Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12300) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

A hétvégén letesztelődött a KWA SR10.

Azt kell mondjam hogy pár napnyi szívás után a gyári KWA 2GX gumit ki kellett ebrudaljam, és helyette a dobozból szemre válogattam egy geometriailag jó formájú, kellemesen puha, formájú gumit amit régebben vagy kiszereltem valami másból, vagy egy elfeledett SRC hopup gumi volt.

A replika megtáltosodott. Lőtávja, szórása oly mértékben javult, hogy guarder .28-assal nézve a hardcore AK tulajok (köztük én is) hitetlenkedve lövöldöztünk vele újra meg újra. Előtte olyan ötletszerűen szórt rátekerve nulla hophatás és tökéletes között, hogy kiakasztott. Játék körülmények közt próbálgattuk, elég jó lőtávokon sikerült a fél emberalakokat 3-as sorozatokkal kivenni fa mögül és egyéb helyekről. :D

A másik dolog amit megtettem rajta, hogy betettem egy 5x1-es O gyűrűt a három fogaskerekes kamra állító kereke alá. (A KWA rendszerű M4-ekben kétrészes hopup kamra van a durván erősített box miatt, mert csak az éleshez hasonlóan, szétnyitva szedhető széjjel, csúsztatva nem, ezért a Madbull ultimate kamra nem építhető be.), a fentiek ezzel együtt értendőek.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.