Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-15 09:18:17

LOGOUT.hu

ReVanced és a ReVanced patch-ek
egy nyílt forrású megoldás egyes alkalmazások "feljavítására", módosítására.
Rengeteg alkalmazás és patch vagy módosítás van a rendszerben
(jelenleg 5 tucat alkalmazáshoz van valamilyen patch!)
valamint
Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
Eredeti, teljes terjedelmű Logout bejegyzés itt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) crok


crok
Topikgazda

A cím mindent elárul - a témába vágó Logout blogom alapján nyitnám meg akkor.. és hátha lesz egy összefoglaló is.. majd egyszercsak :D

(#2) zeon.hu válasza crok (#1) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jó ötlet volt!

#?*@&!

(#3) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

De akkor már itt is megkérdezem, hátha :D

Revanced-ben nem állítható be, hogy az élő adás is fusson háttérben?

#?*@&!

(#4) crok válasza zeon.hu (#3) üzenetére


crok
Topikgazda

Marmint ReVanced patch-elt Youtube-ban live video hatterben? Nalam alapbol megy, random live radio megnyit es hatterben de meg lezart kepernyonel is megy.

(#5) ggeleven válasza crok (#1) üzenetére


ggeleven
őstag

Összefoglalóba nem is kell más, mint a blogbejegyzés linkje vagy max pár nagyon alap megjegyzés. Felesleges lenne duplán dolgoznod így, hogy azt karbantartod . Én megoldom magamnak a patchelést, de köszi mindenki más nevében a sok türelmet és oktatátás. :R

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#6) crok válasza ggeleven (#5) üzenetére


crok
Topikgazda

Megvágtam a Logout bejegyzést hogy se a történelmi dolgok se más úgy nagyon ne legyen benne.. így az marad majd "nagy gyűjtőnek" itt meg marad a vágott verzió. Remélem segít - meg akkor innentől nem kell az Android Alkalmazásokban kitárgyalni ;]

(#7) zeon.hu válasza crok (#4) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szívesen linkelném, de most épp nem megy.

#?*@&!

(#8) papp54


papp54
aktív tag

Köszi nagyon jó ötlet.

Samsung Galaxy A52s 5G

(#9) Mcrazy válasza zeon.hu (#3) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nálam is megy minden gond nélkül, pedig semmit nem állítottam.

Üdv: Mcrazy

(#10) ggeleven válasza crok (#6) üzenetére


ggeleven
őstag

Na jó, de ehhez az kellene, hogy az oda betévedők elolvassák és értelmezzék az ottani összefoglalót, majd itt is megértsék legalább a "lustáknak" részt. :DDD Úgy érzem, hogy ezt többen nem fogják megugrani. Nem pesszimista vagyok, csak realista. ;]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#11) castiels26


castiels26
újonc

Sziasztok!

Revanced Youtube 19.11.43-al van problémám ha bezárom az alkalmazást akkor pufferel, ha csak "kilépek" de bent hagyom gyorsítótárban akkor megy. Mindegyik féle verziót próbáltam ugyanez a tünet mindegyiknél.
Xiaomi 13T

(#12) Cs1csó válasza castiels26 (#11) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem sehogy se megy csak pufferel. :D (Redmi note 10 s)

(#13) wwenigma válasza Cs1csó (#12) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Revanced manager 1.20.2 [link]

Az abban ajanlott yt verzió letöltése és patchelése majd telepites utan beallitasokban "Spoof test client" bekapcsolasa. Sok funkcio nem megy de maskeppen nem mukodik. GMSCore kell hozzá.

Ha root-ként tudsz telepiteni akkor mukodik "spoof test client" nelkul is.

