Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6701) ForexGuru válasza Eagle16 (#6700) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

igazad van,kovsol egy buta gyúrós :K

;]

(#6702) ForexGuru válasza gooool (#6699) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

na hol van a pénz :F

(#6703) Boxer001 válasza Eagle16 (#6700) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ne foglalkozz ezzel, tudod a nagyok általában lenézik a kisebbeket, ez van.
Golyó őket is megfogja. ;]

(#6704) Tomics válasza ForexGuru (#6701) üzenetére


Tomics
addikt

kovsol mostanába csak a Battlefield3-al tolja, azért nem megy neki "csak" 250 kilóval a lábtolás :D

te kancsöcs! ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6705) Ijk válasza gooool (#6695) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bocs ezeken mindig sírok.
Egyrészt hogy a kar és a mell valamiért olyan krva fontos, nyilván a combjaid kerülete már 80 centi, a hátad már plató nagyságú, de az a rohadt kar és a mell, azok soha senkinek nem akarnak megfelelően fejlődni.
Másik hogy természetesen mindenkinek a hasán van az összes zsír. Tehát a gyereknek a 30-as (jobb esetben a 40-es) karja az szálka izom, duzzadó erekkel, de a hason csüngő úszógumiról csak nem akar lemenni a makacs zsír.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6706) kovsol válasza Eagle16 (#6700) üzenetére


kovsol
titán

haverom aki olyan vékony hogy 70kg sincs és 190kg nem edz 1 éve na és ő tolja ennyivel, el lehet képzelni rajta mennyi izom van
én szar vagyok magamhoz képest, mert 16 évesen is 100kg val guggoltam és ahhoz képest nem fejlődtem, mert félek a sérüléstől, de az igaz, hogy 68kg utoljára általános iskolában voltam, de én nem is veszem olyan komolyan ezt az edzés dolgot mint itt sokan, edzek, mert szeretem azt kész, jól esik elmenni edzeni, főleg mert informatikus vagyok és ülök 8-12 órát a gép előtt

(#6704) Tomics te beszélsz? mintha múltkor veled játszottam volna nem ? :U ;]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6707) gooool válasza ForexGuru (#6702) üzenetére


gooool
őstag

És mivel bizonyítod,hogy a segítséged be is válik? :))
Vagy van pénz visszafizetési gari?
Esetleg rakjam a kezem a monitorra és küldöd a chakra-t? :DDD

Üdv, Balázs

(#6708) ForexGuru válasza Tomics (#6704) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"kancsöcs" :DDD :C

(#6709) gooool válasza Ijk (#6705) üzenetére


gooool
őstag

Elnézést,hogy ezt tettem szóvá,de az általad említett izomcsoportok azok,amik szépen,szemmel láthatóan fejlődnek,így arra nem akartam kitérni.Nem olyan régen kezdtem el edzeni,nem kívánok izomállat lenni,se nem felvágásból teszem...csupán szeretek sportolni és a futás és a kosárlabda mellé ez is bőven befér...
De ha ilyen hangnemben fogadjátok az újakat,akkor elhúzok a balfenéken...nem akarok kellemetlen perceket okozni,sem nevetség tárgya lenni... :U

Üdv, Balázs

(#6710) BÁ Nutrition válasza gooool (#6709) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez még wellcome volt ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6711) Tomics válasza gooool (#6709) üzenetére


Tomics
addikt

megynyugtatlak, NEM leszel izomállat. viszont ilyen hozzáállással hamar abba fogod hagyni úgy érzem

PH! addikt since 2004

(#6712) SzlobiG válasza Tomics (#6704) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem csak ő tolja BF3-al. ;]

(#6713) ForexGuru válasza gooool (#6709) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"nem kívánok izomállat lenni"
akkor neked különösen kell vigyázni nehogy túl sok fehérjét vegyél be mert mert akkor az leszel :O

(#6714) Ijk válasza kovsol (#6706) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nem feltétlen kell leoltani valakit, mert kezdő, és "kis" súllyal lábtolózik. Persze ezt azért is mondom mert felbasz hogy gyenge szar vagyok és 120kg-al lábtolózom, te meg annyival melegítesz;]
Egyébként már az is dicséretes hogy csinálja. A terembe járó tinik közül szinte bármelyiket ha beraknék 80kg alá, hogy csináljon meg belőle szabályosan 4x12-t, ott fosná össze magát.

gooool: Ez valami új hülye szokás hogy a vessző után nem hagytok szóközt, vagy ez az új helyesírási szabályzatban van?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6715) gooool válasza Tomics (#6711) üzenetére


gooool
őstag

Akkor kérlek ecseteld nekem,hogy miként fogalmazzak,hogy Nektek az elfogadható legyen és ne érezzem magam lenézve,azért,hogy volt pofám beírni ide,ahol sokkal többet tudnak a kondizásról,mint én... :U

