Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) Amantius válasza Dyingsoul (#25548) üzenetére


Amantius
senior tag

Szuper! Elég csak az alátét, az már összefogja. Az a baj, hogy 3 darabból van összetákolva. Fellazul és elforog a tengelyen. Neked már fellazult, ha előjött a probléma, tehát valószínűleg nem lesz elég az alátét, a tengelyre is rögzíteni kell (az alátéttől már nem fog jobban széttartani, de a tengelyen elforoghat, nekem elforgott, rögzítenem kellett a tengelyre is).

Nagy gáz, kis szerencse!

(#25552) #48967168


#48967168
törölt tag

Azért ne írjuk le a Fanate-et! Nekem szinte a kezdetek óta van (GT2) és semmivel sem nyűgösebb mint más kormányok, ha jobban belegondolok akkor a TH cuccaival többet szívtam. TX-ből kettő is volt javításon/cserén, T500-at kompletten kellett javíttatom. Fanáék leginkább a load-cell-el szívattak, de 15 perc alatt ki lehet cserélni és a kézifék is okozott némi fejvakarást, de a Wheelbase az nagyon patent a vásárlás óta.

Azt hiszük hogy egy drága "prémium" termék prémiumsága az elpusztíthatatlanságában jelentkezik, de nem! Sajnos úgy van mint az autóknál, a prémiumok is elromlanak, igénylik a karbantartást, de amikor működik akkor érzed a különbséget a budgethez képest...

Ami még számomra külön érték, hogy egy Fana HUB-ra simán rá tudsz tenni bármilyen valós sportkormány és feelingben simán lenyomja bármelyik TH cuccot alcantarástul-mindenestül...

És valóban a Customer Service átalgon felüli. ;)

(#25553) Dyingsoul válasza Amantius (#25551) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ahh így már értem. :( Hát nem tudom hogy tud elforogni mert marha nehéz volt visszatenni rá. Mostmár mindegy, összeszereltem. Ha gáz lesz vele ismét akkor ráragasztom a rúdra epoxyval. Mondjuk ha ragasztás után összetörik akkor azt csak csiszológéppel lehet majd levakarni. :DDD

Most tettem egy rövid próbát, mentem két kört Pcars-szal, ráadásul végigcsináltam egy baromi hosszú útmutatót Pcars kormánybeállításokról, FFB beállításokkal egybeöltve. Egyelőre csúcsszuperül működik a kormány. Ha megint elállítódna akkor ráhegesztem a discet. Köszi még egyszer a tippeket! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25554) ForRedGlory válasza Danecay (#25550) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem egyszerre jelent meg, olvass utana...

(#25555) Danecay válasza ForRedGlory (#25554) üzenetére


Danecay
őstag

(#25556) Arni9010 válasza Danecay (#25543) üzenetére


Arni9010
aktív tag

A megjelenéskor voltak PC-n kompatibilitási gondjai a G920-nak, de ezt rég javították.


Atmil
Én is PC-n játszom csak, és én G920-at vettem.
Az oka, hogy egyszerűen nem tetszik a G29 azzal a sok DFGT kinézetű gombbal :)

(#25557) Danecay válasza Arni9010 (#25556) üzenetére


Danecay
őstag

Pontosan ugyanezeket a dolgokat írtam le én is.
#25542

"A 920-al kapcsolatban mintha olvastam volna, hogy volt olyan akinek voltak beállítási vagy kompatibilitási nehézségei"

#25550

"a némileg eltérő külcsín béli eltérés, aminek a megítélése egyéni ízlés kérdése, elvileg semmilyen különbség nincs."

:R

(#25558) Arni9010 válasza Danecay (#25557) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Igen, én meg arra reagáltam hogy csak megjelenéskor volt és már rég hibátlanul működik PC-n :) :R
A külcsín egyedi megítélés, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#25559) ForRedGlory válasza Danecay (#25555) üzenetére


ForRedGlory
félisten

OMG... NEM bejelentesrol irok, hanem megjelenesrol. A G29 tobb honappal korabban jelent meg (es ennyi ido alatt faraghattak a belson a G29 tapasztalatai alapjan. Nem-nem azt mondom, hogy hozzanyultak, mielott ez is gondod lesz. Felteteles modban fogalmazok...) Fuss neki meg egyszer. (2015 julius vs 2015 oktober).