[link] - csak mar van ujabb revanced manager mint amit itt irtak

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#14) crok válasza wwenigma (#13) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt azert megjegyeznem ez NEM ujabb manager verzio hanem MAS verzio (nem a hivatalos ReVanced), ez a ReVanced Extended es meg a fejlesztoje, inotia00 is mondja hogy temp patch megoldas, a spoof ami benne van hogy ne az Android API-t hasznalja pl. bizonyos felbontasok kiesnek, etc. nem igazan jo megoldas. Utana meg majd vagy ezt hasznalja tovabb az egyszeri user es sziv massal vagy sziv majd visszaallaskor..
Ugyanennyire "jo" temp megoldas egy eldobos Google account-ot csinalni amit ujonnan nem erint ez a gond..

[ Szerkesztve ]

(#15) wwenigma válasza crok (#14) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel szív? Ha megcsinaljak rendesen a patcheket utana mukdik rendesen tovabb. Es akinek van root azt nem erinti mert annak mukodik rendesen....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16) crok válasza wwenigma (#15) üzenetére


crok
Topikgazda

Az Extended-et indotia00 már 2x abbahagyta gyak. szó- és folytatás nélkül. Aztán meggondolta magát, szintén 2x. Szintén jó ha tud róla az egyszeri user. Lehet hogy most átmeneti megoldás de pont emiatt lehet utána majd szívni vele. Ha megérted megérted, ha nem érted vagy nem akarod se gond. De jó tudni róla. Egyébként az összefoglalóban is benne van az inotia00 féle manager, nem ördögtől való, de szerintem jó tisztában lenni a dologgal. A témát indító Logout bejegzésemben is említettem a történetet / kálváriát.

(#17) g.gergo válasza crok (#14) üzenetére


g.gergo
senior tag

"Ugyanennyire "jo" temp megoldas egy eldobos Google account-ot csinalni amit ujonnan nem erint ez a gond."

És akkor az miért van, h van két eszköz (tablet, teló), ugyanaz minden (gmscore, manager...) 1 account, természetesen bejelentkezve, az egyiken jó, a másikon pufferel.

(#18) crok válasza g.gergo (#17) üzenetére


crok
Topikgazda

(#19) castiels26 válasza wwenigma (#13) üzenetére


castiels26
újonc

Hogyan lehet ezt megcsinálni? Hogyan kell patchelni? Egy pontos leírás jó lenne hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20) svgyula válasza crok (#18) üzenetére


svgyula
addikt

Igen ez engem is érdekelne. Mert elindítva a revanced manager-t
Szépen ki lehet választani azt az alkalmazást amit szeretnék patchenli DE! Amikor végez nem tud telepíteni mert a másik alkalmazás létezik! Ami a fő problémám a TV-nél, hogy nem lehet azt megcsinálni azt, hogy kilépek a Revanced-ből törlöm az alkalmazást aminek a helyére kellene telepíteni és visszalépek, majd telepítem! A TV-nél azonnal bezár minden alkalmazást és nincs mit kijelölni majd patchelni és telepíteni! Illetve vannak olyan anomáliák amit fentebb is említettek, ha bezárom a revanced alkalmazást mert csak karikázik akkor utána elindul a háttérben! Visszalépve újra karikázik! Ma viszont visszaraktam a régit és a fiók csere-bere után ment rendesen.
Tehát nekem muszáj lesz a TV-hez a "lusta" verzió vagy az összes frissítés kikapcsolását választani.
Én használnám szívesen a többi alkalmazást is de csak a smarttube-on van teljes képernyős videó és ott nincs semmilyen előzmény, de bejelentkezni sem lehet. Így x perc mire ki tudok keresni egy megnézendő videót a ráadásul nagyon nem felhasználó barát(nekem) listából.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#21) crok válasza svgyula (#20) üzenetére


crok
Topikgazda

Már hogyne lehetne belépni a SmartTube-al Google account-ba? Persze hogy lehet. Azt használom Android TV-n én is, dehogy nincs keresés meg history.. szerintem meg 100x használhatóbb mint az eredeti Youtube TV-re.

