Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107251) Bigemperor válasza gianone (#107248) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Én is felébredtem 5:25-kor edigi bf-re, azért vártam volna valami használhatót, mindent megnéztem (nem csak telókat), de botrányos a felhozatal szerintem. Az előző évek tapasztalata alapján ez nem csoda, de most annyira beharangozták, hogy még.

(#107252) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Üdv,
Lehetetlennek érzem újra felvenni a fonalat a rengeteg kínai telefon mellett, szóval muszáj kérdezzek.
Nem puszta specifikációt, hanem tényleges működést tekintve van jobb választás jelenleg a Xiaomi Redmi 4 Prime-nál banggood-os, black fridayes 136$-os ár mellett? Akár használt is szóba jöhet.
Játék, fényképezés nem számít, csak egy jó üzemidejű, gyors telefont szeretnék, ami tud 4g-t.

(#107253) Clander


Clander
tag

Sziasztok,

A véleményeteket szeretném kérni. Mivel a G3-om feladta a szolgálatot új mobil után kell néznem.
Huawei P9 lite-n és HTC A9-en gondolkodom. A P9 lite 70 ezer körül van, az A9 pedig 90 ezer körül.

Az akksit leszámítva kb hasonló a config.

Ti melyiket választanátok?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#107254) BenHans válasza Noda10 (#107249) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! Mivel a P9 Lite elfogyott, pedig 60-ért volt edigitalban, így Redmi 3S Prime...

Clander: A P9Lite összességében jobb valamivel, viszont kamerában az A9 a jobb.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107255) Ájvé válasza Blackhole13 (#107252) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi 4 nem tudja a B20-at, így sok helyen (főleg vidéken, de Voda esetén néhol pesten is) kiesik a 4G, úgyhogy inkább Redmi 3S (international version) vagy Redmi Note 3 (Pro Special Edition alias Kate) lenne jó választás.

(#107256) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek 40 ezer Ft-ért jó vétel a Lenovo P70? (Black Friday akció)

(#107257) #15241216


#15241216
törölt tag

Sziasztok!

Lesz az aldiban egy telefon jövő héten: [link]

Milyen lehet vajon? Sajnos ilyen tipust sehol sem találtam.

(#107258) Blackhole13 válasza Ájvé (#107255) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Koszonom. Ennek utana sem jartam, gondoltam a 3s utan mar nem hagyjak ki.
Varhato vajon nehany honapon belul B20-as redmi 4, vagy nem erdemes ra varni, hardveresen nem akkora elorelepes a 3s-hez kepest?

(#107259) Ájvé válasza Blackhole13 (#107258) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi 4 Prime előrelépés S625 és a FHD kijelző miatt, sima Redmi 4 semmivel se jobb (S430 és HD kijelző).
Semmit nem tudni B20-as Xiaomi-król, volt egy interjú az ABC data-val (hivatalos Xiaomi disztribútor), itt említették a Mi 5S és 5S Plus-t, hogy várható B20 verzió, de ennyi.

mclaren777:
Hogy jó volt-e? (Elfogyott)

bomcsik:
Ez egy olyan nehogy megvedd típusú készülék.

[ Szerkesztve ]

(#107260) vpityesz


vpityesz
csendes tag

Sziasztok!

Alsokozepkategorias telefont szeretnek vasarolni edesanyamnak, akinek alapvetoen nem kell ultra brutal keszulek, de azert az alabbi jellemzokkel kb birjon:
- ar kategoria: max 50, nagyon max 55 ezer
- ami a legfontosabb, hogy kb jo minosegu kepeket tudjon vele kesziteni (leginkabb az unokairol :) )

- android
- 8 magos CPU
- GPU mindegy, mert nem jatszik rajta, max videokat nez
- min 2G RAM
- min 16G-s belso tarhely
- max 1-1.5 eves telefon

Ami nem szamit:
- B20, OTG, kijelzo felbontas, ujjlenyomat olvaso

Milyen telokat ajanlanatok?

