Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56341) fR0271


fR0271
csendes tag

Sziasztok,

Tüzetesen átolvastam az összefoglalót. :)

Rá kellett jönnöm sajnos, hogy nagyon félretájékozott és tudatlan voltam az elmúlt 15 évben kb. :DD

Eredetileg úgy jöttem a topikba, hogy valami 2.1-et szeretnék, volt néhány már az elmúlt években, voltak jobbak-rosszabbak is, illetve használtam annak idején 2x30cm-s 100l-es szoba sarkába helyezett mélyládát is 2.1-ként hifi hangfalakkal (fiatal voltam és kellett a mély :DDD ).

Az ajánlottak közül elég szimpi az Edifier R980T és R1280T, árban körülbelül ilyen 20-35k a határ, és méretben sem feltétlen szeretnék nagyobbat.

Leginkább Netflix, Twitch, HBO Go, néha YouTube, tehát főleg filmezni-sorizni szeretném upgradelni a TV csodás hangzását. Nyilván akkor már zenét is hallgatnék rajta néha, leginkább elektronikus zenét (d&b, hip-hop, trap, phonk?!, stb), vagy a fentebb említett Junkbulids-es példa nagyon közel áll hozzám. :U

Összefoglalva:
Nincs lehetőségem meghallgatni, viszont amiket itt írtatok róla (használtam a keresőt) számomra releváns tapasztalatokat nem nagyon találtam, nem tudom hogyan képzeljem el a hangzását mélyek tekintetében, ilyen szempontból mennyire lesz erőteljes az ebben az árkategóriában kapható 2.1-ekhez képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.