Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86301) Samus válasza zzeN (#86298) üzenetére


Samus
addikt

GMG-n most a -20% kuponnal 14 font, kb. 18 euró. Oroszoknál most is csak 7.5...
Amúgy az tuti jó nekünk, mármint régió szerint?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86302) ollie válasza BoneDragon (#86297) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg szerencsére még időben megnéztem, hogy már megvan-e. :DDD

***

(#86303) Allien


Allien
veterán

A D2d ([link]-ről mennyire "biztonságos" vásárolni? Eddig nem terveztem, hogy megveszem a Titanfallt, de 10 dodót már megérhet talán. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#86304) reelc válasza flatline#2 (#86295) üzenetére


reelc
veterán

GMG-n nem tudom hány óráig 12,49 Font, és elvileg a 22%-os kupont beveszi T7MPWU-QJK0MJ-P47MJY. Az Epicbundle szerint.
Nekem a játékok nagy része megvan nagyon régi ATI kuponból, ill. van egy Orange Boxom is, sajnos nekem még így sem érné meg az a pár hiányzó játék.

(#86305) Heavyrain válasza Allien (#86303) üzenetére


Heavyrain
őstag

Volt az már 5$ is Originen.

[ Szerkesztve ]

(#86306) Dilikutya válasza marcusa (#86300) üzenetére


Dilikutya
félisten

De már nincs!

Amúgy pár hónap, és lesz ez olcsóbb is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86307) marcusa válasza Dilikutya (#86306) üzenetére


marcusa
addikt

Dehogynincs!
http://www.greenmangaming.com/s/hu/en/pc/games/action/evil-within/
A -22%-os kuponnal már csak 13,6font, ami jóval olcsóbb mint steam-es 30€-s ár. :U

Szerk.: sőt, nuuvem-en csak 39.9R$, ha meg lehet venni és lehet aktiválni is, akkor most talán ez a legolcsóbb... :)
http://www.nuuvem.com.br/produto/2353-the-evil-within

[ Szerkesztve ]

:-)

(#86308) eami válasza Allien (#86303) üzenetére


eami
addikt

ez a régi gamefly, szóval pont annyira biztonságos. azonban nem hiszem hogy tudsz ott vásárolni, kb minden UK only, még a buy gombra sem lehet rányomni, már ha egyáltalán van olyan gomb.

(#86309) Amantius válasza chatran (#86271) üzenetére


Amantius
senior tag

Bocs, csak most értem haza.
Nem játszottam mostanában, de megnézem szívesen neked, bár gondolom már nem aktuális.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#86310) zzeN válasza djculture (#86299) üzenetére


zzeN
aktív tag

Kipróbáltam megjelenéskor a csúnya verziót, de a letterbox és a bugok miatt abbahagytam. Most újra neki futottam és egész jó, viszont azért hezitálok, mert nem akarok pénzt költeni a kártyámról, Steam wallet-en meg van elég. De akkor lehet a nuuvem-es proxy csalós módszer lesz.

(#86311) djculture válasza zzeN (#86310) üzenetére


djculture
félisten

Vagy vársz vele még és tavasszal 5 euro lesz nem egy olyan játék ami nem értéktelenedik el. Most még azért tartja magát mert van seasson pass és dlc.

[ Szerkesztve ]

(#86312) marcusa válasza zzeN (#86310) üzenetére


marcusa
addikt

Ha tudsz várni a sale végéig, akkor várj, mert a jelenlegi 50% az jan. 2-ig tart, simán lehet hogy belekerül egy napi akcióba is :)

:-)

(#86313) Dilikutya válasza marcusa (#86307) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gamersgate-el kevertem, ott is ilyesmi árban láttam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86314) zzeN válasza marcusa (#86312) üzenetére


zzeN
aktív tag

Inkább várok a sale végéig hátha kap egy nagyobb akciót, de ha nem akkor majd csak lesz valami később:)

(#86315) ollie válasza Allien (#86303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A D2D hivatalos viszonteladó, de csak USA és UK only.

***

(#86316) eami válasza ollie (#86315) üzenetére


eami
addikt

gamefly korában bezzeg elérhető volt itt is.

