et,vagy vsr-t,nem vagyok tapasztalt a használt ASek terén,és nem is ismerem az emberek nagy részét.Hátha van a csapatodban vagy nekik ismerősüknek eladó.

(#5630) BaKeSZ87 válasza GabN73 (#5629) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem volt egy B.A.R.-10-esem, de eladtam kb. 1,5-2 hónapja.

Idegesített a hopup a shotiban, úgyhogy megint szétszedtem. Mint kiderült Chang a gyárban telenyomta zsírral a hengert, így hiába pucoltam a csövet, az első lövésnél telement a hopup ház vele. Mostmár lő szépen.

(#5631) soulreaper válasza GabN73 (#5629) üzenetére


soulreaper
tag

elméletben és külső szemlélőként más és más az is hogy órákat egy helyben fekszem mozdulatlanul, hogy megálld hogy ne lőj stb.

nemkell ismerni senkit, nézni kell softair-t, beírni mondjuk a keres topicba hogy xy fegyvert szeretnék, ha írnak, elmész megtapizod, kipróbálod ha teccik megveszed :)

de újonnan BAR10 már van szerintem 35-40körül, viszont annyi a hátránya hogy majd a hopup kamrát cserélni kell egy VSR kamrára illetve nemtudom milyen a belső alap cső és az egyéb alkatrészek de majd bakesz elmondja :)

normál távcső 20k mondjuk egy bar10 35k szal olyan 50-55k-ból szerintem megvagy, ehhez jön majd még több tíz munkaóra minre megcsinálod a ghillied

Private Military Contractor

(#5632) BaKeSZ87 válasza soulreaper (#5631) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Az alap VSR-10-ben milyen cső van? A régiben még alu cső volt, az újban gondolom már nem.

Az enyémben gyárilag szar volt a cső, egy másik BAR-10-ből származó csövet raktam bele, de tényleg érdemes bele venni TM VSR-10 hopup házat, árulnak kompletten csővel, hopup gumival együtt 50$ körül plusz posta. Én ha megint sniperkedni fogok, akkor nem JG-t veszek majd, hanem TM-et. Ez biztos.

(#5633) GabN73 válasza soulreaper (#5631) üzenetére


GabN73
addikt

Nowaron van 31-ért újonnan.ha minden jól megy akkor hó végén már a kezeim közt lesz

(#5634) feka007


feka007
nagyúr

Van pár eladó dolgom: [link]

(#5635) GabN73 válasza GabN73 (#5633) üzenetére


GabN73
addikt

viszont lenne egy kis probléma... :U
Itt kis erdő van,ahol játszunk.És elméletileg nem engedett a sniper...

(#5636) psyho777


psyho777
tag

Wow találtam 3 gyerektet akikkel játszhatok:D:D itt nyiregyen...!! je je je je..
(kb igy örültem a hirnek mikor megtudtam)

jah mikor talizunk hát igen... a 11 éves srác volta legidősebb közöttük.. co pisztollyokkal tolják.. szóval.. még mindig várom a nyyíregyiek jelentkezését..

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5637) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Dboys SCAR:

guarder hop-up
guarder nagysebességű motor
gp 1300 mah mini akksi
dboys 1100 mah mini akksi
aimpoint replika
ansmann töltővel
3000 db blaster bb
hézagolva, átkenve

Képek:
http://kepfeltoltes.hu/091110/K_p005_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091110/K_p006_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091110/K_p009_ww ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091110/K_p010_ww ... es.hu_.jpg

Irányár: 45.000Ft

Tel.: 06 30 537 0102

jól látom h ez megéri? :B

(#5638) Djuree válasza psyho777 (#5636) üzenetére


Djuree
félisten

sztem egymásnak valók vagytok :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5639) GabN73 válasza hejesírásó (#5637) üzenetére


GabN73
addikt

rendesen linkeld a képeket légy oly szíves :B

(#5640) hejesírásó válasza GabN73 (#5639) üzenetére


hejesírásó
senior tag

(#5641) soulreaper válasza hejesírásó (#5637) üzenetére


soulreaper
tag

dec. 27.én asszem elvitték

Private Military Contractor

(#5642) sowi válasza Djuree (#5638) üzenetére


sowi
őstag

mondassz valamit :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5643) feka007


feka007
nagyúr

CA G36C nagy előagy: [link] Ha érdekel vkit

(#5644) psyho777 válasza Djuree (#5638) üzenetére


psyho777
tag

köszi.. aranyos vagy:D :))

sowi: te is :P

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5645) Djuree válasza psyho777 (#5644) üzenetére


Djuree
félisten

miskolcon van amúgy legközelebb airsoft klub, de ott meg nem szokott játék lenni, ahhoz kevés az ember. máshova járnak ők is...sajna...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5646) psyho777 válasza Djuree (#5645) üzenetére


psyho777
tag

köszi...

annyira paráztatott a tulaj akitől vettem a fegyót hogy szét ne szedjem mer nemfogom tudni összerakni.. mive kicsit lötyögött nem halgattam rá.. szétszedtem összekartam.. semmi baja ugyanugy lő mint azelőtt.. nemtudom mi olyan bonyolult benne.. (mondjuk GB-t nem szedtem szét..) viszont a test hátsó pántjának bal fűle szét volt törve.. persze kívülről nem látszik.. ugyhogy azért lögyögött... bár nem annyira zavaró. mégis ha valakinek van steel háza m16 os vagy ami ebbe jó gondolom m4,m15 is.. az kérem jelezze.. és valahogy megbótoljuk..

előre is kösönöm.. minden jót.. ÜDV: Balázs

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5647) GabN73 válasza psyho777 (#5646) üzenetére


GabN73
addikt

ahogy írtam,Nyírbátorba ha be tudsz jönni,akkor tudunk szervezni jó kis harcot

[ Szerkesztve ]

(#5648) psyho777 válasza GabN73 (#5647) üzenetére


psyho777
tag

na hvégre.. találtam nyíregyi airsoft klubbot.. és hogy Mien kicsi a világ??
az egyik nagyon jó barátom is tagja.. nah erre tényleg nem tudok mit mondani:D

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#5649) feka007 válasza psyho777 (#5648) üzenetére


feka007
nagyúr

És eddig nem tudtad, hogy AS-ezik? :F

(#5650) sowi válasza psyho777 (#5646) üzenetére


sowi
őstag

szedd szet a GB-t is, aztan majd meglatjuk mit paraztatnak ;)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.