Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158851) Viktor0610 válasza Ájvé (#158850) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a képpel van baja. :D
Hanem drágább a teló, gondolom.

(Bár én sem értem pontosan, mi a gond vele. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#158852) yuing válasza Vebber (#158849) üzenetére


yuing
őstag

Talán értem mire gondolsz, nem sikerül eljutni a fizetésig, mert eltűnik a kosárból a termék. Valami hiba lehet...

(#158853) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok,

Telefont keresek az alábbi feltételekkel:

- Ár: max 200k
- Lehet használt is, új is.
- Hol vennéd meg? - Külföld, belföld, webshop, hardverapró, független vagy t-mobile kell, de szolgáltatónál nem vásárolok előfizetésre.
- Méretre kompakt méret kell, hossza max 155 mm
- Vízálló legyen (nem csak csepp)
- Tudja a vezeték nélküli töltést
- Android 10 fusson rajta és kapja meg a 11-et is, Apple sajnos ár miatt sztem kiesett.

Amiket kinéztem: Pixel 5, S20.

Általános használat, játék nem lesz, talán a legfontosabb a jó kamera.

Sajnos a méretkorlát sok jó készüléket kidobott, ráadásul kell az IP68 is, van esetleg fenti kettőn kívül még valami, amit érdemes megnézni? :R

üdv

(#158854) trebrona válasza werszomjas (#158853) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem ezeken kívül nincs más.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#158855) Bdanyy


Bdanyy
addikt

iPhone 11 még újonnan is majdnem belefér (videóban jobb mint az az pixel és s20, fotóban inkább csak utóbbinál), csak hát az a kijelző... De ezeken kívül nem nagyon van más.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#158856) trebrona válasza Bdanyy (#158855) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megkapja az Android 11-et is? ;]
Kijelző pedig igen, bőven gyengébb a másik kettőnél.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#158857) juuzer válasza Bdanyy (#158855) üzenetére


juuzer
addikt

Mjuk én a 11-et még mindig a 12 és a mini fölé helyezném. Akkuidőben bőven túlszárnyalja őket. A kijelző meg hát... "It just works. Seamlessly." :DDD

Vamos a la playa.

(#158858) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Tepsit keresnék, értesítő led-el, olyan aksival ami 2 év múlva sem fárad el, normál használat, max fél óra/nap összesen. Ha lehet ne legyen kínai, 100Eft alatt, új.

(#158859) Sgr_A válasza IOX (#158858) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nokia 5.3 fura helyen de van LED
samsung a31 LED nincs de van aod
van még lg k61 de szerintem felejtős kategória
esetleg sony L4 ezen van egyedül értesítést LED
viszont ezen a legkisebb a kijelző meg az akku

amit ebből az árból én vennék az a redmi note 9s
igaz ez kínai de messze jobb mint a többi
nagy jó az akku van értesítő LED és a legerősebb hardver van benne

[ Szerkesztve ]

(#158860) xhege válasza juuzer (#158857) üzenetére


xhege
addikt

Volt pár 90hz-es amoled kijelzős telefonom, most iPhone 11 van. Az égvilágon semmi gondom nincs a kijelzőjével. :K

(#158861) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok!

Régen jártam erre, most viszont újra segítségre szorulnék.
Múltbéli andoridos körutazásom után a sátán oldalára álltam és lassan 5 éve iOS-t használok (előszor 5S-t, SE-t, jelenleg pedig egy 6S-t). A jelenlegi telefonom akkumlátor ügyben kezd gyengélkedni. Elsősorban Apple termékekben gondolkodtam, iPhone 8+ és X amire gondoltam de jelenleg nincs a használtpiacon árfekvésben számomra megfelelő modell.
A jelenlegi 64GB-os 6S-em 2 éve, patika állapotban 65.000ft-ért vásároltam. Egy teljesen ugyan ilyen küllemű telefont nem szeretnék ha már váltok így a sima 8-as iPhone kiesik a kosárból. 8+-ért 85% feletti akkumlátorral legfeljebb 80.000 ft-ot lennék hajlandó kiadni, X-ért pedig 90-95-t. Kissebb esztétikai hibák beleférnének (keret kopás, kissebb ütődés pl., a megrepedt hátlap már nem kisebb esztétikai hiba számomra). Ezeknek a feltételeknek megfelelő telefont 1-1,5 óra távolságon belül tőlem nem találtam ezért az androidos piac felé kezdtem el nézelődni.

