Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) #67688960 válasza Spirit (#1300) üzenetére


#67688960
törölt tag

Nem lehet, hogy elszakadt két kábel?

(#1302) Spirit válasza #67688960 (#1301) üzenetére


Spirit
őstag

Ezt max úgy tudnám kideríteni, ha az egész kábelt megszüntetném, és újat kötnék, de ilyet sehol nem fogok találni, az tuti.Szal nem tudom.Asszem kuka lesz belőle,de várok még vele egy picit.

(#1303) #67688960 válasza Spirit (#1302) üzenetére


#67688960
törölt tag

Szakadásmérővel meg lehet nézni, kábelt lehet kapni max nem pont olyat, esetleg szét kell vágni egy szereltet.
:) Ne dobd ki, add nekem, nekem jó lesz!

(#1304) Bandus99


Bandus99
őstag

Ezek szerint kedden nem sikerult megoldani a problemat?


Csak kerdes meg sosem szedtem szet.
A hangszoroknal hozza lehet ferni a becsatlakozasnal a kabelekhez? vagy az nagy macera? Mert ahogy irta is gog akkor lehetne megnezni a kabel nincs e megszakadva, netan nem jo a szigeteles a ket er kozt? Kutya raharapott mashol is el nem szakadt a kabel csak belul a nagyon vekony drot serult?? Ez nem lehetseges? Csak hangosan gondolkodom


[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1305) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[kép] ehhez milyen mikrofont lehet venni és hol?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1306) Bandus99 válasza Winner_hun (#1305) üzenetére


Bandus99
őstag

ehhez elvileg tudtommal van egy ''gyari'' miki ami nem all masbol, mint egy kabelre csiptetheto mikrofonbol.
Tehat sztem jo lehet hozza barmi mas mikrofon. Akar egy asztali talpas, akar egy csiptetheto.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1307) Winner_hun válasza Bandus99 (#1306) üzenetére


Winner_hun
félisten

Asztalit még véletlen sem akarok. Azt a ''gyárit milyen néven hol és mennyiért vesztegetik?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1308) Hitman válasza Winner_hun (#1307) üzenetére


Hitman
aktív tag

A mikrofon neve: ZM-MIC1 [link] [link] elvileg külön is megvehető,de én nem találtam...
mod: talán itt van még=>[link]

[Szerkesztve]

(#1309) Winner_hun válasza Hitman (#1308) üzenetére


Winner_hun
félisten

kösz:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1310) Hobzon


Hobzon
csendes tag

Szia Mindenki.
Most vettem 1 órája egy Genius HP-5.1v-t kb 15 perc alatt összeraktam (nf4-es lapom van int hangkarit használok) beállítgattam nvmixerben a cuccosokat ozt szolt.a 2000 hufos zörgetőmhöz képest nagyon is jól(ez az elsö 5,1-em).Nemtom mér írják sokan hogy ezekkel a fülesekkel nem lehet zenét halgatni átnyomtam 2.1-re a pöcköt és rohattjól szól az egész olyan mélyek vannak hogy huuuu.(ne kövezzen aki x+1 fülest végigpróbált)
Zörelyeket ez is felvesz de ha a potikat lejjebb veszem egy röccenést sem hallok.
Kicsit kételkettem ebben a fülesben amiket itt olvasgattam de ezekután nekem nagyon bejött!
Vieselt eddig kényelmes, igaz nincsenek lapátfüleim :)

(#1311) deedee


deedee
őstag

a zalmanom szivacs borításáról körben lejött a vékony burkolóanyag...8-9 hónapos cucc és kb heti 2-3 órát használtam...A hangzás jó a zalmannál,de a minőség... :O :O :F

(#1312) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tudja-e valaki, hogy a zalman 5.1-es füleshez ilyen szivacsos izét lehet-e külön kapni? Ami a fülre cuppan:D Mert a fekete borítása a bal részen belül teljesen szétnyílt:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1313) Winner_hun válasza deedee (#1311) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most nézem csak, ugyan az a problem. Nekem belül jött szét:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1314) HarryDEC


HarryDEC
tag

Sziasztok!
Valaki vett már ilyen finomságot?: Medusa 5.1 pro Gamer
Ha igen, legyen szives ossza meg velünk a tapasztalatait. Arra a tipusra gondolok, amelyiken van jack és usb is.
Előre is köszönöm.

