Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86851) Crytek válasza Csapoati (#86850) üzenetére


Crytek
veterán

Csak amíg a 3fontot valós pénzbe kéne kicsengetni addig a tf2 kulcsot a walettből fizetem ami ugye a valóságban nem létezik mert már elköltöttem sok sok játékra és azokból jön vissza.
Remélem érted!

Next PC Upgrade: 2022

(#86852) Csapoati válasza Crytek (#86851) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja persze, természetesen. De veszel tf2 kulcsot, eladod valódi delláért (nyilván buksz rajta valamennyit), és abból megveszed az F1 2012-t. :) Én így csinálnám.

#86853 Dilikutya: Mondtam már, még ha nekem fizetnének, akkor sem. :D A minap játszottam egyet a Colin 2.0-val... hát, annál tökéletesebb árkád rali nem létezik, a remake meg számomra csak gyalázza a nevet. Már írok egy ideje egy cikket logoutra a sorozatról, de erősen gondolkozom, hogy egyáltalán megemlítsem-e ezt az "újat". ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86853) Dilikutya válasza Csapoati (#86850) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jajj már... 1 kulcsért meg kaphat Colin McRae Rally-t is! Legalábbis gondolom, 2,37€ most a Steam-en, kulcsért biztos van olcsóbban is. Egy "többnyire negatív" értékelésű játék ennyiért ajándék. :)
Lenne, ha még legalább 2,37€-t csökkentenének az árán. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86854) eami válasza Crytek (#86851) üzenetére


eami
addikt

400 forint a kettő közötti különbség. ha annyit nem ér, akkor lehet nem is éri meg megvenni :)

(#86855) Crytek válasza eami (#86854) üzenetére


Crytek
veterán

400ft az már egy tejes bundle ára lehet.Egyszer majd csak lesz 2 TF2 kulcsért az F1 2012 én ráérek.
Az ios port Colin már kivan maxolva most már van időm :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#86856) maross válasza Crytek (#86851) üzenetére


maross
veterán

a logika alapjan a fizetesed sem letezik a valosagban, mert az is walletre megy, csak banknak hivjak nem steamnek

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#86857) wjbhbdux válasza djculture (#86833) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerinted a Windowsba meg a Macbe és az Androidba nincs kiskapu építve amivel hozzáférhetnek a belső körökben? az NSA-nak de még a TEK-nek is ugyanolyan felhő alapú tárhely a vinyód, mint a dropbox fiók :K

/s

(#86858) huskydog17 válasza Egon (#86803) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Juju -> ezt pont a kisgyerekek számára készítették és ketten is lehet tolni, vagyis coop-ban játszhatsz a lányoddal, vagyis családi játék.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#86859) cskamacska válasza wjbhbdux (#86857) üzenetére


cskamacska
addikt

:U

ollie :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#86860) Dilikutya válasza maross (#86856) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérheti kápéban is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86861) ollie válasza huskydog17 (#86858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez rohadt jól néz ki, de miért ilyen drága (20 EUR)?

***

(#86862) Dilikutya válasza ollie (#86861) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ritka az olyan játék, aminek ennél kevesebb a kezdő ára. 2 hete jelent meg, majd lesz ez olcsóbb is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86863) Stockbauer79 válasza Crytek (#86855) üzenetére


Stockbauer79
tag

GMG-n most akciós, mint a többi része is.

just leave me alone

(#86864) N3gro válasza Heavyrain (#86776) üzenetére


N3gro
aktív tag

Várhatóan a Skyrim LE lesz 2200 Ft.-nál olcsóbb? Szeretném a gyűjteményemben, de valószínűleg még egy darabig nem játszanék vele.

(#86865) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

A Kinguin lesz áfaemelés... Omg mi lesz most sefter áfa? :Y ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86866) HS 2142 válasza N3gro (#86864) üzenetére


HS 2142
őstag

Eddig a legalacsonyabb regisztrált ár 7,5 euró volt. IsThereAnyDeal.com

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#86867) pigster válasza huskydog17 (#86858) üzenetére


pigster
senior tag

Azért €20 elég durva ár érte, a ki tudja mit tartalmazó deluxe meg 28. De hát meg is látszik:
0 Most játszik
6 Mai csúcs
12 Eddigi csúcs
Gondolom azért kell külön hangsúlyozni, hogy "family friendly", hátha így drágábban el tudják adni a hülye szülőknek.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#86868) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ghostbusters: The Videogame 1,99€
Hozzászólások nagyon dicsérik. Ismeri valaki?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86869) djculture válasza pigster (#86867) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagy valami 5gigában egy ugrálósdi platformer: [link] Háromezer féle van ebböl...

[ Szerkesztve ]

(#86870) HS 2142 válasza Dilikutya (#86868) üzenetére


HS 2142
őstag

Ennyit szerintem simán megér, ha szereted a témát, mivel nincs túl sok Ghostbusters alkotás PC-re (Sanctum of Slime-ot kerülni!).

Humoros, jó az atmoszféra, de nem túl hosszú és nem rejteget sok újdonságot, szokásos TPS akció. Talán az irányítás lehet fura, amihez jobb a kontroller, bár én egér billentyűzet kombinációval haladtam végig, úgyhogy még ezzel együtt is vállalható.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#86871) Cheesus válasza Dilikutya (#86868) üzenetére


Cheesus
senior tag

Pont kinéztem énis ezt a játékot, csak még nem kértem ki az itteniek véleményét :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#86872) Dilikutya válasza HS 2142 (#86870) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor ennyi. Kicsi korom óta imádom a Szellemirtókat. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86873) N3gro válasza HS 2142 (#86866) üzenetére


N3gro
aktív tag

Köszönöm, meg is vettem. Viszont vásárlásnál Skyrim Legendary Edition volt kiírva, amikor steamen aktiváltam, akkor pedig a sima "The Elder Scrolls V: Skyrim"-ként jelenik meg. :F Hol kellene látnom, hogy ez a Legendary?