Mellesleg patkolni tudnál a TV-hez egy telefonon is, utána csak át kell tenni a TV-re az APK-t és telepíteni, nem kell helyben patkolni DE kifejezetten nem ajánlják a ReVanced-et TV-re, nem véletlenül. Plusz ugye ha a a package ID nem változik (nem tudom milyen manager ez..) akkor ugye ütközni fog a telepített alkalmazással.. ha előre telepített akkor cseszheted. A Lusta verziók meg nem fognak felmenni rá mert nem TV APK verziók.

(#22) crok válasza castiels26 (#19) üzenetére


crok
Topikgazda

Ebben úgy nagyon nem tudom hogy lehet segíteni, ugyanúgy kell használni mint a sima manager-t + le van írva mit válassz még ki. Vagy mi a pontos gond? Hogy fogalmad nincs az egészről?

(#23) svgyula válasza crok (#21) üzenetére


svgyula
addikt

Háát Igen! Én a saját fiókomon belül kerestem az aktiválási lehetőséget! Ott sehol nem volt. Begépeltem a címet(a QR kódot nehéz lett volna berajzolni a PC-re) és oda a kódot aztán még fiókon belül is engedélyezni kellett. Most működik a fiókkal. De ugye ez nem a hagyományos belépés a fiókba mert az alkalmazás semmilyen felhasználó nevet és jelszót nem kért csak feldobta a felhasználó neveket amiket a TV-n talált! Na meg azonnal frissül az alkalmazás. Remélem nem azért, hogy elérje a reklámos felületet :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#24) crok válasza svgyula (#23) üzenetére


crok
Topikgazda

Open source, meglepne, voltak persze dolgok (épp nem is olyan régen, open radio) de ugye elég kicsi az esély, főleg hogy ez a Play-ben ugye fent sincs, a reklámokhoz meg kell az API használat szóval nem nagyon lehet becsatornázni.. nem lehetetlen de azonnal fel fog tűnni sokmindenkinek :D A QR kódot nem kellett volna PC-n beolvasni.. egy olyan készülékkel amin a megkívánt fiók a fő fiók szépen beolvasod a QR kódot és a többit viszi magával a Youtube. Semmit nem kellett volna csinálnod pluszban csak engedélyezni hogy beléphet. Ezért nem kellett se felhasználónév se jelszó mert a tokent-t adja meg a belépéshez de a fiók mondja meg hogy hozzá tartozik a kérés. Ezer éve bevett szokás így csinálni, pl. a Vodafone TV alkalmazásba a belépés is így működik. Mellesleg a Smarttube így nem kap hozzáférést a fiók többi részéhez csak a Youtube-hoz, cookie vagy token lopással se tud konkrétan a fiókba belépni és bármit átállítani mint pl. jelszó, etc. nem igazán tudna vele mit kezdeni. A reklám dolog meg mivel nincs fent Play-en és nincs benne API key erre így olyan reklámot nem is tudna belerakni, max másmilyet de.. értelmét nem látom, azonnal dobná mindenki.

(#25) castiels26 válasza crok (#22) üzenetére


castiels26
újonc

[kép]
Össze akad a a gyárival az a gond. A gyári youtube miatt nem engedi, hogyan tudom eltávolítani?

[ Szerkesztve ]

(#26) crok válasza castiels26 (#25) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát igen.. erről (is) beszéltem. Mivel a pkg ID egyezik de nyilvánvalóan a saját kulcsos aláírádos nem a Google aláírása ezért nem megy fel.. max megpróbálhatod letakarítani adb-vel a gyárit és utána. De nem is értem miért marad a package ID ugyanaz.. biztos jól állítottad be a build-et? Mert a package ID ha GmsCore-ra van patch-elve akkor meg kellene hogy változzon és csak akkor nem ha Magisk modul-ra van forgatva (mert akkor úgyis oda lesz mount-olva, kutyát nem fogja érdekelni mivel volt aláírva).

(#27) castiels26 válasza crok (#26) üzenetére


castiels26
újonc

A build nál mit állítsak?