Valaszokat elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#107261) csakany2001 válasza vpityesz (#107260) üzenetére


csakany2001
senior tag

Xiaomi Redmi 3S.
A CPU magok száma csak a fogyasztást befolyásolja és nem a teljesítményt szóval az mind 1.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#107262) Ájvé válasza csakany2001 (#107261) üzenetére


Ájvé
veterán

Remélem tudod. hogy jó nagy hülyeséget írtál. Ilyen erővel még mindig 1 magos CPU-k lennének. Több nem mindig jobb, ez igaz, de alapvetően több. Sok köze van a CPU magok számának a teljesítményhez, bár nem mindig profitál, de általában (mivel a programok többsége képes több szálon futni) igen.
Mellesleg Redmi 3S is 8 magos, úgyhogy nem értelek.

(#107263) csakany2001 válasza Ájvé (#107262) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nem írtam hülyeséget.Minél több szálon van használva annál jobban eloszlik a fogyasztás,teljesítmény szempontból jelenleg csak nagyon SoC igényes programok képesek kihasználni minden magot meg általában úgy szokták hogy erősebb magok mellé gyengébbeket beraknak és ez is takarékosság szempontjából,ez nagyon összetett dolog.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#107264) korcsillio


korcsillio
őstag

ÜDV.
Telekomnál lejár a szerződésem(next s),meghosszabítanám és szeretnék egy olyan készüléket amivel el leszek két évig...kb.50.000.-a keret.Van értelmes ennyi pénzért vagy inkább kínaikat nézegessem?Lényeg lenne(viszonylag) jó kamera.

(#107265) csakany2001 válasza korcsillio (#107264) üzenetére


csakany2001
senior tag

SG J3 2016 ami egyedül ilyen körül van ahogy látom,többért van Desire 825 és J5 2016.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#107266) gianone válasza korcsillio (#107264) üzenetére


gianone
őstag

Ha sima Next S, és nem társkártya, akkor számold bele, hogy 1500-zal több a havidíjad, ha veszel telefont, mintha nem. Ez elve 36000, és ehhez kell hozzáadni a készülékért fizetett összeget. Így nehéz Next S-ben jó ajánlatot találni.

csakany2001

Na ezért ne adjon tanácsot, akinek fogalma sincs a csomagokról.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#107267) TXT


TXT
őstag

Sziasztok.
Ebben kernem a segitsegteket uj telefon vasarlasa kapcsan az egyik rokonomnak (60 feletti holgy)
- Árkategória. Mondjuk nagyjabol max 35e.
- Használt vagy új? Leginkabb uj
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Amennyiben megoldhato, vmi hivatalos helyrol, ahol biztos a garanciaztatas is, ha ugy adodna.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszutavra, leginkabb a leheto legjobb telefont, amivel nem csuszhat bele a holgy abba, hogy befejezodik a support es nincs ujabb frissites ra, mint a mostani telefonjaval pl. (vmi Androidos van jelenleg)
- Mire használnád? Altalanos, ugymint telefonalas, internet alapu kommunikalas (Viber stb), fenykepezes, ha ugy adodik, sms, szoval tenyleg csak altalanos hasznalat.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Talan amelyik a legkonnyebben kezelheto es elerhetoek ra megfeleloen a fentebb emlitett igenyeknek megfelelo programok es support hatter
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Ami egy zsebben is kenyelmesen viheto, talan max 5"-ig.

Tenylegesen olyan telefont keresnenk neki, ami nem igenyel ebben a korban sem extra hozzaszokast es tanulast, mivel leginkabb a hagyomanyosnak mondhato igenyekre kellene, de mindenkepp olyan, amire elore lathatoan lesz kesobb is support az oprendszer tekinteteben es megfelelo sebesseggel mukodik. Ertem ez alatt, hogy talan a RAM es proci is ki tudja szolgalni az alkalmazasokat jelentos varakozas es akadas nelkul.
Nezegettem a kinalatot, nekem tul sokat nem mondanak a Lenovo, DOOGEE, Alcatel, Huawei stb markak ezen arszegmensben fellelheto telefonjai, de tudom, hogy minden marka kepviselteti magat minden arkategoriaban, sot, ahogy olvasgattam korabban, a kinai telefonok arban es tudasban is sokszar porba tiporjak az altalunk ismertebb markakat ugyanabban a szegmensben es sokszor mindezt jelentosen kedvezobb arazas mellett, bar ezeknek nem ismerem a szervizelesi es support hatteret hazankban. Nincs tapasztalatom ezen telefonok es arkategoriat illetoen, ezert is szeretnek toletek informaciokat, tapasztalatokat kerni es ennek megfeleloen tippeket es javaslatot, mik lennenek, amiket ajanlanatok ezen igenyek ismereteben.
Elore is koszonom a segito szandeku hozzaszolasokat! :K :R

