Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20601) spammer válasza Jojo5 (#20600) üzenetére


spammer
veterán

Biztos látta, ahogyan feszül a combodon a gatya ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20602) Yeffy válasza spammer (#20601) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

na jóccaka belétek :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#20603) Kassadin válasza spammer (#20601) üzenetére


Kassadin
addikt

(#20604) Eagl3 válasza Jojo5 (#20600) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez a józsefvárosin volt? :D

(#20605) bobalazs válasza Jojo5 (#20600) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább valaki tegyen be egy jó képet, mint tegnap!... :DDD

(#20606) tween


tween
őstag

BSN HYPER FX-et próbálta már itt valaki?

(#20607) whitezo88


whitezo88
nagyúr

de jó szar edzés volt... utálok lábazni

(#20608) macikos válasza Ijk (#20598) üzenetére


macikos
addikt

Az ilyen nőnek pláne be kell tömni a száját ;]

Eagl3: Ja, nekem is gyanús, hogy ez a míves beszélgetés nem a Christian Dior divatházban hangzott el :D

[ Szerkesztve ]

(#20609) Zomb€€ válasza Jojo5 (#20600) üzenetére


Zomb€€
őstag

Baszki tálcán kínálja fel magát és elhajtod? Hát legyen benned emberség...

;]

Ezt most nem értem itt alattam

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#20610) Jojo5 válasza Eagl3 (#20604) üzenetére


Jojo5
őstag

astoria közlében van 1 bolt amely lacoste, tommy hilfiger stb ruhákat árul és mivel nem vagyok hajlandó 16k-t kiadni pl. 1 rövidgatyáért normál áron ezért az 50%-os bolt megszűnése miatti akció betérített oda...:U

tween: Szlobi jókat hallott róla, én azt olvastam, hogy elég jó, de én maradtam a biztos No-Xplode mellett és nem kísérleteztem inkább...:U
szerk: Igen :K

Zomb€€: lehetett volna 5x konkrétabb is mivel a hiúsági faktorom általában magasan van...:U
mit nem értesz? ehhez a csajhoz képest a randa nőkre vagyok bejállítva', magamtól egy ilyen bombázóhoz hozzá sem szólnék... :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20611) tween válasza Jojo5 (#20610) üzenetére


tween
őstag

2.0-ást használsz?

(#20612) nepszter1


nepszter1
addikt

Esti suna mustra [link] ;]

(#20613) szőröscica válasza Jojo5 (#20610) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha hamarabb lesz csajom, mint neked, akkor abba kell hagynod az edzést. ;]

(#20614) bobalazs válasza nepszter1 (#20612) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Köszöntem. :R

(#20615) Eagl3 válasza szőröscica (#20613) üzenetére


Eagl3
veterán

Qashqai -al jársz és nincs csajod? Akkor rajtad már az edzés sem segít... :DDD

(#20616) szőröscica válasza Eagl3 (#20615) üzenetére


szőröscica
addikt

Na, most már tényleg mondjátok meg nekem, hogy egy Qashqai miért puncimágnes? Miért kellene automatikusan csajom legyen tőle? :F

(#20617) runner 125 válasza Yeffy (#20575) üzenetére


runner 125
nagyúr

"mondjuk már tervezek valami box v földharcszerűséget is elkezdeni"

Aerobic Yeffy, aerobic! ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20618) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Amúgy ez itt az önbizalomhiányosok gyülekezete? :D Komolyan nektek az kéne reggel felkeltek, és 15 percig mondogatjátok a tükörbe magatoknak hogy "ááá de jóvagy, de jól nézel ki, stb.". De vicc nélkül, mindenki sír hogy kicsi, meg szarul néz ki, aztán meg megy a sírás rívás másik topicba hogy nincs csaj :D

De okos vagyok bakker :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#20619) Jim-Y válasza mocsanisi (#20618) üzenetére


Jim-Y
veterán

miért neked van csajod? ;]

(#20620) SzlobiG válasza Jim-Y (#20619) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha lenne akkor nem látnád itt a topikba. ;]

(#20621) m3tr0 válasza mocsanisi (#20618) üzenetére


m3tr0
senior tag

Egyébként ebben van valami bakker. Néztem itt a képeket amikor még voltak és bára fejek többször lemaradtak nem vágom miért nincs csajotok..Vagy csak azt mondjátok,hogy nincs és közben meg végig kefélitek a fél várost mi? :P
Én fele annyira sem vagyok izmos mint itt a topkiban a legifjabb kezdő bárki..de van barátnőm már több mint 2 éve. :C

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20622) tween válasza m3tr0 (#20621) üzenetére


tween
őstag

köszönjük az észrevételt, Viszlát! ;]

(#20623) GiP23 válasza m3tr0 (#20621) üzenetére


GiP23
csendes tag

igazából azért itt mindannyian meleg vagyunk. kivéve én. meg a többiek.

