Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158251) trebrona válasza tomic (#158250) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]
https://mobilarena.hu/tema/fotok_videok_mobillal_telefontipust_irjatok/hsz_97691-97691.html
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#158252) tomic válasza trebrona (#158251) üzenetére


tomic
addikt

Köszi.
Azt mondjuk nem értem,hogy Szentkuti úr a ph teszten miért "csak" így értékelte:Szimpla hátlapi kamera átlagos minőséggel.
Vagy ez az àtlag?

(#158253) trebrona válasza tomic (#158252) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ők legendásan nem tudnak fotózni. ;]
Ezért is nem jó csak a tesztekből kiindulni, érdemes felhasználók által készített képeket megnézni minden esetben.

btw messze átlagon felüli.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#158254) Ájvé válasza tomic (#158252) üzenetére


Ájvé
veterán

Én ezt olvastam a tesztben:
"Google inkább megmaradt a szimpla, de jó minőségű vonalon a középkategóriásánál"
De szerintem is vannak komolyabb teszt oldalak, amik tényleg kivesézik a kamera képességeit, mert tesztben (hiszen az idő amúgy sem kedvezett) nem történt ilyen. Amúgy ugyan olyan kamerát szoktak belepakolni, mint a "nagytesóba" vagyis Pixel 5-be esetünkben. Erről mondjuk nem találtam pontos információt, de technikai adatok nagyon hasonlóak.

(#158255) Apophis válasza csaba1203 (#158197) üzenetére


Apophis
őstag

Ez esetben nem látom értelmét váltani, ahogy nézem, a Mate20 lite még ma sem gagyi.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#158256) csaba1203 válasza Apophis (#158255) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#158257) Ájvé válasza Apophis (#158255) üzenetére


Ájvé
veterán

Sajnos leírt méretben nehéz manapság ajánlani bármit is.
Pixel 4a lehetne ha itthon lehetne kapni normális áron (külföldön 340€) garanciával (Google itthon nem forgalmazza), akkor jó választás lenne.

(#158258) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Vannak olyan telefonok, amiknek lehet javítani valamit a képkészítési minőségén. Alternatív app-okkal: pl. OpenCamera, Manual Camera, stb.

Xiaomi (és valószínűleg más telefongyártóknál előfordul), hogy ugyanabba a modellbe 3 különböző kamerát is felhasználnak a gyártás során. Némelyik telefonnál vissza vannak butítva firmware-ileg (de hardver többet is tud).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#158259) erahurka válasza trebrona (#158253) üzenetére


erahurka
félisten

Azért ha Bone írta volna a tesztet, abban lett volna komoly kamera kiértékelés.

(#158260) tomic válasza trebrona (#158253) üzenetére


tomic
addikt

Tetszettek a fotók amiket csinàltak,de sajnos nem volt mellette az iPhone csinàlta kép egy összehasonlítàsra.
De minden esetre megnyugtató, hogy hozza az említett szintet.

Btw minek a rövidítése?

Telefonban melyek a top készülékek kamera terén?

Àjvé. Kicsit ellentmondásos amit leírt. Most akkor jó vagy átlagos minőségű?

(#158261) Ciccuka válasza tomic (#158260) üzenetére


Ciccuka
veterán

btw

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#158262) trebrona válasza erahurka (#158259) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, Bone tesztjei sokkal részletesebbek.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#158263) hentes77 válasza yuing (#158215) üzenetére


hentes77
csendes tag

Köszönöm válaszod! Amúgy mennyivel jobb a poco mint a note 9?feleségemnek note 9 lesz szerintem mert kicsit gyengének találom a nova 5T aksiját.

(#158264) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Van egy protokoll, ami szerint ajánlott az új telefont tesztelni? Internetes vásárlásnál van 14 nap az elállásra. 14 nap áll rendelkezésre hibát találni és ha van eldönteni így is kell a telefon vagy inkább a pénzünket akarjuk visszakapni. Ha valahol össze van szedve akkor kérek egy URL-t.
A téma összefoglalóban Egy áttekintő cikk okostelefonok vásárlásához korpicschess tollából, 5. oldal Használt telefon vásárlás -> Amit ilyenkor csinálj. Igen, ez válasz a kérdésre, de elég rövid. Nem amatőröknek szól, mint amilyen én vagyok. Olyan írásra van szükségem, ami lépésről lépésre, pontról pontra végig megy mindenen. Amit, ha követek semmi sem maradhat ki.
Melyik alkalmazásokkal kereshetünk hibát a telefonban?

