Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186035) Ájvé válasza vence (#186030) üzenetére


Ájvé
veterán

80k az bizony ma már belépő szint, mondj egy épkézláb telefont ez alatt normális támogatással (ne kínai b brandet).
NP 2a megint más kategória, mint a G54, az hogy 12 GB RAM van benne magában semmit nem jelent és igazából teljesen felesleges is, 8 még bőven elég, mire 12 kellene a G54 már rég el lesz felejtve és már rég nem lesz rá támogatás.
Belső memória meg egyéni igény, nekem 256-os, de felét se használom ki és nem ezért vettem ezt a telefont, nekem nem szempont és ez magában nem egy nagy tényező.
Nyugodtan lehet kötözködni, topikba ez magában még nem tiltott amíg kulturált keretek közt ésszerű eszmecsere folyik, szóval nyugodtan. Nem értem számodra mi nem következetes abban amit leírtam, sőt azt sem értem, hogy nem lehet következetesen írni bármit is. Azt sem értem milyen következetességet vársz el egy tanácsadó topikba, netto bullshit amit ezzel leírtál.
Mellesleg a nothing phone oldalán is elérhető a nothing phone, nem csak az Alzan. Mondjuk ez nem tudom miért volt kérdés, vagy mit számít.
Hiába erölteted nincs sok értelme összehasonlítani az NP 2a-t a G54-el, már LCD miatt is elvérzik, mivel 130-as kategóriában már alap ez is. Jó a G54, de nem véletlen 80-ért kapható belépő szinten.

Milka 78
Gyakorlatilag 1 év a különbség. Az meg hogy mit hoz az mondjuk az Android 17 más sztori ahogy te is írtad.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.