Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37051) drogery


drogery
tag

:F
ti azt elolvassátok, amit más ír, pl. én? vagy mikor azt írom este 6kor, h edzésről jövök és ma még 0kcal fogyasztottam, azt hiszitek viccelek? :N

szerintem a sárga kapszula tökéletes útmutatás edzés és táplálkozás terén, ha az emberi fia a helyi dílertől veszi a tápkieget.

(#37052) deniro2 válasza Woodslave (#37047) üzenetére


deniro2
senior tag

Amikor Márk elkezdett gyúrni és megalapozta a mostani fizikumát, akkor sokkal inkább kapszulásan ;] táplálkozott, mint böjtölős-nemreggelizemesen... :U :D

(#37053) Ijk válasza drogery (#37051) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az ilyen 0CH-s, mi több 0 kalóriás önsanyargatásról hallani sem akarok, valószínűleg azért siklottam el felette. :DDD

Úgy érzem nekem jó a böjt és a "Bunny-féle" 2 óránként csirkerizs közötti aranyközépút. Egyébként nem tartom hülyeségnek a 2 óránként kajálást, ha valaki versenyző. A böjtöt viszont igen. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37054) Kassadin válasza drogery (#37051) üzenetére


Kassadin
addikt

Böjtölsz?

(#37055) drogery válasza Ijk (#37053) üzenetére


drogery
tag

önsanyargatás?
miaf*sz?!
biztos azért csinálom, mert fáj :F :N
ha önsanyargatást csinálnék akkor csirke rizsen élnék. és napi 8szorra ennék meg 0,5 kila csirkét meg 60g tejsavót. :DD

szerk: újfent kiderül akkor, h genetikai csoda vagyok. elképesztő bedurranás tapasztalható az ilyen edzéseken, ráadásul erősebb vagyok, mint valaha. :Y

[ Szerkesztve ]

(#37056) Jojo5 válasza Ijk (#37053) üzenetére


Jojo5
őstag

azért ne keverd már be a 0CH-t a 0 kalóriával...

a 0CH még bírható a zsír+zöldség+csirke miatt simán... 1-2 nap után rááll a test tök könnyen, míg a 0Kcal brutális legyengülés (nálam)a köbön... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#37057) Woodslave válasza deniro2 (#37052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igaz :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37058) littlelion21 válasza Ijk (#37053) üzenetére


littlelion21
addikt

Pont ezeket tanulmányozom, bár volt már linkelve, de ismétlés...
[link]; [link]

(#37059) Ijk válasza littlelion21 (#37058) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem fárasztom magam ilyenekkel, szerencsére nem akarok sem izmos, sem szálkás lenni, csak "bícsboj" forma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37060) littlelion21 válasza Ijk (#37059) üzenetére


littlelion21
addikt

Legalább elolvastad?

(#37061) spammer válasza Jojo5 (#37056) üzenetére


spammer
veterán

0kcal? Vagyis az ember nem eszik semmit.

Hát annak tényleg kurva sok értelme van. (Nem, nem érdekelnek a tanulmányok).

szerk:

Egyébként ennyire sokat számít ha 1-1 napig 0 CH-n vagy? Azaz nem csinálsz rendes és hosszú ketogén diétát...

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#37062) Jojo5 válasza spammer (#37061) üzenetére


Jojo5
őstag

ergó böjt...

én se látom annak értelmét, de én f@x vagyok... :DDD
(nem nem próbálom most ki mielőtt még valaki megkérdezni...) elég kegyetlenek a 0CH-s napok is nekem... :) :U

szerk: hát figy egy ideig nincs értelme, de amikor beáll a test akkor mindenképp kell, mert akkor igazán megindul a forma :K
én úgy szoktam, hogy csütörtök\vasárnap\hétfő ezek általában 0 CH-s napok, de igazából ilyen 3-4-5 napokat is simán kéne nyomni, de mivel sokat kardiózóm meg az edzésem sem pinatárogatás ezért nem csinálok 3-5 napig 0CH-t...

konkrétan 2 nap 0CH után a 3. nap mikor megeszed reggel a gyümit\zabot érzed, hogy úúúú b@@@zeg :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#37063) Tamoo válasza drogery (#37055) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Rakj be egy normális képet, győzz meg minket!