Üdv, Balázs

(#6716) Tomics válasza Ijk (#6714) üzenetére


Tomics
addikt

Ez mondjuk igaz, én is láttam már faszán kigyúrt szálkás felsőtestűeket 50 kg-al lábtolózni, úgy hogy majdnem összef0sta és telibehányta a gépet. És akkor még én hittem azt hogy 120ba tudok 8akat tolni az milyen atom égő mindenki rajtam röhög a terembe. De nem, van lejjebb! :))

gooooooool: az a probléma, hogy az alap dolgokkal nem vagy tisztában. panaszkodsz, hogy nem akar nőni a karod, közben meg a hasadról akarod eltüntetni a zsírt. elárulom, a kettő együtt nem fog menni. vagy diétázol és szépen elfogysz mindenhonnan (de legkésőbb a hasadról fog lemenni a zsír), vagy ha nőni akarsz akkor a beled is nagyobb lesz sajnos.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6717) Eagle16 válasza kovsol (#6706) üzenetére


Eagle16
addikt

Én nagyon jól tudom hogy 100 kg az semmi lábtolón, nem azért írtam be...csak szeretek néha hozzászólni a témához mert jó ez a topik, de nem értem miért kell fennakadni azon hogy valaki mit hány kilóval tud csinálni...kicsit nagyképűnek meg lenézőnek éreztem amit írtál, pedig ez egyáltalán nem jellemző azon emberekre akik edzenek :U Legalábbis felénk inkább segítenek, nem röhögnek ki a hátad mögött :)

Én biztos nem leszek ilyen, tudni fogom 5 év múlva is hogy honnan indultam.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6718) Boxer001 válasza kovsol (#6706) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem ez a hsz egy akkora bújtatott önfényezésnek tűnik, mint a qrva élet. GZ. ;]

(#6719) ForexGuru válasza gooool (#6715) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"hogy volt pofám beírni ide,ahol sokkal többet tudnak a" adott témáról " ,mint én... "

egész ph-n ez megy....sose kapok választ énse semmire, nem fogok énse válaszolni a sok g33k nek :U

(#6720) macikos


macikos
addikt

(#6721) kovsol válasza Ijk (#6714) üzenetére


kovsol
titán

én nem oltottam én be senkit, ha igen az tudat alatti volt :DDD ;]

(#6718) Boxer001 kösz, tőled jól esik minden dicsérő szó :C

(#6717) Eagle16 hallod én rajtad nem röhögtem, akkor is nekem ez annyira furcsa, én ovis koromtól fogva sportoltam egyhuzamban vagy 15 éven át, semmit nem látszik ebből rajtam, max annyi, hogy valamivel erősebb vagy az átlagnál, ennyi (ami persze nem látszik az utcán sétálva)
amin röhögtem az a mellbimbós kérdése volt a srácnak

(#6722) Tomics te se vagy igazi gamer, nem tudja, hogy a GZ az mi :Y

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6722) Tomics válasza Boxer001 (#6718) üzenetére


Tomics
addikt

:C azt adom.

mi a faxom az a GZ. ezt is csak jefry találhatta ki. gratulálok zoé? a kancsöcs életbe

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6723) SzlobiG válasza macikos (#6720) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor most athomi-nak ilyen van? :O

(#6724) Ijk válasza macikos (#6720) üzenetére


Ijk
nagyúr

Valamelyik hormonbetegség tüneteként láttam a leírthoz hasonlót.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6725) Bubee82


Bubee82
őstag

gz mindenkibe :) :R

[ Szerkesztve ]

(#6726) Tomics válasza kovsol (#6721) üzenetére


Tomics
addikt

Én CS-ztem, ott a GG, GLHF, N1 mentek. GZ sosevót.

Macikos: áááááá kész vagyok :DD kantőgy :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6727) macikos válasza Bubee82 (#6725) üzenetére


macikos
addikt

Na, itt vagy te is te kantőgy?! ;]

(#6728) God Vazzeg válasza Tomics (#6726) üzenetére


God Vazzeg
veterán

... és a jó öreg ADKA :D

(#6729) Eagle16 válasza kovsol (#6721) üzenetére


Eagle16
addikt

OK, megbocsájtok ;]
Egyszer úgy is erős leszek én is, csak idő kérdése :K

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6730) Bubee82 válasza macikos (#6727) üzenetére


Bubee82
őstag

Igeeeen :P

(#6731) Yeffy válasza Tomics (#6722) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, te ökör, én is csak hallottam. de kattanjatok már le róla, f_szom! nem tudom, mit kell egy sz_ros rövidítésen ennyit rinyálni...:U

;]

6727 Medve: úúúristen... :DDD

miket hallok... kancsecs ecséém... XD ez nekem új. :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#6732) ForexGuru válasza Yeffy (#6731) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"kancsecs ecséém... XD ez nekem új"

nenevess neked is van ;] ;]

