Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29707) #56573440 válasza f4lcon (#29706) üzenetére


#56573440
törölt tag

"szintén a felesleges fájdalom elkerülése a célja, minek lőni valakire 1 méterről"

Ez egyébként egy tök érdekes kérdéskör. Mármint nyilván oldalról vagy hátulról elkapva az ellent ilyen távolról kb fölösleges lőni mert dobatni is tudod, ill ha mégis lősz akkor elég hatékonyan meg lehet oldani plate-re vagy bárhova máshova ahol nem fáj annyira a delikvensnek.

Játéktechnikai szempontból viszont a cqb pályákon ahol sok az olyan hely és szög, vastagon méter alatt lehet kontakt méghozzá szemből kvázi, és ott a bumbumm kiabálás, meg mindketten meghaltok és társai egyszerűen nem működnek szerintem. Túl sok vitás kérdést generál és halálosan fölöslegesen, mert _jelentős_ energia eltérést nem fog érezni a szenvedő fél, ami méteren belül nagyon fáj, az egy méteren is nagyon fog fájni :D

Ha már fájdalmat akar minimalizálni egy pálya, akkor ahogy Lee idejében az Aréna, vállalja el és tartassa be a 350 fps-t plafont, annak technikailag több értelme van. Nekem minden cuccom 1 j köré van belőve, az eddigi tapasztalataim szerint mindenre is elég.

Szerintem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.