(#107268) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Sziasztok!
Létezik, hogy 4"-os telefont már nem lehet kapni??? :(
Max 4,5" talán még belefér, kisgyerekeknek lenne. Hosszú aksiidő, kamera, jó gps a szempontok még.

Más: Egy barátom kérdezte, hogy ezekből az okostelókből létezik e olyan, ami por, karc és vízálló, mert most már szükséges lenne egy ilyen kaparós az életébe, de a munkája miatt mindig butafont használ. Tudásban nem kell kiemelkedőnek lenni, de jó lenne, ha kibírni neki 2-3napot az aksi - többnyire telefonálna, messenger, email, játék nuku. Köszi

Túrista vagyok

(#107269) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Megbizható, új androidos telot keresek, a keret 42k körül.
Ami fontos:üzemidő, 2 gb ram, legalább 5"-es kijelző.
Ki, mit ajánl?
Köszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#107270) korcsillio válasza gianone (#107266) üzenetére


korcsillio
őstag

Most 7990 a havidíjam,társkártya a feleségemé az más csomag.

(#107271) gianone válasza korcsillio (#107264) üzenetére


gianone
őstag

Esetleg nézd meg, mennyi a Honor 7-et Next S-sel, ha neked betölt épp az oldal. Move M-re 39800-at ír BF akcióban, (plusz a 36000 természetesen). Ha némileg olcsóbb Next S-sel, mert az nagyobb csomag, akkor nem sokkal több az 50000-nél, és nem is kell egyben kicsengetni. És az úgy jó vétel.

De ha aláírsz, és nem kérsz telót, akkor csak 6490...

[link]

Nem olyan nagy matematika ez, nem is értem, hogy sokan miért nem számolják ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#107272) korcsillio válasza gianone (#107271) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszönöm.

(#107273) Gabbbb válasza bpmcwap (#107268) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Karcálló telefon nincs. Viszont akármilyen víztálló telefon jó tokkal és PET fóliával. Ha ütésállóság is fontos, akkor már nehéz, mivel üvegfóliákat már nem lehet rendesen felrakni.

(#107274) Soká válasza TXT (#107267) üzenetére


Soká
senior tag

A 35e Ft arra sok, hogy valakinek legyen egy telefonja, amivel biztosan és jól lehet telefonálni, arra kevés, hogy olyan okostelefont kapj, amivel jól lehet fotózni, ami megbízhatóan működik és a gyártó még a frissítésekről is gondoskodik.

Jól fotózó mobilt 50e ft alatt nem nagyon kapni. De még a jóság is csak kedvező fényviszonyok között teljesül, az emberek pedig valamiért :) fényhiányos környezetben szeretnének szép fényképeket készíteni...

Én nem vagyok nagy szakértő csak azért írok, mert sejtem, hogy 60+ évesen az ember még úgy szocializálódott, hogy ha megvesz valamit, azt 5-10 évig tudja használni. Sajnos ez irreális elvárás.
Azt érdemes elfogadtatni a hölggyel, hogy a telefonja jó esetben 2 évig gond nélkül megy. Utána nem árt cserélni.

Én családon belül vásároltam a gyerekeknek különféle olcsó (20.e körüli) szolgáltatófüggő telefonokat (Samsung, Alcatel, ZTE, noname) a tapasztalat az volt, hogy nem kellett garanciálisan javíttatni őket, egy idő után egyszerűen elavultak. Tavasszal vettem egy sokat favorizált Doogee 5x pro-t (ami 30-ért jó vétel, igaz gyalázatos a kamerája) most éppen szervizben van... Egy másik, hasonló 100dolláros kínai teló bosszantó hibákat produkál (bizonytalan wifi és GPS).

