Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106551) Dr. 444Hertz válasza pècsimunkás (#106550) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Most olvasom, hogy több országban is elérhető (pl Németország):
[link]
De messze nem egy globálisan elérhető termék(ek), és Magyarország sincs a listában.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106552) pècsimunkás válasza Dr. 444Hertz (#106551) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Igen , azèrt írtam , hogy nem csak kèt országban van - lesz .
Rengetegen dolgoznak kint , sok embernek lehet ismerőse , akivel tudna hozatni . A MM - nak ès az Euronicsnek európai garanciája van . Otthon is lehetséges a gariztatás . A MM- nek biztosan van európai garanciája .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#106553) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Srácok 110 ért Zenfon 2 Zoom megéri?

(#106554) ghiottone válasza Dareiosss (#106553) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nagyon nem. :( Annyira nem lett jó az a kamera + későn hozták ki forgalmazásra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#106555) Dareiosss válasza ghiottone (#106554) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Értem köszi :)
Igazából Honor 8 at szeretnék, de csak 110 ezrem van max, kétséges hogy ennyire leakciózzák-e a következő 1 hónapban.
Ha nem akkor a Redmi 3s Prime lesz a befutó.
Csak hát nem ártana egy jó kamera, ki tudnám használni.

(#106556) ghiottone válasza Dareiosss (#106555) üzenetére


ghiottone
nagyúr

partneroban láttam 110-ért Honor 8-at. Ha meg jó kamera kell olcsóbban ott a Xiaomi Mi4c, Nexus 5x, Moto G4 Plus.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#106557) Dareiosss válasza ghiottone (#106556) üzenetére


Dareiosss
senior tag

3 giga memória min kell sajna, így azok kiesnek.
Abban a boltban (meg még egy két hasonlóban nem bízok)

[ Szerkesztve ]

(#106558) kelly7 válasza snecizero (#106524) üzenetére


kelly7
aktív tag

Nekem van. Céges, de személy szerint utálom. Egy pozitívumom van, az pedig a kamerája. Nagyon szép képeket csinál még gyenge fényviszonyok között is. Random dobálgatja le a hálózatról a kártyát. Van, hogy egy hétig semmi, aztán egy hét alatt többször is. Ilyenkor csak újraindítás segít. A cégnél mindenkinek ilyen van. kb mindenki szidja valamiért :) Pár darab már tőlünk is ment szervizbe cserélni. 4G mellett nagyon gyenge a térerő.

[ Szerkesztve ]

(#106559) gianone válasza Dareiosss (#106555) üzenetére


gianone
őstag

Media Markt, holnap, este 6 óra, 9 darab piros ruha, 113.320. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#106560) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Egy ismerősöm kérdését továbbítanám nektek. A Huawei P8 és P9 Lite között vacilál.

Ami fontos neki, hogy gyors legyen(smooth rendszer), ne akadjon be 2 alkalmazás váltogatása közben. A legfőbb felhasználási terület a Facebook-Messenger, böngészés lenne. Fontos még a szép képeket készítő hát- és előlapi kamera. Tárhely szempontjából, ahogy nézem, mindkettő 16gb-os illetve 2gb rammal rendelkeznek. Talán az eltérés még az akksi, ott ha minden igaz a p9 lite jobb.
Még ami kérdés, hogy a p9 liteban is gorilla glass 3 van? a p8ba a gsmarena szerint igen.

Ezek alapján melyik telefont ajánljátok jobban?

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#106561) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok. Esetleg van valakinek valami infója hol lehet a legolcsóbban megvenni (gearbest, geekbuying stb) 2 db Xiaomi Redmi Note 3 -at ?. EU warehouse kellene ,hogy ne legyen vám stb.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#106562) huliganboy válasza Gabe123 (#106561) üzenetére


huliganboy
addikt

(#106563) Luck Dragon válasza Dareiosss (#106557) üzenetére

Honor 8 nagyon jó választás lesz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#106564) Gabe123 válasza huliganboy (#106562) üzenetére


Gabe123
aktív tag

THX :R

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#106565) fefe-30


fefe-30
csendes tag

Szevasztok!
A gyereknek vennék olyan 20k körül telcsit.Elég sok van a piacon, de nem tudom, hogy ár-érték arányban mit lenne érdemes venni.Persze én is körbenézek, de, ha kapnék némi jótanácsot, megköszönném.Szóval a kérdés az, hogy ebben az árkategóriában(20-25) mit érdemes venni.Előre is köszönöm a segítséget.