Ott van a cikk vegen... Elengedtem a temat. Orulok, hogy megerositetted, amit irtam korabban is.

[ Szerkesztve ]

(#25560) kozmy válasza ForRedGlory (#25559) üzenetére


kozmy
őstag

Nem faragott ott senki semmit a G29 és a G920 között mert mind 2 új G-ben arégi G27 belső van csak a deszing változott meg a platform az kalap kabát.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25561) Danecay válasza ForRedGlory (#25559) üzenetére


Danecay
őstag

Legyen neked igazad, két különböző generációs kormányról beszélünk. Ja természetesen nem, de ha ettől jobban érzed magad. "Nem-nem azt mondom, hogy hozzanyultak, mielott ez is gondod lesz." nem mondod, de legalább sugallod. Nekem mindegy, hogy ki mit vesz, de a szőrszálhasogatáson túl ez egy és ugyanazon kormány, és mint ahogy előttem is írták nemhogy csak a PS4 és az XBOX verzió egyezik, de még az előző generációval összehasonlítva is kevés a különbség, úgyhogy nem tudom mit vizionálsz.

[ Szerkesztve ]

(#25562) arty válasza ForRedGlory (#25559) üzenetére


arty
veterán

gondolod a g29 előtt nem volt pár évnyi g27 tapasztalat elég? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25563) fulton válasza rfjanika (#25531) üzenetére


fulton
addikt

hát ha már kiadok 130e egy kormányre nem azért hogy szarakodjon velem, ez alap elvárás nekem. Szóval megint gondolkodóba estem. És nekem kell utána járni? vagy bolt intézi? (gondolom függ honnan veszem).
De akkor melyik az ami megbízható és a garanciálisan is korrektek?

(#25564) tobias88888 válasza fulton (#25563) üzenetére


tobias88888
őstag

Thrustmasterrel sincs semmi baj, de a logitech ahogy olvastam gyorsabban szervizel, igaz, közel sem olyan minőségű a G29 mint a T300.

Ha netről rendeled van 14 napod meghajtani úgy a kormányt hogy kiderüljön van e baja. A hibák legnagyobb része ekkor jelentkezik a T300nál (tippre 90% felett). Hibás termékre is érvényes a 14 napos elállás, nem kell a 3 napos csere garancia miatt aggódni. Egyszerűen ha véletlenül kifogsz egy hibásat (bármelyik gyártóval előfordul) és a hibára mondjuk az 5. napon jössz rá átvétel után, akkor simán azt mondod hogy elállsz a vásárlástól mert hibás a termék, majd maximum megrendeled újra vagy rendelsz egy másik típust :)

(#25565) Joshi


Joshi
titán

Üdv a klubban egy Oculus DK2-vel. :DD :C

(#25566) fulton válasza tobias88888 (#25564) üzenetére


fulton
addikt

Értem. És mégis hogy "miként" teszteljem le hogy megbizonyosodjak rendben van "elsőre"?
Milyen jelek utalnak rá ha baja "várható"? mire figyeljek

(#25567) ForRedGlory válasza fulton (#25566) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jatszani kell orrba-szajba.:)

(#25568) shteer válasza Joshi (#25565) üzenetére


shteer
titán

Faja? Hogyé-honnan? :)

..szerintem jónak tűnik

(#25569) tobias88888 válasza fulton (#25566) üzenetére


tobias88888
őstag

Leginkább azzal, hogy játszol. T300nál ezt a kettőt érdemes nagyon nézni:
- Kalibrálásnál elmegy -e mind a két irányba minimálisan odacsapva mindkét oldalon a kormányt, és utána be e áll nagyjából középállásba
- Mindkét váltófül szépen kattan (bár különbözik a két fül hangja)

Az FFB-t érdemes még letesztelni, hogy mikor clippingel, 70-75%nál már nem szabadna neki Assetto Corsa-ban, erre ott van az FFB clipping app.

