Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6951) mocsanisi válasza adam_ (#6950) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem lényegtelen hogy most milyen a márkája, nyílván nem NoName-et kell venni, de felesleges 1,5-2x-es árat fizetni egy fehérjéért, különbséget nem fogsz észrevenni, akkor meg minek fizetnél többet.

mai termes aranyköpés: Jumbo az jó mert Danabollal +10kg-t hozott :W :W

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6952) Kassadin válasza mocsanisi (#6951) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem te a scitec termékekre gondolsz, myproteinre aztán végképp nem húzható rá, hogy rosszul járnál, legalábbis az ízesítetlennél semmiképp, mondjuk a font már egekben van, az ízesített nem tudom, megéri-e még.

Nekem egy srác mondta múltkor, hogy 1 hónap alatt 5kg-t hozott neki a jumbo. Mondom, kajálsz mellé rendesen? Nem, minek az. Mondom oké. 20 ezerből majdnem kijön a havi kaja, és vesz inkább tömegnövelőt. :N

(#6953) mocsanisi válasza Kassadin (#6952) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nem gondoltam semmilyen termékekre, de arra jutottunk a mostani edzőtársammal, hogy igazából tökmind1 milyen fehérje, fehérje és kész. amíg valaki nincs annyira jól ellátva anyagilag, inkább a mennyiségre menjen, mint minőségre.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6954) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

kancsöcs mellé dukál egy ilyen is [link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6955) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#6954) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ez reklám akar lenni :F
csak nem te válaszolsz :Y :DDD ;]

(#6956) Sotho válasza BÁ Nutrition (#6954) üzenetére


Sotho
őstag

Ez milyen szánalmas dolog már... :DDD

(#6957) grabber


grabber
addikt

Hello!

Valaki fog most rendelni a myproteinről?Régebben elég jól bevált a kreatinjuk.
Ha nem rendel senki,akkor szerintem V35-öt veszek tömegnövelőnek.Elég drága,de régebben ettől is nőttem mint a bolondgomba ;]
Vagy tudtok valami kombot ajánlani?Csak ne kapszulás legyen,én inkább a por híve vagyok :C

(#6958) ForexGuru válasza grabber (#6957) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

már senkise rendel onnan....rájöttünk hogy már nem tesznek a koxot a termékeikbe ezért áttértünk a bigyótekre.

(#6959) grabber válasza ForexGuru (#6958) üzenetére


grabber
addikt

Az van nálam most bigyotek és nem is használ :( Ráadásul kapszulás.

(#6960) Sotho válasza grabber (#6957) üzenetére


Sotho
őstag

Gyors ch-val vigyázzál! Abból csak keveset hogy hamar visszaállítsd a vércukrot normálisra és ne éhezzél (nyilván alacsony állapotról van szó) és lassúból többet, mire lemegy a gyors szépen beindul a lassú. Élettanilag ez a kedvező, szóval a szőlőcukor gyakorlatilag csak életmentésre való. Maltodextrin, fehérkenyér dettó.

Volt rá példa hogy kellett a gyors ch de nagyon gyorsan :D éhgyomorra mentem úszni reggel meghajtottam magam, kifele jövet reszketés láz-érzet fekete karikák urgáltak, de lenyomtam egy kis pepsicocacólát oszt kész :D

(#6961) grabber válasza Sotho (#6960) üzenetére


grabber
addikt

Sajnos én rengeteg cukrot viszek a szervezetembe.Tea,kávé,kenyér.Csak akkor van gond ha éhesen fekszem le,onnantól én cukorhiányban nem szenvedek.

Lassan már a NASA-nak kell megterveznie az étrendemet,ott fogunk tartani :U

(#6962) Markgx10 válasza Kassadin (#6952) üzenetére


Markgx10
őstag

Bocsi, de 20.000-ből hogy jön ki egy gyúrós kaja egy hónapra? Hogy mondjuk minden napra jusson csak 150-200gr minőségi fehérje, megfelelő szénhidrát stb. Legyen csak edzés után és felkelés után egy-egy turmix, vitamin stb. Nem kötözködésképp, csak lusta vagyok kiszámolni, de 650ft/napból, napi ötszöri megfelelő étkezés + egyéb kiegészítők miként jönnek ki?

