Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7051) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#7049) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

te kételkedsz bennük? :(
többet ne is irj ide ;]

(#7052) Tomics


Tomics
addikt

JUMBO 4 President ;]

PH! addikt since 2004

(#7053) Ijk válasza tzahola (#7048) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mivel szemmel láthatóan nem tudsz szöveget értelmezni, kicsit átfogalmazom.
Edzés alatt apró sérülések keletkeznek az izomfonalakon. Ezek a sérülések okozzák a fájdalmat több napon keresztül (izomlázat).

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7054) tzahola válasza BÁ Nutrition (#7049) üzenetére


tzahola
csendes tag

Nana! A tapasztalatok azt mutatják, hogy a kezdő gyúrósok fizikumán a leglátványosabb változást a kb. második héten, a volumass 35/jumbo mellé megvásárolt jumbo póló dobja (esetleg scitec márkájú "BUILD YOUR BODY NOW!!" feliratú darab). :DD

(#7055) Jimy83 válasza ForexGuru (#7051) üzenetére


Jimy83
aktív tag

;]

(#7056) mocsanisi válasza tzahola (#7046) üzenetére


mocsanisi
senior tag

valahogy nem jön át az irónia :S:S :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7057) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Amúgy itt egy mostani kép, 70 kiló alatt, rajta van a képen amiből az elmúlt fél év kajálása állt kb. Pizza. KÉP Olyan mintha sose edzettem volna, de én bízom benne hogy rendbe tudom tenni magam. Motiváció is lett, egy edzőpartner személyében, az ő tanácsaira meg véleményére adok, mivel egyetlen versenyző ismerősöm :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7058) SzlobiG válasza mocsanisi (#7057) üzenetére


SzlobiG
félisten

Huhh hát tényleg jól össze mentél, na ilyet mostanába nem akarok megélni.:) De hamar vissza tudod szedni amit leadtál ha neki kezdesz komolyan.

(#7059) Ijk válasza mocsanisi (#7057) üzenetére


Ijk
nagyúr

Erre most akartam írni valamit, de szarul érzem magam, hogy mindig csak az oltást kapod tőlem;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7060) mocsanisi válasza SzlobiG (#7058) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ne is. Nagyon összejött sajnos minden, családi gondok, magánéleti gondok, anyagi gondok. Szerencsére most az anyagiak illetve a motiváció rendben van. Innentől rajtam múlik.

Akkor kaptok még képet, fél évvel ezelőttit is. Csak hogy legyen kontraszt.

Kép 1
Kép 2

Ami vicc az egészben. Most lesz a szalagavatóm. Sajnos nem varrattuk az öltönyöket, hanem konfekciót alakítottak át. Nem tudom hogy, de rám rám vágtak egy 46-ost, ami vállba feszül mint az állat, a hasamhoz meg még 1 ember befér. A frakk kölcsönzőbe sikerült megtalálni a tényleges méretem. 52-es duplán karcsúsított. Szóval vicc... De mondjuk ebből leszűrtem hogy ha még szar is ahogy most van, váll-csípő arány annyira nem lehet szar :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7061) runner 125 válasza Ijk (#7059) üzenetére


runner 125
nagyúr

Lécci, léccíííí, én nevetni akarok. :D ;]

mocsanisi

"Motiváció is lett, egy edzőpartner személyében, az ő tanácsaira meg véleményére adok, mivel egyetlen versenyző ismerősöm :D"

Ő az a hosszú hajó rocker haver? ;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7062) Ijk válasza mocsanisi (#7060) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát a képeket látom, a kontrasztot nem. Mondjuk tény hogy a mostani forma valahogy Justin Biebert idézi;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7063) SzlobiG válasza mocsanisi (#7060) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen itt látszik is a kül hogy sokkal nagyobb voltál kár volt hagyni elkallódni. A hajasbaba haverod meg akkora mint te most vagy még vékonyabb.