A folytonosságát sem árt megnézni a lut generátorral: [link]. Ha így leteszteled és nem egy növekvő függvényt kapsz hanem valahol kisebb a következő érték az baj. Egy ilyen esetről hallottam csak és az is Logitech volt, szóval ez már csak óvintézkedés

Ezen kívül a szokásos dolgokat kell nézni mint egy terméken: nem jön szét, nincs megtörve, megkarcolva, stb...

Én DFGT-ről váltottam, de próbáltam G29et is. A G29 sokkal jobb érzésre mint a DFGT, de a T300 Alcantara mellett a G29 gyerekjátéknak tűnik. Nagyon sokat számít a 3 centiméterrel nagyobb kormány, a kormánybevonat és a pontosabb FFB, vagy akár a kormány dizájnja

[ Szerkesztve ]

(#25570) #48967168 válasza Joshi (#25565) üzenetére


#48967168
törölt tag

Isten hozott, küldök is egy "papîrzacskó" acsit! ;)

(#25571) rfjanika válasza fulton (#25563) üzenetére


rfjanika
tag

En a merlinhardertol vettem. Semmi panaszom rajuk. Oda kell visszakuldened az egesz csomagot mind1 minek van baja. Ott megnezik valos e a problema es ok kuldik tovabb. 5-6 het mulva megkapod az uj kormanyt. Nekem heti 2-3 estes jatek utan kb 1 honap mulva jelentkeztek hibak. Valtoful nem kattogott azert is visszakuldtem. Ennyi penzert ne en nyeljek mar. De amugy a bazis szart be. Kalibralasnal irgalmatlan erovel forgatta a perecet. Pedalok felcserelodtek. Sokszor elgyengult a kormany ffb ereje. Ilyen erdekessegek voltak. Kicsit se voltam ideges mikor a tobbi haver t150 el jatszik vigan en meg a csucskormanyom varom allandoan a szervizbol. Kb 6-7 honapot volt t300 am. Sokat mondok ha 3 honapot tudtam osszesen jatszani ami sztem felhaborito. Es mondom a 3 ik tonkremenetele utan szoltak kulso raktaron sincs. Kivoltam idegileg hogy nem eleg hogy kormanyom nincs azt se tudom mi a szart vegyek most ezutan. Szerencsere a fanatecnel megtalaltam a tokeletest. Csl elite. En szerettem a t300 at is de ez meg egy mas szint elmenyben de dragabb is. A kormanyon elbasztam a joy reszt visszakuldtem es gariban 1 het se kellett feladastol szamitva es jott az uj. Kicsit kenyelmesebb. Gondolkoztam hogy mikor a penzt visszakapom megrendelem mas oldalrol ugyanugy a t300 alcantarat de a fene se akarta mar azt a reszketest hogy mikor fog megint beszarni. En a t500 akrol ugytudom jobbak. Ott vmi verzioszamot kell nezni ugytudom. Jah es arrol nem beszelve egyszer ha megunod a szimulatorozast nagy szerencse kell hogy te eladj egy hasznalt t300 at gari nelkul. Nem sokan merik megvenni.

(#25572) Atmil válasza Arni9010 (#25556) üzenetére


Atmil
aktív tag

Megrendeltem a G29-et. Igaz nem az Amazonról, ahogy először akartam, mert a feleségem rábeszélt, hogy itt előbb tudom érvényesíteni a garanciát.
94.000 Ft. Váltóval együtt.

Azért G29, mert több gomb van rajta. Lehet, hogy rosszul gondolom, de az F1-hez jól jönnek.

Aztán ha nem tetszik ott van a 14 napos vásárlási elállás, indoklás nélkül.

#25561) Danecay Végül a gombok száma győzött. Aztán meglátjuk...

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#25573) kozmy válasza Atmil (#25572) üzenetére


kozmy
őstag

Megbizhatóság szempontjából jobb választás mint a TH és olcsóbb is.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25574) Atmil válasza kozmy (#25573) üzenetére


Atmil
aktív tag

Olvastam én is a th-ról teszteket, meg véleményeket, ami nem mindegyik pozitív és ezért nem akartam th-t venni.

Bár ha jól tudom a t500-nak talán szekvenciális váltója van. Viszont mindenképp magasabb árkategória.

Üdv! Atmil.

