Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) AcCEsS válasza GalaHU (#49594) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Hű de jól néz ki, nagyon profi! :K Annyi kérdésem lenne, hogy a kézifék rögzítésénél a t-horony anyái nemcsak a sarokelemeknél alulról csúsztathatók be, hanem a fedél levétele esetén felülről is? A kézifék pozíciójából úgy látom nem a legszélső sínben vannak az anyák.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#49602) drsanya válasza GalaHU (#49600) üzenetére


drsanya
aktív tag

Köszi, annyi kérdés még, hogy mennyi a súlya?

I am iRacer

(#49603) GalaHU válasza AcCEsS (#49601) üzenetére


GalaHU
őstag

Lehetséges, de én még sosem szedtem szét a váltót. Bár alulról becsúsztatni a T-Nuts-okat nincs 2 perc... Vagy nehezen tudnád leszedni a cockpitedre rögzített váltót?

A sínek közül fentről szerintem bármelyiket választhatod, szemre mindegyikbe belemegy.

Mondjuk pont a napokban gondolkoztam, hogy kellene tervezni/nyomtatni egy távtartót, mert így nem kényelmes. Egyrészt közel van a kézifékkar ha 5.-6. -ba kapcsolok, másrészt meg a korábbi setup-nál picit felém is volt fordítva a kézi műkődési síkja, 20-30 fokban magamfelé húztam, úgy mint általában a rallye-kocsikban.

Így viszont már nem elég egy hasáb átmenő csavarral, mert a T-Nuts rögzítők és a kézi furatai nem lennének egy síkban... :F

Tudtok esetleg ajánlani míves fővárosunk környékén olyan 3D nyomtatásban gyakorlott céget/magányos zsenit akivel efféle egyedi igényekkel lehet fordulni?

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49604) AcCEsS válasza GalaHU (#49603) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én is ezt a problémát próbálom megoldani, és otthon megnézhettem volna, de a melóhelyen olvastam a beírrásod/láttam a fotót. Hááát benéztem. Távtartó megoldáshoz mintának ezt és ezt találtam. Kb. 30mm szélességű távtartóra van szükség az infók alapján, és 40mm hosszúra kell cserélni az M5-ös csavarokat. A két-hengeres-távtartós megoldásnál az erős igénybevételtől és a kisebb alátámasztástól nem feszülhet meg annyira, hogy kiszakadjon a t-nut a horonyból? Nem törhet el az aluborda? Elég nagy az erőkar. (Mondjuk a hosszászólásokban azt írták, hogy minden ok) Ezeken kívül egy rövidebb váltószár további segítség lehet.

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#49605) GalaHU válasza AcCEsS (#49604) üzenetére


GalaHU
őstag

Pont ezt a 2 konyhakész megoldást találtam én is, de csak a problémáim felére lennének megoldással. :)

A 2 hengeres kivitelt biztos nem választanám, az tuti nem bírja hosszú távon a csavaró igénybevételt is. Az etsy-n lévő lesz a saját prototípusom alapja, erre lesz egy 30%-os ékalak még pluszban ráhelyezve. Ha az idomon belül tudok rögzíteni egy csavaranyát és elég erős tud lenni maga a nyomtatott anyag, akkor sima liba! Ráadásul nekem külön bonyolító tényező, hogy a H-s váltó alatt van egy elforgatható Joy a repüléshez, úgyhogy olyan megoldás kell ami az elforgathatóságot nem korlátozza.

A rövidebb váltószár miatt nem szedném szét a váltót, váltógomból meg már így is a legkisebb van rajta, de a medve mancsom túl nagy. Ráadásul a shortshiftereket kocsiban sem szeretem...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49606) Neck válasza fatal` (#49464) üzenetére


Neck
veterán

Most nézem, hogy a Logitech G Pro (DD) is PS5 kompatibilis. Van valakinek ilyen, amit PS-en vagy PC-n használ?
Milyen a QR? Néztem egy videót, azt mondja a tesztelő, hogy a Logitech TrueForce (rumbling effect a base-ben) ebben jön ki igazán, és nagyon király.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#49607) JulesTS válasza GalaHU (#49605) üzenetére


JulesTS
őstag

Az én kéziféktartó konzolom bírja a kiképzést, az egész állványt meg lehet vele emelni:
https://4utem.blogspot.com/2022/04/kezifektarto-atesz-fele-wheelstandre.html
mondjuk ez nem segít rajtad...

