Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20101) GiP23 válasza Márk01 (#20094) üzenetére


GiP23
csendes tag

Csak az adagolás miatt mondtam, a Myonál ha követed az ajánlott bevitelt akkor fele annyi ideig lesz elég.
2270g-os Myo: 1 adagoló kanál 36g, egy adag 1-3 adagolókanál, ajánlott naponta 1-3x
átlaggal számolva 2 kanállal 2x napota = 144g ebből 100g fehérje. 2270g/144g ~ 16 napi adag 11k
2350g-os 100% Whey pro: 1 adagoló kanál 25g, egy adag 1 adagolókanál, ajánlott naponta 2-3x. napi 3 adaggal számolva = 75g ebből 57g fehérje 2350/75 ~ 30 napi adag 14k

(#20102) spammer válasza cettlee (#20097) üzenetére


spammer
veterán

A legjobb az lenne, ha eltűnne ez a "zsírt izommá alakítani" szöveg a köztudatból. Még akkor is, ha csak hasonlatként/átvitt értelemben használják. Mert akkor is hülyeség. Hülye hasonlattal élve, ez olyan mintha azt mondanám, hogy a csirkéből halat. Mert hát mindkettő állat, mindkettő fehérjeforrás. Aztán a kettőnek marhára semmi köze egymáshoz :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20103) GiP23 válasza spammer (#20102) üzenetére


GiP23
csendes tag

Ezek a dolgok a zárt elméjű emberek miatt nem fognak eltűnni soha, ugyanúgy mint a helyi zsírégetés, meg kaja nélküli fogyás meg káposztadiéta meg hasonlók. Az emberek arra fognak hallgatni aki azt mondja amit hallani akarnak. Nálam volt olyan vendég akinek hiába mondtam hogy attól hogy hasazunk nem fog eltűnni az úszógumi, átment egy másik edzőhöz aki azt mondta neki hogy igen így van attól le fog menni, lefogsz átalakul izommá. Szóval kb. akik értenek hozzá fognak eltűnni az átlag köztudatból és konditermekből és maradnak csak meg a szakmai közösségnek, a balfaszok akik hazudnak összevissza azok fogják irányítani az ipart. Sajnos.

(#20104) Márk01 válasza GiP23 (#20101) üzenetére


Márk01
tag

Értelek,de egyrészt a két termék nem ugyan az a minőség és kategória.A Myof."kevert"fehérje.Másrészt ha így nézzük ott van a VPX Syngex 90 adag,9500 ft.,és szintén jóval magasabb minőséget képvisel.
Az egész hozzászólásom lényege az lett volna ( jóindulatból ),hogy 2012 van,amikor venni akarok egy terméket,beütöm a gugliba és kiválasztom melyik webshopban éri meg a legjobban.Nézzétek már meg milyen árak vannak a Shop Builderen,hát röhej,hogy mennyi ember saját pénzének az ellensége. :DD

===============================================================

(#20105) spammer válasza GiP23 (#20103) üzenetére


spammer
veterán

Ne is mondd, bekapcsoltam a TV-t, erre valami tv shop baromság ment, és mit akartak rásózni a nőkre? Ilyen ruha alá felvehető "gumiruha" (kb. a fűző "modern" változata), ami leszorítja a hasat, derekat stb.. És akkor örömködnek, hogy hú de jó, feljön rájuk a kisebb ruha :Y Nem ám diétázni meg mozogni kellene, hanem eltakarni, leszorítani a sok zsírt, mert ami nem látszik, az ugye nincs is :W Aztán amikor levetkőzik, akkor előbuggyan a téma... :U Hihetetlen, hogy mennyire lusták és hülyék az ilyen emberek :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20106) Tipo16V válasza Jojo5 (#20086) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

az igen de beszáradtál, csak volt eredménye az ész nélküli tekerésnek! :R :R :R
God Én mikor elkezdtem kb 48-50 de az biztos, hogy 50nél nem több.. újjongtam mikor 55öt mértem :B
ahhozképest most 73, ami az 50et tekintve nem rossz, de még mindig kicsi:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#20107) Ijk válasza Tipo16V (#20106) üzenetére


Ijk
nagyúr

73-as karod van? :Y

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20108) Xelo válasza Ijk (#20107) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem a súlyáról beszél ;]

(#20109) SzlobiG válasza Xelo (#20108) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tudja jk is.:D

(#20110) Xelo válasza SzlobiG (#20109) üzenetére


Xelo
addikt

50 kiló alatt létezik férfiember? :F mindíg tanulok valami újat ;]

[ Szerkesztve ]

(#20111) BÁ Nutrition válasza Xelo (#20110) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igen, pl macikos kedvence: justin biber vagy ki:)
[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20112) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom hogy egy hülye vagyok, mert nem 85el meg 90el kellene csinálnom a fekvenyomást, meg is éreztem fáj a vállam vagy nem tudom hátam jobb fele a karom előre nyujtásánál. Gondolom ez kisebb húzódás, nem komoly, de azért zavaró. Másnak is jön elő ilyen, illetve mennyi ideig tart?

