Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186851) st6969 válasza Vikooo (#186850) üzenetére


st6969
őstag

Akkor ez nem is saját tapasztalat? Valahol olvastad, vagy hogy jött ez a probléma? Mert az, hogy "Józsi" mit nyomogat a telefonján, majd világnak kürtöli, hogy az OP12 milyen xar, szerintem nem kellene, hogy dealbreaker legyen.

(#186852) guftabi96 válasza MaxxDamage (#186849) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát ez számomra mindenképpen szimpatikusabb, mint a Pro. Kár volt azt így elbaltázni ezzel az árazással.
Mondjuk a kiindulástól elég rendesen felmentünk árban.
Itt már azért vannak alternatívák bőven.

Ha esetleg szeretnél a korábban említett Edge 50 Pro ársávjában maradni, akkor én ránéznék az S23-ra is, Emagon most ~233.000 környékén van 10%-os kuponnal.
Lehet keresztre leszek feszítve, de lehet elgondolkoznék Almán is.
i14 Emagon most 15%-os kuponnal 250 körül van.
Az Edge Ultra árában pedig simán van hivatalos viszonteladóknál i15.
Nyilván mindegyiknél másban kell majd kompromisszumot kötni, de szerintem egyikkel sem lőnél mellé, az általad tervezett 3 évet bőven kiszolgálja bármelyik készülék.

A többiek majd mondanak más márkát is, a OnePlus, Xiaomi szoftverét nem szeretem, azokról nem akarok nyilatkozni. Pont ezért tetszenének amúgy nekem is a Motorolák, mert szinte stock droidot kapsz, de ezt az edge kijelzőt már a Samsungoknál is a pokolba kívántam. És akkor látjuk, hogy az Edge Pronál azért van más gond is.

#KeepFightingMichael

(#186853) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Asus zenfone 8 gondolom kompakt android kategóriában már nem javasolt hosszú távra a támogatás hiánya miatt.
Mert ezt az egyet leszámítva nagyon bejön :P
Egyébként érdekes h baromi kevés zenfone van a magyaroknál. Használtan is fehér holló... van ennek valami oka?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#186854) vacs válasza Lmh (#186853) üzenetére


vacs
veterán

Nincs szolgáltatónál, emiatt is kevésbé ismert!
A többség azt se tudja hogy létezik!
A 8 valóban régi már, az újabb szériát javaslom, vagy a sima S23-at, ami eMag-on most 233K hivatalos garanciával.

(^)(>.<)(^)

(#186855) Vikooo válasza st6969 (#186851) üzenetére


Vikooo
addikt

OxygenOS walkthrough, a minőségibb fajtából.
Link

(#186856) yanna válasza MaxxDamage (#186849) üzenetére


yanna
őstag

Csak nekem üres a link?

(#186857) vence válasza guftabi96 (#186852) üzenetére


vence
junior tag

Beszólogatsz ...

Közben pedig "alma-t körtéhez" hasonlítasz. :C
Egy 12-512 GB memóriával szerelt készüléket "nem illik"
egy 6-128 -ashoz hasonlítani.

És akkor még szóba sem került a teljesen más kamera specifikáció!

Gondolom hatalmas munkát fektetsz bele, hogy egy-két magyar shop induló árai alapján véleményt alkoss ...
De az árazást, azt elcseszték ... :)

Nem mellesleg, úgy a típusjelzések környékén kellene valahol elkezdeni .... :)

(#186858) MaxxDamage válasza yanna (#186856) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

[link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#186859) MaxxDamage válasza guftabi96 (#186852) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

S23 jó lenne, de nem a sima.
Az Ultra meg drága!
Akkor inkább Motorola...Ultra!
iPhone? Köszi de még ingyen sem!
Mióta van Android, azt használom.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#186860) vence válasza MaxxDamage (#186849) üzenetére


vence
junior tag

A link nem működik, de gondolom az Alza-nál nézted ...

Az Ultra-t szerintem még kicsit korai nézegetni,
mert egyelőre az Edge 50 (Pro) -ból se tudnak rendesen szállítani.

Nincs elfogadható kínálat, inkább emelkednek az árak, ill. csak későbbi szállításra jegyzik sok shop-ban.