Árkategória.
max. 90.000ft, de inkább 75.
- Használt vagy új?
használt, lehetőleg kb 1 éves, az akkumlátor avulása miatt ódzkodom régebbitől de ha van új ami belefér a keretbe az sem gond. Nem ilyedek meg az ismertebb de kissebb márkáktól sem.
- Hol vennéd meg?
Apró, facebook marketplace
- Hosszú vagy rövid távra tervezel?
2 évet ha kibír jelentős lassulások nélkül az nekem megfelel.
- Mire használnád?
mindenre is, kivéve játék. Messenger, közösségi média appok, youtube, ha olyan helyen vagyok netflix, navigáció, zene.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
A mostanában általános méretek, iPhone 8+-nál azért ha nem nagyobb az nem baj.. :D

A "kávamentes" kijelző tetszik és a képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó is. Nem feltételek de plusz pontot érnek.

Amiket eddig találtam: Samsung Galaxy S10 (90.000ft), Huawei P30 (sima, nem pro 80.000ft)
A P30 tetszene, még van rajta GMS-is így nem jár az újabb huaweiek hátrányaival és a notebookom is huawei így jól mutatnának együtt :U persze ha van jobb ez nem befolyásoló tényező.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#158862) IOX


IOX
tag

Nézz utána a 85%-os aksi már eléggé az alja. Úgy tudom iPhone-nál a 80% már problémás.

(#158863) Regron


Regron
csendes tag

Sziasztok,
szülőknek szeretnék telefont venni
- android
- nagy
- kb 80k
- jack dugesz
- jó képek
- újonnan, edigital alza stb.

Én a Redmi 8 Prot néztem ki, esetleg ti mást javasolnátok?

(#158864) Bkrisz9 válasza IOX (#158862) üzenetére


Bkrisz9
őstag

78-82% körül kezdenek el komolyabb hülyeségeket művelni de 85-90% körül megállnak akár évekre is ha normálisan használja az ember. Szinte az összes ismerősöm iphonet használ. A 85% a legalja amiért még adnék pénzt, de nyilván inkább felette lenne jó. Az ilyenek ritkák abban az ársávban amit én telefonért adnék ezért is fordultam ehez a topikhoz, hogy lássam milyen alternatívák lehetnek amik elkerülték a figyelmem.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#158865) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Használt telefont szeretnék venni.
Xiaomi note 10 6/128 vagy Oneplus 6 8/256 közül melyik lehet jobb? Vagy hasonló árkategóriában van ajánlottabb?

(#158866) yuing válasza Bkrisz9 (#158861) üzenetére


yuing
őstag

Középkategóriát nem nézegetted? Redmi Note 9 Pro vagy ezen falhasználási szokásokra inkább a Poco X3 NFC? Szerintem hardverben ezekben is van simán 2-3 év. Nyilván kamerás képességekben nincsenek a csúcskategória közelében, de abszolút vállalhatóak.

Mondjuk ez egy érdekes felvetés, jobban megéri az 1-2 éves csúcs(közeli) készülék használtan, mint az aktuális középkategória legjobb darabjai?

(#158867) yuing válasza Regron (#158863) üzenetére


yuing
őstag

A Redmi Note 9 Pro is 83k Ft például az eMAGnál, inkább azt venném, olyan nagy differenciák amúgy nincsenek. De csak egy generációval frissebb....