(#49608) AcCEsS válasza GalaHU (#49605) üzenetére


AcCEsS
senior tag

A szár kiszereléséhez nem kel szétszedni a váltót, a száron található lyukon átdugott imbuszkulccsal kilazítható/kitekerhető. A szár alján egy belső menet van, azzal rögzül a váltóházban. Én a jövő hét után csináltatok egy-két verziót a rövidebb szárból, más váltóbothoz (truck) tartozó menetvastagság miatt egy átalakító adapterrel együtt. Remélem jó lesz. Mivel emiatt úgyis megyek gépműhelybe, ezért gondoltam arra, hogy esztergáltatok pár 30 milliméteres alu távtartót a kézifék/váltó közé. Az két végére tennék valami védőréteget (szigszalag?), hogy ne kapja le a festéket a váltóházról. Csak stresszel, hogy eltörik az aluborda...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#49609) GalaHU válasza JulesTS (#49607) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem is az Atesz-féle van farigcsálva, itt egy régi setupon még látszik hol volt a kézi. Csak nagyon rezgett a rajta lévő hanyategér, ami a csendesítèsi projektem miatt elköltözött onnan. Így viszont levágható volt az a tartókonzol amin a kézi csücsült, így nyertem kb 10 centit a teljes cockpit szélességen. Ami nem sok, de így pont kényelmesen elfér mellette az asszony futópadja… :)
Csak ugye ez elindította a lavinát. ;)

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49610) GalaHU válasza AcCEsS (#49608) üzenetére


GalaHU
őstag

Aha, értem. Majd számolj be a tapasztalatokról.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49611) JulesTS válasza GalaHU (#49609) üzenetére


JulesTS
őstag

Akkor én csak visszahegesztenék egy konzolt a kézinek és akkor nem csak irányba lehetne állítani, de magasságban is jobban lehetne illeszteni a váltóhoz...

(#49612) GalaHU válasza JulesTS (#49611) üzenetére


GalaHU
őstag

Akkor visszamennék a kályhához. Hegesztőgép nélkül amúgy sem opció, és egy méretpontos közdarab elegánsabb megoldás...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49613) GalaHU válasza drsanya (#49602) üzenetére


GalaHU
őstag

Lenyúltam a konyhai mérleget:

Button box endurance-al:

És hogy megelőzzem a kérdést Advanced Paddle Modullal (670g) és Podium Hubbal (563g) a kèsz kormány 2.233g lesz! ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49614) Steve1207


Steve1207
veterán

Új bundle: CSL DD Race Ready Bundle P1 for PC

Most le is van árazva 500 euro-ra. Csinálhatnának egy ilyen alap szettet Xbox kormánnyal is lassan, de adok-veszekkel nem szeretnék vacakolni. Na majd lassan, ha lesznek újra készletek (vagy majd ha jön az FM) biztos befutnak még ilyen csomagok :)

[ Szerkesztve ]

.

(#49615) proci985 válasza Steve1207 (#49614) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

je, Fanatec oldalan megint lehet kapni cuccokat, es nem csak a legdragabbakat

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49616) Joshi válasza GalaHU (#49613) üzenetére


Joshi
titán

Látom te nagyon képben vagy a perecek terén. Thrustmaster T300 Ferrari GTE-hez van olyan gyártó aki kínál valami minőségi kormányt? Nem gond ha drága, de akkor tényleg minőségi legyen.