Egyébként ebben a kategóriában már nem feltétlenül magyar shopban kellene gondolkodni, a szomszédban még az Alza is olcsóbban adja. :)

(#186861) Lmh válasza vacs (#186854) üzenetére


Lmh
őstag

Köszi, de az ujabbak nekem nagyon büdzsé folott vannak, akkor már inkább pixel8a lenne ha annyit áldoznék rá.
De jó tudni hogy amúgy egyéb probléma nincs vele amiről tudni kéne. :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#186862) vence válasza yanna (#186856) üzenetére


vence
junior tag

Nem,
de szerintem semmiről nem maradunk le .... :D

(#186863) MaxxDamage válasza vence (#186860) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Második már igen, sz*r Alzás progi... :W
Várok, most van újabb 3+ hetem. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#186864) vence válasza Lmh (#186861) üzenetére


vence
junior tag

Azért olyan telót venni, amiből kevés van/volt egyéb problémákkal is jár ... pl:
- nincs közösség, nincs kitől kérdezni;
- szűkös kínálat, vagy elérhetetlen tartozékok stb.

Ilyen szempontból már a Motorola is határesethez közeli.
Az ASUS/ Zenfone pedig nem ebbe az irányba haladt, miután Indiában kinyírták.

(#186865) Vikooo válasza vence (#186860) üzenetére


Vikooo
addikt

Edge 50 Ultra -n elgondolkoztam, tiszta Android, jó kamera HW, remélhetőleg jó akku, egyedül a hajlított kijelző ami kérdéses de jelenleg ennél most nincs jobb ajánlat számomra.

Olcsóbb mint az S24+ az ocsmány OneUI felületével és a gagyi 3 éves tele és széles kameraival, kekesedo kijelzőjével oldalról nézve...

(#186866) TTom65


TTom65
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a Honornak milyen a rendszere? Mik a buktatói, előnyei. Egy Magic6 pro-n gondolkodom. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#186867) Cblacksmithc válasza TTom65 (#186866) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

Buktató: ára ;]

Ne fogadd meg a tanácsomat. És bárki más tanácsát se. Bízz magadban! Jó vagy rossz, boldog vagy boldogtalan, de a te életed, és csak rajtad áll, hogy mihez kezdesz vele

(#186868) Tyrel


Tyrel
őstag

OnePlus 12 és Google Pixel 8 Pro közt vívódok nagyon, nem tudok dönteni... Kb. egy árban vannak.

Nagyon fontos lenne a jó kamera - a OnePlus 12-é is jó elvileg, de kevés teszt van róla még. Ezzel szemben a Pixel 8 Pro kameráit nagyon dícsérik mindenhol, és már bőven van is forrás, fenn van már DXOMark-on is, itteni teszt is van...

Viszont a OnePlus 12 a kameráin kívül gyakorlatilag mindenben jobbnak tűnik mint a Pixel 8 Pro, és azért az se hátrány ha pl. gyors a telefon és jól bírja az akksija, stb.

Esetleg tudtok valami megbízható forrást amiből kiderül mennyivel rosszabb a OnePlus 12 kamerája a Pixel 8 Pro-nál? Ti melyiket választanátok? :U

Turenkarn

(#186869) guftabi96 válasza vence (#186857) üzenetére


guftabi96
addikt

:W :W
Jajj adj erőt....

-Igen, beszólogatok, mert alapvetően csak csendesen, háttérből figyelem ezt a topikot is, de ahogy már nem egy ember megjegyezte, ez a Motorolás hittérítés nagyon unalmas.

-Mi az, hogy nem illik? :DDD Nem írta a kolléga, hogy mekkora tárhelyre van szüksége így nehéz kitalálni, hogy mire lehet szüksége. Hasonló az én felhasználásom is, mint amit ő írt. Nekem bőven elég lenne 128gb tárhely is, de lehet neki meg nem. Ezt csak ő tudja elmondani.
A ramos kérdésre meg legszívesebben bele se mennék, mert már tényleg nevetséges az egész. Gondolom logikád alapján akkor a fullos Motorola G54 is messze meghaladja kb bármelyik aktuális iPhone-t, mert hát 12GB ram... :C

"És akkor még szóba sem került a teljesen más kamera specifikáció!"
???? Most ezzel mit akartál mondani? Vagy csak 1:1-ben olyan telefont lehet ajánlani, ami megegyezik kamera terén a Motorolával?