(#158868) Ájvé válasza korcsillio (#158865) üzenetére


Ájvé
veterán

Milyen árkategóriában? Mi Note 10 van ahol 200-ért kapható (Oneplus 6 pedig nem is nagyon kapható), hát ennyit biztos hogy nem ér. Mi 10T 154-ért sokkal jobb választás. Lehet kamerában nem tud annyit, de csak ezért nem vennék Mi Note 10--et, 210-ért Mi 10T Pro-t is kapsz már az pedig biztos van olyan jó kamerában is.
Oneplus 6-ot pedig elfelejteném már, 2 éves készülék persze Oneplus híresen jó a támogatásáról, de akkor sem éri már meg újonnan.

[ Szerkesztve ]

(#158869) Norbi. válasza Ájvé (#158868) üzenetére


Norbi.
őstag

Használtan keres a kollega.
Mi 9 van még ilyen áron. Én inkább azt vennék hasznàltan, garival, mint egy Note 9 Prot pl.

(#158870) Garfield0007


Garfield0007
újonc

Sziasztok! Kérek egy kis segítséget. Sehol nem találok Redmi 9c-t, most azonnal, csak rendelésre. Ha nem ez, akkor mit ajánlanátok helyette? Köszi!

(#158871) Ájvé válasza Norbi. (#158869) üzenetére


Ájvé
veterán

Tényleg igaz használtan keres.
Hosszú távon Oneplus 6 kiesik, akkor inkább Mi Note 10.
Mi 9 nem rossz ez igaz.
Én annyira nem vagyok a használt mobilok híve, nem tudni hogy használták ki történt vele előtte, így kicsit zsákba macska. Hosszú távon meg egy közép kategóriás mobil is jobb, mert 2 éves mobilra már nem sok frissítés várható (persze bőven használató marad még egy ideig, csak frissítések nélkül).
2 éves mobil esetében pedig számolni lehet az akku problémával, szóval hiába veszi meg olcsón ha néhány hónapon belül mindjárt akkut is lehet cserélni.
Általában csak kamerában jobbak 1-2 éves csúcsmodellek mint a mostani közép kategóriások (hardverben is jobb lehet még, de ez nem mindig előny, hiába erős ha nincs benne újabb utasítás készlet stb.), ha nem fontos a kamera akkor én nem vennék használtan korábbi csúcskészüléket.

(#158872) korcsillio válasza Norbi. (#158869) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszönöm a válaszokat.

(#158873) Bkrisz9 válasza yuing (#158866) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nem, oszinten szolva egyreszt regebben nem volt jo tapasztalatom a kozepkategoriaval ezert valtottam hasznalt felsore, masreszt ennyi ios utan erdekel mit tud most egy android mert mostanaban azt latom, hogy elhetobb lett az egesz. Nem kell a csucs-csucs de azert valami felsobb cucc erdekelne es a kamera is egesz fontos, foleg sotetebb fenyviszonyok kozott (hazibulik fenykepet erdemlo pillanatai :U ) A Xiaomi dolgaival, szamozasaival nem vagyok tisztaban, beloluk esetleg valami? Illetve egy P30 (nem pro) megerhet 75-80.000ft-t?
Vagy maradjak inkabb egy iPhone X-nel es vadasszak egyet 90.000-ig hatha talalok?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#158874) korcsillio válasza Ájvé (#158871) üzenetére


korcsillio
őstag

Note 9 pro 6/64 2év garival 68000.- ért találtam újonnan, így lehet hogy hanyagolom a használtat. Ettől jobb ár érték arányút nem találok.

Tesco Value: Miért jobb a Mi 9 mint a Note 9 pro?

[ Szerkesztve ]

(#158875) Ájvé válasza Bkrisz9 (#158873) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem tudom milyen rég volt, de azért közép kategóriás készülékek elég vállalhatók manapság, persze minden az elvárástól függ.
Sötétbe minden mobil elvérzik még mostanság is, ehhez erős vaku és nagy optika kell, telefonok nem hiszem hogy eljutnak erre a szintre mostanság.

korcsillio
68 igen csak jó ár érte, honnan lenne ennyiért? Nem minden bolt megbízható.
Mi 9 tavalyi csúcskészülék, szóval tényleg sokkal jobb mint a Redmi Note 9 (bármelyik verziója).