(#49617) adrian360 válasza Joshi (#49616) üzenetére


adrian360
őstag

acelith-ből van ami thrustmasterre jó : [link]

(#49618) GalaHU válasza Joshi (#49616) üzenetére


GalaHU
őstag

Ahogy a kolléga írja, ugyanez a gyártó kèszít TM-hez is többféle megoldást.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49619) Laby válasza Steve1207 (#49614) üzenetére


Laby
senior tag

Kijöhetne már egy jó GT perec, valami McLaren-hez hasonló kinézetű, méretű csak minőségibb verzió.
Két F1 kormány túl kicsi átmérőre, meg formára sem az én világom. McLaren tetszik, de a váltó az iszonyatosan idegesít engem, nagyon gagyi. Plusz barátom perece pár hónap után már nyikorog a markolatnál, nyeklik-nyaklik picit. Nyilván nem annyira durván, de azért BMW GT2 V2 mellé örülnék valami csapott, minőséginek.

(#49620) drsanya válasza GalaHU (#49613) üzenetére


drsanya
aktív tag

Köszi az infót. Nagyon szép darab, ha egyszer odaérek én is veszek egyet a Mozára.

I am iRacer

(#49621) Joshi válasza adrian360 (#49617) üzenetére


Joshi
titán

Csak ilyen Knight Rider kormány van? :B Jobban örülnék valami hagyományos, de minőségi teljesen kerek kormánynak. :(((

Azért köszi mindenkinek a választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#49622) kapicsabi


kapicsabi
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy Logitech G923-as kormányt és nem akar működni a ps5-el (Ps-hez való). A Ps3-nál úgy volt, hogy mikor bekapcsoltam a gépet, akkor a kormány bekalibrálta magát rögtön, elfordult koppanásig jobbra, majd balra és beállt középre és lehetett érezni, hogy van ellenállása, nehéz volt tekerni már ilyenkor is. A PS5-nél semmi ilyet nem csinál a kormány, bekapcsolom a gépet és semmi. Elindítottam az F1 22-t, ott meg is jelenik a kormány a vezérlők között. Mikor elindítok egy futamot, a pedál működik, tudok gázt adni és fékezni, viszont irányítani nem lehet a kocsit a kormánnyal és ugyan olyan könnyű tekerni, mint mikor ki van kapcsolva a ps. A gombok a kormányon működnek, azokkal tudok lépkedni mind a játék, mind a ps menüjében.

Van valakinek esteleg ötlete, hogy mi lehet a probléma?
Próbáltam mind az első, mind a hátsó USB-be dugni a kormányt, de semmi változás.

Előre is köszi a segítséget! :)

(#49623) Fera_27


Fera_27
tag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek elfekvőben Thrustmaster T300-hoz az a motor elé szerelt alátét amin a szíjfeszítő görgők tengelyei találhatóak?
Elvileg TMX-ben is hasonló van.
Sajnos sikerült letörni az egyik tengelyt csapágy-mod közben :D
Ahogy nézem préselve van a tengely a platniba, ha van tippetek honnan szerezhetnék ilyet, nagyon megköszönném.

Gondolom szíjfeszítő nélkül felejtsem el a kormányt...

(#49624) Bandit21 válasza Steve1207 (#49614) üzenetére


Bandit21
addikt

Hinnye itt most erősen vissza kell fogjam magam. Az alap cucchoz persze kéne egy asztali tartó meg a posta.
Ha ki akarom maxolni akkor meg LC kit és legalább egy után gyártott boost kit.

Ez az alap pedál mágneses. Mennyire keményítheto fel ha nincs LC ? A T3pm fekete rugó+pogácsa legkeményebb setuphoz képest hol van?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#49625) Steve1207 válasza kapicsabi (#49622) üzenetére


Steve1207
veterán

Valami a táp körül lehet, ha nem kezedi el tekerni és induláskor nem kalibrál. Ellenőrizd a csatlakozásokat, esetleg más szögben, nincs-e megtörve valahol a kábel, jól csatlakozik-e a külső adapter, itt kell nézelődni. A PS érzékeli ez alapján, szóval nem azon a részen lesz a gond, ha meg a menüben is tudsz lépkedni, akkor a kormány résszel se lehet baj feltétlen.
Mondanám, a laptop vagy PC tesztet még, de igazából értelmetlen, mert ha tápot normálisan kap kalibrálnia kell indításkor, de egy próbát megérhet a végén. Redditen találtam ilyet hirtelen, van akinek rossz volt a táp, de voltak olyanok is, akik ugyanígy voltak jól működő táppal, de megoldást nem láttam épp.