(#25575) kozmy válasza Atmil (#25574) üzenetére


kozmy
őstag

De strapabíróbb is, én korábbam használtam de nekem 1 hátránya volt, hogy a seki váltó fix nem forog a pereccel, de meg lehet szokni

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25576) Atmil válasza kozmy (#25575) üzenetére


Atmil
aktív tag

Elhiszem, hogy strapabíró de a jelen állás szerint a G29, T500 különbözetéből megveszem a Forza 7, és a Project cars 2-őt. Még marad is pénz.

Azt én is olvastam, hogy a pillangó váltó nem forog a kerékkel. Nehezebb lehet a váltás kanyarokban.

Nekem most Logitech formula force ex van kb 10 éves de semmi baja nem volt idáig. Pedig használtam, Dirt, Nfs, f1 stb.

Üdv! Atmil.

(#25577) Joshi válasza shteer (#25568) üzenetére


Joshi
titán

Innen a Hardverapróról vettem postával 45k-ért, kicsit többért még van egy darab.

(#25570) GalaHUN a hullámvasutason nem éreztem magam jól, de szerencsére az Assettoval nincs semmi gondom, a többi autószimet még nem próbáltam, majd ma délután.

(#25578) kozmy válasza Atmil (#25576) üzenetére


kozmy
őstag

Ez is egy jó opció :)

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#25579) Atmil válasza kozmy (#25578) üzenetére


Atmil
aktív tag

Bizony ám. :K :)

Üdv! Atmil.

(#25580) Danecay válasza Atmil (#25574) üzenetére


Danecay
őstag

Mint írtam korábban nekem is ilyen van de nálam már ez is luxus kategória. Ez is csak úgy jöhetett számításba, hogy a tavaly novemberi Joy napok alkalmával 74e ft-ért be lehetett szerezni, plusz eladtam a 2db. meglévő kormányomat egy Logitech DFP-t és egy MOMO-t.
Írták itt, hogy a G29 közel nincs olyan minőségű mint a T300. Azt elhiszem, bár sajnos még nem próbáltam, hogy FFB-re jobb, mert mindenhol ezt írják, de, hogy egyébként mitől lenne rosszabb minőségre a G29 nem tudom. Fém perec, saválló pillangóváltók, bőr bevonat.. Még a T300 Alcantara edition is ugye, a nevéből adódóan is egy alcantara nevezetű anyaggal van borítva ami végül is egy textilbőr fajta, de akkor sem bőr, ha pedig a meghibásodási arányt nézzük végképp nem tudom mennyire helytálló minőségi fölényről beszélni.

(#25581) Danecay válasza Joshi (#25577) üzenetére


Danecay
őstag

Én is beruháznék egyre de sajnos a GTX960-asom félek kevés lenne hozzá még kompromisszumokkal is :( Bár elvileg a DK2-nek alacsonyabb valamennyivel a HW igénye mint a CV1-nek de még akkor is.

(#25582) Enton válasza Danecay (#25580) üzenetére


Enton
addikt

Amíg nem tekergetsz alcantarát addig nem is hiányzik, de ha már egyszer volt és bejött akkor nem szeretnél mást. :K

(#25581) Danecay:

Nézz egy 970 VGA update-et aprón, 960+20-25e és kapsz garis 970-et, az nem akkora érvágás.
Ezt feletébb nem azért mondom amúgy mert épp készülök én is megválni egytől , de egy 1070 dukál a riftnek, hogy ne csak low-on lehessen PC multizni.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#25583) Atmil válasza Danecay (#25580) üzenetére


Atmil
aktív tag

Amit a G29 hátrányára írtak, hogy középen kicsit elveszhet az irányítás. Mintha lenne ott egy kis holtjáték... Meg a hangját írták, hogy hangos. Engem nem zavar.

A T300-ban meg van egy ventillátor, ami hűti a motort, mert annyira melegszik. Ott meg a ventillátorhang.

Ami nekem van most Logitech formula force ex, annak ugyanolyan a középállás felé, mint amit a G29-re írnak. Szerintem nem zavaró annyira, hogy a játékélményen rontson. Pl. Project cars. Segítségek kikapcsolva és elég jól irányítható.

Minőség téren teljesen egyetértek.