(#106566) Dareiosss válasza gianone (#106559) üzenetére


Dareiosss
senior tag

A gond az, hogy csak 1 piros pólóm van :DD :D :( :O

(#106567) tvamos válasza Ájvé (#106547) üzenetére


tvamos
nagyúr

Na akkor tényleg semmit nem értesz hozzá
Nem kéne ez, ne személyeskedjünk kérem! 7 éve van droidom, jópár kínai telefon után sem tetszik. Tudom mit, és hogy lehet ezzel a launcherrel. Ízlésen vitatkozni is felesleges!
Azért írtam a launchert, mert attol könnyen megszabadulok. A többitől nem annyira.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#106568) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Szeretném lecserélni első generációs Motorola Moto G telefonom.
Hasonlót szeretnék méretben 4,7", max 5" ,de a fényképezővel nagyon nem vagyok elégedett, ha nem csinálna homályos, gyenge képeket, nem cserélném le...
Amire használom:
- álatlános felhasználás (facebook,viber,gmail,messenger)
- fényképezés, jó képeket lehessen vele csinálni
- gps jól működjön, szoktam navigálni és sportoláshoz is használom
Keret: 40-50 ezer, max 60.000 Ft
Lehet külföldi rendelés, vagy akár használt is...
Köszönöm!

(#106569) agabe válasza dudi6 (#106568) üzenetére


agabe
addikt

Hasznaltan nexus 5x
Kepekben csucskategoria, árban meg jóval alatta, es mindenre jol hasznalhato.

(#106570) Norbika88


Norbika88
senior tag

Két telefonon agyalok:
Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition
vs.
Vernee Apollo Lite

Árban inkább közel állnak egymáshoz, mint hardverben. Tapasztalatokat érv ellen érveket szívesen fogadok, melyiket vegyem, ne vegyem.
Köszi.

(#106571) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Sziasztok! Öcsém keres telefont a következő követelményekkel:

- max 60e
- max 5" minél kisebb házban
- dual-sim

Amire használná: sok telefonálás, sok net, néha fotózás.

Most egy xperia j-t nyúz már 4 éve, szóval bármi megváltás lesz. Viszont hosszú távra tervez ismét.

Szerintem egyértelműen a b20-as redmi 3s, de jobb ha a Ti véleményeteket is latja.

(#106572) ghiottone válasza Norbika88 (#106570) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Xiaomi a kettő közül. A vernee még fiatal gyártó - olvass bele mindkét telefon topicjába, de a RN3 SE-nél nagyobb az aksi, jobb a gpu, jobb a kamera, nagyobb a közösség.

Keil Walker: 55-ért nem találsz újonnan jobbat magyar garival. Volt a kezembe és remek kis telefon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#106573) cappa72 válasza tvamos (#106545) üzenetére


cappa72
nagyúr

Bizony, azt írtam... hogy nem veszek tátikás (Snapdragon) cuccot. Aztán méretben, tudásban, árban mégis ez lett a nyerő. De olyan más minden, mint MTK alapoknál, hogy még egy nyamvadt bootloader nyitást sem csináltam még: mer' csak redmondi ámerókus oprendszerre írták a mókoló programot... (májkroszoft: akiket a szoft ver...)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#106574) Dr. 444Hertz válasza dudi6 (#106568) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha az itthon is forgalmazott készülékeket nézzük, akkor Nexus 5X (kiváló kamera), illetve Xperia Z3 Compact (kissé kompromisszumos fényképező).
Mindkettőt használtan (utóbbit garanciával).
Ezek teszik a dolgukat.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106575) tvamos válasza cappa72 (#106573) üzenetére