(#86317) alratar


alratar
addikt

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?
Shadowrun Returns-t vagy annak Deluxe változatát?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#86318) maross válasza alratar (#86317) üzenetére


maross
veterán

deluxe nem ad +jatekmenetet, ha csak az szamit, akkor a sima.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#86319) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Tomb Raider összes :

The Tomb Raider Collection includes the complete library of Tomb Raider titles ever released for PC, including the blockbuster reboot of 2013 and the celebrated multiplayer top-down shooter Lara Croft

Square-Enix 19.99 Eur

Ugyan ez Steam-en 39.99 Eur

bár nem tudom hogy lehet e köztük egyáltalán különbség.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#86320) reelc


reelc
veterán

Érdekelne a véleményetek.
Warhammer 40000: Space Marine 4,99 Font vagy a Warhammer 40000: Space Marine Collection 9,99 Font? Fontos, hogy nem akarok multizni vele, szóval ha az alap mellé tudtok olyan DLC-t, ami single tartalmat ad hozzá, úgy is jó.
State of Decay 3,74 Font, State of Decay – Breakdown DLC 1,24 Font.
Ja, és ezekből még lejöhet -22% a kuponnal.
24 órás akciók a GMG-n.

[ Szerkesztve ]

(#86321) Agyzuzo válasza reelc (#86320) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Majdnem 100%, hogy ezek a DLC-k mind multira és co-op-ra lettek kihegyezve, anno én is ezért vettem csak az alapjátékot.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#86322) szami777 válasza reelc (#86320) üzenetére


szami777
addikt

Warhammerből elég az alapjáték

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86323) BasketWink válasza reelc (#86320) üzenetére


BasketWink
csendes tag

99%-ig biztos vagyok benne hogy csak multis dlc-k vannak de amúgy nagyon jó játék nekem meg van :D

(#86324) eami válasza reelc (#86320) üzenetére


eami
addikt

state of decay kemény fél euróval olcsóbb így mint tegnap volt steamen :K

(#86328) tomsolo válasza eami (#86324) üzenetére


tomsolo
őstag

Fú az máris egy 7 Day duo croissant megtakarítás! :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86329) zone válasza TheProb (#86262) üzenetére


zone
őstag

Elnézést, hogy megbántottam az érzékeny lelked azzal, hogy felhívtam valamire a figyelmet. Ha valakit érdekel, utánanéz, hogy kié a ref - ezt cskamacska meg is tette helyetted. Gondoltam nem vagyok azzal egyedül, hogy nem szívesen keresek idegeneknek pénzt a tudtomon kívül.
Rettentően sok időt és kedvet áldoztam arra, hogy megtekintsem a linket, köszönöm, hogy átérzed, amin keresztülmentem. Valóban megérte felkelni, ez volt a napom fénypontja és én is örülök, hogy neked is elég szabadidőd van arra, hogy itt siránkozz.

Redditről: Ha valaki az amazonos vásárlásaival extra kiadás nélkül adományozna, ezek a jótékonysági szervezetek kódjai:
childsplaycha-20 / Child's Play
electronicfro-20 / EFF
ablegamers-20 / Able Gamers
mercycorps-20 / Mercy Corps

To add a charity affiliate to an Amazon link, you need to add ?tag=[code], where [code] is your charity of choice. For instance:
http://www.amazon.com/dp/B00CIBB0OY/?tag=childsplaycha-20

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#86330) reelc


reelc
veterán

Köszönöm a véleményeket, végül a Space Marine alapjátékot vettem meg.
A State of Decayt végül hanyagoltam, majd egy másik alkalommal megveszem.

(#86331) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Uplay 15 napos kalendárium.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#86332) i2k


i2k
senior tag

VPN nélkül, szimplán régiózár - köszönjük Electronic Arts:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86333) Lackki válasza i2k (#86332) üzenetére


Lackki
senior tag

ne verjen a víz miatta :)
pocsék árak...
originen kb minden olcsóbb

Privátot hamarabb észreveszem

(#86334) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem játék, hanem zene/CD témában született ez a hozzászólás a Shockmagazin fórumán egy kedves fiatalembertől, de ez igazából mindegy. Annyira szép vallomás. :C

"Aki alkoholista (mint pl. én), az megveszi inkább a félliter pálinkát 2000-ért utána letölti a lemezt majd félrészegen végig csápolja. Ha meg kézzelfoghatóan akarom kiírom cd-re oxt jónapot. A bookletet meg minek lapozgassam ha úgyse értek angolul. Meg csak az miatt megvenni jó drága lenne. Ha meg nem tetszik az adott lemez kitörlöm a pi..ába és jöhet a következő letöltés. A mai lemezek amúgy is kalap szarok. A régi lemezek remastered verziói az igaziak."