De tényleg, valaki, aki viszonylag gyúrósan étkezik leírhatná egy napi pontos kajáját a pontos összegekkel, ezt nagyon szépen megköszönném :R

Amúgy én sem jövök ki ennyiből, pedig én napi háromszor kajálok, a reggelimet nem írom le :D , de megvan 300ft-ból, még 300, hogy a legolcsóbb menzáról hozok el kaját ismerősön keresztül ebdére és akkor ott van a vacsora ami mondjuk 250 :D És még így is tízezreket spórolok a korábbi viszonylag normális kajálásomhoz. Ezért lennék kíváncsi, hogy ti mennyiből tudtok megoldani egy napot, igaz lehet volt róla szó, mert mostanában olvasom a topikot, de fél évig nem tudtam nézegetni, azért nem emlékszem erre a témára.

(#6963) Zomb€€ válasza Markgx10 (#6962) üzenetére


Zomb€€
őstag

- Reggeli 8-10 tojás + néha extra valami (sonka, sajt) ~350-400 HUF
- Turmix ~ 160 HUF
- 166,666g csirke + köret (rizs, krumpli) 300 - 400 HUF
- 166,666g csirke + köret (rizs, krumpli) 300 - 400 HUF
- 166,666g csirke + köret (rizs, krumpli) 300 - 400 HUF
- Edzés utáni turmixok 1-2 adag 160 - 320 HUF

Összesen: 1410 - 1520 HUF/nap

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6964) Sotho válasza Zomb€€ (#6963) üzenetére


Sotho
őstag

Buta gyúrós még összeadni sem tudsz. :P
Zőccség???

(#6965) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Lehet jelentkezni Scitec Megateszt-re. ;]

(#6966) Jimy83 válasza Zomb€€ (#6963) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Hát ja olyan 1500 Ft körül ki lehet hozni naponta . Fél kiló mell 700 ft , fél kiló rizs 100 ft , 100g zab 50 ft , multi pro + lenmagolaj kapszula 160 Ft kb naponta , 3x25g tejsavó /myprotein íztelen / 200 Ft kb , zöldség 200 ft kb.

(#6967) Zomb€€ válasza Sotho (#6964) üzenetére


Zomb€€
őstag

Lol tényleg :DDD Na jó, qss, és azonnal cserélj avatart :(((

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6968) Ijk válasza Markgx10 (#6962) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kiköltözöl tanyára, nevelsz 4 disznót, és jó sok baromfit. Csak a tápot veszed meg nekik, krumplit, zöldséget, gyümölcsöt megtermeled. Na akkor kijössz húszezerből;]
Ebbe benne van a röfik és a tyúkok takarmánya, az öntözés szivattyúról, és a termeléshez szükséges járulékos költségek (permetszerek, növényvédők, stb.)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6969) runner 125


runner 125
nagyúr

Sajnos a váltság és a recepció minket is súlyosan érint, így a zótót is le kellett cserélnünk egy régi Mercire, de legalább még Merci. S, faxa videjjósra sem telik, így Nintendo testvérem vette fel.

Azért fogadjátok sok szeretettel az újabb klippünket.

_

Tegnap betonoztam, a hasizmom fáj. :Y

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6970) ForexGuru válasza runner 125 (#6969) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

látod Kassadin....mennyi brazil van a topikban :Y

(#6971) ForexGuru válasza Ijk (#6968) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

minek a disznó?

(#6972) God Vazzeg válasza ForexGuru (#6971) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Valaki legyen már nagy a "családban" :DDD

(#6973) Ijk válasza ForexGuru (#6971) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te képes vagy évi 365 napon keresztül baromfit enni?:F
Télen meg jó tömegeléshez egy kis hurka meg disznósajt:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6974) ForexGuru válasza Ijk (#6973) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

akkor kéne milka tehén is :K

(#6975) grabber válasza ForexGuru (#6958) üzenetére


grabber
addikt

Valaki kreatinozik kávé mellett?Mennyire kéne leszoknom a kávéról :U

(#6976) Tipo16V válasza SzlobiG (#6965) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

én a helyedben jelentkeznék :U
énis fogok szerintem, hátha :B

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#6977) szőröscica válasza grabber (#6975) üzenetére


szőröscica
addikt

Tea, kávé, sok kenyér, és egyéb szar mellett miért volumassra, meg kreatinra akarod kidobni a pénzed? Tedd rendbe a kajádat először.

(#6978) Kassadin válasza Markgx10 (#6962) üzenetére


Kassadin
addikt

Túloztam, jogos.

Amúgy meg szvsz a havi kaja tápkiegészítőkkel együtt alsó hangon mindenkinél a 60-70 ezret biztos verdesné, de hát csak báni él abban az álomvilágban, ahol senki se dolgozik, nyolcszor eszik egy nap, és elkölt 100 ezret havonta csak étkezésre.