korpicschess írja:
Ellenőrizd az IMEI számot a *#06# kombinációval a tárcsázóban. Meg kell egyeznie az akkumulátor alatt feltüntetettel illetve a garanciajegyen is rajta szokott lenni.

korpicschess 2011-ben írta. Manapság az akkumulátorok nem cserélhetők. Attól még valahol felragasztják belül, de nem az akkumulátor alá, az IMEI számot? Ha nem lehet cserélni az akkumulátort akkor a telefon hátulját nem is lehet levenni? Főleg ha IP védelme is van, akkor jobb meg se próbálni levenni a hátulját? Speciális szerszám kell, ami csak szakszervizben van?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#158265) Alg


Alg
veterán

Sziasztok,

200-250EUR (~75-90k) környékén keresnék új vagy felújított telefont, függetlenül, a következő paraméterekkel:

- nem túl nagy (<15cm)
- bírja a strapát, horgászni, túrázni stb. vinné a tulaj, természetesen kapna egy jobb tokot+fóliát.
- nem fog szétesni a rendszere, belassulni, támogatást veszteni fél év múlva.
- Huawei, Xiaomi, onePlus és hasonló csájnafónok köszönjük most nem kellenek, biztos nagyon jók de nincs velük jó tapasztalatom, mind nagyon hamar széthullott.

Semmi extra nem kell, telefonálásra, néha FB minőségű fényképekre, YT nézésre lesz használva.

Felújított iPhone 7-et láttam ennyiért, az jó lehet? Esetleg android alternatíva?
Magyar vagy német/osztrák weshopból, német amazonról is jöhet.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#158266) Ájvé válasza tomic (#158260) üzenetére


Ájvé
veterán

PH-s tesztben ezt írták csak ezt írtam. Külföldi tesztekben (amik komolyabbak is) sokkal jobbat írnak, igazából ugyan azt a kamerát szokta a Google belerakni, mint az aktuális csúcstelefonjába (Google Pixel 5), csak 4a-ba csak egy kamera van, de ez bőven a kategóriája felett, csúcstelefonok megközelítő szinten. Dxo-n is elég magasra sorolták, valószínűleg nem véletlen.

(#158267) tomic válasza Ájvé (#158266) üzenetére


tomic
addikt

Megrendeltem a 4a telefont. Ha megkapom majd teszek fel képet.
Sokat gondolkodtam melyik legyen,remélem jól döntöttem.
Már majdnem elcsábultam a 2020 se szifon felé is de ott a korábban feltett összehasonlító teszt eltántorított.
P30 valamint Xiaomi 9Se jöhetett volna még szóban a méret miatt.

(#158268) xhege válasza tomic (#158267) üzenetére


xhege
addikt

Ha ez volt amiből választhattál , akkor jól döntöttél. :K

(#158269) tomic válasza xhege (#158268) üzenetére


tomic
addikt

Méretben ezeknél nagyobb telefonokat nem tudok elviselni. Àrban meg már a Pixel is súrolja az inger küszöbömet.
Tudtál volna még esetleg más alternatívát?

[ Szerkesztve ]

(#158270) Osynho


Osynho
addikt

Hello!

Poco F1-ről váltanék. Egyelőre 2 modellre szűkítettem: Poco F2 Pro, vagy Huawei P40. Nem szeretnék gyenébb telóra váltani, a Snapdragon 845 még ma is pörgős.

Ha lenne rendes google szolgáltatás a P40-en, nem is lenne kérdés a dolog, főleg, hogy kiütést kapok a tv méretű telefonoktól, már az F1 is túl nagy számomra, de anno is kompromisszumot kellett kötnöm, sajnos látom, hogy egyszerűbb lenne ma is. :B Viszont mai 6,6" körüli méret 220g körüli súllyal számomra már nem szimpatikus. Ez utóbbi nem tetszik az F2-ben sem.