(#37064) littlelion21 válasza spammer (#37061) üzenetére


littlelion21
addikt

gondolom ez az egy napos eat-stop-eat rendszer lenne, durva zabalás után, de majd kijavít ha tévednék.

Jojo5: nem akarod kipróbálni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#37065) drogery válasza Tamoo (#37063) üzenetére


drogery
tag

nem akarlak meggyőzni. láthattad, leírták nincs értelme :N

nem durva zabálás után van, hanem előtte. éhgyomorra szeretek edzeni, heti 4szer lazán belefér. a többi nap csak a reggelit hagyom ki és nem eszek olyan sokat off napokon. :)

(#37066) Tamoo válasza drogery (#37065) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez az üresen (relatíve üresen, nem teljesen éhgyomorra) edzés téma nekem is bejött mondjuk. Pedig régebben el nem tudtam volna képzelni.

(#37067) spammer válasza drogery (#37065) üzenetére


spammer
veterán

te kövér vagy?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#37068) drogery válasza spammer (#37067) üzenetére


drogery
tag

:K

(#37069) Tamoo válasza spammer (#37067) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hogy lenne kövér? :F Nem eszik! :DDD

(#37070) Zomb€€ válasza drogery (#37055) üzenetére


Zomb€€
őstag

Röviden le tudnád írni hogy nézne ki ez a böjt téma úgy, hogy reggel edzem?
Amúgy - mint láthatjátok - nem vagyok elzárkózva semmitől, nemrég álltam át a reggeli edzésre, tehát éhgyomorra tolom, és nem gyengültem semmit.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#37071) drogery válasza Zomb€€ (#37070) üzenetére


drogery
tag

muszáj reggel edzened? szerintem jobb a délutáni (3-5 körüli kezdés).
mondjuk leangains-ben úgy lenne, h mondjuk edzel 8-10.
és eszel 10-18ig. vagy
12ig megiszol vagy 20g bcaa-t és 12-20 között eszel.

azért nagyban függ attól, h mikor edzel, ill az egyéb napi elfoglaltságok. edzés után kellene egy nagyot kajálni.

(#37072) Zomb€€ válasza drogery (#37071) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jah egyéb okok miatt reggelre került, olyan 8-ra végzek vele. Tehát vagy 8-16-ig zabálok vagy 10-ig BCAA aztán zaba 18-ig. És ilyenkor az étrend ugyan az vagy pont az a lényege, hogy mehet bármi?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#37073) Woodslave válasza Zomb€€ (#37072) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hányszor kell még elmondani hogy megértsd ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37074) drogery válasza Zomb€€ (#37072) üzenetére


drogery
tag

két iskola van.
az egyik, h edzés után megy a legnagyobb étkezés és egyre kevesebbet eszel. lényegében ugyanannyit és ugyanazt mint amúgy, csak rövidebb idő alatt.

a másik, h edzés után csak fehérje és bcaa megy, aztán hús és zsír zöldséggel
és este pedig enned kell, lehetőleg minél több (és ezt félve írom le) szart. valamennyi fehérkét és sok zsírt sok szénhidráttal. pl.: pizza és utána jégkrém.
de ez a túlevés csak edzésnapokon mehet. a másodikról itt olvasgathatsz.

(#37075) Boxer001 válasza Woodslave (#37073) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem magyarázd már el, hogy miért nem jó az, ha reggeltől késő estig eszem?
Kezdetek kurvára felidegesíteni. :( :D Csak mert én se edzeni nem fogok éhgyomorra, se lefeküdni...
Te és drogery...elegem van. :O :W :D

[ Szerkesztve ]

(#37076) akos86 válasza spammer (#37046) üzenetére


akos86
aktív tag

Nagyon durva! No.1 ;) Pont ilyenek kellenek nekem. Kell egy kis ösztönzés! Még a hideg is kiráz áááá nagyon állat ez a csatorna.

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#37077) Zomb€€ válasza drogery (#37074) üzenetére


Zomb€€
őstag

Most az életvitelem az elsőre hajaz, viszont a második :Y ... szimpi, köszi az infót, utánaolvasok.

Ja Wdoo: [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#37078) Woodslave válasza Boxer001 (#37075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

magyarázza a faxom már. Zabáljál inkább reggeltől estig :K Már mondtam hogy nem való/kell/hasznos mindenkinek. :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37079) Boxer001 válasza Woodslave (#37078) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem zabálok, hanem reggelizem, mert éhesen nem megyek sehová. Este meg kajálok lefekvés előtt, mert ha kicsit éhesnek érzem magam, akkor nem tudok aludni.