Az én kajálásom inkább le se írom, siralom kategória.

[ Szerkesztve ]

(#6979) grabber válasza szőröscica (#6977) üzenetére


grabber
addikt

Egyszerre kell elkezdeni,ahogy magam ismerem :U Meg ipari kosztot kapok amikor dolgozom.De lagaláb ingyé.Ott csak a húsféléket választok,mert van választék,csak a minőség nem az igazi.
Meg eddig 2x álltam neki 2x is sikerült 3-4 kg-ot felszednem 63kg-ra :K Tuti nem a leghatásosabb edzésterv volt az enyém,meg kajarend de én nőttem,erősödtem és az bőven megfelelt.Csak újra el kéne érnem,hogy nyárra legyen valami kinézetem.

(#6980) macikos válasza Kassadin (#6978) üzenetére


macikos
addikt

Én se írom le. Annyit mondanék, hogy ez a "mindennap kiló csirkemell",stb. egy faszság. Nem ettől lesz izmos az ember.

(#6981) szőröscica válasza macikos (#6980) üzenetére


szőröscica
addikt

Neked mi a titkod?

(#6982) Kassadin válasza macikos (#6980) üzenetére


Kassadin
addikt

Én ehhez még kicsi vagyok, de kétségkívül a kajából építed meg magadnak azt, amit szeretnél. Vagy mire gondoltál?

(#6983) Jimy83 válasza macikos (#6980) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Nyilván , viszont segít a fejlődésbe .
De az tuti hogy nem lehet ezzel szarakodni örökké , főleg ha az ember befog egy olyan melót ahol egyszer ha lehet enni egy 12 es műszakba :O
Hozzátegyem nekem nyár óta feljött 13 kiló mióta rendbe dobtam a kaját .

[ Szerkesztve ]

(#6984) szőröscica válasza Jimy83 (#6983) üzenetére


szőröscica
addikt

Ebből 12.5 kg zsír? ;]

(#6985) Jimy83 válasza szőröscica (#6984) üzenetére


Jimy83
aktív tag

12.7 ;]
Boxer001 : Mind2 , de közbe leraktam a bagót amit azért sokat dob

[ Szerkesztve ]

(#6986) Boxer001 válasza Jimy83 (#6983) üzenetére


Boxer001
veterán

Az mit jelent, hogy rendbe hoztad? Full minőségi kajálás, vagy inkább megvan a kellő mennyiség, vagy mindkettő?

(#6987) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát után melyik izomcsoportot van értelme edzeni? :R

[ Szerkesztve ]

(#6988) szőröscica válasza Xirtam (#6987) üzenetére


szőröscica
addikt

Én vállal szoktam együtt csinálni, de van aki a bicepszre esküszik, mivel azt úgyis dolgoztatod hátazás közben. Te dolgod, csak csináljad keményen.

(#6989) Kassadin válasza Xirtam (#6987) üzenetére


Kassadin
addikt

Vállal szoktam, de szerintem erre nincsen írott törvény. Van aki meg tricepsz/hát kombót nyomat.

Boxer001: Inkább a fizetésed kevés.. Mint minden fizetésből élő kisembernek.

[ Szerkesztve ]

(#6990) Boxer001 válasza Xirtam (#6987) üzenetére


Boxer001
veterán

Én pl. vállazni szoktam.
Akárhányszor a nevedet olvasom, mindig ez ugrik be elsőnek: szartam. :W
Ne gyere sűrűn, viszlát. ;]
Jimy83
Az jó...nekem is jó lenne mindkettőt összehozni, csak mocskosul drága minden...

[ Szerkesztve ]

(#6991) LOTR válasza Xirtam (#6987) üzenetére


LOTR
addikt

nyilván nem így értetted, de bármelyiket :D

valaki úgy edz, hogy:
hát-mell: ellentétes izomcsoportok miatt
hát-bicepsz: hajlító gyakorlatok miatt a bicepsz is dolgozik
hát-tricepsz: tricepsz pedig pont nem dolgozik (az a mellgyakorlatok alatt van megmozgatva)
vállat meg a lábat had ne írjam már ide le
hogy biológiailag hogy a legoptimálisabb, azt nem tudom, de talán az a legjobb ha váltogatod, hogy minél kevésbé szokj hozzá

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#6992) macikos válasza szőröscica (#6981) üzenetére


macikos
addikt

Felesleges minden nap 1 kiló húst megenni. Ki győzi azt? Nem vagyunk mi Mr. Olympiák. Én soha nem követtem ezt a trendet. Sőt, sokszor van olyan nap, hogy egyáltalán nem eszek húst.
Nincs itt semmilyen titok. Edzeni kell, amilyen keményen csak bírunk, meg nagyjából tisztán kajálni. Nem fogunk összesorvadni, meg ledobni 10 kiló izmot csak azért, mert a héten 1-2 nap nem ettünk húst.

