Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) BennyRay válasza Bodz (#45250) üzenetére


BennyRay
tag

Köszönöm, nézem, utánaolvasok.

Tudom telhetetlen vagyok, de 15*20 cm frontfelület környékén lenne esetleg javaslatod? (kirajzoltam az M50-et és a monitor mellett elég jelentőségteljes)

(#45252) Bodz válasza BennyRay (#45251) üzenetére


Bodz
Topikgazda

R1280DB? Vagy létezik a Cube Mini is, de erről nem tudok semmit, nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#45253) BennyRay válasza Bodz (#45252) üzenetére


BennyRay
tag

Ezeket is nagyon köszönöm! Ez a Cube Mini Neo szerelem első látásra!

(#45254) Bodz válasza BennyRay (#45253) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha Muzikertől veszed, akkor ne felejtsd el használni a hufnews3 kupont, meg persze beszámolni a Miniről! :)

[ Szerkesztve ]

(#45255) kubano válasza Bodz (#45248) üzenetére


kubano
csendes tag

Köszi a válaszokat mindenkinek! Még nem igazán igazodok ki a gyári adatok jelentései között, meghallgatni meg nem tudom hol lehetne ezeket a cuccokat Budapesten. Ismerek pár studiotechnikai boltot, de ott nincs Edifier :D (pontosabban konzumer kategória)

Az Edifier R2000DB és a Edifier R2730DB egy árban van (~60k), miért ajánlod inkább a R2000DB-t?

De példuál a Edifier R1700BT, R1800BT, R1850DB is teljesen egy árban mozog, mégis az R1700BT fogy jobban. Kifejteni senki sem fejti ki, miért lenne az jobb (ha jobb).. Van esetleg olyan oldal, ahol objektíven, azonos módszer alapján tesztelik ezeket a termékeket? (Mint mondjuk fotózásban a dxomark.com .)

[ Szerkesztve ]

(#45256) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok!

Ez a Genius SP-HF1250B jobb hangzásra, mint a Logitech X-230, ami jelenleg van nekem? szemezgetek vele

(#45257) Attila0 válasza borges7 (#45256) üzenetére


Attila0
őstag

Egész biztosan jobb nála úgyhogy mehet is a kosárba :K

[ Szerkesztve ]

(#45258) thornadoj válasza borges7 (#45256) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Nálunk van olyan logi a családban. borzasztó rossz minőségű a mélye, és iszonyatosan túl van tolva. A genius minőségre ég és föld, de a mély hiányozhat a logi után, pedig a geniusban sincs kevés.

(#45259) BennyRay válasza Bodz (#45254) üzenetére


BennyRay
tag

Megrendelve. Ismét nagyon köszönöm!

(#45260) borges7 válasza Attila0 (#45257) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi, akkor megveszem :)

(#45261) SunMount3r válasza PuMbA (#45192) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Épp az, hogy jobbnak mondják itt már önmagában a 1250B-t sztereóban, mint akármelyik aktív szettet 5.1-ben. Logikus hát, ha ezt illeszteném legalább a frontok helyébe, már jobban kell, hogy szóljon az az 5.1. Hmmm?

(#45262) Degeczi válasza SunMount3r (#45261) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szavakon lovagolsz.
A "jobban szól" nem általános érvényű, mindenre vonatkozó kijelentés (legföljebb kategóriakülönbségek esetén).
A 1250B jobb lesz egy átlagos 5.1-nél a hangzás kiegyenlítettségében ha zenét hallgatsz - de 5.1-et nem főként kétcsatornás üzemmódhoz veszel, hanem filmekhez, játékokhoz is. Ott pedig már jó eséllyel az 5.1 lesz előnyben az azonos hangszórói miatt használhatóbb terével (de az egyszerűbb kialakítás is gyakran jót tesz a térhatásnak, mert simább, tisztább a fázisátvitel)