A P40 esetén utána olvasgattam, lehet mókolni az utólagos google telepítésen, amit meg is csinálnék, de nyilván nem fog örökké működni, én pedig egy hosszútávon használható, megbízható készüléket szeretnék, mivel munkaeszköz is. Alternatív megoldásokkal megoldanám a dolgot, ha egyáltalán leehtséges ez, nem vagyok nagy telepítgető, de pár dologról nehezen tudnék lemondani. Az egyik ilyen a google photos, amivel mentem a képeket, ez ugye korlátlan tárhelyű, ha nem max a minőség. Erre van alternatíva? (szerk.: most olvasom, hogy jövőre fizetős lesz, akkor mindegy is. :D). Google drive-on megosztott dolgokat elérem valahogy? Youtube, gmail, otp bank, spotify, tidal gondolom sima, ahogy facebook, messenger és egyéb divat applikációk is, gondolom. Yatse alternatíva eetleg (Kodi távirányító applikáció). Be lehet vállalni így ezt a telefont? Összességében bejön a mérete, hardvere, kamerája, üzemideje, oled kijelzője miatt.

Esetleg más alternatíva? Van tudomásotok olyan telefonról, ami minimum Snapi 845 szint, jó a kamerája, üzemideje, lehetőleg oled kijelzős és 150mm kölüli magasságú, bőven 200g alatti és hasonló áron megy, mint a fenti 2 készülék? :D

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#158271) rejtő


rejtő
tag

Sziasztok.

140 ezerig szeretnék telefont venni.
Melyik a legjobb fotós telefon most, amelyik gyengébb fényviszonyok közt is jól teljesít?
Úgy is kérdezhetem, hogy a Huawei P30-tól melyik jobb?

(#158272) xhege válasza tomic (#158269) üzenetére


xhege
addikt

Teljesen jó választás! Ebben az árban nehéz jobbat találni. Jól választottál szerintem. Én is kipróbáltam a 4a-t teljesen jó kis teló.

(#158273) xhege válasza rejtő (#158271) üzenetére


xhege
addikt

Nem könnyű beszerezni, de Pixel 4a

(#158274) juuzer válasza rejtő (#158271) üzenetére


juuzer
addikt

A Pixel 4a. +1 rá. :)

Vamos a la playa.

(#158275) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Sziasztok!
155 mm magasságig keresek androidos okostelefont, 60-70 ezer forintig.
Köszönöm a javaslatokat!

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#158276) Ciccuka válasza Osynho (#158270) üzenetére


Ciccuka
veterán

Huawei-k lehet hamarabb veszítenek értékükből az ilyenek miatt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#158277) Sgr_A válasza lumpy92 (#158275) üzenetére


Sgr_A
addikt

Hivatalos forrásból kicsit többért van
a samsung a41 149mm
huawei p30 lite 152mm
70k alatt
huawei p smart 2019 155mm
vagy a sony L4 de az már 159mm

[ Szerkesztve ]

(#158278) AttilaMvh


AttilaMvh
tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata az iTradeCenter.Store nevű webàruházzal? 400 euró körül lehet Pixel 4a-t vásárolni, ingyen szállítást, vám és áfa-mentességet ígérnek. Vásároltatok már tőlük?
Köszönöm!

(#158279) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hamarosan érik a Redmi note 7 lecserélése.

Két kinézett Telefon A Redmi note 9s és a Realme 6

Ami fontos, ne nagyon legyen 75 ezer forintnál több.

Ki melyiket ajánlja :)

Tudom a Redmi note 9s Snapi SOC..

viszont a Realme 6 is jó ajánlatnak tűnik.

Köszi :)

(#158280) Ájvé válasza AttilaMvh (#158278) üzenetére


Ájvé
veterán

Én biztos nem utalnék előre, 320€ egyébként az ára német MM-ba (nincs kint megbízható ismerős/barát?). Paypallal lehet fizetni akkor még esetleg, de még így is meggondolandó. Német cég amúgy szóval biztos nincs áfa, vannak róla vélemények (nem sok és nem túl pozitívak).

[ Szerkesztve ]

(#158281) Ájvé válasza Ájvé (#158280) üzenetére


Ájvé
veterán

Mondjuk most se MM-be se Saturnba nem kapható Németbe, így azért elég nehéz, 400€-t én nem fizetnék érte.

(#158282) Dhampir válasza aprokaroka87 (#158279) üzenetére


Dhampir
félisten

A Redmi Note 9S-ben nincsen NFC, ha ez számítana.

Note 9 Pro, ha esetleg lesz még akcióban?

[ Szerkesztve ]

(#158283) aprokaroka87 válasza Dhampir (#158282) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tudom, az annyira nem is.

Viszont ahogy néztem, a Realme 6 128/8gb-os verzióval van, míg a Redmi Note 9s " csak " 128/6gb-os.