(#49624) Bandit21: én az első körben a boost kit-et kihagynám, meg az úgyis itthonról lenne, így kb mindegy mikor szerzi be az ember. Lehet megteszi az 5 Nm is. LC kit-et én szerintem hozzáadnám rendeléskor, mivel arra is adna kis kedvezményt.
Amúgy volt, valaki aki épp nemrégiben számolt be róla, hogy a legalapabbal is hozzászokás után lehet jó köröket menni, de amúgy passz. Engem is érdekelne, ha már szóbakerült, hogy valamennyire lehet-e egyáltalán keményíteni vagy csak sima úton jár és annyi.

[ Szerkesztve ]

.

(#49626) Bandit21


Bandit21
addikt

Tudom alsó polc a sok DD mellett de a t248 komoly akciót kapott 89 az eMAG -on. Ha valaki nem horror áron akar 3+nm -t és egy még nem LC de már jó kis pedált akkor megéri.

Érdekes hogy a többi kormány nem lett hozzá igazitva lehet nem sok van belőle. És csak a Pc/Xbox ennyi a PS maradt,120
De a t128 79 ért van a 150/tmx meg 80.
A tx és a 300 sem ment lejjebb.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#49627) f3rdzs0 válasza Bandit21 (#49626) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Szerintem a T248 eddig is a legjobb ár/érték arány volt belépő szinten, csak túl közel volt a T300-hoz, hogy igazán lehessen ajánlani. Ennyiért bőven a legjobb vétel jelenleg (így, hogy nem igazítottak árakat) ebben a kategóriában.

f3rdzs0

(#49628) Bandit21 válasza f3rdzs0 (#49627) üzenetére


Bandit21
addikt

Én karácsonyra vettem 99 ért pont ebből a megfontolásból. A 300 rs GT ára nem ment le 145 alá (egyszer volt talán rövid ideig 130 körül) a tx leather meg 160 alá se ment be.
Aki most kezdene ebbe bele annak szertiem 89 ért Best Buy.

Más kérdés hogy a használt piacot megöli, aki 124 ért vette nemrég és el akarja adni az most biztos idegbajt kap.

De mivel se a ps verzió se a többi ára nem mozdult szerintem ez rövid akció lesz.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#49629) GalaHU válasza Laby (#49619) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem se lenne semmi bajom az F1 kormánnyal, ha ugyanezekkel a gombokkal/tekerentyűkkel nem 28cm lenne hanem 33. :((( Tök jó árban is van, márha ahhoz viszonyítom hogy mennyibe fáj egyesével összerakni, meg vadászni hozzá egy perecet.

Amúgy a Mekiből az új verziót próbáltad? Mert a régi tényleg szörnyűbb volt, de az új sokkal jobb! Így hogy bebőröztettem már a fogása is megfelelő.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49630) Laby válasza GalaHU (#49629) üzenetére


Laby
senior tag

Igen, volt a V2 McLaren is, de hihetetlen ostoba gagyi váltóhangja van. Legalábbis számomra, barátomat nem zavarja.
A váltón kívül amúgy szerettem. Minőségre nálam tök jó volt (barátomé nyekereg, de mivel erősebb FF-el használja így gondolom a nagyobb erők miatt olyan neki), fogásra, meg mindenre tök szerettem, de a váltó miatt eladtam inkább.