(#45263) PuMbA válasza SunMount3r (#45261) üzenetére


PuMbA
titán

"Épp az, hogy jobbnak mondják itt már önmagában a 1250B-t sztereóban, mint akármelyik aktív szettet 5.1-ben"

Ez igaz, de ilyen árkategóriában tudhatjuk, hogy nem főként tere miatt jobb, hiszen az is csoda, hogy szól egy hangfal ennyiért. Az 1250B tere csak kicsit jobb és én nem igazán nevezném még térnek. Az 1250B-vel még nem hallasz például hangokat a jobb oldali hangfaltól balra 40cm-rel, ha mondjuk a két hangfal között van 1,5m :)

[ Szerkesztve ]

(#45264) SunMount3r válasza Degeczi (#45262) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem, többen is írták már itt, hogy az olcsóbb/középárú aktív 5.1-esek helyett, simán jobb a 1250B is csak sztereóban filmezésre is, mert még mindig jobb és több "térhatást" biztosít. Most nem keresek rá, de így volt, azt hiszem Bodz volt az egyik.

(#45265) Degeczi válasza SunMount3r (#45264) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De most nem sztereóban nézett filmet kell összehasonlítani 5.1-el (ami egyébként is ízlés és felhasználás kérdése, mert a center és a hátsó csatornák is elég sokat emelnek a filmek hangzásélményén - de tény, h sokaknak akár jobban is tetszik sztereóban. A felhasználás pedig ott jön képbe, h teljesen más egy monitor előtt közelről egyedül nézni filmet, és más távolabbról, többen ülve egy kanapén), hanem az általad Geniusokból és ki-tudja-milyen centerből összeépített 5.1-et egy azonos hangszórókat használó gyári 5.1-el. Utóbbinak nagyon valószínű, h jobb lesz az ötcsatornás térhangzása az egységessége miatt.

(#45266) Bodz válasza kubano (#45255) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van olyan oldal biztosan, ahol ugyanolyan körülmények közt mért hangfalak erdeményeit tudod összehasonlítani. De megnézed és mire mész vele? Semmire. Nem fogod tudni, hogy neked melyik tetszene jobban. Pláne hogy nálad az eltérő akusztika miatt nem is feltétlen ugyanazt a végeredményt kapnád, mint amit láttál.

R2000DB-t azért ajánlom a 2730 helyett, mert szerintem egységesebb, tisztább, de legfőképp érdekesebb hangja van. Na utóbbit mérje ki valaki! :D

(#45264) SunMount3r: Pont ilyet szerintem nem mondtam. Ha mégis, akkor ritka hülye napom lehetett.
Szövegértést szoktam esetleg felhozni, nem dörmög bele a mélyláda, ami jellemző a legtöbb olcsó cuccnál.

[ Szerkesztve ]

(#45267) #97950976


#97950976
törölt tag

Sziasztok!

Az egyik tévémhez szeretnék vásárolni aktív hangfalat, ami filmezéshez megfelelő hangminőséget ad.
Hangprojektort szerettem volna, de azt hiszem hogy egy aktív hangfallal jobban járnék ebben az árkategóriában.

Az Edifier R2730DB típusú hangfalat néztem ki, fontos hogy legyen rajta optikai (koaxiális) csatlakozás, hiszen így tudom összedugni a tv-vel, amúgy ez így működőképes kéne hogy legyen ugye?

Ebben az árkategóriában tudtok -e ajánlani jobbat? Egy kicsit feljebb olvastam, ott olvastam, hogy az R2000DB az ajánlott, viszont filmezéshez lehet hogy Edifier R2730DB megfelelőbb lenne, erre lennék kíváncsi.

Köszönöm a segítséget!

(#45268) thornadoj válasza #97950976 (#45267) üzenetére


thornadoj
aktív tag

hogyha nem ragaszkodsz a hangfalba épített optikai-analóg átalakítóhoz, és külön megveszed, akkor nagyobb lesz a választék. azt viszont érdemes tudnod, hogy így elveszted a tv-n a hangerő állítás lehetőségét

(#45269) SunMount3r válasza Degeczi (#45213) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most láttam, hogy téma (volt). Szerintem a kérdés az, hogy mi van a Fiio esetén, ha DTS, vagy DD hangsávos a videó. Lekeveri e ezeket rendesen a TV PCM-re, tehát lesz e legalább sztereó hang?

