Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159048) DDalmayr


DDalmayr
csendes tag

Sziasztok! Hosszabb leszek kicsit, előre is bocsi😁😁
Szóval jelenleg egy s8am van, amit nem szeretek, viszont az utolsó 4 telefonom s-es samsung volt. Pár hónapja le akartam cserélni egy p30pro-ra, de aztán inkább vártam, de most sem jutottam sokkal előrébb, még mindig azon dilemmázom, hogy váltsak-e a Samsungról. S20 fe és xiaomi note 10t pro a 2 jelölt. Sosem volt kínai telefonom, de a cég több termékét nagy megelégedettséggel használom. Ami kicsit visszatart az az oled hiánya, nagyon megszoktam már a túlszaturált színeket😂 amire használnám: nem játszom, viszont sokat használom a telefont, egész nap email, sok hívás, net, netbank, fotó (ha az s8 minőségét hozza, nekem az már jó). Az s20 fe kijelzőidejéről nem olvastam túl jókat a topikjában, nem tudom ebben jobb-e a xiaomi. Szeretném ha simán bírna egy napot, nem 2-3 óra kijelzőidővel. A legnagyobb kérdés, hogy megbízható-e annyira a xiaomi telefonok terén mint a samsung, mert az s8 előtti s7t,s5t,s2t nagyon szerettem, mindegyiket 2-3 évig használtam, és most sem szeretnék ennél hamarabb újat venni. Köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.