Az egy más kérdés, hogy melyik kormány hasonlít legjobban a valódi autóvezetéséhez.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#25584) Danecay válasza Enton (#25582) üzenetére


Danecay
őstag

Az Acatarának a fogás érzéséhez pluszként hozzátesz a nagyobb perec átmérő, ennek viszont semmi köze a minőségnek, de amúgy elhiszem :)

Akkor már inkább GTX 1060-t vennék :)

(#25585) Danecay válasza Atmil (#25583) üzenetére


Danecay
őstag

Amit a G29 hátrányára írtak, hogy középen kicsit elveszhet az irányítás. Mintha lenne ott egy kis holtjáték...

Igen, ezt a jelenséget hívják FFB lyuknak, de annyira azért nem vészes a dolog, persze biztosan vannak olyanok akik érzékenyebbek rá.

(#25586) tobias88888 válasza Danecay (#25580) üzenetére


tobias88888
őstag

Próbáld ki és akkor megérzed az FFB közötti különbséget. Szerintem a kormány legfontosabb tulajdonsága a FFB érzés, abban meg ezerszer jobb a T300 (ezért is akarod majd DD-s kormányra váltani). Mellesleg a jobb FFB miatt stabilabb is leszel.

G29nél nekem a kormány nagyon nem tetszik, olyan kinézete van mint egy joysticknak, semennyire sem hasonlít egy normális versenyautó kormányához, nem úgy mint pl a T300 Alcantara. Fanatecnél a legolcsóbb használható a bmw rim, az meg egy maga 100 ezer forint :((( (igaz az 32 centis ami a 27ről 30ra váltásom alapján nagyon sokat dob az élményen)

Alcantara anyagra negatívumként meg felhozni hogy nem bőr, te jó ég :D Semmivel sem rosszabb mint a bőr, nem hiába használja valamilyen formában az összes luxus gyártó. Valaki a bőrt szereti jobban érzésre valaki meg ezt...

[ Szerkesztve ]

(#25587) tobias88888


tobias88888
őstag

Amúgy akit érdekel, itt van egy statisztika arról, ki milyen kormányt használ (bár nem tudom mennyire friss)

[ Szerkesztve ]

(#25588) Atmil válasza tobias88888 (#25586) üzenetére


Atmil
aktív tag

Nem azért írok, mert vitázni akarok. :R Egyszerűen az én "konstruktív" véleményem.

Mindenki a maga lovát dicséri. ;) Ez jól is van. Biztos, hogy jó a T300, Viszont nem mindenkinek van rá pénze.
A T300-hoz a váltó több, mint kétszer annyiba kerül, mint a G29 váltója.

Amit belinkeltél, annak nem joystick a kinézete? A BMW logón kívül úgy néz ki, mint egy karácsonyfa. Ha megnézel egy valódi forma 1-es kormányt annak nem joystick a kinézete?

Szóval.. Ízlések és Pofonok... Különbözőek vagyunk.

Természetesen értem, hogy jó a T300. Meg azt is, hogy jó szándékkal írod a véleményed.
még egyszer, nem a vita, kötözködés kedvéért írtam. :N

FFB: [link]

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#25589) Danecay válasza tobias88888 (#25586) üzenetére


Danecay
őstag

Szerintem. Te nem olvastad el rendesen, vagy félreértelmezted amit írtam :)

(#25590) barcalaci84 válasza Atmil (#25588) üzenetére


barcalaci84
őstag

szerettem a g25-t a g27-t , sőt a dfgt-t is , de azért nem egy kábvéház a thrustmaster T szériáival...drágább is :)
a Fanataec meg még drágább és még inkább prémium termék...

a logitech váltójáért pedig pofátlanság pénzt kérni kb:) (bár a semminél jobb)
g27-nél még volt létjogosultsága mert a "csomag része" volt , de hihetetlen h valakire képesek rásózni valakire 20 ezerért :)
te is jobban jártál volta h veszel egy normális váltót ami USB-s :)