Nézegetem én is, van amelyik tudja a DD-t és DTS-t is dekódolni, lehet passthrough küldeni rá ezeket is. Van olyan ami később 5.1-re is jó lenne. Ettől félek, mert csak 2.1-re lekeverést tud és mivel külön kimenet van a SW-nek, ezért nem tudom, hogy sima sztereó hangfalra kötve nem e buknám pl. a mélyeket.?! Van ilyen is, sima 2.0-ás lekeveréssel, de itt a hangerő állítóra panaszkodnak és hogy állítólag digitálisan állítja, ami nem túl jó, ha jól gondolom, mert rontja a hangminőséget (másik Topic-ban ezt írták, de ebben én nem vagyok olyan biztos). Ezen a páron kívül még nem találtam hasonlóakat.

Én egy média Box-ra kötném, de nem ragaszkodok hozzá, hogy DAC végezze a DD és DTS dekódolást, hanem (ha működne), akkor a Box már LPCM-ben küldené ki rá sztereóban (ez az amit nem tudok biztosan). Ebben az esetben lehet nekem is jobb lenne egy olyan Fiio?

[ Szerkesztve ]

(#45270) #97950976 válasza thornadoj (#45268) üzenetére


#97950976
törölt tag

Ez jó ötlet, köszönöm.

Egy 10 m2-es szobába nem lesz túl nagy teljesítményű az Edifier R2730DB?
Azért gondolom, hogy jobb lenne filmezésre, mert több mélye van valószínűleg, mint az R2000DB-nak.

(#45271) thornadoj válasza #97950976 (#45270) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Ízlések és pofonok ugyebár, de véleményem szerint is filmnézésnek jól áll egy kis mély kiemelés, meg ugye mélyebbre is megy.

(#45272) #97950976 válasza thornadoj (#45271) üzenetére


#97950976
törölt tag

Köszönöm, akkor még lenne egy kis technikai kérdésem, hogy hogy lehetne kivitelezni az egészet.

Tehát az Edifier R2730DB hangfalat fogom megvásárolni.
Nekem van egy TCL U43P6006 típusú tv-m, amihez koaxiális S/PDIF kábellel tudom csatlakoztatni a hangfalat.
Ezt a kábelt néztem ki [link], mivel ha jól tudom a hangfal-csomagjában pont nincs koaxiális kábel, csak toslink.

Mindenképpen állványra kell helyeznem a hangszórókat, viszont ahhoz túl nagynak tűnnek.
A hangfal 21 cm széles és 30 cm mély.

Ez az állvány [link] ami elférne nálam, 20x20 cm a felső lap mérete. Nem nézne ki csúnyán ha lelógna, vagy a hangzást ez mennyire befolyásolja?

Esetleg ez is elférne, de nehezen [link], itt már 20x25 a felső lap mérete.

Többet nem nagyon tudnék adni 2 db állványért, max 25 ezer forintig férne bele, de nem találok akkorát, amekkorára ráférne. Ráadásul amit linkeltem üvegből van, ami nem biztos hogy jót tenne a hangzásnak.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy véleményetek szerint így működni fog -e, ahogy elképzelem.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#45273) antalbalint3


antalbalint3
újonc

Sziasztok!

2.0 aktív hangfalat szeretnék vásárolni, szeretném a segítségeteket kérni a választásban.

Elsősorban filmezésre lenne használva, zenehallgatásra nem igazán, de az sem ártana, ha abban is helytállna.
A lényeg, hogy egy filmet élvezhetően adjon vissza, a filmben lévő effekteket, dialógusokat stb. megfelelően tolmácsolja, és a lehető legjobb hangminőséget nyújtsa.