Szóval, a kritériumoknak megfelelő telefont találni nem könnyű, legfeljebb azt lehet mondani, hogy mi tekinthető éppen favoritnak.
Ha nem nagyon sürgős a vásárlás, akkor a kínaiak közül szóba jöhet ez: Redmi 4A ha megjelenik a hazai kereskedelemben is (eustock.hu)
Bár az op rendszere elég bonyolult, el lehet veszni a sokféle beállításban...

(#107275) Ájvé válasza bpmcwap (#107268) üzenetére


Ájvé
veterán

Ilyen kis telefonok amik még használhatóak is, nem nagyon vannak.

Kevés normális ütésálló telefon van, azok is azért elég korlátozottan bírják a strapát, többnyire noname kínaik.
Ez esetleg használható lenne. Van róla teszt is.

(#107276) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Mi a véleményetek a xiaomishop.hu -ról? Vett már onnan valaki bármit? 40K a Redmi 3S,még csájnából is drágább.

(#107277) knoxhu válasza szakalistvan (#107276) üzenetére


knoxhu
senior tag

Akkor teszed magaddal a legjobbat ha nem vásárolsz tőlük :D

(#107278) jel1


jel1
aktív tag

- Árkategória. legolcsóbb, ami teljesíti, amit szeretnék
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? telekom vagy független
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5" körül

1080p kijelző
előre néző sztereó hangszóró
nagy látószögű, jó selfie képességek
fehér

köszönöm a segítséget a kiválasztásban :)

(#107279) #72487936


#72487936
törölt tag

Tisztelt fórumtársak,

A Xiaomi telefon lenne a választás de a sok típus közül nem tudok választani. A stabil GPS vétel és a biztos telefonálás lenne a lényeg, továbbá a stabil Wi-fi kapcsolódás.

1. Xiaomi Redmi 3x 32GB
2. Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16GB
3. Xiaomi Redmi 3s 32GB
4. Xiaomi Redmi Note 3 16GB
5. Xiaomi Redmi 3s Prime

A bőség zavarával küzdök...

Tisztelettel: firecrest

(#107280) Szotyi0


Szotyi0
csendes tag

Üdv mindenkinek! Telefont szeretnék venni, eddig az ASUS Zenfone 2 Laser modelljét nézegettem, de jön a black friday és gondoltam nem árt megkérdezni, hogy a többség mit ajánl, tehát:

-Árkategória: 45-55 ezer forint
-Újonnan venném függetlenül, ha lehet gyártói garanciával de ha csak bolti van az sem nagy baj
-Hosszabb távra szeretném, minimum 2 év
-Legfőképp netezésre használnám, de azt is szeretném, hogy a kamerája szép képeket csináljon napvilágnál is és sötétben is, és nem lenne rossz ha gyors lenne (mármint a kamera).
-Gondolom ennyi pénzből nem lehet csak Androidosat venni
-Maximum 5.2" a megfelelő méret

B20 az fontos hogy legyen
Ujjlenyomatolvasó az teljesen mindegy

A válaszokat köszönöm! :D

(#107281) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok!
Egy 4honapos hasznalt 2ev gyari garis Honor 7 lite 46ezerert jo arban van?

(#107282) Ájvé válasza #72487936 (#107279) üzenetére


Ájvé
veterán

1. nincs Global ROM rá, ez egy tipikus kínai belpiacos telefon, úgyhogy kilőve
2.3/32-es jobb lenne, de mindenképp special edtion ami B20-at is tudja
3. international változat lenne jó ami B20-as
4.MT SoC-os ami többet fogyaszt és GPU is gyengébb, mint a Snapdagonosban illetve nincs B20-as változat, így kiejteném
5.ez azonos a 3-al, Redmi 3S Prime az a 3/32-es bővített RAM és tárhelyes változat.

Szóval marad a Redmi 3S Prime (3/32-es) international változat vagy Redmi Note 3 Pro special edition, előbbi mellett szól a több tárhely meg gyengébb SoC és kisebb kijelző miatt a jobb üzemidó, utóbbi mellett az erősebb SoC, de ha 3/32-es verzióról lenne szó akkor biztos ezt választanám (de valószínűleg amúgy is).