(#25591) neilszab válasza tobias88888 (#25586) üzenetére


neilszab
őstag

Hát a gombokról annyit, hogy ergonómiailag szerintem messze a G29 a legjobb, lehet hogy a desing nem mindenkinek tetszik, de a gombok nagyon jó helyen vannak, jó a nyomáspontjuk és csukott szemmel is könnyű őket kezelni, míg ez a Thrustmaster kormányokról azért így már nem jelenthető ki. Persze az FFB-ben, meg a Thrustmaster jár előrébb, az hogy az "ezerszer" jobb-e, meg már egyéni megítélésétől függ... azért hanyat nem fog senki esni sem a T500-tól, sem a Fanatec CSW-től... és én még azt is megkockáztatom, hogy a Thurstmaster FFB-je nekem jobban bejön. :B Persze az igazi nagy ugrás szerintem az OSW-nél kezdődik.

A Fanatec BMW volánról meg annyit, hogy bődületesen nehéz és érezhetően lomhább vele a CSW Base, mint mondjuk a Formula rim-rel... mindennek megvan a maga árnyoldala. Szerencsére azért lehet válogatni, de azért el bírnék viselni még pár gyártót konkurenciának a középkategóriában.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#25592) Danecay válasza tobias88888 (#25586) üzenetére


Danecay
őstag

Meg amúgy is, hogy jön a T300-hoz a DD, ami gondolom Direct Drive lenne?

(#25593) tobias88888 válasza Danecay (#25592) üzenetére


tobias88888
őstag

DD-re akarok váltani T300ról a minél jobb és erősebb FFB miatt, csak úgy mivel ott írtam hogy a kormányban számomra legfontosabb a FFB érzés.

Drága a Thrustmaster váltó ez igaz, de senki sem ajánlotta azt a váltót, de a G29ét sem. Ha váltó kell olcsón akkor SHH, nagyon sokszor leírták már itt korábban (én is)

[ Szerkesztve ]

(#25594) fulton válasza rfjanika (#25571) üzenetére


fulton
addikt

uh-...na hát az nekem nagyon sok. 190e egy kormányért..de köszönöm az infot. Eléggé elbizonytalanodtam...most kormány tekintetében.

(#25595) fulton válasza tobias88888 (#25587) üzenetére


fulton
addikt

ez alapján úgy láom a g27 egy jól eltalált termék lehetett jó áron. De már nem kapni újan...

(#25596) tobias88888 válasza fulton (#25595) üzenetére


tobias88888
őstag

Használtan ugyan úgy megéri megvenni, főleg hogy load celles fék modot is tudsz hozzá szerezni viszonylag olcsón. Szabitól még útmutató is van a vásárláshoz

(#25597) fulton válasza tobias88888 (#25596) üzenetére


fulton
addikt

köszönöm

(#25598) atomeec


atomeec
senior tag

Alakulnak a dolgok, bár annyira bizonytalan vagyok, hogy ihaj...persze időm mint a tenger...
Csendben nézegetem a fórumot, örülök, hogy elég sok fajta vélemény van és sok kormánnyal van tapasztalat.

Szóval majd szeretném lecserélni a G27-emet Fanatec-re, ugye pénz kérdése az egész, egyelőre nincs is gond, mivel nincs :DDD Várom a fekete pénteket, milyen leárazás lesz, ha lesz, elsőre pedált szeretnék venni (v3) majd utána a többit (v2.5 bázis és prorsche kormány, váltó nagy kérdés lesz...). Most találtam videót, bár a csajszi kicsit késve kap mindent, de ez újnak tűnik, CSL bázis de a belseje a v2.5-ből van. Viszont csak pereccel adják egyelőre...

Fogalmam sincs mennyire fogom megbánni, de asszonyt már megpuhítottam, szóval a neheze már megvan :DD

(#25599) ForRedGlory válasza atomeec (#25598) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én el sem mertem mondani az enyémnek, hogy mennyiben állt meg az ár... Szerintem anyon is vágott volna ott helyben. :D

(#25600) Danecay válasza fulton (#25595) üzenetére


Danecay
őstag

Akkor már lehet jobb vétel lenne egy új G29 vagy G920. A német Amazonon elég gyakran be akciózzák, ilyenkor 60e Ft körül hozzá lehet jutni. Ennél használt G27-et sem veszel sokkal olcsóbban itthon. A G920 most is 64e Ft, de innen is lehet használtan is venni olcsóbban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.