(#20113) szőröscica válasza bobalazs (#20112) üzenetére


szőröscica
addikt

Boxerrel többször előfordult, de azóta azt hiszem, már kitalált valamit ellene, és nincs már vele problémája. Esetleg őt kérdezd meg privátban, hátha tud segíteni.

(#20114) bobalazs válasza szőröscica (#20113) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

thx, küldem neki.

(#20115) Ijk válasza szőröscica (#20113) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ráírta a 15kg-os tárcsákra filctollal hogy 25kg? Ja nem, azt Manitou csinálja. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20116) Tamoo válasza bobalazs (#20114) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

:DDD

Mell volt, adta. Most nem piramisban nyomtam.
Mindjárt irány Egerszalók, kiáztatom ványadt testem.

(#20117) szőröscica válasza bobalazs (#20114) üzenetére


szőröscica
addikt

Amúgy ő nem túl segítőkész, szóval lehet majd ide jön reklamálni, hogy minek irányítok hozzá embereket, úgyhogy inkább én is leírom a véleményem. Szerintem az teljesen normális, hogy edzés után fáj itt-ott napokig. Nyilván egy bizonyos szintig. Ne erőltesd most meg, hadd regenerálódjon, aztán utána csináld kisebb súllyal, amivel rángatás nélkül is tudod csinálni... :)

(#20118) Boxer001 válasza szőröscica (#20113) üzenetére


Boxer001
veterán

Öööö nekem is volt olyan fájdalmam? Ezen gondolkodnom kell, nem emlékszem. :D
Amúgy ő nem túl segítőkész
Ezt abból szűrted le, hogy ha xy betéved, és kérdez, akkor nem én vagyok az, aki válaszol neki érdemben? (Válaszolnak itt elegen...) Egyébként miért ne segítenék...na mindegy. :N

Nekem olyan fájdalmam volt 1-2 hónapja, hogy a bal bicepszem baszakodott, de kellő bemelegítés után nem volt gáz, viszont minden edzésen éreztem az edzések elején...aztán jött 1 hetes betegség, és el is múlt, gondolom kipihente magát.
Meg egy régi nyakcsigolya sérülésem miatt előfordulhat, hogy egy mozdulat után fáj a nyakam, ezzel együtt élek már egy ideje...

(#20119) bobalazs válasza szőröscica (#20117) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Segítőkész volt és válaszolt normálisan :K

(#20120) Ijk válasza Boxer001 (#20118) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha valami fáj akkor én sem edzek arra testrészre, még egy húzódásra sem. Egyszer egy háthúzódásra, amit már alig éreztem rádolgoztam, és egy héttel sikerült meghosszabbítani, erősebb fájdalommal. Úgyérzem nem ezek az időszakos kihagyások miatt omlanak össze a Mr. Olimpia álmaim.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20121) Boxer001 válasza Ijk (#20120) üzenetére


Boxer001
veterán

Én is úgy érzem, hogy nem az 1-1 hetes kihagyások miatt nem vagyok még izmos, hanem a fél évek miatt... ;] (+ xarfosch genetika, de erről mondjuk nem én tehetek)

[ Szerkesztve ]

(#20122) Eagl3 válasza bobalazs (#20112) üzenetére


Eagl3
veterán

Bemelegítesz rendesen? Ez alatt nem azt értem, hogy belenyomsz rúdba 10-et...

(#20123) bobalazs válasza Eagl3 (#20122) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Igen be. Az a gond hogy túlerőltettem. 10x8 -at csináltam változó súlyokkal. (35kg x25- volt a bemelegítés, kétszer) Illetve másfél hónapja még 65el nyomtam fekve, és szerintem hirtelen sokat is emelhettem.

(#20124) szőröscica válasza Boxer001 (#20118) üzenetére


szőröscica
addikt

Szívatni próbáltalak, tudom én, hogy rendes gyerek vagy te, csak jól titkolod. :)

Az a baj, hogy bobalazs kolléga problémája tényleg valós probléma volt, nem valami baromság, amivel hozzád, vagy macikoshoz szoktam irányítani az embereket, úgyhogy nem sikerült most úgy a tervem, ahogy eredetileg gondoltam.

(#20125) Boxer001 válasza bobalazs (#20123) üzenetére


Boxer001
veterán

10x8? Az azért elég sok. :U Meg lehet a súly is sok volt, de akár egy rossz mozdulat eredménye is lehetett...
valamilyenné
:D

(#20126) Eagl3 válasza bobalazs (#20123) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor ahogy Boxer is írja, lehet, hogy csak rosszul nyomtál 1-2 -őt és attól fájdult meg. Amúgy a 10x8 tényleg elég sok, gondolom utána nyomsz ferde padon is nem?

(#20127) bobalazs válasza Eagl3 (#20126) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kivételesen nem, csak fekvenyomtam aznap. Azért kivételesen, mert máskor nem nyomok ennyi ismétlést, és a fekvenyomás mellé csinálok bicepszet és tricepszet is. Ezt változó.