GmsCore fennt van, ott nem állítottam semmit. Package ID-t hogyan patcheljem a GmsCore-ra?

(#28) crok válasza castiels26 (#27) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor előbb összefoglaló ->
ReVanced Megathread -> Guides -> ReVanced Manager Method
valamint
Reddit -> ReVanced Manager guide for dummies

Ezeket ha megnézted hogy hogy kell használni akkor nézd meg az inotia00 féle Revanced Extended wiki-t és abban a Method 3. Using RVX Manager (Android) részt, abban is a NON-ROOT environment részt: patch-eknél választasz amit neked kell (jegyezd meg lehetőleg..) meg legyen benne a MicroG support mindenképp.

Na ehhez jön még az az infó amit a #13-ban linkelt wwenigma, hogy melyik APK-t töltsd le patch-eléshez és hogy a beállításokban mit kell bekapcsolni ha már fent van a patch-elt APK. ( Settings > Revanced extended > miscellaneous> turn on spoof test client ).
Screenshot-okat ne várj, nem véletlen írtam az összefoglalóban hogy vállalkozó kedvűeknek - de a linkelt wiki-ben vannak akár azok is.

(#29) wwenigma válasza castiels26 (#27) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amit linkeltem egy RVX nevű alkalmazást produkal es nem akad ossze semmivel...
Revanced manager 1.20.2 [link]
Youtube 19.16.39 [link]

Manager telepit, elindit, Patcher -> Select app -> STORAGE gomb alul -> betallózod a letöltöttet -> Patch gomb lent -> vegigmegy majd elmented lemezke ikonnal vagy ha rootolt vagy akkor telepited, elinditod es beallitod amit irtam ha kell. Elméletileg root eseten nem kell.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30) castiels26 válasza wwenigma (#29) üzenetére


castiels26
újonc

Köszönöm. Viszont az a probléma hogy a gyári youtube-al akad össze, a patchelést megcsinálja viszont amikor települne azt írja ki amit linkeltem, vagy frissíteni akarja a gyárit.

ADB-vel letörlöm a gyári youtube-ot utána úgy megpóbalom.

[ Szerkesztve ]

(#31) castiels26 válasza wwenigma (#29) üzenetére


castiels26
újonc

ADB vel gyári youtube törölve, patchelt általad linkelt youtube telepítésekor ezt kapom. [kép]

(#32) crok válasza castiels26 (#31) üzenetére


crok
Topikgazda

Valamiért még mindig ugyanazt a package ID-t használja a build-ed mint az eredeti alkalmazás ezért összeakad az aláírás miatt. Biztos bekapcsoltad a MicroG patch-et mielőtt patch-elted?

(#33) castiels26 válasza castiels26 (#30) üzenetére


castiels26
újonc

Régebbi Revanced managert használtam ez volt a gond, az általad linkeltel megcsinaltam a patchelést és megy.
Köszönöm :R

(#34) wwenigma válasza castiels26 (#33) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amit én linkeltem azzal mi volt a gond? Semmi köze nincs a gyári YT-hoz, nem akad össze vele. Tökéletesen mukodik az alkalmazás és a módszer is. :U Ez biztos hogy nem az általam leirt modon keszult mert annak ez a vége...:

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#35) crok válasza wwenigma (#34) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is ezen csodálkoztam, hiszen a ReVanced Extended (RVX) által készített Youtube pkg id-ja az, ami nálad is látszik (app.rvx.android.youtube és nem com.google.android.youtube ahogy az az eredetiben van).

(#36) castiels26 válasza wwenigma (#34) üzenetére


castiels26
újonc

A gond az annyi volt, hogy eggyel régebbi verziószámú revanced managert használtam és azzal patcheltem.(2.01.)
Stimmel az alkalmazás adat is, nekem is ez.