(#107280) Szotyi0:
Redmi 3S Prime
Vehetsz még Windows Phone-t is, nem kötelező az Android.
Ennyiért nem kapsz telefont ami sötétben is jó képet csinál, ahhoz a mostani csúcskategória kellene legalább (Honor 8, Pixel stb.).

[ Szerkesztve ]

(#107283) BenHans


BenHans
addikt

jel1: Sony Z5 150k most edigitalon. HTC S9, vagy ha megfelel az ezüst/pezsgő akkor M9.

firecrest: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Szotyi0: Redmi 3S Prime esetleg?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107284) #72487936 válasza Ájvé (#107282) üzenetére


#72487936
törölt tag

Köszönöm a gyors és korrekt választ. :)

(#107285) #72487936 válasza BenHans (#107283) üzenetére


#72487936
törölt tag

Neked is köszönöm a gyors választ. :)

(#107286) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Akinek van tapasztalata a következőkkel Samsung A5 (2016), P9 Lite melyiket ajánlaná? :R

(#107287) Soká válasza szakalistvan (#107276) üzenetére


Soká
senior tag

Azért ne téveszd szem elől, hogy amire Te gondolsz, az a kisebb 2/16Gb-os változat. Az Kínában is olcsóbb (120dollár alatt)
Itt a fórumokban az eustock.hu-t jobban kedvelik, (én is onnan vettem két telót) de a xiaomishop.hu sem az ördög boltja szerintem. Ha a gyengébb hardverű telefont szeretnéd, azt nem is árulja az eustock. Arra figyelj oda, hogy milyen rommal adják a telót, hogy van-e benne B20 és, hogy a garanciát hogyan intézik? Ha ez tiszta, akkor működhet.
Nem értek hozzá de nekem a 3Gb-os verzió van és kétségeim vannak, hogy a 2Gb RAM elég-e? Most újraindítottam a készüléket és anélkül, hogy bármi is meg lenne nyitva a 3Gb-ból 1,4Gb szabad.

Hopp, korrigálnom kell magamat, egy perccel később már 1,8Gb szabad. Ki érti ezt???

(#107288) kovacs892.2 válasza BenHans (#107227) üzenetére


kovacs892.2
csendes tag

Szia!

Az OP3T-nek, a P9-nek és a H8-nak az audióképességei nagyon elmaradnak a HTC 10-től? Online üzletekben 200k körül van a HTC 10 annyit nem adok egy telefonért bármennyire is jó legyen, a másik hogy designe szempontjából a HTC nem jön be. Nem azt mondom h nem rossz de az említett készülékek nekem szebbek, különösen a H8 kékben az gyönyörű. Bárki segítségét szívesen veszem. :R

(#107289) Gabbbb válasza kovacs892.2 (#107288) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A htc 10 elég magasan a mezőny felett van fülhallgatós zenehallgatásban, szerintem. Egyéb tekintetben nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#107290) Ájvé válasza Soká (#107287) üzenetére


Ájvé
veterán

Elég 2GB RAM is, Xiaomishop.hu-n a garancia érdekesebb és kérdéses.

(#107291) Soká válasza Ájvé (#107290) üzenetére


Soká
senior tag

A garanciát én is említettem. A memória ügyben sokan keveslik a 2Gb-ot, ami szerintem is elég kellene, hogy legyen, de az adroid és a MIUI elég pazarló ebből a szempontból. Legalábbis ezt mondják a szakértők. Én csak annyit tudok mondani, hogy most, mielőtt kikapcsoltam volna (és futott néhány nem túl jelentős alkalmazás) 750Mb volt a szabad memória. Szóval, a 2GB RAM lehet akár kevés is... valószínűleg minden a felhasználói szokásoktól függ.

(#107292) BenHans válasza kovacs892.2 (#107288) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!
Nem nagyon, de elmaradnak. Persze nem úgy kell érteni, hogy egyiken jó zenét hallgatni, a másikon meg egyáltalán nem, meg az sem mindegy mit és mivel... Több helyen is van róla teszt, sőt a pocketnow meg is választotta 2016 első felének összességében legjobb audio készülékévé. Ha csak fülesen keresztül nézzük akkor az LG V-k vannak vele kb egy szinten.

Jelenleg 150ezerért lehet európai régiós HTC 10-et vásárolni 2 év gyártói garanciával.

