Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157700) 0021666


0021666
tag

Sziasztok!
Rohadt nagy bajban vagyok.. Egészen ez év elejéig, majd 3 éven keresztül én voltam az, aki mobilokat ajánlott az ügyfeleknek, egy piacvezető telekommunikációs cégnél dolgoztam mint "mobilzseni".. Eljött az a korszak, hogy még nekem is a Ti segítségeteket kell kérjem, mert egyszerűen ezeket a kategóriás mobilokat nem ismerem egyáltalán.

A lényeg: Faternak -aki fűtésszerelő- keresnék valami brutál strapatelefont. Eddig egy Doogee S60 Lite telefonja volt, de 3 akkucsere után már feladtam, hogy ebbe valaha is normális kerülne, egyszerűen nem lehet hozzá kapni normális akkut, meg a töltőjecsatlakozója is kezd elszállni. A büdzsé mondjuk 100-150k kategória, egyösszegű, új, független piacról vásárolva. A fő szempont tényleg az lenne, hogy bírja a napi eséseket, mert fog kapni az élettől rendesen. Az akku ne csak papíron legyen jó, hanem a napot húzza ki. Nincs spéci igény hőkamerára, lézeres távmérőre, ilyenekre, a CAT S62 hőkamera nélkül tökéletes lenne, de az durván megdobja az árát.. A telefon mérete egyáltalán nem mérvadó faktor, ahogy a kinézete sem, cserébe jó lenne ha nem valami levedlett helio cpu ketyegne benne.
Létezik ilyen mobil? Köszi a segítségeteket!

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.