(#20128) Ijk válasza bobalazs (#20127) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kevesebb súllyal kellene 12-es sorozatot csinálni. Meg ferdepadon kezdeni, kézivel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20129) bobalazs válasza Ijk (#20128) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

oké, köszi a tippet, megfogadom.

(#20130) Boxer001


Boxer001
veterán

Na gyermekeim, én mentem palacsintát sütni, jó étvágyat majd magamnak. ;]

(#20131) BÁ Nutrition válasza bobalazs (#20129) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyenlőre elég lesz a rúddal 3x12es sorozat. szuperlassú leengedéssel. szal kb 1 sorozat 1 perc ;)
erre nyomatsz 12x3kgal szuperlassú tárogatást és közben üvöltöd hogy nem vagyok buzi
következő hónapban már izmos leszel ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20132) bobalazs válasza BÁ Nutrition (#20131) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

:DD lol, én nem vagyok erőemelő! :U

(#20133) nepszter1


nepszter1
addikt

Szia
[link]
:Y

(#20134) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Na, Orczy kertben napozás+double under (duplatekeréses ugrálókötél) WOD megvolt haverral, plusz levezetésnek egy laza Ghetto Workout a profi Orczy rudakonxD adta.. :)

(#20135) GiP23 válasza nepszter1 (#20133) üzenetére


GiP23
csendes tag

:K ez igen... segítenék neki néhány ismétlésben :D (franciarudas guggolás rulz)

(#20136) Kassadin válasza Jim-Y (#20134) üzenetére


Kassadin
addikt

Gettó wörkáut, uram, borogass. Nem tévesztettél te topikot véletlen? :F

(#20137) Eagl3 válasza Kassadin (#20136) üzenetére


Eagl3
veterán

Elképzelem, ahogy pörögnek a kommunista korszakból megmaradt szőnyegporoló csöveken a homokozó mellett.

(#20138) Jim-Y válasza Kassadin (#20136) üzenetére


Jim-Y
veterán

:D nyílván edzés értéke nem sok volt, miért te nem szoktál húzódszkodni? :)

mod: meg amúgy is, a szobabicikli tán jobban kapcsolódik a topikhoz? :U ;] jah és neszójjábe..:D

[ Szerkesztve ]

(#20139) Ijk


Ijk
nagyúr

Egy hete kaptam elő mindennapos használatra a kerékpárt, és máris könnyebbnek éreztem a lábazást. A lábtolón így már "szuperlassan" dolgoztam. ;]
Egyébként amióta karnitinezek valahogy jobban mennek az edzések.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20140) Kassadin válasza Jim-Y (#20138) üzenetére


Kassadin
addikt

Szoktam, csak én nem vagyok bohóc, ennyi a különbség.

Szobabicikli Jojo mániája, azt meg csak ő tudhatja, hogy mi értelme van ennyit tekernie...

(#20141) Zomb€€ válasza nepszter1 (#20133) üzenetére


Zomb€€
őstag

hello

:DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#20142) penene válasza Boxer001 (#20130) üzenetére


penene
őstag

Én ma toltam egy sportszeletet, látnád, hogy mosolyogtam, mint akit b*szni visznek. Olyan jól esett. ;]
Rég ettem már. :B

Utána az edzés is jól ment. :D

(#20143) Jim-Y válasza Kassadin (#20140) üzenetére


Jim-Y
veterán

Bohóc? milyen bohóc?
de ne menjünk bele, mindenkinek más a gáz/vicces..

joamilestoné: de honnan veszitek ezt a játszótér témát?

[ Szerkesztve ]

(#20144) szőröscica válasza Jim-Y (#20143) üzenetére


szőröscica
addikt

Nagyon menő ám egy játszótéren húzódzkodni, biztos nedvesednek tőle az óvodás csajok. Te is fasza csávó vagy. ;]

(#20145) penene válasza Boxer001 (#20062) üzenetére


penene
őstag

Majd egyszer 1x-re berakunk képet és akkor azt hiszem a topik zárható is lesz. ;]

(#20146) Kassadin válasza szőröscica (#20144) üzenetére


Kassadin
addikt

Kész, sírok. :DD

(#20147) God Vazzeg válasza Ijk (#20139) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Karnitintől tényleg jobban megy, nem annyira fárad az ember :K

(#20148) spammer válasza nepszter1 (#20133) üzenetére


spammer
veterán

Az igen. Kapna egy francia rudat, akarom mondani egy rudat, amin franciázhatna :DDD ;]

Amúgy vótam, nem atta :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20149) Boxer001 válasza spammer (#20148) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja én is vótam ma, 4. alkalommal egymás után...hát nem is adta, de lábazni kellett, mostanában ha kimaradt valami, akkor az...
penene
Megvonod magadtól az édességet?
Hát az biztos, hogy zárható lesz, ha mi berakunk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20150) Tomics válasza penene (#20142) üzenetére


Tomics
addikt

"hogy mosolyogtam, mint akit b*szni visznek"

te szereted ha b*sznak? rohadt vékony boozye :( :D

Zámbó Jimmy: szánalmas banda lehettek :(

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.