Amiket eddig kinéztem:

MODECOM Eclipse 180
Edifier R2730DB
Microlab Solo 6C
M-Audio BX5 D2
PreSonus Eris E4.5
Fluid Audio F4
Mackie CR4

A fórumot egy kicsit visszaolvasgattam, ott linkelt valaki egy lengyel tesztet, miszerint a teszt írója szerint a MODECOM Eclipse 180 jobb az Edifier R2730DB-nél és a Microlab Solo 6C-nál. Ez mennyire lehet igaz?

Esetleg a felsoroltakon kívül tudtok más ajánlani 60 ezer forintig?

Köszönöm a segítségeteket.

(#45274) samu2062 válasza #97950976 (#45272) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem amit másodszorra linkeltél,olyanon van a microlab solo 9c.Vagyis lenne,ha nem lenne épp gariztatás alatt.Az sem kis darab,sőt...
Nem baj,ha lelóg róla,de azt tudni kell,hogy ehhez az állványhoz nem adnak csúszásgátló szivacskorongot,vagy ilyesmit.Azt külön be kell szerezni hozzá.Nem tudom az edifier mekkora,de szinte biztos,hogy a gumilábai nem fognak a tartófelületre passzolni,úgy,hogy mindenképpen kell alá valami,mert az üvegen elcsúszhat és az a rezonanciát is csökkenti.

[ Szerkesztve ]

(#45275) SunMount3r válasza #97950976 (#45272) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Relatíve tűrhető áron vannak ezek az állványok, de még így is sokallom, nem értem mi kerül ezeken ennyibe. Fából jobb lenne, de egy custom építetthez most nincsenek eszközeim (pedig töredékéből kijönne) és egy asztalosnál még ennél is drágább lenne.

De lehet nem lesz más, mert már unom, hogy a padlóról szólnak a 1250B-k a filmezés alatt :D ... (Azt a szuper ötletem, hogy kemény karton papírból építem meg, már elvetettem :D ...)

[ Szerkesztve ]

(#45276) need


need
addikt

Asszem este jövök olvasgatni :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45277) need


need
addikt

Sziasztok..

Kimondottan csak a játékok hangját szeretném élvezni a hangfalakon.. na most van olyan 2.1 rendszer ahol a sz.gépről a szett felé optikai kábelen viszem át?

Vagy a sz. gép hangkártya részénél ahol a jack dugók vannak az ott lévő optikai kimenet nem erre szolgálna?!
tanácstalan vagyok..

Ha az alsó állítás igaz akkor szeretnénk tőletek valamiféle tippet vagy ötletet a felső kérdésre ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45278) Degeczi válasza need (#45277) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akad optikai bemenetes rendszer, de sokkal nagyobb választékból meríthetsz, ha nem ragaszkodsz hozzá: ha a gép analóg kimenetét azért nem akarod használni, mert gyenge minőségű, használhatsz külső DAC-ot (akár USB-n, akár optikán), és azt már tetszőleges hangrendszerre rákötheted

(#45279) need válasza Degeczi (#45278) üzenetére


need
addikt

hogy miért gondolkozom ezen...?
én már nem értem de úgy vagyok vele hogy már nem is akarok pár dolgot megérteni.. kifejtem..

rendszerem win 7 szépen össze kötve a sz.gép és a hangfalak szol ahogy szól nem zene hallgatásra csak a játékok hangjának megfelel.
1 hete felment a win 10 és ez a nyomorult kib* nem tudom ki a hunyó már nem szól 5.1-en leszedtem a szoftvert kerestem másikat felrakta leszedtem másikat de ez nem hajlandó szólni csak 2+1 vagy 7+1-en de 5+1-en ahogy eddig nem! szét húzkodtam mindent rajta majd össze raktam és semmi..
akkor megláttam rajta az optikai kimenetet és ez adta az ötletet...!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45280) moma


moma
őstag

Mit lehet azzal csinálni, ha cicereg a hangfal? Akkor hallatszik, amikor nem megy zene. Gondolom valami mobil jeltől. Van erre valami megoldás. Kikapcsolni mindig elég strapás.

we all deserve a bit of luck.