Korán keltem, hol az arany?

(#1315) deedee válasza Winner_hun (#1313) üzenetére


deedee
őstag

nekem is belül bibis.... :(((

(#1316) Winner_hun válasza deedee (#1315) üzenetére


Winner_hun
félisten

sajnos szakadozik kifelé, nem tudom, hogy mi lesz vele, úgy néz ki meg kell egy kicsit moddolni:DD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1317) syab19


syab19
tag

Érdemes egyáltalán ezekután zalmant venni? vagy inkább nézek körül más típus után?
mit ajánlotok? amire kéne: pc-n mozizás, játék, zenehallgatás. mindez egy sbLive!-on.
Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

(#1318) deedee válasza syab19 (#1317) üzenetére


deedee
őstag

végülis ez csak esztétikai hiba...A hangzás maradt a régi,azaz jó.... :)

(#1319) syab19 válasza deedee (#1318) üzenetére


syab19
tag

Jó... ami most van nekem az is esztétikai hibás....
De rusnya. Nehogymá kiadok 10k-t egy zalmanért, és egy év múlva meg szétmegy. Ne menjen, használjanak normálisabb anyagot! :(((

(#1320) deter


deter
aktív tag

Helló!

Van már régóta nekem egy 5.1-es Zalman-on, de hangminősége, dinamikája elég rossz.

És most tervezem, hogy veszek egy újat. Két potencionális jelöltet szúrtam ki magamnak:

Sharkon X-Tatic 5.1 [link]

VAGY

Speed-Link Medusa 5.1 Pro G. E [link]

üdv:
deter

(#1321) syab19 válasza deter (#1320) üzenetére


syab19
tag

Mindkettő királyul hangzik, de be lehet őket itthon szerezni? :F

(#1322) deter válasza syab19 (#1321) üzenetére


deter
aktív tag

Igen, az egyik tts-nél, másik meg fl*shpoint-nál kapható.

(#1323) syab19 válasza deter (#1322) üzenetére


syab19
tag

érdekes....
flashpoint az nem nagyker? én nem tudtam megnézni az árlistájuk...
És mennyibe kerülnek?

(#1324) deter


deter
aktív tag

A Sharkon az cca. 27k (de ez tartalmaz, egy dsp-s erősítőt is)
A Medusa pedig 21K

(#1325) syab19 válasza deter (#1324) üzenetére


syab19
tag

Nem mondom van áruk... :O
A sharkoon erősítője milyen erősítő??? nem hallottam ilyesmiről... :F

(#1326) deter válasza syab19 (#1325) üzenetére


deter
aktív tag

Digitális hang processzor, (DSP). Ergó csatornákra (5.1-re) osztja szét a jelet. Illetve beállítható hangkésleltetés a jobb térhangzás végett.

(#1327) syab19 válasza deter (#1326) üzenetére


syab19
tag

tehát sztereóból is 5.1et csinál? :DDD :C

(#1328) deter válasza syab19 (#1327) üzenetére


deter
aktív tag

Ez lenne a feladata. De azon gondolkodám, ha ilyen fejhallgatót veszek, akkor szükség van-e hangkártyára. Mert ugye az optikai kimenet az ''nyers'' jel, tehát annak a dekódolását az erősítő végzi. És akkor ez nem jelent +munkát a processzornak :F

[Szerkesztve]

(#1329) syab19 válasza deter (#1328) üzenetére


syab19
tag

Saját kérdésed megválaszoltad.
A nyers jel átalakítását az erősítő végzi.
A nyers jel előállítását meg a hangkari. De mivel nem vagyok otthon ebben a témában, remélem a többiek is feléledtnek és tudnak vmi okosságot mondani.