De itt nincs kérdés, ha neked ennyire megtetszett kékben a H8 akkor azt vedd, ami nem tetszik annyira külsőre azzal úgysem leszel annyira boldog, elvégre minden nap ezt fogod használni. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107293) Ájvé válasza Soká (#107291) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi3-al megvagyok 2GB-al, ennél már ne legyen kevesebb, de ezzel bőven elvan még.
Nekem 1GB szokott szabad lenni bekapcsolás után, ami lemegy 800-900 MB-ra hosszabb használat után és minden jól működik. Ha nem pakolod tele indítással induló és folyamatosan futó programokkal, akkor elég lesz.Nekem is van azért néhány telepített és állandóan futó program, de azért nem sok.
Nagyon sok program van alapból a MIUI-n és sok szolgáltatás is fut, ezért van a RAM pazarlás, egyébként sok hasznos funkció is van köztük. Xiomi.eu-s ROM talán kevesebb ilyen programot tartalmaz, mint a Global ROM, de ez már a modromok világa, alapvetően a Global is jó, így nem kell ebbe belefolyni.

(#107294) BenHans válasza BenHans (#107292) üzenetére


BenHans
addikt

Annyival kiegészíteném, hogy hangszórón nagyobb lehet a különbség. Ahogy Bone123 a Honor 8 tesztjében fogalmaz: "...az énekhangok, a zúzósabb hangszerek és a mélyek azonban messze vannak a HTC 10 BoomSound hangszórópárjának szintjétől..." Ez kb általánosságban elmondható a legtöbb készülékről.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#107295) RefeeZ


RefeeZ
tag

Sziasztok!

Én igazából inkább butatelefont keresnék. Valami olyanra lenne szükségem, amit még új állapotban (garival, stb.) árulnak, és nem tud többet, mint a mostani G2-m (amit viszont mégegyszer nem vennék, mert elkezdett remegni a képe és egy életre elvette tőle a kedvem,hogy mégegyszer egy ilyen mocskot vegyek a kezembe).

** nem érdekel, hogy milyen kamerája van (ha nincs, az se baj)
** nem vagyok nagy wide fül, úgyhogy egy átlagos hang output bőven megteszi
** méretre a G2 épp tökéletes volt
** 30-50e Ft. lenne rá, de mivel tényleg kb. 3 alkalmazás van, amivel kihasználom a telefon okosságát, nem szeretnék feleslegesen pénzt fizetni 4 magos processzorért meg 8giga ramért
** plusz pont lehet, ha dual sim-es (az meg hatalmas plusz,ha a dual sim mellé bővíthető sd kártyával, ergo nem az sd vs második sim kompromisszum van).

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Pacsi

(#107296) Ájvé válasza RefeeZ (#107295) üzenetére


Ájvé
veterán

4 magos processzor ma már belépő szint.
Ha B20 nem kell akkor Meizu M3S esetleg lehetne, dual simes, de sajnos második slotba megy a micro SD kártya, így akkor nem bővíthető.
15-el drágábban pedig van már B20-as Xiaomi Redmi 3S Prime 3/32-es telefon ami szintén a 2. sim slotban bővíthető memóriás, de legalább 32GB ROM van benne (kb 28 GB szabadon felhasználható).

(#107297) szakalistvan válasza Soká (#107287) üzenetére


szakalistvan
senior tag

A teló édesanyámnak lesz,B20 és a gyengébb hardver nem annyira hozza lázba,inkább az olcsósága és a szín:)
Hétfőn felhívom őket aztán kiderül.

(#107298) kovacs892.2 válasza Gabbbb (#107289) üzenetére


kovacs892.2
csendes tag

Köszönöm a válaszodat! :)

[ Szerkesztve ]

(#107299) kovacs892.2 válasza BenHans (#107294) üzenetére


kovacs892.2
csendes tag

Köszönöm a segítségedet! :)

[ Szerkesztve ]

(#107300) kovacs892.2 válasza kovacs892.2 (#107299) üzenetére


kovacs892.2
csendes tag

Még annyi segítséget kérnék hogy az OP3 és az OP3T között van annyi különbség az OP3T javára hogy megérje a plusz felárat, megéri várni rá?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.