Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86651) eami válasza bullseye (#86649) üzenetére


eami
addikt

inkább nem, én biztonságosan szeretem csinálni :DDD főleg ilyen értékben.

(#86652) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Call of Duty: Modern Warfare 2 9,99$

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86653) Hunbeast87 válasza Dilikutya (#86652) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Már csak az a baj vele, hogy nagyon kevesen játszanak a multi részével. Sima TDM, HC TDM, Domination esetleg Ground War :( Semmi HQ, SD vagy ilyesfajta, taktikát igénylő is játékmód..... :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86654) dredbiro válasza Dilikutya (#86652) üzenetére


dredbiro
senior tag

nagyon tatja az árát ez is

Good hunting,STALKER !

(#86655) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

A Dungeon Defenders 90%-os akciót kapott...a sima alapjáték így 1,49€, a 4-pack 4,19€, a Dungeon Defenders Collection (ami tartalmazza az összes DLC-t) pedig csak 4,59€...

Nagyon jó kis játék, én csak ajánlani tudom mindenkinek. Jó kis co-op, tower defense móka fantasy köntösben kismilliónyi fegyverrel, pettel, itemmel.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86656) looser válasza #79621120 (#86493) üzenetére


looser
addikt

Köszi szépen, Endomondo STP-t már egy ideje nézegetem :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#86657) eami válasza Hunbeast87 (#86655) üzenetére


eami
addikt

és az extra lehúzós változat is €2 most :D bár ha belegondolok az egész játék egy DLC paradise :DD

(#86658) Yllgrim válasza eami (#86651) üzenetére


Yllgrim
őstag

En mar jo ideje vasarolok ott, semmi gondom nem volt, nem keves penzt hagyva ott.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#86659) Hunbeast87 válasza eami (#86657) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Néhány új pálya, új skinek és új kasztok. Ám ennyivel sokkal több a plusz tartalom,mint a Borderlands 2 DLC-iben, amiben csak skineket árulnak. :DDD

Ahhoz képest, hogy csak DLC Paradise, Te is játszottál vele nem is keveset! ;)
Nekem bejött a kismillió DLC ellenére is, ezért ajánlottam. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86660) tomsolo válasza eami (#86639) üzenetére


tomsolo
őstag

fast2playen €15.69 a pp feevel együtt az alap + 1 euroért csinálhatsz belőle dark ranger editiont

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86661) Dilikutya válasza Hunbeast87 (#86653) üzenetére


Dilikutya
félisten

De engem a multi nem is érdekel. :)
A single része meg jó a Modern Warfare trilógiának.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86662) Csapoati válasza eami (#86657) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na most izé... melyiket jobb megvennem, ha tetszik maga a DD játék? Az 1-et, amihez kell csomó dlc is, vagy ezt az Eternityt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86663) Hunbeast87 válasza Dilikutya (#86661) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Single részt nézve csak egyeseknek lehet, hogy még ez az ár is sok érte. Szerintem azonban bőven megéri az árát. Bár az MW3-mall és Ghosttal nem játszottam, az MW 1 és 2-t imádtam single terén is.

(#86662) Csapoati: Az Eternity az összes DLC-t tartalmazza, ezen kívül a Steames oldalán azt írja, hogy új missziókat, tárgy típusokat, dedikált szervereket és egyéb jóságokat tartalmaz. Viszont az értékeléseknél elég sok negatívumot felsorolnak az első részhez képest: nincsen single player, vagy local co-op..stb,stb.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86664) eami válasza tomsolo (#86660) üzenetére


eami
addikt

~5500 forint azért nem kevés pénz szürke helyről még ha nem is volt eddig gond. tudom sok a bajom :DDD

(#86662) Csapoati: őszintén szólva lövésem sincs :\ az alapot toltam jó darabig, de aztán besokalltam a sok DLCtől. Igaz azóta meg már megvan az összes :DD

[ Szerkesztve ]