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86335) i2k válasza alratar (#86317) üzenetére


i2k
senior tag

A Shadowrun: Returns a Dragonfall nélkül félkarú óriás.
S tájékoztatásul: a Dragonfall már nem vehető meg külön.

Alapjáték: Shadowrun Returns
Utána a: Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut is érdemes.

"Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut is a standalone release of Harebrained Schemes' critically-acclaimed Dragonfall campaign.
The Director's Cut adds a host of new content and enhancements to the original game: 5 all-new missions, alternate endings, new music, a redesigned interface, team customization options, a revamped combat system, and more - making it the definitive version of this one-of-a-kind cyberpunk RPG experience. "

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86336) i2k válasza Lackki (#86333) üzenetére


i2k
senior tag

Pusztán csak a diszkrimináció zavar - az EA tolla amúgy is vastagon fog mindig :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86337) BasketWink válasza BigBlue69 (#86331) üzenetére


BasketWink
csendes tag

én 1 kocsit kaptam o.O gondolom a the crewhoz... kár h nincs meg

(#86338) Erdei88 válasza BasketWink (#86337) üzenetére


Erdei88
veterán

Watch Dogshoz lesz. Ezek szerint egységes az ajándék

[ Szerkesztve ]

(#86339) i2k válasza BasketWink (#86337) üzenetére


i2k
senior tag

Dettó...
Szerintem, ez marketing fogás...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86340) cskamacska válasza i2k (#86335) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem kell szépíteni, a Shadowrun Returns a Dragonfall "kiegészítővel" lesz (nagyjából) olyan a játék amit fejlesztők ígérgettek. Egyébként januárban újabb Kickstarter kalapolást indítanak, szerintem mindjárt kettőt is, hogy a félkész játék fizetős "kiegészítőjét" is egyszerre letudják. ;]

Az alap SR Deluxe változatában OST, és egy képregény PDF az extra.

eami: Nem tudom az AtGames Holding Ltd mit akar a Direct2Drive-val, de masszív régiózárakkal(rosszabbakkal mint az eredetinél), teljesen minimális leárazásokkal(a ritka és nyegle főoldali zakciókon kívül SEMMI nincs leárazva már novemberi indulásuk óta), és 0 közeli reklámmal nem tudom hogy maradnak életben akár csak egy évig is. :U

warcat: Köszönöm a tippet, úgy néz ki az ajándékkód trükk működik. Van pár cucc ami már csak itt elérhető(pl Universe at War: Earth Assault, Stormrise), ha esetleg leáraznák őket, akkor így be lehetne szerezni.

Źşë': Az a gond a FC4 szoborral, hogy már a képről is ócska fröccsöntött szemétnek néz ki, pedig ez egy promó kép amivel eladják a cuccot! Valóságban ennél csak rosszabb lehet. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#86341) i2k válasza cskamacska (#86340) üzenetére


i2k
senior tag

Nem tudom, hogy a fejlesztők mit ígérgettek - nem szokásom kickstarter oldalakat böngészgetni -, csak azt, amit magam tapasztaltam: a Shadowrun Returns jó játék (még így is).
A Dragonfall [amit még az elején külön lehetett venni hozzá, olcsón] pedig szintúgy erőteljes tartalom.

Ez utóbbit pedig a Director's Cut verzió meg is fejelte, önállóan futtatható, és finomításokat is kapott, és nem drága. Azoknak főképp, akik az alapjátékkal [nem a Deluxe-szal] rendelkeznek.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86342) Nazara válasza i2k (#86339) üzenetére


Nazara
őstag

Azért lehet nyerni is:

Ha december 23. és január 6. között az oldalra látogatsz, mindennap új ajándékra bukkanhatsz. A 15 napos program végén 40 szerencsés játékos elnyeri a fődíjat: egy-egy digitális példányt a Ubisoft 2014-ben megjelent PC-játékaiból!

Egy-egy digitális példány a Ubisoft 2014-ben megjelent PC-játékaiból – egész pontosan a következőkből: Assassins’ Creed Unity, Far Cry 4, The Crew, Watch Dogs, Trials Fusion, Child of Light és Valiant Hearts.