[ Szerkesztve ]

(#37) newline610


newline610
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni: Crok korábbi leírásai alapján hosszú ideje használom a vancedek különböző fajtáit. Most is egy S23+-on és egy Teclast tableten. Most egy Blackview Mega 1 (android 13) tableten kellene ezt megcsinálnom, de nem megy. Megpróbáltam a "lustáknak" részből mindent, de nem működik rendesen. Vagy az történik, hogy a videó indítása után addig (akár egy percig) "pufferel", ameddig vissza állítja a felbontást 720p-be és nem lehet magasabb felbontásra váltani, aztán kb egy perc után megáll a lejátszás. Megcsináltam a patchelést amit wwenigma írt a #29-ben, azzal az appal sem működik. Vajon mit rontok el?

(#38) tom120514


tom120514
őstag

Nem javaslat, kérem a kedves topicgazdát hogy szóljon ha nem jó esetleg valami miatt, de az alábbi kettőt telepítve megy rendesen.

Most költöztem új telefonra, előre aggódtam hogy mi nem lesz jó de feltettem és megy simán. Android 14, május 5. biztonságival, ha ez fontos.

Bocs hogy csak kép, már nem tudom honnan szedtem le.

Never go full retard.

(#39) crok válasza tom120514 (#38) üzenetére


crok
Topikgazda

A revanced(pont)net-rol szedted le - nezd meg az osszefoglalo veget.

(#40) tom120514 válasza crok (#39) üzenetére


tom120514
őstag

Bakker, pont erre gondoltam,köszi. Még mielőtt találtam ezt a topicot, netes keresés után jutottam oda. Megy hónapok óta , azt mondod akkor is inkább cseréljem le?

Never go full retard.

(#41) crok válasza tom120514 (#40) üzenetére


crok
Topikgazda

Te dontesed. Voltak vele gondok.. megjavultak azt mondtak de hogy elhiszed vagy nem.. az a te dontesed. A forras nem ismert, a Magisk modulba is min. a custom.sh-ba belenyulnak, innentol talald ki meg mibe.

(#42) tom120514 válasza crok (#41) üzenetére


tom120514
őstag

Köszi, igyekszem akkor megoldani máshogy mint ami most van :R

Never go full retard.

(#43) Cs1csó válasza newline610 (#37) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem is ez van. 720p-re limitál. Remélem előbb utóbb lesz valami univerzális megoldás nem csak a root vagy a vállvonogatás lesz a válasz, az a "nálam szépen fut" és ezzel le van a gond.

(#44) crok válasza Cs1csó (#43) üzenetére


crok
Topikgazda

Amint lesz hir vagy megoldas hozom.. de egyelore senki sem tudja egyertelmuen reprodukalni se igy egyertelmuen megkerulni se.

(#45) Cs1csó válasza crok (#44) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#46) svgyula válasza Cs1csó (#43) üzenetére


svgyula
addikt

A rossz hír az, hogy nálam a TV-n csak a smarttube megy teljes felbontással. A new pipe, tubular, teljes képernyős(4K) lefagy/kilép. A revanced pedig olyan mint a mesében hol volt/van hol nincs kép csak karikázás. Két napja egy felhasználó csere-bere és működött órákig. Ma minkét felhasználóval csak karikázik. De nagyon fura, hogy a tableten, telón, pedig tökéletesen fut a régebbi verzió! Ez valamilyen "droidmanó" lehet. :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#47) newline610 válasza crok (#44) üzenetére


newline610
csendes tag

:R

(#48) g.gergo válasza Cs1csó (#43) üzenetére


g.gergo
senior tag

ReVanced tájékoztatása szerint a javítás technikailag kész van, tesztelnek, apróbb javítások és kiadják. Remélhetőleg.

(#49) Cs1csó válasza g.gergo (#48) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C :R

(#50) crok válasza crok (#44) üzenetére


crok
Topikgazda

Kesz es elerheto a patch! [link] Akinek gondja van frissitse amit hasznal es legyen benne az uj Spoof client patch.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.