Plusz ha jól emlékszek, akkor 30 wattos gyorstöltő csak a Redmi Note 9 pro-hoz jár alapból.

Csak kérdés, hogy egy viszonylag új márka mennyire megbízható :)

(#158284) Dhampir válasza aprokaroka87 (#158283) üzenetére


Dhampir
félisten

Sajnos a Realme-ről nincsen tapasztalatom, de a többieknek hátha van.

(#158285) AttilaMvh válasza Ájvé (#158281) üzenetére


AttilaMvh
tag

Én sem, de nem nekem kell, a lányom erőlteti, hogy a félig már darabokból álló P9-esénél nem köll nagyobb ha megfeszítik sem, és a kamerája flagship minőség legyen. Ez azért eléggé Mission impossible.
Köszönöm a tippet a német ismerőssel, bár ha nem nagyon van raktáron ott sem, akkor ebből nem lesz karácsonyi ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#158286) scavy


scavy
tag

Sziasztok!

Hosszas vacillálás és olvasgatás után kérnék tanácsot. Jelenleg egy külföldről vásárolt szürke importos LG G7 ThinQ telefont használok, szeretnék cserélni, mivel térerő gondjaim vannak, (Hongkongban vásároltam a készüléket) és nem sikerült megoldani a szolgáltatóval sem, kártyacsere, stb., már mindenen túl vagyok.
A kiszemelt legfontosabb paramétere, hogy 150-155 mm-nél ne legyen hosszabb (+-os modellek kiestek), és lehetőleg flagship vagy ahhoz közeli modell legyen, valamint android. (Nem tudnék, vagyis egyelőre nem is akarnék átszokni iOS-re.) Emellett a fényképező legyen penge rajta, az S10-ről már korábban hallottam jókat fotós fórumokból. Így gyorsan leszűkült a kör: S10, S20, vagy várni S21-re.

T-nél lenne készülékkedvezményem, így az S20 a mostani listaárán 230-ért van. Alzánál egy S10-est már megrendeltem 200-ért, de még el tudok tőle állni. Amiért az S20 jobb lenne, az a dupla sim (2 szám) + mellé SD kártya használata, ez a munka során majd lehet kell a jövőben. Illetve a +1 év szoftveres támogatás. Az S10-ről viszont kevesebb a panasz, már ami az aksiidőt és a túlmelegedést illeti. Nem vagyok egy 'tipikus user', tehát nem játszok a telefonon, nem használok sok appot, zömmel munka, néha böngészés, zenemegosztás TV-re, kocsiban, stb. Alternatív 3. megoldásként még az is felmerült bennem, hogy várjak-e esetleg az S21-re, ami január végén már talán elérhető lesz, 300 ezer körüli áron. (ha igazak a pletykák) Picit dilemmában vagyok, így gondoltam hátha akinek már van személyes tapasztalata, vagy akár használta mindkét szóban forgó készüléket, az tud valami okosat mondani a témában. :)

(#158287) vzozo


vzozo
senior tag

Sziasztok, használtam a keresőt, de "női"-re kevés friss találatot adott. :(

Szóval asszony szeretné cserélni az Xperia X Compactját, preferált valami hasonló méretű készülék, de olyan nyilván nincs már 2020-ban.

Az én Galaxy S8-asom határeset méretben.

Ami feltétel:

- Ne kínai gyártó random telefonja legyen
- 3.5-ös jack audió csatlakozó
- Női kézbe illjen, ne a ma divatos tablet méretű telefon

Tudtok ajánlani bármit, ami szóba jöhet? Köszönjük...

(#158288) Ájvé válasza AttilaMvh (#158285) üzenetére


Ájvé
veterán

Máshol van pl Real de az már csak 400€-ért.
Alzan van bontott, hát igen ez is hagy némi kívánni valót maga után, de ahogy írtad lehetetlen küldetés, itthon sajnos a beszerzés is.
Innen elvileg 25€-t (minimum ennyiért) EU-ba is küldenek csomagot, lehet Paypallal fizetni mindenképp ezt ajánlanám (mármint fizetési formát), idealon 3963 értékelés van róla 4 csillaggal (összehasonlításképp Saturn.de 12k visszajelzés 2 csillaggal összesen, persze lehet a konkurencia pontozta le :D ).
Most per pillanat én sem találtam jobbat. Csak úgy vegyél külföldről ha van paypal fizetés is.