[ Szerkesztve ]

(#158876) korcsillio válasza Ájvé (#158875) üzenetére


korcsillio
őstag

Itt találtam: [link]

(#158877) Bkrisz9 válasza Ájvé (#158875) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nem csodat varok csak a lehetosegekhez kepest jot. :)
A kerdes azota annyira korvonalazodott bennem, hogy megeri-e a P30 a 75-80.000-s arat vagy akad nala
jobb a kereten belul (75-90.000ft)
Utana mar magamban eldontom, hogy ez vagy varjak meg es keressek egy iphone X-et?

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#158878) Gergő170


Gergő170
aktív tag

Sziasztok, következő szompontok alapján szeretném a segítségeteket kérni.

- Árkategória.
200-250ezer.
- Használt vagy új?
Újat szeretnék.
- Hol vennéd meg?
Telekomban részletre. (elég sok kedvezményünk van)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel?
Elkövetkező 2-2.5 év
- Mire használnád?
Multimédia, ebben az árkategóriában már talán nem okoznak gondot a játékok, azonban, legfőbbképpen, tablet és előző telefon(P20) szerepét töltené be. Talán a kamera ami döntő lenne végső sorban.

Amelyeket eddig néztem: Iphone11(aksi miatt ez a 3. opció), Mi10T Pro, illetve Oneplus 8T. Melyik készüléket ajánlanátok a telekom ajánlatából? Illetve megéri várni az újévre?

Segítségeteket előre is köszönöm. Gergő!

[ Szerkesztve ]

(#158879) Ájvé válasza korcsillio (#158876) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát nem tudom, idén alapították, nincs róla semmi információ vélemény vagy bármi, ha rendelsz akkor is utánvéttellel és bontsd ki még fizetés előtt a csomagot, előre ne utalj semmi esetre se. Fent van elvileg árúkeresőn de egyetlen terméknél se jelenik meg keresésben. Cég tevékenységben is csak annyi van "Vezeték nélküli távközlés" mint fő tevékenység. Hatályos negatív információ: Van ez Nemzeti cégtárban szerepel, de nem találtam miért van feltüntetve.
Ez nagyon olcsó tetejében ingyen futár, ezt sok nagy cég sem engedheti meg magának, én elég szkeptikus vagyok.

(#158880) Norbi. válasza korcsillio (#158874) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem írtál felhasználást, de pl. jobb proci, jobb kamerák, oled kijelző, vezetéknélküli töltés. Igaz az akku kisebb, meg nincs a te bontod ki érzés.

valami nem fog stimmelni a linkelt boltnal, a nagykerara ennyi ennek a telonak, plusz ha 2 ev gari van ra. biztos vagyok benne, hogy nem lesz meg 2 ev mulva a bolt. nem vagyok bolti gari ellen, mivel en is ilyen boltban dolgozok, de a legolcsobb, arukereso top1 hely szinte mindig, buko lesz.

[ Szerkesztve ]

(#158881) korcsillio válasza Norbi. (#158880) üzenetére


korcsillio
őstag

Nehéz a döntés. Note 7 volt előtte, nulla gonddal...
Nem is tudom miért adtam el de most kellene helyette valami normális ami 1-2évig kihúzza nálam.
Köszönöm a segítséget!

(#158882) IOX válasza Norbi. (#158869) üzenetére


IOX
tag

Tesco Value Mit javasolnál? Tepsit keresnék, értesítő led-el, olyan aksival ami 2 év múlva sem fárad el, normál használat, max fél óra/nap összesen. Ha lehet ne legyen kínai, 100Eft alatt, új.