(#37080) Woodslave válasza Boxer001 (#37079) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R na akkor ennyi.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37081) Kassadin válasza Boxer001 (#37079) üzenetére


Kassadin
addikt

Este forró tejet is szoktál inni? :D

(#37082) Boxer001 válasza Woodslave (#37080) üzenetére


Boxer001
veterán

Mi az, hogy ennyi?
Áh most már nagyon elegem van. :( :D
Azt honnan tudod te, hogy neked ez a kajálási módszer, vagy az a jobb? Látod magadon a különbséget, vagy mi a büdös péló? :D

Kassa
Nem, azt nem szoktam. :D

[ Szerkesztve ]

(#37083) spammer válasza Kassadin (#37081) üzenetére


spammer
veterán

meleg kakaót szokott ;]

utána fogat most, aztán köp egyet, mint a tv maci(kos) :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#37084) Ijk válasza Boxer001 (#37082) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha reggel nem eszem, akkor 1-2 óra múlva már igen éhes vagyok. Ezután átmegy szenvedésbe, nem tudok koncentrálni. Majd ha ezen túl vagyok akkor már elviselem, gondolom beindul a katabolizmus. Aztán megint jön egy elviselhetetlen szakasz.
Biztos hozzá lehet ehhez is szokni, csak én nem fogok. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37085) Boxer001 válasza Ijk (#37084) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ez az, ugyanez van nálam is, csak én ha már elég éhes vagyok, akkor kezdek elég antiszoc lenni. :D
Én se fogok ilyen idiótaságokat csinálni. ;]

(#37086) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

uuuu nemtudom hogy lehet kaja nelkul edzeni, en eddig eletemben 2x mentem fel 100gr zab utan a terembe, erom nem volt, szedultem. nem atta. estefele edzek amikor mar 1 kicsi es 2nagy kaja bennem van mar, csak akkor van power, meg toltottseg. NALAM.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#37087) Manitou


Manitou
addikt

hát-váll volt ADKA :D

(#37088) spammer


spammer
veterán

Nem hogy 0 kcal napot nem csinálnék, de 0 CH-sat se. Szerintem meg is gyilkolnék valakit. Rekordom talán a délután 5 óra volt 0 kcal témában, amikor anno egyetemen egész nap szoptam a faxt a vizsgákkal. Mondjuk az biztos, hogy a katabolizmus átlendített a holtpontokon, de nem volt kellemes állapot.

Viszont most..... :U Múltkor egy ismerősömnél voltam, sok dolgunk volt, nem volt időm rendesen enni (egész nap alig ettem), de már 3-4 óra fele azt hittem kómába esek :( Gyorsan toltam is egy kis csokit sörrel :DDD ;]

Ha egyszer ki is próbálom, csak 0-24-es itthoni körülmények között, és csak akkor, ha nem lesz a környezetemben élő ember :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#37089) Manitou


Manitou
addikt

Tudnátok írni nekem egy 11 napos rohamdiétát :F :U

(Közben persze karra kéne felpakolni 4-5 cm-t :U )

Zombiban bízok, hogy segít :R Esetleg wood mond valami csodamódszert :R

[ Szerkesztve ]

(#37090) Ijk válasza Manitou (#37089) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak hús + zöldség, minden nap 2*1 óra aerob, ezekből lehet néhány kardió a 11 napban, edzések előtt 2g l-karnitin. De 11 nap még arra is nagyon kevés hogy egyáltalán valami változást láss magadon.
Mi lesz 11 nap múlva? Mentek nyaralni a strandra és a pocakból kockahasat kell csinálni? ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37091) Manitou válasza Ijk (#37090) üzenetére