(#49631) zsozsa74 válasza Laby (#49630) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Te hallod (érzékeled) a váltóhangot verseny közben? Én abszolút nem. Na nem mintha számomra bármi baj lenne a Meki v2 váltóhangjával...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#49632) csipesz80


csipesz80
tag

Nem túl gyakran írogatok ide inkább csak olvasni szoktam, de elkészültem a saját cockpitemmel és gondoltam közszemlére teszem véleményezni, nekem bejön.

[ Szerkesztve ]

(#49633) Steve1207 válasza csipesz80 (#49632) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem bejön, szép munka és letisztult kis sarok lett az egész minimális anyagfelhasználással :) Az ülés alatt amúgy van valami alátámasztás még vagy azok a csuklók stabilan fogják a bosch elemeket? A súlypontod úgyis lent lesz, így lehet nem mérvadó, max addig, amíg el nem foglalja az ember a helyét.

.

(#49634) csipesz80 válasza Steve1207 (#49633) üzenetére


csipesz80
tag


Talán így jobban látni, mindent egyedileg csináltam teljesen stabil. Apró mellékhatás ami nem volt betervezve ,hogy az alumínium annyira viszi a rezgéseket , hogy nincs szükség bass shakerre mert ha pl. rázókőre megyek vagy rallyzok akkor a kormány rezgése az ülést is rezgeti elég élethűen , ezt a hatást meglovagolva a road effecteket közel maxra tettem. Egyébként nem recseg nem ropog.

(#49635) Laby válasza zsozsa74 (#49631) üzenetére


Laby
senior tag

Egész addig nem zavart annyira ameddig a minőségibb F1 vagy BMW perec váltóját nem használtam.
Utána a váltás érzet is gagyibb egy kicsit, de az kevésbé zavaró, mint a váltó filléres, mű hangja, amit még fejhallgatóban bömbölő motorzaj sem nyom el teljesen.

(#49636) muzzy válasza Laby (#49635) üzenetére


muzzy
tag

Maximálisan megértelek, engem is idegesített a váltója.
Erre cseréltem le: [link]

Csak hát ez is 100EUR + szállítás...

Tényleg lehetne már egy Clubsport GT3 perec, vagy a meglévő F1 designnal egy szélesebb, 30 centis változat.

(#49637) iceman007 válasza muzzy (#49636) üzenetére


iceman007
aktív tag

Fanatec hubokhoz ez a srác eléggé nagy választákban csinál GT3-as pereceket:
[link]

(#49638) tome0001


tome0001
Topikgazda

Sziasztok,
Egy CSL Elite perec, és az új CSL P1 V2 perec tengely merevségében van számottevő különbség?
A CSL elite még a szorító+imbuszos csavar megoldással van megoldva, a CSL P1 V2 pedig QR lite-al van gyárilag. A mekis perecet próbáltam, de QR lite-ja merevségre sokkal rosszabb mint a CSL elité.
Kérdés, hogy ezt csak így gondolom így, vagy nektek is ez a tapasztalatotok?
A CSL Elite perec amúgy rámegy egy CSL DD-re? Gondolkozom egy báziscserén, de nem tudom mennyivel adna többet vezetési élményben...

(#49639) GalaHU válasza muzzy (#49636) üzenetére


GalaHU
őstag

Azért az ugye megvan, hogy a Meki az egyetlen Fana perec amit mozgássérültek is tudnak használni? Azért ilyen oda-vissza billenős a váltó, és azért analóg és ilyen vaskos a két alsó pillangó hogy csak a kezekkel is lehessen vezetni.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49640) Laby válasza muzzy (#49636) üzenetére


Laby
senior tag

Igen, nézegettem ezt a vonalat is, csak úgy voltam vele hogy ha ennyit ráköltök, az már clubsport perec ár, annyiért meg már más minőséget is adnak újonnan.
Persze ilyen méretben GT perecet egyelőre még nem, de sokalltam volna a McLarenre túl sok pénzt rákölteni.