Boxer001: "szartam" LOL :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6993) szőröscica válasza macikos (#6992) üzenetére


szőröscica
addikt

Jó, de a nagyjából tisztán kajálás az nagyjából a csirke-rizset jelentené, nem? :) :F

(#6994) Kassadin válasza szőröscica (#6993) üzenetére


Kassadin
addikt

Mert sertés/marhahús/hal(nyami) tészta/krumpli nem létezik vagy mi a kancsöcs? :F :)
Amúgy meg a nagyon tisztán kajálás végett, fogalmad sincsen, hogy mivel etetik a csirkéket, ha haltáppal, akkor azzal... Szóval értem a tisztán kajálás lényegét(ne egyél meg mindenféle szemetet), csak nekem mindig is murisnak tűnik ezt így leírva olvasni. És még millió termékről ellehet ezt mondani, főleg nálunk, ahol minden sz*rt megpróbálnak megvetetni s megetetni velünk, nekünk ez is megteszi alapon. Minőségileg az élelmiszerek itthon sokkal rosszabbak, mint nyugaton, gondolom ez sem véletlen. Interneten fellelhető ez a kutatás/mérés, mielőtt még megdobálna valaki, hogy kitaláltam csak úgy.

[ Szerkesztve ]

(#6995) Xirtam válasza Boxer001 (#6990) üzenetére


Xirtam
veterán

:R Valakinek a "Sírtam" :D

(#6996) szőröscica válasza Kassadin (#6994) üzenetére


szőröscica
addikt

De létezik, csak akkor mi számít félrekajálásnak? Nem eszek chipset, csokit, sütit, egyéb édességeket, próbálom a zsíros ételeket is kerülni. Alkoholt csak ritkán iszom. Kenyérből is teljes kiőrlésűt eszek.

A kaja mindenütt szar, ugyanúgy cégek akarnak eladni neked szemetet a lehető legdrágábban itthon is, meg külföldön is.

(#6997) Boxer001 válasza szőröscica (#6993) üzenetére


Boxer001
veterán

A faxt...miért ne lehetne disznó húst enni? Mert több benne a zsír...úristen...arra is szüksége van a szervezetnek.
Fater 1000 Ft-ért tudja venni a csirkecsöcs kilóját, de az nem azt jelenti, hogy a fülükön is az jön ki.
Xirtam
Jó neki, nálam kizárólag a szartam jelenik meg, de már elegem van belőle. :W :D

[ Szerkesztve ]

(#6998) Jimy83 válasza Kassadin (#6994) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Na igen , sztem a lényeg hogy mondjuk tömegeléskor a "tiszta" kajával kevesebb zsírt pakolsz magadra.
Azért mondjuk faszán be lehetne tömegelni pizza kenyér szalonnával is de tuti átmenne a forma mangalicába ;]

(#6999) Kassadin válasza szőröscica (#6996) üzenetére


Kassadin
addikt

Az, amit leírtál, de szerintem ha naponta megeszel 3 kocka boci étcsokit, akkor sem fog történni semmi sem, és nem jön el az apokalipszis. Ha telik rá, akkor kajáljon egészségesebben az ember.:K

Alkoholt én se sűrűn, de igazság szerint nem csak az edzés miatt, hanem valahogy mostanság már nem kívánom annyira, vagy nem is tudom, és nem is bírom szerencsére, olcsón kijövök, ha mégis lenne valahol parti.:DDD A legutóbbi alkalommal 1 pohár vodkanarancs és fél üveg pezsgő teljesen örömbodottá állapotot hozott.

Boxer001: A karaj meg a legsoványabb sertéshús, csak le kell szedni róla a zsírt...

[ Szerkesztve ]

(#7000) Boxer001 válasza Kassadin (#6999) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, nem tudom miért kell ennyire nagyon durván nézni ezt az egészet. :U
Jövő héten lehet megyek egy buliba, egy haver invitált, azt mondja menjek velük röhögni, bemennek, aztán röhögnek a sok gyökéren :D, valamit biztos meg fogok inni (vagy mégse, mert minek :F)...én is elég ritkán iszom, bár engem inkább a tömény fog meg, ilyen pezsgő, bor...azokból sokat kell inni...szóval töményre kell rárepülnöm. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.