tvamos
nagyúr

Pedig a Qualcomm ad mindent Linuxhoz is, csak ennekem nincs annyi idom bibelodni a telefonnal, hogy utana menjek, hogy kell csinalni, meg mi kell hozza. (Persze, aztan, ha elkezdenek nyomozni, lehet, hogy kiderulne, keves vagyok a temahoz.)
Mondjuk, most lesz egy hasznalaton kivuli Lenovo Vibe Shotom, amit szet is kell szednem, mert kicsuszott a zsebembol, amig a lajtorjarol villanyaszkodtam. Azt akar teglazhatom is. Csak hat... ido... ido...
Meg ez a zubuntu taccs most jobban foglalkoztat, mint az undoroid.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#106576) Dr. 444Hertz válasza tvamos (#106575) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

"Pedig a Qualcomm ad mindent Linuxhoz is"
Hadd kekeckedjek egy kicsit, az Android is Linux ;]

(Természetesen teljesen érthető, amit írtál. Sorry muszáj volt :D)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106577) cappa72 válasza Dr. 444Hertz (#106576) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hadd kekeckedjek egy kicsit, az Android is Linux
Inkább mondjuk úgy, hogy Linux kernelt használ, ezért hasonlít hozzá.

@tvamos (#106575)
Pedig a Qualcomm ad mindent Linuxhoz is,
Há' nemt'om.... lehet, hogy ad, de annyira mégsem találtam (igaz, nem órákat kerestem, csak pár percig).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#106578) Dr. 444Hertz válasza cappa72 (#106577) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Oké, vesztettem. :R

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106579) tvamos válasza Dr. 444Hertz (#106576) üzenetére


tvamos
nagyúr

De nem ugy!.. Linuxos geprol bizgetni a ROM-ot...

(#106577) cappa72 válasza Dr. 444Hertz (#106576) üzenetére
Hat szerintem itt van minden, amennyire meg tudom itelni: [link]
De mondom, en eddig nem jutottam el erre a fejlesztoi szintre... meg semmilyenre.

Na jo, be kene fejeznem az offolast... ma delutan jon a kivalasztott, most kuldtek a sms-t.
// Hanyszor megfogadtam mar, hogy nem varom ennyire az uj telefont, de...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#106580) flatline#2


flatline#2
tag

Sziasztok,

Xiaomi Redmi Note 3-mal szemezgetek.
Olyan kérdésem lenne, hogy ebben az árkategóriában van-e jobb vétel, vagy valami amin szintén érdemes elgondolkodni? Eustockon most 65k , + 10.000 ft-ot még rászánok, ha van annyival jobb ajánlat.
Illetve ha Eustockról rendelem a SE verziót, akkor abban van magyar nyelv? Annyira nem fontos, de nem bánnám. Ja és nem szeretnék romokkal mókolni.
Előre is köszi :R

(#106581) bebe159 válasza flatline#2 (#106580) üzenetére


bebe159
aktív tag

Eustockról Global Developer rommal jön. Van benne magyar nyelv, általában hetente jön rá frissítés, amit ha akarsz telepítesz, ha nem akarsz, akkor nem. Nem kell mókolni vele, csak rábökni a frissítésre, ha akarod.

(#106582) Ájvé válasza flatline#2 (#106580) üzenetére


Ájvé
veterán

Van rá magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#106583) bulbaa


bulbaa
tag

Sziasztok, új telefon vásárlásához kérnék tanácsot!
Max kb 60000HUF, lehetőleg új, de a használttól sem zárkózom el
Mindenképp függetlenül, de lehet akár külföldről is (EU-n belül azért)
Hosszútávra kell, igaz nincsenek nagy igényeim (jelenleg egy Samsung Wave-et használok és még ha kompromisszumokkal de azzal is elvagyok)
Legyen androidos, lehetőleg 5 collnál ne nagyobb
Használat: telefonálás, net, fényképezés, "basic" játékok, de összességében nem nyúznám sokat

Ami keiemelten fontos: OLED kijelző, minél nagyobb akksi (furán hangzik, de "irritál" ha gyakran kell tölteni)

Eddig két jelölt van: LG G-Flex 2, ZTE Axon Mini. Ezek méretben és árban a felső határon ill. a fölött vannak, de a szubjektív tényezők miatt ezeknél vállalom a kompromisszumot.

