Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23845) Zotya984


Zotya984
senior tag

"Nos kérdésem lenne. KI menyit költött a fegyverére és mit tud? Az én fegyverem egy VSR-10 Well 23500ft volt. Ezt teljesen szétbombáztam. tervrajzok, újra áttervezés, és gyártás. A komplett tuning eredménye. 170es rugó. 570fps-t mértünk be. (hidegben így a chrono -20fps kb) Optimális körülmények között ( szélcsendben) 70m ről előttem vele gy 20ft-s játék körülmények között pedig. Srácnak kilógott az ujja a fal mögül kb 50-60 méter. Lövés-találat. Másik Srác pont hétvégén, fél szemmel nézett ki a fal mögül kb 60 méter lövés találat. Nos a sniper faq-ban azt írák hogy a jó sniper 150k körül kezdődik.Az enyém komplett távcső nélkül 50 re jött ki. Ez a nagyon sokadik amit építek kb a 10. És még valami tudja kinek szól. Legközelebb mielőtt azt írod valakire hogy nem ért hozzá, kicsit gondold át. A másik, 2 éve éles 74 es ből raktam össze egy airsoft ak-t . Csak a mihez tartás végett. És ezt az illetőt remélem látom sniper challengen ahol majd eldől az én nem hozzáértésből készült sniperem , lenyomja-e az övét. Persze ez már két lövész közötti küzdelem is lesz. Mert mi airsoftosok így intézzük."

Vélemény?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.