(#86665) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Köszönöm a tippeket. Közben olvastam review-kat is és azt írják, hogy gyakorlatilag elengedhetetlen még 3 hús-vér emberkével tolni, mert nélkülök nem olyan jó a játék, úgyhogy inkább ki is hagyom akkor. :( Marad a Deathtrap, amit viszont mindenki figyelmébe ajánlanék!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86666) eami válasza Csapoati (#86665) üzenetére


eami
addikt

nem tudom most mennyire pörög, de anno szakadásig voltak olyan játékok amibe be lehetett csatlakozni. Az sem baj ha nem ismered a másik hármat. Amúgy én "singlebe" is kitoltam.

(#86667) Hunbeast87 válasza Csapoati (#86665) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Az Eternity valóban passz, de a sima DD ajánlott akár a DLC-kkel is. Ahogy Eami is írta, a DD tartalmaz single részt az Eternityvel szemben, azt pedig simán lehet játszani egyedül is. :)
Akár még én is beszállnék egy jó kis co-op mókába, sőt! Szerintem hamar találnál olyan embereket innen, akik szintén beszállnának a partyba...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86668) tomsolo válasza eami (#86664) üzenetére


tomsolo
őstag

itt vettem a Deluxet :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86669) tomsolo válasza Csapoati (#86665) üzenetére


tomsolo
őstag

> Marad a Deathtrap, amit viszont mindenki figyelmébe ajánlanék!

Hát 20 euróért legyen is jó! :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86670) ollie válasza Hunbeast87 (#86659) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez nem igaz. Ott vannak a BL2 story DLC-k, melyek önmagukban megeszik reggelire a DD-t

***

(#86671) eami válasza ollie (#86670) üzenetére


eami
addikt

ez most hogy jön ide? értem én hogy BL2 mánia, de nagyon más téma :D
oh, átugrottam ezt :DDD de akkor is, az "csak" BL2 :D

[ Szerkesztve ]

(#86672) Hunbeast87 válasza ollie (#86670) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

"Ám ennyivel sokkal több a plusz tartalom,mint a Borderlands 2 DLC-iben, amiben csak skineket árulnak."

Én ezt írtam, és itt a csak skines DLC-kre gondoltam. Annál többet érnek a Dungeon Defenders DLC-i, mert ezek tartalmat is adnak a játékhoz, szemben a BL2 csak skines DLC-ivel. A story DLC-kre nem gondoltam most, csak nem fejeztem ki egyértelműen önmagamat...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86673) Crytek válasza Csapoati (#86665) üzenetére


Crytek
veterán

Deathtrap-el várok.Toltam alphát jónak tünik, de érzem a Van Helsing sztájlt és hamarosan a bundle csomagokban lesz kapható.

Next PC Upgrade: 2022

(#86674) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

GRID Autosport megkapta Amazonon a pricematch-et, most csak $9.99.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86675) Crytek válasza Hunbeast87 (#86674) üzenetére


Crytek
veterán

Nem kell elsietni semmit majd a Reloaded editiont /Goty/akárminek hivják majd ugyanennyiért hamarosan :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#86676) Dilikutya válasza Hunbeast87 (#86672) üzenetére


Dilikutya
félisten

A sztori DLC-ben mindig több a tartalom, mint a skin DLC-ben. Angol tudósok is bebizonyíthatják. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86677) Hunbeast87 válasza Dilikutya (#86676) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem is ezen volt a lényeg, hanem a BL2 és DD tengernyi DLC-i közt egy gyenge hasonlatot próbáltam húzni. A DD-ben is vannak DLC amik adnak skint,de ott vannak új pályák is mellette. DLC Tengerről beszélgettünk és a véleményem szerint itt ez még kevésbé lehúzós dolog, mint néhány Borderlands 2 DLC esetében. Ez csak egy példa volt, sok játékot fel lehetne még sorolni. Úgy is érzem, hogy mást kellett volna választanom, mert még a végén karóba húztak. :DDD