Kérdés, hogy a kettő közül melyik lenne a jobb, illetve ezeken kívül mik a lehetőségek. Elsősorban olcsóbb alternatívákat várok, az se baj ha hardveresen bizonyos területen gyengébb. Samsungot légyszi ne (egyszerűen nem tetszenek), viszont a kínai dzsunkáktól nem idegenkedem, ha EU-n belül lehet rendelni.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#106584) flatline#2 válasza bebe159 (#106581) üzenetére


flatline#2
tag

+Ajvé

Köszi a válaszokat.
Esetleg valami említésre méltó hasonló árkategóriában? Vagy ami van mellette az inkább már csak ízlés kérdése?
Illetve Eustockon a garanciáztatás, hogy megy? Vissza kell nekik küldeni futárral, postán a telefont ha van valami gond, vagy be tudom/kell vinni hozzájuk?
(Próbáltam a honlapon utána nézni, de a több oldalnyi törvényi hivatkozás mellett nem találtam konkrét választ erre)

[ Szerkesztve ]

(#106585) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! Újra itt, most jön egy pár hónapos vacila, hogy milyen okostelefont vegyek. ;]
A jó kis Ace 4-emet és A3 (2015)-ömet nyugdíjaznám, amiket most fölváltva használok (játék gyorsan leszívja őket, és olyankor switch-elek egyet (SIM kártya átrakás nélkül ofc)). Nagyon gondolkodom egy i5S-en, bár az Androidot megszerettem, de az szólna mellette, hogy kevesebbet kéne hekkelgetnem, és ami most nagyon fontos lett nekem, hogy bármilyen kiegészítőt gyakorlatilag beszerezhetnék hozzá. Az A3-on nagyon rühellem, hogy a fóliát felszedi a tok, rakattam rá másik fóliát, meg másik tokot, azt is kezdi felszedni. Régen volt egy i4-esem egy túlélőtokkal, az ilyen belerakhatós volt, irtózatosan passzolt minden századmilliméterre, ott aztán semmi nem szedett fel semmit. A másik érv, ami az alma mellett szólna, hogy az utóbbi hónapokban, években már csak szinte 2 játékkal játszom, a Fallout: Shelter-el és a Hearthstone-al, melyek ingyenes elérhetőek (gondolom én) az alma app store-jából is. Ha i5S lenne, akkor beszereznék hozzá egy ilyen pöpec túlélőtokot (nem számít, hogy vastag, meg ronda vele), és nagyon boldog lennék vele. T-nél venném, mert lejár(t) a 2 éves hűségem (Ace4), csak az a baj, hogy a storeban már most kifutóként van megjelölve. Szerintetek megtartják még decemberben is, vagy akkorra már csak az újabb almák lesznek kaphatóak horror áron? Érvek / ellenérvek? :B Köszi!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#106586) dudi6 válasza Dr. 444Hertz (#106574) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm a hozzászólásokat!
Nexus 5x tetszik. Esetleg kínai csoda telefonok? Várható, hogy a Nexus 5x ára lemegy? Esetleg black friday-t érdemes megvárni? Nem sürgős, akár januárban is ráérek lecserélni...

(#106587) Darabokra


Darabokra
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy használtan szeretnék venni telefont hardverapróról, milyet lenne érdemes?
amire használnám, ami fontos: filmnézés, játék, fényképezé, kijelző minősége, ne legyen olyan nagy, 5" huvelyk boven elég.