(#6733) dnelb válasza ForexGuru (#6732) üzenetére


dnelb
veterán

Aztán nehogy neked is befigyeljen egy gyno ;]

(#6734) ForexGuru válasza dnelb (#6733) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

az mind1 de akkor legalább már nagy leszek :C

(#6735) szőröscica


szőröscica
addikt

Kancsecs, hordóhas befigyel nálam is, még 25 kiló fogyás után is, 192 centi és 85 kiló mellett is. :DDD Majd tavasszal lediétázom, most inkább szednék fel egy kis izmot, de sajna nekem nem megy olyan könnyen, mint egyeseknek, akik nem akarnak túl izmosak lenni. :((

(#6736) ForexGuru válasza szőröscica (#6735) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

kurva magas vagy hozzám képest és nem vagy sokkal nehezebb , jó vézna lehetsz, csak beképzeled hogy dagadt vagy :U ;]

(#6737) kovsol válasza ForexGuru (#6736) üzenetére


kovsol
titán

nem hiszem, hogy dagadt, csak gondolom vannak makacskodó részek amik nem mentek le rendesen

May the Force be with you!

(#6738) Jojo5 válasza szőröscica (#6735) üzenetére


Jojo5
őstag

85 killa 192 centihez... :Y az igen... amit linkeltem képet pár órája azon vagyok 93-4 kg a 183-5 centimhez... :DDD
ha te dagadt vagy akkor én mi ? elhízott kövérdisznaj kb... :U :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6739) szőröscica válasza Jojo5 (#6738) üzenetére


szőröscica
addikt

Te izmos vagy, én meg nem. Kovsol írja helyesen, nekem ezek problémás területek, amin csak egy újabb diéta fog segíteni, de most a pulóver és a nagykabát jótékonyan takar. :)

(#6740) kovsol válasza Jojo5 (#6738) üzenetére


kovsol
titán

ha így mérjük az elhízást akkor a mr.olimpián is el volt mind hízva, mert tök alacsonyak azt mind milyen nehéz ahhoz képest :U

May the Force be with you!

(#6741) Manitou


Manitou
addikt

Ma magyek lábazni, majd beírom mennyivel ment a lábtoló :D

;]

(#6742) Kassadin válasza Ijk (#6669) üzenetére


Kassadin
addikt

Tudod te is, hogy gép és gép között is van különbség. Újpesten felraktam 40kg-ra a súlyt, csigát letolás céljából, meg se éreztem, a mostani teremben meg 25kg-nál a 7-8. ismétlésnél már halálomon vagyok. Lécci, valaki fikázzon, hogy miért nem 100kg-val edzek tricepszet. Köszcsilávcsiallthxgz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6743) Manitou válasza Kassadin (#6742) üzenetére


Manitou
addikt

Lehet az egyik hátgép volt a másik meg nem. A hátgép nem felezi a súlyt. Attól függ hogyan vannak a csigák rajta.

(#6744) BÁ Nutrition válasza kovsol (#6740) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha azt nézzük hogy van-e felesleg rajtuk akkor bizony jelentős

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6745) Yeffy válasza dnelb (#6733) üzenetére


Yeffy
veterán

háhááá köszi tesa! :DD :C

Forex: szádat enni, köszi! toljad a kis finomságodat inkább meg told le a képed terembe! ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#6746) Manitou válasza Tomics (#6716) üzenetére


Manitou
addikt

Ez mondjuk igaz, én is láttam már faszán kigyúrt szálkás felsőtestűeket 50 kg-al lábtolózni, úgy hogy majdnem összef0sta és telibehányta a gépet

Ez elég hihetetlenül hangzik. Az kb annyi terhelés mintha rúddal guggolna.....

(#6747) Boxer001 válasza Manitou (#6746) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem erről az jut eszembe, hogy a Bánit is anno úgy láttam edzeni (azt nem tudom most hogy csinálja, nem szoktam bbtv-t nézni), hogy minden apró súlynál játszotta a szenvedőt, fújtatott, vergődött, tiszta vicc.
Tomics vagy egy ilyennel találkozott, vagy hazudik, de szerintem inkább hazudik, mint mindig. ;]

(#6748) Ijk válasza Manitou (#6746) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos 50-es szériákat nyomott.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6749) ForexGuru válasza Yeffy (#6745) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

tudod hogy heti 4x edzek, csak mindig más időpontban mint te.
tanulság---> legyél munkanélküli ozt edzhetünk eggyütt ;]

(#6750) Yeffy válasza ForexGuru (#6749) üzenetére


Yeffy
veterán

jhóóóvan, perszee.. lassan már így is azt se tudom, hol áll a fejem a melóban... szerencsére.
érdekes, régen tudtál 6ra jönni, most ménem? ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.