(#45281) need válasza moma (#45280) üzenetére


need
addikt

nekem ezt idáig két dolog reprodukálta

éppen játszottam és valami furcsa monoton hangra lettem figyelmes..

1. a mikrofon valami oknál fogva be volt kapcsolva teszem hozzá nem nagyon használtam..
mikrofon jack ki cicerékelés megszűnt..

2. teló a sz. gép közelébe sem rakom soha mert zavar az a furcsa halk gerjedő hang..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45282) moma válasza need (#45281) üzenetére


moma
őstag

Tesztelgetem most. A mobilnak van szerepe benne úgy tűnik, ha kiviszem a konyhába jobb lesz. De így sem nulla. És ráadásul ez nem is opció, hogy ne legyen bent a szobában. Egy Creative 2.1 ről van szó amúgy.

we all deserve a bit of luck.

(#45283) SunMount3r válasza need (#45279) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most akkor 5.1-es aktív hangfalszetted van (külön erősítő nélkül) és ez van rákötve a hangkártya analóg kimeneteire?

(#45284) need válasza SunMount3r (#45283) üzenetére


need
addikt

Pontosan...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#45285) #97950976


#97950976
törölt tag

Sziasztok!

Egy kicsit még olvasgattam a fórumot, illetve teszteket az Edifier R2730DB-ről, és valahol azt írták hogy nem feltétlenül ajánlják filmezésre.

Mint említettem a hangfalat a tv-hez szeretném használni, nem lesz gond ha 3 méterről hallgatom vagy ez direkt közel hallgatva szól jól?
Egy 10 m2-es szobában nem -e lesz túl nagy, kiegyensúlyozatlan a hangzása, nem fog -e kiemelkedni túlságosan a mélytartomány?

Esetleg 60 ezer forintig tudtok -e javasolni másik aktív hangfalakat, amit direkt távolabbról javasolt hallgatni és 10 m2-es szobába pont ideális, és legyen elegendő mennyiségű mélye.

Köszönöm a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

(#45286) zsizsef válasza #97950976 (#45285) üzenetére


zsizsef
senior tag

Abba a szobába filmhez elég lesz neked az Edifier R2000DB :K . Nem véletlen az ajánlata. Nekem 35nm -re elég zenéléshez. LogiLink UA0211 75%-on, Edifier 30/50. Solo 6c -ről váltottam, Az is egy jó cucc, de ez jobb.
Filmhez a 6c-t is próbálhatod.

(#45287) #97950976 válasza zsizsef (#45286) üzenetére


#97950976
törölt tag

Köszönöm a segítséget, de sajnos az Edifier R2000DB-nek nincs optikai kimentje, külön meg nem akarok DAC-ot venni hozzá. Az Edifier R1850DB-nek viszont már van optikai bemenete, az mennyire ajánlott az R2730DB-vel szemben?

[ Szerkesztve ]

(#45288) Bodz válasza antalbalint3 (#45273) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nyugodtan megveheted a 180-at.

(#45287) gerg221: Van optika az R2000DB-n.

[ Szerkesztve ]

(#45289) zsizsef válasza #97950976 (#45287) üzenetére


zsizsef
senior tag

Van optikai bemenete. Azon hallgatom.

(#45290) Degeczi válasza zsizsef (#45289) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kimenetet írt, az tényleg nincs rajta... ;]

(#45291) #97950976 válasza zsizsef (#45289) üzenetére


#97950976
törölt tag

Bocsánat, kicsit belekeveredtem. :D

A gyártó weboldalán az olvasható, hogy az R2000DB-nek van optikai/koaxiális bemenete, viszont [link] ezen a képen csak digitálisat látok, koaxiálisat nem. Vagy az máshol van neki? Vagy az egyik pirosba kéne beledugni, ahogyan ott írja a hangfal hátulján?