(#49641) Brain75 válasza muzzy (#49636) üzenetére


Brain75
senior tag

Sziasztok

Én is készítek Mclaren GT3 kormányhoz mágneses váltófület.
Mindenféle módosítás nélkül beépíthető a gyári fül helyére.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#49642) Laby válasza iceman007 (#49637) üzenetére


Laby
senior tag

Rendeltél már ilyen perecet?
Vagy bárki próbálta a mzw-simhardware pereceit Clubsport Universal Hub-hoz?

Az M4 GT3 Replica (meg igazából mindegyik) elég frankónak tűnik.

Universal Hub teljesen olyan minőség, mint a többi clubsport perec? Nem kotyog semmi, merev, és stabil minden?
CSL Hub volt egyszer, de borzalmas gagyi volt. Hajlott mindenfele, mint valami 10 000 forintos műanyag kormány.

(#49643) kapicsabi válasza Steve1207 (#49625) üzenetére


kapicsabi
tag

Köszönöm a tippet! :)Tegnap este újra összedugtam és működött úgy, ahogy kell! :)Nem tudom, hogy mi lehetett a gond, de szerencsére megoldódott. :)

(#49644) iceman007 válasza Laby (#49642) üzenetére


iceman007
aktív tag

Csak tervben volt, de aztán rájöttem hogy nem kell 2 db 30cm átmérőjű perec. :D
Nekem sosem kotyogott semelyik Fanatec cucc azok közül ami van (CSL Elite Base + P1 perec + CS Universal Hub), ráadásul én a QR-be is berakom a csavart.

(#49645) Laby válasza iceman007 (#49644) üzenetére


Laby
senior tag

Nem a QR-nél kotyogásra gondoltam, hanem a gomboknál a tartók rezonálnak, meg nagyon rossz minőségű gombok voltak érzésre, plusz ha benyomtam egyiket akkor hajlott egy kicsit a tartója. QR-rel nem volt gondom ha jól emlékszek. Azonnal visszaküldtem, és jó pár éve volt úgyhogy már nem olyan tiszta minden emlék, de arra emlékszek hogy nagy csalódás volt.

(#49646) f3rdzs0 válasza Laby (#49645) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

A gombok tényleg kotyognak azt meg tudom erősíteni. Néha a műanyag QR Lite bereccsen, de az általában amiatt van, mert nem húzom meg rendesen.

Amúgy tényleg fura, hogy nincs semmi midrange GT3 perec. Van a Meki V2 ami a legjobb value az egész Fana oldalán meg a BMW ami az ellentéte.

f3rdzs0

(#49647) iceman007 válasza f3rdzs0 (#49646) üzenetére


iceman007
aktív tag

Az Én javaslatom miért nem jó? :D

A GT3-as perecek rendszerint 30-32 cm átmérőjűek abból meg van elég a Fanának
A V2-es BMW kormánnyal meg mi a baj? :Y

[ Szerkesztve ]

(#49648) fatal` válasza iceman007 (#49647) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem ő az M4 GT3 perecre gondolt, value szempontból tényleg a legszarabb. Persze értem, hogy ezt rendes autóban is lehet használni, de ez szerintem nem sokat ad hozzá, kétlem, hogy sokaknak a garázsban állna egy M4 GT3 :DDD

(#49649) iceman007 válasza fatal` (#49648) üzenetére


iceman007
aktív tag

Jaaaaa, hogy arra... :D

Szerintem meg a presztízshez igenis sokat. Egy olyan kormánnyal tudsz játszani otthon amit akár egy az egyben berakhatnál egy versenyautóba, mert ott fejlesztették stb.

(#49650) GalaHU válasza iceman007 (#49647) üzenetére


GalaHU
őstag

Elég GT3-as 30 centi fölötti kormány a Fanánál? Melyikre gondolsz? Mondjuk nekem a GT3-as kormány a Knight Rider-es kivitel (ahogy a kolléga írta), hiszen köralakkal manapság talán már senki sem megy. Ebből meg csak a Meki van, esetleg idevehetjük a Porsche-et, de a többi max GT, meg az Formulának nevezett valamik amik 28cm-esek...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.