A DLC tenger a lényeg, nem az hogy a BL2-t fikázzam, amivel én is játszok! ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#86678) Źşë'


Źşë'
addikt

az a durva h betették Postal 2-t karácsonykor Community Choice-ba... steamtnél tényleg nincs rendben valami :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86679) Dilikutya válasza Hunbeast87 (#86677) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár nem játszok a Borderlands egyik részével sem, de azt láttam, hogy a sztori és skin DLC-k jól elkülönülnek legalább, ha már egyszer annyi van belőlük, és sok van, ami nélkül bőven meg lehet lenni. Nekem konkrétan az összes, a téli Steam-es BL2 hétvégén játszottam, vele, elég is volt. Még a 2007-es Transformers The Game is jobban lekötött. Mondjuk az hendikeppel indult a téma miatt, az sokat dobott az amúgy elég ócska játékon. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86680) Źşë' válasza SenorGrande (#86630) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom, de nekem az a fránya balance felirat nem tűnik el, múltkor is így volt és levonta azt ami már rajta volt balanceként is :s tehát mindenképp felhasználja előtte hogy utána meg direktbe utaljon rá az ember, nekik megéri, nekem nem :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86681) Dilikutya


Dilikutya
félisten

NFS Hot Pursuit mennyire jó játék? Steam-en 80%-ot kapott így csak 2,99€. És a Test Drive Unlimited 2 4,99€-ért?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86682) SenorGrande válasza Źşë' (#86680) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Érdekes, folyamatosan így vásárolok, és nem nyúl nálam a PP egyenleghez.
Nem tudom számít-e, de nálam úgy van beállítva, hogy a bank végezze a konverziót, ne a PP.

(#86681) Dilikuty:
Néztem róla pár gameplay videót, mert engem is érdekelt, de nekem nem jön be; "eszetlen" nitros száguldozás, bónusznitroval és egyéb nyalánkságokkal, ha pl. (260-nal :D ) driftelsz végig visszafordító kanyarokat... Dicsérik, de én letettem róla nagyon gyorsan.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#86683) Źşë' válasza SenorGrande (#86682) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, az nálam is úgy van, nem értem én sem h mi van akkor :S

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86684) BasketWink válasza Źşë' (#86683) üzenetére


BasketWink
csendes tag

a kép alapján nálad a pp konvertál

(#86685) SenorGrande válasza Źşë' (#86683) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Most megnéztem gyorsan, nekem nem marad ott a PayPal Balance felirat, csak a Credit / Debit Card:.

Kép, mert elég nagy lett.

(#86684) BasketWink:
Igen, szerintem is a PP konvertál nála.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#86686) maross válasza Źşë' (#86680) üzenetére


maross
veterán

payment methodnal a "change" ha nem a balance es card kozott valt, akkor mit csinal?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#86687) huskydog17 válasza Dilikutya (#86681) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Hot Pursuit a modern NFS-ek egyetlen értékelhető tagja szerintem. Jó benne, hogy sok jó autó van és szép tájakon lehet benne szabadon furikázni, csinos a grafika. Sajnos a gép azonban annyira brutális mértékben csal, hogy még a legkönnyebb fokozaton is vért kell izzadni az egyszerűbb versenyeknél is, hogy egyáltalán dobogóra kerülj. Szóval nem lett volna rossz, ha a M.I. nem csalna ilyen nagy mértékben, mert így elrontja az összes versenyt. 3 eurót szerintem azért megér (többet nem), ha nem zavar a nagyon-nagyon árkád autózás, vagyis, hogy kb. 250-el simán beveszel nagyon éles hajtűkanyarokat.