(#7061) runner 125 Ne légy gonosz.:D

(#7064) Jojo5 válasza mocsanisi (#7045) üzenetére


Jojo5
őstag

tényleg hozd már fel a Tóth Dani-t, hogy mikor nem figyel a kajára... bazzeg ha nem figyel kb. úgy is minőségben nő... ;) :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#7065) Boxer001 válasza mocsanisi (#7060) üzenetére


Boxer001
veterán

A haverod az egy napiszar győztes...kár, hogy nincs sírva, fetrengve röhögős szmájli...szavak nincsenek rá, embertelen... :DDD

(#7066) SzlobiG válasza Boxer001 (#7065) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#7067) Kassadin


Kassadin
addikt

Szerintem meg mindenki egyen jumbot volumass-al meg scitec 200% fehérjével, az biztosan hozni fog 15kg-ot. :K

(#7068) Manitou válasza Boxer001 (#7065) üzenetére


Manitou
addikt

:DDD

(#7069) pok.tom válasza God Vazzeg (#6535) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Hali
Nekem 1hónapja fáj a jobb könyököm, fáslizással nyomhatom tovább? vagy vegyek vissza kisebb súlyokra aminél még nem érzem ezt a kellemetlen fájdalmat?
vagy hagyjam a fekve nyomást és a nyak mögül nyomást? egy ideig?(ezeknél a gyakorlatoknál érzem)
Activion krémmel kenegetem, gondolom az majd meggyógyítja..

Üdv.

(#7070) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

ne lustálkodj God, munka van ;]

(#7071) pok.tom válasza ForexGuru (#7070) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Jó ez nem csak neki szólt nyilván, csak rákerestem a fásli szóra, aztán így alakult :D

(#7072) God Vazzeg válasza pok.tom (#7069) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sok mindentől függ, alap ha fájdalmat érzel nem szabad terhelni. Ha fáslizás után is fáj, akkor hagyd el azt a gyakorlatot amelyiknél a fájdalmat érzed.. 1-2 hónap múlva próbáld újra, hogy fáj-e :K

(#7073) Ijk válasza pok.tom (#7069) üzenetére


Ijk
nagyúr

Erről a nyak mögül nyomásról már számtalanszor hallottam hogy ízületgyilkos. Szerintem próbáld meg kiváltani más gyakorlattal.
Ha fáj valami, akkor azt semmiképpen nem szabad terhelni. Nagyon sérülésveszélyes, utána pedig hónapokig nem tudsz edzeni, és akkor még szerencséd volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7074) pok.tom


pok.tom
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. :R

Sajnos nagyon szeretem a nyak mögül nyomást, de akkor felhagyok ezzel.
Oldalemelés mellett akkor mit csináljak? mondjuk az állig húzás még nagyon jó.

Fej fölé nyomás egykezes súlyzóval ez is hasonló ízületgyilkos lehet..(?)
vállvonogatás ;]

(#7075) ForexGuru válasza pok.tom (#7074) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

álig húzás meg csuklónak nem a legjobb(nálam), de ez amit linkeltél adja :K

GZ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7076) Markgx10 válasza pok.tom (#7074) üzenetére


Markgx10
őstag

Én meg ilyet csinálok (egykezesekkel), de ha szét fogja bszni az ízületeimet, akkor inkább hagyom :U

(#7077) Ijk válasza pok.tom (#7074) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én mellről nyomást szoktam elülső deltákra, és előreemelést. Oldalemelés adja a középső deltának, és tárogató gépen a hátsónak. Ezzel le is van tudva nekem a váll, régen nagyon el volt maradva, pár hónapja csinálom ezt az edzést és eddig bevált.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7078) pok.tom


pok.tom
aktív tag

@ForexGuru: ja az igaz, tényleg szar a csuklónak kicsit. Gyakorlat előtt a csuklót még 1x bemelegítem (az elég hamar megy) amíg nincs probléma addig tolom neki.

@Markgx10: nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez szinte ugyan az a gyakorlat, de inkább cáfoljatok meg.

@Ijk: ja basszus a mellről nyomást el is felejtettem, az előre emelés is fasza, bele veszem az edzéstervbe.
A tárogató gép helyett valami más alternatíva ami a hátsónak adja?

(#7079) Tamoo válasza pok.tom (#7078) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egykezes súlyzóval más, mert akkor nem a "vállvonal" mögül nyomsz, hanem tudsz egyvonalban a fejeddel. Az egyenes rudat meg ugye nem tudod belehúzni a fejedbe :DDD Hozzáteszem nekem nincs bajom a nyak mögül nyomással se. Kicsit előre hajtom a fejem és úgy engedem le nem túl hátra (kis súlyokkal).

(#7080) pok.tom válasza Tamoo (#7079) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Kis súlyoknál nekem sincs problémám, (kb. 30kg fölött már fáj a könyököm)
Lehet igazad van és az egykezes súlyzóval helyettesítem ezt az ízületgyilkos gyakorlatot..

(#7081) Tamoo válasza pok.tom (#7080) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A könyököd nem hiszem hogy ez a gyakorlat gyilkolja.