[ Szerkesztve ]

(#158883) Norbi. válasza IOX (#158882) üzenetére


Norbi.
őstag

Pocok X3 lenne amit ajánlanék.. de mivel az kínai(bár nem tudom mitől félsz, a gugli sem jobb) ezért Sam A51.

(#158884) Vebber válasza yuing (#158852) üzenetére


Vebber
tag

Azok a menüpontok nem jelennek meg, amik a kollega által beillsztett képen. Másképp nézz ki /Mozzilla/

(#158885) IOX válasza Norbi. (#158883) üzenetére


IOX
tag

Köszönöm

(#158886) Rolly válasza Gergő170 (#158878) üzenetére


Rolly
veterán

Én most rendeltem (tegnap) OnePlus 8t-t mert az amoledes ... Emiatt esett ki nálam a mi 10t pro ...

Amit még néztem: Samsung s20fe, Samsung note 10

(#158887) Gergő170 válasza Rolly (#158886) üzenetére


Gergő170
aktív tag

Még jobban elbizonytalanítottál a samsung vonallal, mostmár teljesen bizonytalan vagyok. 5G számomra kihasználhatatlan, gyakorlatilag 4G-n is tökéletesen jön a youtube 1080p, emellett vidéken lakok. Kamerában viszont tanácstalan vagyok. Videók teljesen elbizonytalanítanak az egyik oldalról, még a másik videó a másik oldalról.

(#158888) Rolly válasza Gergő170 (#158887) üzenetére


Rolly
veterán

Sötétben nem jó a OnePlus kameraja az itteni fórum szerint. Fókuszálási problémája van, de ahogy olvastam szoftveres gond lehet... Így más camera apppal vagz kis trükközéssel "javítható"... Mondjuk nekem a kamera nem fontos azt még hozzá amit a 3 éves mate 9

(#158889) Gergő170


Gergő170
aktív tag

Talán a kamera az a szempont ami számomra érdekes lehet, ha pedig arról az oldalról nézem, hogy videókat nézek rajta, illetve olvasok. Esetleg egy évben összesen 24 órát játszok rajta, akkor arra talán az összes megfelelne, ezért próbálom kamera szempontjából kiválasztani a legjobbat. Mostani P20-at is azért cserélem csak, mert elromlott a beszéd hangszórója, és nem tudok kulturáltan telefonálni(headset pedig kilőve számomra.). Javíttatni nem érné meg, javítani meg nem kezdenék hozzá a ragasztás miatt, egy almánál már nekiugrottam volna régen.

(#158890) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,
50-70k környékén keresek új telefont a lányomnak.
Főleg játszani fog rajta, azon kívül fotó és videó készítésére használja majd.
Fontos hogy erős legyen a WiFi vevő egység, mert az ő szobája van a legmesszebb a routertől.
Mit javasoltok? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#158891) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Régi telefonom bemondta az unalmast, így gyorsan új után kell néznem a következő héten. Nagyon max 70k-t szánok rá. Utánanéztem a jelenleg elérhető készülékeknek, és 3 típusra sikerült leszűkítenem a kört:
Realme 6s 4/64
Oneplus Nord N100 4/64
Samsung A21s 4/128

Nyilván nem várok csodát ezektől a telefonoktól, alap dolgokra kellenének csak, pl a kamerák engem hidegen hagynak. Ezek közül ti melyiket ajánlanátok?
A Realme-ről bevallom, még nem hallottam (bár elég jókat olvastam a márkáról most, hogy utánuk kellett néznem), a Nord N100 és a Samsung pedig elég vegyes képet festenek a tesztek szerint. A Samsungból a 3/32-es verziót szidják, a 4/128-as esetleg jó vétel lehet?
A Nord N100-nál ha jól olvastam, a kamera az, ami harmat gyenge. Engem pont ez a része hagy hidegen a telefonoknak, szóval ezért vettem számításba.
Szóval megérheti valamelyik a 60-70k-s árát? Vagy esetleg van más tippetek ennyiért?