Minden olyan napon, amikor bejelentkezel, hogy átvedd az aznapi ajándékodat, kapsz egy – vagy bizonyos esetekben több – úgynevezett „szerencsenövelőt”. A 15 napos program végén megtörténik a sorsolás, amelynek során 40 nyertest választunk, és ebben a szerencsenövelők is fontos szerepet kapnak.

Minél több növelőt szereztél, annál nagyobb az esély, hogy nyersz. A növelőket akkor is megkapod, ha nincs meg neked az a játék, amelyhez az adott nap jutalmai kapcsolódnak. Akkor sem kell aggódnod, ha nem tudsz mind a 15 napon bejelentkezni – így is részt vehetsz a sorsoláson a megszerzett szerencsenövelőiddel, vagyis ha legalább egyszer bejelentkezel, van esélyed.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#86343) psycroptic


psycroptic
őstag

Itt a Settlers7 miért 2,50€ míg rákattintva meg már 5,00€?

PSNID: Tomy83PS

(#86344) i2k válasza Nazara (#86342) üzenetére


i2k
senior tag

Ahogy ezt már egy kapcsolódó, másik fórumos (SG.hu) helyen kibeszéltük:

"egyébként ez is csak olyan tartalom, amit uplay ponttal feloldhatunk, legalább valami 10centes dlc lenne.. de még az se :)"

"Nos, igen... Nagyobb lenne az ösztönzés, ha DLC-ket kaphatnánk "véletlenszerűen"..."

A nyereményhez: az 1 a sok millióhoz esély... inkább a Lottó :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86345) Sdi válasza psycroptic (#86343) üzenetére


Sdi
addikt

Valószínűleg elírás, mert 75%-al 5 euro jön ki.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#86346) Nazara válasza i2k (#86344) üzenetére


Nazara
őstag

Valóban, csak a lottó ugye valós pénzbe kerül. Itt pedig semmi más dolgom nincs, mint napi egyszer ellátogatni az oldalra, kattintani hármat, és lehetőségem van nyerni egy adag játékot, amit még 1 évig biztos nem vennék meg, mert drága/bugos/stb.

2-3 éve a Witcher hivatalos fórumán volt egy nyereményjáték, 10envalahány Witcher-medált sorsoltak (asszem ez volt a második rész Xbox-os gyűjtőijében, valamint a három CE-jéhez is mellékelni fogják), mindössze egy kommentet kellett otthagyni regisztráció után. Mit ad isten, néhány hét múlva jött a mail, hogy kiválasztottak, irjam a cimemet, küldik postán Lengyelországból. És tényleg megérkezett. :K Abszolút megérte. :))

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#86347) psycroptic válasza Sdi (#86345) üzenetére


psycroptic
őstag

:R

PSNID: Tomy83PS

(#86348) bul07 válasza i2k (#86344) üzenetére


bul07
nagyúr

De legalább van valami

Nekem is van regem de nem léptem be már hú régen, jelszó emlékeztetőt kellet kérjek, de megetettem mert csinálnak valami karácsonyi valamit , nem csak akció és nesze paraszt vedd

Lottót is azért veszek hogy megadjam az esélyt a nyerésre

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#86349) i2k válasza Nazara (#86346) üzenetére


i2k
senior tag

:C (nincs thumbsup szmájli) - egy Witcher medál igazi ereklye.

bul07: az esélyt meg kell adni - nem is kérdés. Csak icurka-picurkát többre számítottunk.
Legyen mindenki őszinte magával: nem hiszem, hogy egyedül vagyunk ezzel...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86350) Nazara válasza i2k (#86349) üzenetére


Nazara
őstag

Akkoriban még nem voltam nagy rajongó, igy legjobb haverommal, aki nagy W-fan, kinéztük Ebay-en mennyiért mennek ilyesmik, és annak a feléért odaadtam neki. Persze ezt mai fejjel saját szemszögemből bánom, mert eszméletlen mennyire beleszerettem a sorozatba. No de sebaj, a harmadik rész CE-je elő van jegyeztetve abban lesz medál is, már nagyon várom. :))

Csak icurka-picurkát többre számítottunk.

Pontosan, de ahogy az idei karácsonyi akciókat nézem, a legtöbb helyen elég lapos minden sajnos :( . Pl. T-Mobile, az 576, valamint az MM adventi kalendáriumában alig volt értelmes leárazás. Főleg annak tükrében, hogy előbbi kettőre igencsak készültem a korábbi évek tapasztalatai alapján. :O

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.