(#1330) R!zO


R!zO
csendes tag

Hi all..én is most vásárolok fülest és egy kérdésem lenne h ehez mit szóltok!?
Jellemzők:

MIKROFON + FEJHALLGATÓ SHARKOON COSMIC 5.1


A 3D hangzású lejátszás összhangban a magas használhatósággal. Ez jellemzi legjobban a Cosmic 5.1 fejhallgatót. A kedvezõ árú modell a mellékelt adapterrel könnyedén csatlakoztatható bármilyen eszközhöz, így egy minden célra alkalmas terméket kapunk kézhez: számítógépünk hangkártyája mellett a DVD lejátszónkhoz is köthetjük; a Cosmic 5.1 3D-s mozihangzást és kényelmes viselhetõséget biztosít!

A csomag tartalmaz:
Cosmic 5.1, a hozzá tartozó kábeles vezérlõ, leszedhetõ mikrofon, audió kábel átalakító (3.5 mm sztereó jack<->RCA), tápegység, használati útmutató.

Tulajdonságok:
- 8 hangszóró, rezgõ mélynyomóval
- Kábeles hangvezérlõ
(minden csatorna külön állítható)
- Kék ledes állapot kijelzés
- Leszedhetõ mikrofon
- Különlegesen magas viselési komfort:
párnázott fejpánt, fordítható fejegység
- Univerzális csatlakozás (3.5mm-es jack)
(pl. hi-fi rendszerekhez, DVD lejátszókhoz, TV-hez, stb.)

mind ez: Br:9.108Ft nem is olyan sok
és sztem eggyáltalán nem is csunya:)------->
http://www.pcwebshop.hu/images/sharkoon%20cosmic%205.1.bmp

nah véleményt szeretnék ...előre is thx
by...: R!zO

(#1331) Bandus99 válasza R!zO (#1330) üzenetére


Bandus99
őstag

[link]

Itt arul 2 db sharkoont esetleg kerdezd meg eddigi tapasztalatait.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1332) t54321


t54321
csendes tag

Genius HP 5.1 V -ről van infótok? adatai alapján nekem komolyabbnak tűnik mint a Zalman és nincs nagy árkülönbség...

mindenképp szeretnék vmi fajinabb 6 hangszóróst venni, de nagyon kicsi a kínálat...

(#1333) t54321 válasza deter (#1324) üzenetére


t54321
csendes tag

Köszi a tippeket, nagyon tetszik mindkettő, a medusa-t 52,55$-t itt megkapod:

http://www.medusa-usa.com/medusa-51-home-edition-replacement-headset-p-882.html

(#1334) Xelo


Xelo
addikt

nahh sziasztok! vettem 1 Trust 751B 5.1 headsetet! nehéz, és sok idő volt belőni, de mostmár nagyon jól szól :R szerintem aki nem csak bedugja hanem szán rá egy kis időt bizgentyüzni a bizgeréket az nem fog csalódni benne :)) térhatás rendesen megvan így

(#1335) Xbean


Xbean
tag

Sziasztok!

Kb. 3 hete hogy Logitech precision gaming headsetem kábelja megtört, ugyanis csak egyik fülemen hallom a hangot a másik hangszoró nem müködik.
Ha tudna vki segíteni kérem írjon mert elég költséges lenne egy törés véget újra megvenni a terméket, ilyen helyzetre van valamiféle megoldás?

Melesleg szeretném kikérni a véleményeteket erről a headsetről. Mennyivel jobb egy minőségi 5.1-es térhangzású a precision gaming-nél?




[Szerkesztve]

(#1336) atee válasza Xbean (#1335) üzenetére


atee
őstag

Logitechel nekem csak rossz tapasztalatom van ha fejhalgató. Az enyém is szétment nagyon hamar. Már csak néha stereó. ezen kívűl más ismerősömnek is rossz tapasztalataik vannak.
Sajnos ez nem az ő területük. Maradjanak a billenytűzeteknél,egereknél.

[Szerkesztve]

D-day 2002-01-04 01:54

(#1337) atee


atee
őstag

Fejhalgatót keresek ami végre nem csak pár hónapig jó.
Követelmény, hogy jól szóljon. Kényelmes legyen. Mikrofon is legyen rajta használható!
A minősége is legyen kifogástalan. Ha még vezeték nélküli is az sem baj, de ez nem feltétel.
Létezik ilyen?