"Gondolom hatalmas munkát fektetsz bele, hogy egy-két magyar shop induló árai alapján véleményt alkoss ...
De az árazást, azt elcseszték ... :)"
Legközelebb majd megnézem, hogy szomáliai silingért a világ másik feléről megvéve mennyit kóstál... Elsősorban mégis mit nézzek, ha nem a haza hivatalos viszonteladók árait.
Később biztos be fog esni, de az később van, most meg most van.

#186859MaxxDamage
Még a legelején te írtad, hogy mindegy az oprendszer és hogy tudod kezelni a nagy tepsiket, de azért nem baj ha nem az, ezért bátorkodtam 250 körül az S23-at és az i14-et ajánlani.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#186870) Orgi válasza Tyrel (#186868) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem egyikkel sem tévedhetsz és itt a mobil fotós topicban mindkettővel van tulaj, akik tettek is fel fotókat.

(#186871) dragon1993 válasza Tyrel (#186868) üzenetére


dragon1993
őstag

Én megvárnám a Pixel 9 szériát (és a magyar forgalmazást)
Én a kettő köztül a Pixel 8 PRO-t választanám.

(#186872) Tyrel válasza dragon1993 (#186871) üzenetére


Tyrel
őstag

@Orgi: köszi :)

@dragon1993: az mikor lesz?.. Meg mennyibe fog az kerülni?... :U

Turenkarn

(#186874) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Át lehet nevezni a topikot Milyen motorola okostelefont vegyek-re. :D

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#186875) guftabi96 válasza vence (#186873) üzenetére


guftabi96
addikt

Pedig nehéz nem hittérítésnek értelmezni, hogy érkezésed óta semmi másból áll a topik, csak hogy kb a Motorola az egyetlen megoldás mindenre iszonyat kettős mércével vizsgálva a piacot minden más gyártó irányába.
Ahogy többen is jeleztük, rendkívül unalmas. Elhiszem, hogy a jó szándék vezérel (legalábbis nagyon merem remélni, hogy nem valami kezdő Motorola marketinges vagy ;] ), de akkor is sok.

Süketelésről és tények ignorálásáról inkább ne beszéljünk, mert kettőnk közül te nyomod ezeket.
Lásd ez a kép. Ezen mégis mit kell nézni, mit akarsz vele üzenni? Látom, hogy a német Amazonon éppen vezeti az eladási listát a G54. De ez hogy jön ide? Miért releváns a jelenlegi vitában?
Most ennyivel linkelhetném, hogy a globális dobogón meg a az Apple-Samsung-Xiaomi trió osztozik. Pont annyira lenne releváns, mint a kép (semennyire)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#186876) rasotamas válasza MaxxDamage (#186859) üzenetére


rasotamas
veterán

A sima meg az ultra közt S23 és S24 esetén is ott a plus

https://tinyurl.com/rasoapro

(#186877) Gyarmati_ válasza Wasp91 (#186874) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ahogy olvasom már megtörtént 😄😄😄

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#186878) Lmh


Lmh
őstag

Én csak baromi halkan, alig merem megemlíteni, és nem is tartozik a tárgyhoz, csak úgy leírom, hogy rengeteg telefonom volt már életemben, tojtam mindre amikor elévült, eltörött... egyetlen telefon van, ami még a mai napig velem alszik az éjjeli szekrényemben, kis puha kendő-ágyon, pedig már vagy 10 éve be sem kapcsol, annyira széthasználtam. És ezt a telefon a Motorola Moto G 1st gen. Óriási szerelmem volt amíg működött. A tökéletes telefon. Kompakt méret, fantasztikus anyaghasználat (100szor leejtettem tok nélkül, nem a telefon hibájából, mert fenomenális gumiszerű, íves hátlapja volt, úgy tenyérbe simult, mint azóta se semmi), olyan hangszóró, hogy azóta se hallottam hasonlót. Atomstabil mobilnet, navigáció, térerő... Fantasztikus szoftveres kiegészítések, funkciók, ami kell és úgy ahogy kell :B Szerelmem a mai napig. Ha ilyen telót lehetne kapni manapság, bármit kifizetnék érte. Jah és amúgy amikor vettem akkor is egy olcsó budget telefon volt. :DDD Kb azóta nem volt választott magán telóm, csak cégesek, mert nem találom az utódját a mai napig. Emlékezzünk meg róla 1 perc néma csenddel, köszönöm!
Na bocsi. :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#186879) berek21 válasza Tyrel (#186868) üzenetére


berek21
senior tag

Írjál nyugodtan a 12-es topikjába. Mutatnak fotókat. Nekem egy 11-es van, a páromnak pedig 12R,de mindkettőnek jók a fotós képességei. Ráadásul jó áron beszerezhetők.