(#158892) Viktor0610 válasza lazioforever (#158891) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagy feketepont, hogy nincs a felsorolásban Xiaomi. :P
Na jó, nem. Ha nem kell a jó, akkor nem kell.

Ezek közül én a OnePlus Nord N100-at vagy a Realme 6S-t venném.
Ahogy látom, a OnePlus akkuban jobb, a Realme teljesítményben, és talán kamerában.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#158893) lazioforever válasza Viktor0610 (#158892) üzenetére


lazioforever
tag

Köszönöm a választ.
Szóval akkor a Samsung felejtős? (ezt egyébként valahol sejtettem :) )
A Xiaomi-k közül gondolom a 9-esekre gondoltál, legalábbis most utánanézve azok vannak a Realme-vel és Oneplus-al egy árban. Viszont ezekből meg annyi féle van, hogy nem tudom, melyik éri meg legjobban közülük. Gondolom a Pro a legjobb (legalábbis név alapján :) ), de az drágább is a keretemnél. Ezen kívül van 9, Note 9, Note 9s. Ezek közül melyiket ajánlod?

(#158894) Viktor0610 válasza lazioforever (#158893) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik kettőhöz képest gyengébb a Samsung.
Ami ezekkel egy "liga" Xiaomi/Redmi vonalon, az a Note 9 vagy a Note 9S.
Mindkettő ajánlható.

A Nord 100 talán a kis felbontású kijelző miatt esne ki nálam.

Szóval Realme 6S vagy Redmi Note 9S. A Realme 90 Hz képfrissítést tud, ami azért a Redmi fölé emeli.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#158895) Sgr_A válasza Gergő170 (#158889) üzenetére


Sgr_A
addikt

Akkor vegyél i11-et
videóban verhetetlen kamerába is ott van a legjobbak között
a kijelző felbontása papíron nem a legjobb de az életben nincs vele gond
az akku egy nap alatt 7-8h kijelző időt simán hoz

(#158896) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!

Páromnak telefont kell vennem ,mert sajnos a mostani 4 év után feladni látszik a harcot.

- Árkategória. 70000,amennyiben megéri akkor 100000 forint
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú távra a legjobbat keresem.
- Mire használnád? Telefon,sms,facebook,youtube illetve fényképezés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?Teljesen mindegy.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Mindegy

Vodafone kártyával lenne használva.

Köszönöm.

Üdv eddieke666

[ Szerkesztve ]

(#158897) pepe792


pepe792
tag

Segítsetek. Két telefon között nem tudok dönteni. Az egyik az Asus Zenfone 7 (nem a pro változat) illetve Samsung Galaxy S20 FE. Árban szinte ugyanaz a kettő, tehát nem az ár lesz a döntő. Ti melyiket vennétek, és miért, illetve amelyiket nem azt miért nem?

(#158898) yuing válasza Bkrisz9 (#158873) üzenetére


yuing
őstag

Értem, ez esetben szerintem teljesen korrekt választás mind a P30 mind az S10. A Xiaomitól Mi 9 vagy a Mi 9T Pro jöhetne szóba, de azok mondjuk kamerában nincsen Huawei vagy a Samsung szintjén. Az EMUI viszont jobban hajaz az iOS-re, ha ez szempont. :)

(#158899) Sgr_A válasza pepe792 (#158897) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én a zenfone7-et venném
az sd proci, a nagyobb akku, és a 8gb ram 256gb háttértár miatt

[ Szerkesztve ]

(#158900) yuing válasza eddieke666 (#158896) üzenetére


yuing
őstag

Talán a Redmi Note 9 Pro mindent figyelembe véve ár-érték bajnok. Poco X3 vagy a Mi Note 10 Lite a15.000 - 20.000 Ft felárat igazából megérheti, ha fontos a magas képfrissítés, sztereó hangszóró, míg utóbbi esetében a valamivel jobb kamera és az AMOLED panel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.