(#7082) Kassadin válasza pok.tom (#7078) üzenetére


Kassadin
addikt

"A tárogató gép helyett valami más alternatíva ami a hátsónak adja?"

Pl. döntött törzsű oldalemelés. Én azt szoktam hátsóra, eléggé jó kis gyakorlat szvsz.

(#7083) pok.tom válasza Kassadin (#7082) üzenetére


pok.tom
aktív tag

aha csak Ijk meg azt írta, hogy az középső deltának adja, mondjuk az lehet, hogy oldalemelés állva, te meg döntött törzsű oldalemelésről beszélsz, ok kösz a tippet.

(#7084) Kassadin válasza pok.tom (#7083) üzenetére


Kassadin
addikt

Oldalemelés meg döntött törzsű oldalemelés teljesen más, máshogy is csinálja az ember.

(#7085) pok.tom válasza Kassadin (#7084) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Jó rendben, én is így gondoltam :D

"máshogy is csinálja az ember."
És az állat is? ;]

(#7086) Manitou válasza Markgx10 (#7076) üzenetére


Manitou
addikt

Az egykezes vállból nyomás sokkal jobb, mint a nyakmögül nyomás. Én is már régen áttértem erre. Nekem nem cseszi a vállamat, meg eleve nem egy annyira kötött pályán mozog a kar , mint a nyakmögül nyomásnál.
Szóval ne aggódj :D

(#7087) Boxer001 válasza Manitou (#7086) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, nem cseszi az a vállat...jó egykezesekkel. Anno kattogott a vállam, elég idegesítő volt...de már jó ideje semmi. :N

(#7088) Kassadin válasza pok.tom (#7085) üzenetére


Kassadin
addikt

Azzal nincsen tapasztalatom. :(

(#7089) pok.tom válasza Boxer001 (#7087) üzenetére


pok.tom
aktív tag

fasza, nagyon sokan csinálják ezt a gyakorlatot, ma legalább hasznos posztok is születtek :U

@Kassadin: ja csak az avatárodból.. :D

(#7090) ForexGuru válasza pok.tom (#7089) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

itt mindig csak mindenki számára fontos és nélkülözhetetlen témákról beszélgetünk ha nem tetszik akkor

VISZLÁT ;]

[ Szerkesztve ]

(#7091) pok.tom válasza ForexGuru (#7090) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Egy szóval nem mondtam, hogy nem tetszik :)

(#7092) Zomb€€ válasza pok.tom (#7091) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem baj, akkor csak simán viszlát! :K ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#7093) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

irni kéne gyakori kérdésekre olyat hogy "hogyan lehet megszabadulni a kancsöcstől"
mert a diszkóizmosra is sok hasznos választ adtak ;] ;]

(#7094) Manitou válasza ForexGuru (#7093) üzenetére


Manitou
addikt

hajrá ;]

(#7095) pok.tom válasza Zomb€€ (#7092) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Hát igen.. az előző topik átlag 86hsz-enként volt "viszlát"
Ebben a topikban idáig csak 124hsz-enként van "viszlát"

70%-os csökkenés. Ez a tendencia eléggé elszomorító: Egyszer fent...egyszer fent! lent :D

@ForexGuru: micsoda túljelentkezés van :D

(#7096) ForexGuru válasza pok.tom (#7095) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mert az értelmesebb fele már be se ir! csak az ilyen hülyék ;]

(#7097) Boxer001 válasza pok.tom (#7095) üzenetére


Boxer001
veterán

Na tipli van, viszlát.
;]
Szerk.: te ilyeneket számolgatsz? Pfff...és még mi vagyunk a hülyék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7098) pok.tom válasza Boxer001 (#7097) üzenetére


pok.tom
aktív tag

és még fizetnek is érte :DDD

más:
ha veszek egy ilyet izmos leszek? úgy hallottam, hogy jó tesz a reggeli gyúrás :DD

(#7099) Kassadin válasza pok.tom (#7098) üzenetére


Kassadin
addikt

"Lehet gyúrni bicepszre, vállra, tricepszre, vagy végső frusztráció esetén addig rázni a masinát, amíg a szenzorok meg nem elégelik."

Tudod, hogy mit rázzál... :DDD

(#7100) Boxer001 válasza pok.tom (#7098) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudod mikor csinálnék felkeléskor 30 gyakorlatot...ha jó kedvvel kelek, akkor kiveszem az elemet, ha bal lábbal, akkor bekúrom a kijelzőt. ;] Meg persze kiveszem az elemet, ha még mindig nem hagyja abba. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.