(#20624) m3tr0 válasza tween (#20622) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nagyon szívesen, máskor is! Jah és viszlát! ;] :DDD
GIP23: nekem ez eddig meg se fordult a fejemben...

macikos: jó'vanmá' nem kell itt mentegetőzni, én senkiről nem gondoltam,hogy a másik oldalon hajtja a járgányt. Bár azé' akinek Káskája van annak már illet volna becsajozni. ;] :D

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20625) macikos válasza m3tr0 (#20621) üzenetére


macikos
addikt

Én nem vagyok b*zi, csak igényes!

(#20626) ForexGuru válasza macikos (#20625) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mr kabáta nyáron ;]

(#20627) mocsanisi válasza Jim-Y (#20619) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Futó kalandok akadnak :D az most tökéletesen megfelel :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#20628) Ijk


Ijk
nagyúr

Na mivan már, ez nem a nőügyek topik. Egyébként nem értem mi az összefüggés az önbizalom meg hogy van-e barátnő között. Akinek nincs nője az önbizalomhiányos, aki gyúr önbizalomhiányos?

macikos: Szegény lány azt hiszi meg akarod erőszakolni amikor megeredsz felé a termeteddel. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20629) macikos válasza Ijk (#20628) üzenetére


macikos
addikt

Aki gyúr, azzal az a baj, hogy egy bizonyos szint felett(amikor már izmos az illető, ezt nem értitek ;] ) félnek tőle a nők :D Diszkóban is odamegyek tánc közben, azt hiszik, hogy kidobó vagyok :D Bár lehet az is hozzátesz ehhez, hogy kopaszon, fekete bőrdzsekiben vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#20630) Jojo5 válasza szőröscica (#20613) üzenetére


Jojo5
őstag

de te keresed őket tudatosan míg, én max. "ajánlatokat" kapok... :D

mocsanisi: most minek mondjam amikor nem gondolom így... ?! :U ez jutott most eszembe... :DDD

m3tr0: most is vannak\voltak képek csak keresni kell, de amúgy nem minden a külső... sőt :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20631) runner 125 válasza macikos (#20629) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oszt' mi van a fekete bundáskabáttal? Itt a tavasz gecc, tavaly még nyáron is hordtad. :F
;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20632) Dagidög


Dagidög
senior tag

Üdv!
Most futottam bele ebbe a topikba, hát wow, egész népes!
Ugyan van már tapasztalatom a témában, de lenne is mindjárt kérdésem a hozzáértőkhöz. Tudni kell, hogy hard gainer vagyok, így mióta edzem, összeszedtem 5 kilót és itt meg is állt a dolog. Jelenleg az intenzitást próbálom fokozni, ameddig csak lehet minimális (vagy 0) pihenővel. MASSZÍV tömegeléshez kérek tanácsokat, meg úgy mellékesen fel akarom dobni kicsit a hasedzésemet, ehhez is szívesen fogadok javaslatokat (a felülés, hasprés, lábemelés gyakorlatokon túl). Jelenleg egy haspad, húzodzkodórúd és egykezes súlyzók állnak rendelkezésemre. Alapvető dolgokkal tisztában vagyok. Étrendkiegészítőket hanyagolnám.
Előre is kösz a segítséget! :)

(#20633) mocsanisi:
1: megvót
2: most nem játszik egy darabig
3: még dolgozok rajta
4. nem megyek én sehova :D
A kaját meg gyakorlatilag ha tömöm magamba, az is max +2 kg, de nagyon utálom.

[ Szerkesztve ]

(#20633) mocsanisi válasza Dagidög (#20632) üzenetére


mocsanisi
senior tag

1. Alapismeretek
2. Menj terembe
3. Étrend
4. VISZLÁT! :D

Masszív tömegeléshez meg tanács: Egyél sok minőségi szénhidrátot, sok fehérjével... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#20634) BÁ Nutrition válasza Dagidög (#20632) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

napi 1 kiló rizs megvan? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20635) Jojo5 válasza macikos (#20629) üzenetére


Jojo5
őstag

igen, "félnek" az izmos(!) állatoktól, de te dagadt vagy tőled nem kellene félniük... :DDD
amúgy a csajszi is mondta, hogy volt barátja nagy combokkal meg pitsáv@l rendelkezett és, hogy milyen jókat zabáltak, hát maci te jutottál eszembe rögtön... :DD

;] ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20636) GiP23 válasza Dagidög (#20632) üzenetére


GiP23
csendes tag

Szia, has edzésére van néhány gyakorlat. Tömegelés pedig annyira egyénfüggő lehet, hogy nem hiszem hogy itt tudnánk hasznos tanácsot adni. Ha olvastad az alapszabályokat akkor tudod, hogy a fő lényeg úgyis az, hogy egyél minél többet, minél minőségibb fehérjéket, szénhidrátokat, zsírokat a megfelelő arányban. Étrendkiegészítők nélkül egy idő után elég nehéz lesz.