Manitou
addikt

:D Poénból írtam, de valamelyest tényleg ez lenne a cél :D Tudom ilyen rövid idő alatt nem lehet csodát tenni. Az a baj, hogy pont nem régen kellett kihagynom 2 hónapot és nagyon összezuhantam. Most próbálom összeszedni magamat, de még mindig sehol nem vagyok. A zsír alatt ment le az izom, mert nem ettem szinte egyátalán. olyan napi 20 g protein ha meg volt soka mondok.
Igen kell a strandfazon. Kockás hasam az nem lesz már tudom ( sose volt :D ) , de jó lenne picit jobb formát összehozni addigra. Most tényleg 100%-ot oda akarok tenni addig, amennyire tudok.
Igazából pocakom nem is nagyon van, inkább oldalt pici úszógumi van amit le kéne blankolni, az meg sajna utóljára megy le.
Van több mint fél kg glutaminom még , illetve most vettem fehérjét is, ezeket tudom tolni kétpofára addig. :D
Bringázni akarok menni majd kb minden másnap, vagy akár minden nap. 30-50km-t
Carnitinem nincsen.
Most az a nagy terv, hogy reggel ébredéskor és este is megy majd egy turmix 5-10g glutaminnal, meg edzés napon edzés után ,esetleg edzés előtt is. Eddig csak edzés után ittam turmixot. Estére meg próbálom 0-ra csökkenteni a ch-t. Jah meg persze tisztább ch-t enni. A kaja többi része maradna, ami csirke 2-3x naponta + minőségibb ch.

[ Szerkesztve ]

(#37092) macikos


macikos
addikt

Na, csinálom a finom kis rántottát, felütöm a 8 tojást, só, bekeverem, erre érzem hogy büdös. Tesóm is megszagolja, mondja hogy ez záp. Erre én: [link]

:D

(#37093) Manitou válasza macikos (#37092) üzenetére


Manitou
addikt

Te is inszomniás vagy?

Én bevertem egy ST-t, edzés előtt fkb este fél 9-kor, aztán most nem tudok aludni még :D

Ja meg találtam egy új csodaszert, az a neve hogy vipera, 120 ft-ért adja ;] :D

Jojo bezzeg tuti edzeni van, vagy szobacangázik :D

[ Szerkesztve ]

(#37094) Jojo5 válasza macikos (#37092) üzenetére


Jojo5
őstag

8 tojás ? :F kicsit többet vártam tőled... :(

viszlát ;]

Manitou: jojo ma már focizott 2 órát ami nagyon lightosra sikerült ezért utána még nyomott pár kör futást levezetésnek a nagypálya körül, majd egy kicsi sprintet, utána hazakocogott, itthon benyomott 1 kis kaját és este tekert 1 órát a csajok vízilabda meccse alatt\mellett...
és most nem vagyok fáradt, pedig múlthéten olyat fociztunk, hogy görcsöltem mint az állat... igaz melegebb volt meg nem tinglitangli foci volt mint a mai... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#37095) Manitou válasza Jojo5 (#37094) üzenetére


Manitou
addikt

Csak emlegetni kellett :D

(#37096) Zomb€€ válasza macikos (#37092) üzenetére


Zomb€€
őstag

Akkor az tuti nem volt zap, mert a beled is osszehanytad volna. Mellesleg csak feltunt volna az is hogy fekete le folyik ki a tojasbol:D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#37097) Woodslave válasza Manitou (#37091) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

mivel csak 11 (mostmár akkor 10) napod van, ezért sajnos mellre 10 cm, karra 4 cm várható, szerencsés esetben a derekad körméretének csökkenése mellett. :K

Most az a nagy terv, hogy reggel ébredéskor és este is megy majd egy turmix 5-10g glutaminnal, meg edzés napon edzés után ,esetleg edzés előtt is. Eddig csak edzés után ittam turmixot. Estére meg próbálom 0-ra csökkenteni a ch-t. Jah meg persze tisztább ch-t enni. A kaja többi része maradna, ami csirke 2-3x naponta + minőségibb ch. - meg ezek után (előtt) még megemlíted a nevem, ezt sértésnek veszem :U

;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#37098) nepszter1


nepszter1
addikt

beszarás volt csapatársamnál szívbetegséget állapítottak meg a srác az egézség megtestesítője volt nem ivott nem dohányzott , kondiba is járt focizott is , még sprinter is volt egy darabig . Extra terhelésre felmegy nagyon a vérnyomása és bármikor szívinfarktust kaphat :(

(#37099) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Azt a doppingos cikket egy "méregkeverővel" azt ki linkelte be, mert nem találom...?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#37100) Skizz válasza Sickboy25 (#37099) üzenetére


Skizz
addikt

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.