D-day 2002-01-04 01:54

(#1338) Hitman


Hitman
aktív tag

Hali olyan gondom van, hogy a zalman zm-rs6 -osom egyik párnázott fülesénél szétvált az összeragasztott/''hegesztett'' műbőr? bőr? (franc tudja milyen anyag) rész, és esztétikailag kicsit csúnya, hogy kilátszik a szivacs a két rész között (hozzáteszem belülről eresztette el a két rész egymást), milyen módon lehet visszaállítani az eredetihez hasonlatos ;] állapotba (nem akartam ragasztóval gányolni ezért kérdeztem meg előbb)
Ha lesz rá módom képet is csinálok a hibás részről...
Várom az ötleteket :R

(#1339) t1


t1
addikt

én most veszek egy Ednet 5.1-es vibrás fülest Armand. fórumtárstól 3.5k-ért :) rem jó lesz

(#1340) Hitman


Hitman
aktív tag

[kép]
a problémás rész :U
mod: kb itt szakadt fel (a kép nem az enyémről készült)

[Szerkesztve]

(#1341) csövi


csövi
tag

Helló
Szerintetek meik fülest válaszam Zalman Theater 6 vagy Icemat Siberia Wh-t?
Elsősorban játékhoz kellene :U

[Szerkesztve]

(#1342) Hitman


Hitman
aktív tag

A zalman oldalán a ''customer room/questins & answers'' között találtam egy emberkét akinek hasonló problémája volt: [link] , lehet kunyizok egy készlet ''replacement pad'' -ot énis zalmiéktól, vagy a disztribútornál próbálkozok, hátha...
[link], [link]

(#1343) Hitman


Hitman
aktív tag

Sajnos csalódnom kellett újfent, a hivatalos disztribútor (Pixel Rendszerhaz akármi) megtudva, hogy nem tőlük vettem átterelte a felelősséget a helyi (egri) kisboltra ''sajnos akkor nem áll módunkban foglalkozni a dologgal, kérdezd meg, akitől vásároltad'', akik egyszerűen tojtak a fejemre :(((

csövi: zalman theater 6-ot nem ajánlom, az enyém most szeptemberben lesz 2 éves és már szétment az egyik párnázott füles, ritka használat mellett :((( persze lehet hogy ez egyedi probléma...

(#1344) #67688960 válasza Hitman (#1343) üzenetére


#67688960
törölt tag

az ozakim jól bírja, csak az erősítőjének a potija ment tönkre de ugyse volt egy nagy minőség ezért úgy hagytam és lecseréltem a csatlakozóját 3db 3,5-ös jackre

[Szerkesztve]

(#1345) Greg_69


Greg_69
csendes tag

szevasztok!

Először is bocsánat a tudatlanságomért.
ha eddig jól értettem akkor az 5.1es fejhallagatóknál 3 mini-jack dugó van, általában 2,5m kábellel. Nekem az lenne a problém hogy nincs annyi pénzem hogy vegyek egy rendes rádiós fülest marad a vezetékes vezetékes. Tehát honnan tudnék venni hosszabbító kábelt?
egy 3m-es már elég lenne
köszi



[Szerkesztve]

(#1346) Hitman válasza Greg_69 (#1345) üzenetére


Hitman
aktív tag

Kábel Tv-, antenna-, elektronikai szaküzletekben biztos találsz, vagy pl áruházakban is vannak külön tv-hifi osztályok, ahol kábeles szekció is van...

(#1347) Hitman


Hitman
aktív tag

Készítettem pár képet a zalman zm-rs6f fülesemről, októberben lesz 2 éves... :(((
[link]
[link]
[link]
[link]

(#1348) LeC válasza Hitman (#1347) üzenetére


LeC
addikt

jó kis képek, mint 2 csokis fánk :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1349) Hitman válasza LeC (#1348) üzenetére


Hitman
aktív tag

Csak az egyik kicsit ''csáré'' :(((

(#1350) csövi


csövi
tag

valaki segítsen lécci :) az a próblémám hogy a cs:s be beállítom az audió beállításnál hogy 5.1 és nem add hangot mérvan ez :F ezt a fülest nem is lehet 5.1re állítani?, vagy cseréljek hangkarit(sbliveomvan), vagy mit tegyek :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.