A TDU2 az első részhez képest sokkal gyengébb eresztés. Ezek a szociális marhaságok és a tuning körüli korlátozások undorítóak benne. E mellett még meglehetősen optimalizálatlan is, 5 eurónál többet biztos nem ér, főleg, hogy support már nem is létezik (a fejlesztők már rég eltűntek).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#86688) Chiller válasza Dilikutya (#86681) üzenetére


Chiller
őstag

TDU2 ennyit bőven megér (még a hibái ellenére is), ha bejött az első rész.Szerverek általában nem mennek, szóval jobbára csak offline tudsz játszani. Krúzolásra nekem tökéletes volt. Beteszel egy jó zenét, aztán autózol Hawaiin és Ibizán :) 100 órát már beletettem, és még nem töröltem le :) Ha autózni vágyom mostanában azt rakom be.

NFS: HP is megér 3 eurót, de annak is vannak hibái bőven. Sajnos engem csak felidegelt a sok baromságával, így nem játszottam vele sokat.

[ Szerkesztve ]

(#86689) Źşë' válasza BasketWink (#86684) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz, azért mondtam biztosra mert múltkor direkt átállítottam, így már valóban csak kártyát használ :R
de hogy miért felejtette el a beállítást :s

//a vicces hogy most meg még kiválasztani sem tudom a balance-ot, de sebaj, max visszaállítom az előző dolgot

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86690) BasketWink válasza Źşë' (#86689) üzenetére


BasketWink
csendes tag

lehet azért nem engedi a balance-ot mert akkor nem tud a bank átváltani hisz pp-n van a pénz :)

(#86691) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Vajon egy a tulajdonos vagy ennyire fantáziátlanok?

[ Szerkesztve ]

(#86692) sing1ep1ayer válasza looser (#86656) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Akkor nézegesd még kicsit, ugyanis ha elolvasod a kommenteket, láthatod hogy valójában csak egy 14 napos verziót adnak. ;) Sajnálom. :(

(#86693) Crytek válasza huskydog17 (#86687) üzenetére


Crytek
veterán

Erősen ízlések és pofonok.

"A TDU2 az első részhez képest sokkal gyengébb eresztés" - Az első förtelmet nem vittem végig ellenben a 2. részt igen sőt meg is vettem és steam-en is tervezem majd végigkocsikázni a verenyeket.

"E mellett még meglehetősen optimalizálatlan is" - Az első rész sem az optimalizáltság mintapéldánya

"5 eurónál többet biztos nem ér" Bármi akármi valami annyit ér amennyit nem sajnálsz érte kifizetni.

Next PC Upgrade: 2022

(#86694) Kar07


Kar07
tag

A Star Wars Knights of the Old Republic I-II most 3.39€ steamen.
Esetleg volt már ennél is olcsóbb, vagy nem várható alacsonyabb ár (akár más oldalon is) és érdemes megvenni most?

(#86695) TBT válasza Kar07 (#86694) üzenetére


TBT
addikt

Volt már ennél olcsóbb (75% kedvezmény) és még lesz is. Ha nem a mostani Sale-ben, akkor majd májusban a nemzetközi Star Wars napon (május 4).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#86696) wjbhbdux válasza maddionmax (#86691) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az árakat/kedvezményeket nem a boltok szabják meg, hanem a játék kiadója.

/s

(#86697) SAABPEPE válasza Kar07 (#86694) üzenetére


SAABPEPE
tag

Az egyet 700 ért meg kapod nuveemen bár mac de steam szerintem nem lesz gond :)

(#86698) Niczo


Niczo
senior tag

Spintires is van nuuvem-en, kb. 1500 hufért, de nagy piros betűkkel ott van hogy REGION LOCKED :(

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#86699) GoZoL válasza Niczo (#86698) üzenetére


GoZoL
senior tag

Pedig ennyiért simán megvenném! :(

(#86700) Lackki válasza Niczo (#86698) üzenetére


Lackki
senior tag

régiózárat nem látok rajta csak vásárlási zárat, hogy onnan lehet megvenni

https://steamdb.info/sub/44659/

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.