(#158289) Bdanyy válasza vzozo (#158287) üzenetére


Bdanyy
addikt

Hello!

Ilyen méretben kb csak az iPhone 12 mini van.
Kicsivel nagyobban (illetve olcsóbban) ott van a Galaxy A40, iPhone SE 2020, Galaxy S10e, Pixel 4a. Az iPhoneokhoz kell jack adapter.

Összehasonlítás a méretekről

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#158290) scavy válasza vzozo (#158287) üzenetére


scavy
tag

Sony Xperia XZ2 Compact?

Ő esetleg? Bár itthon nem nagyon lehet kapni, ahogy látom. (De ahogy hallottam, talán jövőre jön az új kompakt flagship a Sonytól, lehet érdemes várnotok addig.)

(#158291) vzozo válasza scavy (#158290) üzenetére


vzozo
senior tag

Köszönöm, érdekes az XZ2 Compact, bár mintha nem lenne rajta 3.5-ös jack kimene, és lassan 3 éves lesz...

Egyébként az xperiákat szeretnénk jegelni, 2014 óta használ különféle modelleket, és eddig mindegyik járt gariban, néha többször is. Mikrofon és aksi problémák, ami lényegesebb, az a mikrofon - már számolni sem tudom, hányszor cseréltettük.

Fostaliga az egész xperia, csak a mérete és az ára volt jó.

(#158292) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv,
Redmi note 9 vagy Oneplus 7T a jobb ,ha a oneplus lenne akkor az a note 9 pro nal is jobb esetleg ?

(#158293) Ájvé válasza pruzsi (#158292) üzenetére


Ájvé
veterán

Nyilván Oneplus 7T, nem mintha egy kategóriában lennének (ár is kb a duplája). Pronál is jobb persze.

[ Szerkesztve ]

(#158294) Norbi. válasza pruzsi (#158292) üzenetére


Norbi.
őstag

A két teló nem egy kategória. Árban sem, tudásban sem.
Note 9 Pro-nál is jobb.

(#158295) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

- Árkategória. 50- (max.)100k között
- Használt vagy új? új vagy használt, de újszerű/garis
- Hol vennéd meg? bolt vagy apró
- Hosszú vagy rövid távra tervezel,(?) Hosszútávra
- Mire használnád? telefonálás, netezés, mail, munka telefon (ami legyen strapa bíró is)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? mind1
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? mind1

Redmi 4A (2/32GB) amit váltana, mert már 2x lenne benne battery csere (10-15 perc alatt lemerül, de ennyi idő alatt fel is tölt 0-ról 100%-ra és már viseletes is ez a telefon külsőleg) :D

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#158296) juuzer válasza MaxxDamage (#158295) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Konkrét strapatelefont nem tudok mondani, de ennyiért általában a Redmi Note 9 Pro az ajánlott vétel, újonnan véve.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#158297) MaxxDamage válasza juuzer (#158296) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Köszi! :R
6/64GB vagy 6/128GB az ajánlott(abb)? /gondolom egyéni döntés alapján/
Melyik bolttól érdemes venni?
/nem nekem lenne, ajándék másnak/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#158298) scavy válasza vzozo (#158291) üzenetére


scavy
tag

Na akkor még jó hogy anno nem azt vettem, pedig esélyes volt. :D
Egyébként ezt a jack dugó dolgot meg 1 szimpla átalakító megoldja, bár ha nincs vezetéknélküli töltés és közben tölteni akarod, akkor persze nem.

(#158299) vzozo válasza Bdanyy (#158289) üzenetére


vzozo
senior tag

Erre is, csak közben melóban beütött a vész. :)

A40 az is egy régebbi modell, és anyagminőségben szerintem még a régi telónál is gyengébb. Viszont a Pixel érdekes lehet, eddig nem foglalkoztam a Google telefonjaival, este utánaolvasok.

Mivel asszony androidon "nőtt fel" fel, én most a szifon vonalat nem erőltetném még, de tartsuk talonban.

Az összehasonlító oldal király, nem ismertem, köszönöm!

(#158300) yuing válasza MaxxDamage (#158297) üzenetére


yuing
őstag

Aliexpress?

Spanyol raktárból 199 dollár a 6/64-es és 209 a 6/128-as kivitel.

Egyébként a Poco X3 NFC-re is ránézhetsz, vannak felhasználóélményt növelő képességei a Note 9-hez képest.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.