Lancia Delta III eladó!

(#186880) MaxxDamage válasza guftabi96 (#186869) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Igen, sima S23-al csak az a baj, hogy sok minden kimaradt belőle és az ára nem kevés.
Ha Samsungot vennék, akkor csakis Ultra-t. :K
De amit azért jelenleg elkérnek, hát köszi de nem.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#186881) cs.zs. válasza MaxxDamage (#186880) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nekünk van a családban egy 1 éves A54, ami hellyel-közzel a nem-S tipusokból a legjobb (volt).
Tavaly megjelenésekor 173.000 Ft-ért hoztam ki a Telekomtól, nagyon jó, szereti a gyermek. Most ugye megjelent már az utód, az A55, érdemes lehet vetned rá egy pillantást.
Vízhatlan (IP67 max 1 méter max 30 perc), sok év támogatás, jó kamerák.

...itt kérem mindenki!

(#186882) MaxxDamage válasza cs.zs. (#186881) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog (1)

Asszonynak is valami A-s Samsung van, de nem tetszik. :N

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#186883) convar válasza rasotamas (#186842) üzenetére


convar
csendes tag

Autó, de csak hallgatnám hogy mit mond. (ahogy eddig is)

Töltés nem zavar, egy futárnak ígyis-úgyis munkájának elválaszthatatlan része a powerbank használata is.

Privátnak is, de melóidőn kívül nekem kb. arra kell egy telefon hogy aki akar fel tudjon hívni.

[ Szerkesztve ]

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#186884) cs.zs. válasza MaxxDamage (#186882) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jah, hát elég széles a skála.
Anyukámnak A13 3/64GB van, az nekem sem tetszik,
a cégesem pedig egy A10, konkrétan az egy szar.
De az A54/A55 magasabban van, és valóban jobb is.

...itt kérem mindenki!

(#186885) Firehand


Firehand
tag

Sziasztok.

Szüleimnek keresnék 2 telefont, mert már mindkettőjüknek haldoklik a telefonja.
Jelenleg:
[Huawei p smart fig-lx1] kijelző 5.65, méret: 151/73/8mm
illetve
[Samsung Xcover 3] kijelző 4.5, méret 132,9 x 70,1 x 9,95


Árkategória. 80-120(135)
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg
Telekomos a kártya van jelenleg bennük, de lehet független kisebb boltból is, a lényeg hogy a megbízható boltból legyen
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Hosszútávra 4-5 év legalább
- Mire használnád? csak telefonálás, hírek olvasása, net rádió hallgatás, messengeren az unokákkal beszélgetés, néha pár fotó.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
nem kell péklapát, mivel látszik hogy a jelenlegi telefonok sem túl nagyok, de tisztábban vagyok hogy ekkora telefonokat már nem lehet kapni, így kb 160 mm-ig is el lehet menni.
-Elvárás
6-8 gb Ram/ 128 gb tárhely
Ár/érték arányban erős hardver
Jó hangszóró, a netrádió kihangosítása miatt.
Nem baj ha por/vízálló a szüleim kertészkednek sokat
Ne legyenek rajta hírdetések/ vagy ki tudjam kapcsolni
Fóliát/tokot tudják venni rá, ne Kínából kelljen rendelgetni.

Nekem általában samsungjaim voltak, azokat ismerem, én a Samsung A35-öt néztem, de a mérete sajnos elég nagy.
Nem ragaszkodok a samsunghoz,
Ha tudtok nekem ajánlani azt megköszönöm.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#186886) vence válasza cs.zs. (#186881) üzenetére


vence
junior tag

Azt meg tudod mondani nekem, hogy a 3. kamerát
- azonkívül, hogy úgy nézzen ki, mint a menő Samu-k -
miért tették rá?!
Próbáltátok már használni is?

És olyan valakinek ajánlasz 128 GB-tal,
aki Tera-s telókat nézeget?! :Y :U

(Az A55 kb. az Edge 50 Fusion-nal van egy csoportban, csak ugyanannyiért rögtön, dupla annyi ROM tárolóval.)