[ Szerkesztve ]

(#45292) SunMount3r válasza #97950976 (#45291) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A koaxiális is digitális.

(#45293) Degeczi válasza #97950976 (#45291) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kínaiak szokták néha tévesen koaxnak hívni az optikai kábelt is, ennyi
Csak optikai bemenet van rajta (de "digitális" lenne a koax bemenet is, ha volna)

(#45294) Bodz válasza #97950976 (#45291) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Egy kicsit mi is belekeveredtünk a témába. :D Már az elején írtad, hogy a TCL tv-n koax van, szóval nem lesz neked jó az R2000DB. Bárhogy is nézem a TCL oldalán, használati útmutatóban, képeken, tényleg az, nem optika.
Esetleg lehetne "hibrid", tehát koax rca és optika is egyben, bár az aztán már tényleg ritka tv-nél. Világít vörösen?

[ Szerkesztve ]

(#45295) #97950976 válasza Bodz (#45294) üzenetére


#97950976
törölt tag

Köszönöm a segítséget.

A TCL tv-n egyértelműen koax kimenet van, így az R2000DB ezek szerint nem jó, csak a R2730DB vagy R1850DB, legalábbis a kiszemeltek közül.

Viszont szeretnék érdeklődni, hogy jó-e egy másik megoldás:
Jelenleg egy régi házimozi erősítővel használom, az eredeti hangszóróival, RCA-jack kábellel, az RCA az erősítőbe, a jack a tv fejhallgató kimenetére van bedugva, ami ugye nem teljesen jó, mert nem erre van kitalálva, így a hangminőség sem tökéletes.

Szerintetek érdemes -e befektetni FiiO D03K-ra, illetve a kábeleket lecserélni?
Tehát a régi házimozi erősítőbe dugom a sztereó RCA-t, a FiiO D03K-ba az RCA másik végét, utána a koaxális kábelt a FiiO-ba, a másik vége pedig a tv koax kimenetébe. Így működhet, látjátok értelmét? Az erősítő AUX-on van. Fogalmam sincs, hogy ez a konverter mennyire hatékonyan tud analóg jelből digitálisat csinálni, meg hogy meg hogy lesz -e hang így.

(#45296) Bodz válasza #97950976 (#45295) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akkor már inkább a 2730, mint a 1850. :)

Működhet, persze. Az is valószínű, hogy tv-nél azért jobb hangja lesz a D03K-nak. Milyen hm erősítőről és hangfalakról van szó? Lehet nincs sok értelme költeni rájuk.

(#45297) Degeczi válasza #97950976 (#45295) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, sokkal jobb lesz a TV fejhallgatókimeneténél.

De ha jó hangszórók vannak a régi házimozi erősítőn, akkor érdemes lehet egy lépcsővel korszerűbbet venni, amin már van digitális bemenet. Fillérekért adnak el olyanokat, amik teljesen jók, de nincs rajtuk HDMI csatlakozó.

(#45298) borges7


borges7
aktív tag

Még egy kérdés a Genius SP-HF 1250B-hoz, mennyire számít, hogy egy vagy két év garanciával veszem? Edigital-nál 2 év van rá(és olcsóbb is valamivel), Aqua-nál csak 1 év.

(#45299) Bodz válasza borges7 (#45298) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha 1,5 év után megdöglik mondjuk, akkor rögtön számítani fog. Egyértelmű, hogy minél több garral kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#45300) #97950976 válasza Degeczi (#45297) üzenetére


#97950976
törölt tag

Egy régi LG házimozi bögreszettről van szó, amit valószínűleg érdemes lenne lecserélni.
Nem igazán látom értelmét az erősítőt kicserélni, mert ezeket a kis hangfalakat nem lenne sok értelme rákötni...

Köszönöm a segítséget, akkor maradok a 2730DB-nél, de állványt egyenlőre nem találok hozzá, ami normálisan elférne, és 30k alatt lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.