Keret: 45k (de ez már nagyon a max, ennél többet nem költök telóra)

bújtam már a netet egy ideje és a Xiaomi Mi 4C szimpi eddig.

(#106588) Ájvé válasza flatline#2 (#106584) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerviz itthon van (céggel ellentétben) úgyhogy azt itt lehet intézni, oda (Budapest) kell eljuttatni, ha gond van.
Talán Vernee Apollo Light, de érdemes előtte utána járni, én mondjuk Redmi Note 3 SE-re szavaznék.

(#106589) Dr. 444Hertz válasza dudi6 (#106586) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szolgáltatónál nincs, Media Marktban ma kb. 70000 pirosruhás akcióval, ha jól emlékszem.
PartneroGSM-ben 66e a 16GB verzió, a 32GB pedig 75e.
Használtan tokokkal garival stb. 55e körül már bestbuy.
Mivelhogy egyéves telefonról van szó, szerintem nem fog már látványosan zuhanni az ára januárig, de ki tudja.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106590) phaseOne


phaseOne
tag

Elég off, de nem tud valaki olyan telefon tartót amivel a telefont rá lehet tenni egy standard kamera állványra? (a 1/4"-os csavarral) És mindezt lehetőleg itthon, nem amazonról.
Köszi

(#106591) ghiottone válasza dudi6 (#106586) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Addigra már lehet kikopik a kínálatból.
Zuk Z2 például - 2év EU gari, EU express, áfamentesen kuponnal : 189.26 font. (~65e) Snapdragon 821, 4gb ram, 64GB, 5 col. B20 nincs + még a ZUi-ban nincs magyar nyelv.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#106592) Darabokra


Darabokra
senior tag

pedig az összefoglalót is átolvasva, átgondoltan írtam a kérdésemet :D

(#106593) flatline#2 válasza Ájvé (#106588) üzenetére


flatline#2
tag

Köszi a segítséget :R
Esetleg a Meizu m3 note mennyire lehet a Redmi note 3-mal versenyben?
Van valami különösebb gyengéje a Meizunak a Xiaomihoz képest, vagy szinte mindegy melyiket választom?
A Flyme v MIUI témától eltekintenék, az gondolom megint csak ízlés kérdése.
Annyit látok, hogy a Meizuban nincs B20, bár lehet ez Budapesten nem akkora érvágás.

[ Szerkesztve ]

(#106594) Ájvé válasza flatline#2 (#106593) üzenetére


Ájvé
veterán

Hardveresen jóval gyengébb (S650 vs Helio P10), B20-at írtad (Voda pesten is sok helyen használja egyébként). Jelenleg 5.1-es Android fut rajta és nem tudom mikor fogják frissíteni, de nem egy kapkodósak a Meizunál se ilyen téren (Xiaomi se az a fajta hozzáteszem). Karcálló üveg még nem rossz benne esetleg.

(#106595) Dr. 444Hertz válasza phaseOne (#106590) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem a fotós topikban hamarabb kapsz rá választ:
[link]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#106596) phaseOne válasza Dr. 444Hertz (#106595) üzenetére


phaseOne
tag

Könnyen lehet. Köszi :)

(#106597) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

30-40k közötti androidos telefonok között van a Vernee Thor-nál jobb választás? :U

www.adatfalodesign.hu

(#106598) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Abban szeretnék segítségetek kérni, hogy milyen készülékeket ajánlanátok 75-80 ezer forintig?
A lényeg, hogy jó akkuidővel rendelkezzen, jó kamerája legyen, illetőleg telenoros, vagy független legyen, az sem jelent gondot, ha "kínai" készülék.
Az sem gond, ha használt, csak normális állapotban legyen.
Max. 5,2"-ig.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#106599) Darabokra


Darabokra
senior tag

vagy esetleg melyik topikban tegyem fel ezt a kérdést? fontos lenne most nekem ez az infó :))

(#106600) Dr. 444Hertz válasza Darabokra (#106587) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jó helyen tetted fel a kérdést.
Én az Xperia Z3C-t ajánlom.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.