De most pl. olcsóbban van Edge 30 Snapdragon 888 -al és még
TWS-t is adnak hozzá ...
Vagy az Ultra az eMAG-on mostanában gyakran,
ami azért csak felső ligás ...

És ezek kijelzőben is jobbak a S-nál!

[ Szerkesztve ]

(#186887) cs.zs. válasza vence (#186886) üzenetére


cs.zs.
addikt

Hát egyrészt 256GB is van belőle,
másrészt meg ha úgy rendesen fényképezni kell valamit, akkor hívjuk az iPhone 14 Pro-s fiamat, aztán ha ő nincs itthon, akkor az A54-est...
csináltunk itthon fotós tesztet
ez a 2 szuper, a többit hagyjuk

Munkahelyen ugyanez: először az Iphone 13 Pro-s kolléga, aztán ha ő nincs, akkor a 12-es, 11-es, stb ...
A többiek csak "futottak még"

meg ugye kb 200.000 Ft volt az eredeti elképzelés, meg Samsung is emlegetve volt,
szóval
ez is csak egy segítő tipp volt...

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

(#186888) vence válasza cs.zs. (#186887) üzenetére


vence
junior tag

Persze, hogy van ...
csak annak az árában már megint sokkal jobb telók vannak.

Szóval, aki az árakat is nézi az biztos, h nem Galaxy-t vesz.

(#186889) vence válasza Firehand (#186885) üzenetére


vence
junior tag

Az Edge 30 Neo -t nézd meg, az egy kicsit kisebb teló.

Az eMAG szokta akciózni ...

De ár/értékben a Moto G54 a legérdekesebb , ha nem kötelező az AMO kijelző.

[link]
Itt az összehasonlítás!

(#186890) L.Szabi


L.Szabi
tag

Sziasztok,

Magamnak vennék telefont alapvető mindennapos használatra. Redmi Note 13 5g pro-t néztem ki vagy samsung a55, szerintetek ezek jók lehetnek vagy vannak alternatívák?

- Árkategória. 80-120K körül, nagyon max 150k
- Használt vagy új? Eddig csak újakat nézegettem, de ha lényegesen sokkal jobb használt opció az is érdekel
- Hol vennéd meg? Árukereső, hardverapro
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, Hosszú. 4-5 évente szoktam kb. telefont cserélni
- Mire használnád? Telefonálás, messenger, spotify, youtube, navigáció, egyéb appok. Nem játszom telefonon, fényképezni is ritkán szoktam.
- Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez, Android/IOS
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Inkább valami közepes vagy kisebb, nagyot nem szeretnék

A pisztácia kifogyott.

(#186892) cs.zs. válasza L.Szabi (#186890) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
az említett 2 példányból a Samsung kicsivel nehezebb. Fene sem tudja mitől olyan nehezek a Samuk, de észrevehető.
Samsungnak jobb a vízállósága, Redmi csak fröccsenésálló.
Samsungnak hosszabb a támogatása, a Redmi meg talán szebb ;]
Redminek jobb a töltése, Samsungok korábban jobban fényképeztek - ez meg neked pont nem számít. Na bumm...
Nehéz.
Abban az ársávban ott van még az A35 8/256GB is

80-120, de akár 150? Melyik az igazi, rászánt összeg?

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

(#186896) L.Szabi válasza cs.zs. (#186892) üzenetére


L.Szabi
tag

Inkább a 80-120 körül. Ugye Redmiből is 4 féle van szóval nagyjából ebben az ársávban nézelődök. Azt hiszem a Pro+ a legdrágább 120k körül, viszont azon nincs jack, kamera is ugyan az mint a sima Pro-n, vízhatalnság sem igazán számít legalábbis eddig nekem sohan nem volt rá szükségem.

A pisztácia kifogyott.

(#186897) cs.zs. válasza L.Szabi (#186896) üzenetére


cs.zs.
addikt

Hasonló összegekben gondolkodunk te és én.
A vízhatlanság egy nagyon jó dolog (van a családban A54) , de nekem is fontos a 3,5mm jack, szóval én is vakartam a fejem. Nálam a hosszú terméktámogatás és a 120 Hz amoled (meg a jack) nyert.
Tegnap érkezett meg a Samu A25 5G 8/256GB, 103.401.- Ft volt

(meg ugye kell egy töltő, ami PD/PPS töltést tud)

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.