Saját tapasztalataim alapján a leglátványosabb eredményt hozók:

Has triszett: Padon fekve megkapaszkodsz a fejed mögött.
1: lábnyújtás előre 30x
2:lábnyújtásból visszahúzod a lábad majd gyertya pozícióba felnyomod magad, ne csak a derekad emelkedjen, hanem a hátad is nyomd fel 15x
3: felfelé néző lábakkal derekadat és hátadat kinyomva gyertya pozícióba nyomod magad 30x

Ablaktörlő:
Húzódzkodó rúdon megkapaszkodsz, a lábad minél magasabbra emelve kinyújtod a plafon felé. Oldal irányba elkezdesz mozogni, egyszer balra, egyszer jobbra minél lassabban mint egy ablaktörlő mozgása, a tengely a derekad és a törzsed. Csinálj amennyi megy, először pár fog menni csak, de majd jobb lesz.

Oldalsóhas:
Egykezes súlyzóval (min 20kg legyen) oldalra dőlsz, egyszer balra egyszer jobbra, a derekad fixen marad ne mozogjon ki oldalra.

Bicska: lábfelhúzás 45fokban, padon. padon keresztben a szélére ülsz, elöl megkapaszkodsz a szélében,lábad kinyújtod előre majd visszahúzod amíg tudod. 30x

Ismétlésszámok csak irányszámok, ablaktörlő haladó gyakorlat ha nem vigyázol megsérülhetsz. Még van kb százezer has gyakorlat, ez csak pár közülük, neked kell kiderítened melyik jön be legjobban.

(#20637) Kassadin válasza SzlobiG (#20620) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha lenne, akkor nem edzene. :( ;]

(#20638) penene válasza macikos (#20629) üzenetére


penene
őstag

Te nem szoktál megijedni, amikor reggel a tükörbe nézel?
Én néha már megijedek, ki az az állat ott a másik oldalon, és miért néz. ;]
Főleg, miért pózol?! :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#20639) Boxer001


Boxer001
veterán

Ma nem megyek, adni fogja. :D Kell a pihenőnap, majd holnap...múlt héten is egymás után 4x mentem, az utolsó lábnapnál már éreztem, hogy ez egy faxság volt.

(#20640) Kassadin válasza Boxer001 (#20639) üzenetére


Kassadin
addikt

Négyszer? :Y

Mindenkinek annyi jó, amennyit ő jónak érez, csak nem tudom, hogy te mit csinálsz, hogy van felbontva az edzésed. Nekem sincsen pihenőnap az edzések között, ha erre gondoltál, pont úgy jön ki, hogy hétfő-péntek egész nap meló, hétvégén meg korábbann zár a terem általában, minthogy végezzek melóval, nem tudok időben odaérni. Szóval marad a ke-sze-csüt felosztás. Többi napon meg "pihi"...

[ Szerkesztve ]

(#20641) Boxer001 válasza Kassadin (#20640) üzenetére


Boxer001
veterán

Az sok, vagy kevés? Nyilván egy agybeteg Jojó stílushoz :D képest nem sok, de így jött ki...pihenő nélkül 4x egymás után nem a legjobb. :D
Alapvetően 3 napra van felbontva, de néha megbontom a trendet, ilyen volt a múlt hét.

[ Szerkesztve ]

(#20642) Jojo5 válasza Boxer001 (#20641) üzenetére


Jojo5
őstag

agybeteg:F
4x én se megyek egymás után te szerencsétlen... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20643) Kassadin válasza Jojo5 (#20642) üzenetére


Kassadin
addikt

Most keltél? :F

(#20644) Boxer001 válasza Jojo5 (#20642) üzenetére


Boxer001
veterán

Nálad van olyan nap, amikor csak pihensz te nem nooormális? :D

(#20645) Ijk


Ijk
nagyúr

Van aki soha nem pihen, van aki egymást követő napokon edz, párszor kiderült hogy valaki annyival bicepszezik mint más mellezik, van aki tesztófokozót szed, mégis alig van pár izmos ember itt. ;]
Tudom, az a fránya genetika. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20646) Boxer001 válasza Ijk (#20645) üzenetére


Boxer001
veterán

Megérkezett a hihetetlenül bölcs Ijk. :R :D
Egyébként jah, genetika, ennyi. :D

(#20647) Tamoo válasza Boxer001 (#20646) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Erre a legegyszerűbb fogni, mert ez az egy ellen nem tehetünk. :DDD

(#20648) spammer válasza Boxer001 (#20641) üzenetére


spammer
veterán

Edzésnapok között legyen 1 nap pihenő. Én pihenőnapokon általában max. tekerek 1 órát, de most már jó az idő, úgyhogy futás lesz belőle szerintem. Azért 4 nap zsinórban elég durva, főleg ha rendesen edzel és nem pinalegyezel :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20649) Jim-Y válasza spammer (#20648) üzenetére


Jim-Y
veterán

szerintem 2nap edzés, 1nap pihenő vállalható. Mivel hétvégén hazamegyek, így úgy gondoltam, hogy péntek helyett szerdán megyek edzeni, így 4 nap lett volna zsinórban. Ezt meg kellett változtatnom, ugyanis 2 nap edzés után ma nem tudnám bevállalni az újabbat, pihennem kell:/ Emiatt, szerintem ha valaki 2 napot edz keményen, akkor kell egy pihenő :D

(#20650) Ijk válasza spammer (#20648) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vigyáznia kell ezekkel a sűrű, intenzív edzésekkel. Még a végén kiég és hónapokig nem megy terem közelébe sem. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.