(#86874) cskamacska válasza djculture (#86869) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már platformer a gyereknek:

The Undergarden most 3,5€

Nyugis elvont lebegés némi logikai feladványokkal, ambient zenével. Gyerekeknek és beszívott felnőtteknek különösen ajánlott. :D

Let's Relax with The Undergarden!

Jim Sterling reviews: The Undergarden

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#86875) HS 2142 válasza N3gro (#86873) üzenetére


HS 2142
őstag

A libraryban jobb gomb a játékra és properties, a DLC fülön látod az összes tartalmat hozzá, amit a Legendary ad.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#86876) N3gro válasza HS 2142 (#86875) üzenetére


N3gro
aktív tag

Köszönöm, megnyugtattál, ott van mind! :R

(#86877) #79621120 válasza FollowTheORI (#86865) üzenetére


#79621120
törölt tag

Majd a Hardveraprón is kapunk egy 27 százalékos áremelést . :DDD

(#86878) arty válasza Csapoati (#86850) üzenetére


arty
veterán

játszanék én mással, de a világ fura módon mindenhol - még az ilyen árkád cuccokban is - valamiért a pályázást erőlteti :( gondolom ócsóbb előállítani egy kopár doningtont, mint egy élettel teli, 20 km-es point-to-point, gazdagon díszített pályát :( rally is gyanítom ezért döglött (meg mert unalmas egyedül?).

nekem (fél)szimes fizika és élettel teli környezet kéne, jó és sok AI ellen... na ez mára kiveszőben van :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#86879) huskydog17 válasza ollie (#86861) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Mert bő két hete jelent meg, így nem is kaphat egyelőre nagy leárazást.

#86867: A játékosok száma nem mindig tükrözik a játék minőségét. Itt is ez a helyzet. Erről Adrian Chmielarz írt egy nagyon jó cikket, érdemes elolvasni.
Amúgy a 20 eurós nyitóárral semmi gond nincs. Ahogy arty kolléga is írta, ez harmada a mai AAA címeknek, de minőségben, játékélményben sok AAA címet a földbe döngöl.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#86880) arty válasza pigster (#86867) üzenetére


arty
veterán

60 EUR egy AAA játék ára, ez harmadán nyit.
Mi durva ezen?

Jahogy a te értékrendedben az 1$ 6 játékért a max ... oké, értjük!

(#86869) djculture - 3000 jó? szerintem ha 5 jó platformerrel játszottam ez elmúlt 3 évben, sokat mondok ...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#86881) Dilikutya válasza arty (#86878) üzenetére


Dilikutya
félisten

Régi jó Need for Speed-ek... emlékszem, a pl. Porsche 2000-ben milyen szép pályák voltak, és milyen változatosak. Normandiai tengerpart, kanyargós hegyi utak az Alpokban, német autópálya... aztán azt a sorozatot bevitték a városba, így nem lett sokkal jobb, mint egy pályás. Az Underground 2 óta nem nagyon követem, de mintha a Carbon és a régi Most Wanted is városban menne.
Régebben szerettem a rally-t, de ma már unalmas. Meg a DiRT sorozaton kívül nem is nagyon volt más az utóbbi években, az iOS port Colin McRae Rally-t inkább hagyjuk, az nem játék, hanem digitális fekália.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86882) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - Fishdom: Frosty Splash

[ Szerkesztve ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#86883) Anonymus X válasza N3gro (#86876) üzenetére


Anonymus X
tag

Illetve mikor aktiváltad a kulcsot, rögtön utána kiírta, hogy mit aktiváltál: Skyrim Legendary Edition Retail.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#86884) djculture válasza N3gro (#86873) üzenetére


djculture
félisten

Egy csomó játéknál nincs külön egy kiadás jelezve csak a dlc -k meglétéből lehet rájönni..

[ Szerkesztve ]

(#86885) tomsolo


tomsolo
őstag

Most nézem hogy a Kings Bountynál a prémium verzió kapta a 75%-ot, az már egész jó ár érte :D

Ajánlom a Lord of Xulimat is, jóféle múlt idéző kaland játék kb. mint Grimrock.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86886) zsotesz81 válasza tomsolo (#86885) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Lods of Xullimat már figyelem egy ideje, a -50% már egész jó, de lehet még megy lejjebb a jövő héten. Grid Autosport is -66% volt még kb. 1,5 hete most meg felnyomták -75%-ra.

(#86887) tomsolo válasza zsotesz81 (#86886) üzenetére


tomsolo
őstag

Szerintem nem fog többet kapni, ahhoz túl friss cucc és jók reviewk is, de ne legyen igazam.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86888) i2k válasza arty (#86878) üzenetére


i2k
senior tag

Én kifejezetten rühellem, hogy össze akarnak kényszeríteni másokkal, amikor játszani akarok - nagy általánosságban: gyűlölöm a multiplayert.
S amikor megveszek egy játékot, kiderül, hogy annak teljes végigjátszásához, "kimaxolásához", esetleg elindításához (sic!) eleve online kapcsolat és/vagy kooperatív/multiplayer kell... :O :Y

Ótókázni én is egyedül szeretek, nekem megfelelő ellenfelek ellen. De, gyakorlatilag, teljesen megszűnt a Single Player éra. :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86889) N3gro válasza djculture (#86884) üzenetére


N3gro
aktív tag

Végülis csak kb. 10 éve van steam fiókom, sose késő tanulni. :DDD

(#86890) sagem válasza pigster (#86867) üzenetére


sagem
addikt

mind1 elnéztem:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#86891) alratar


alratar
addikt

Valaki leírná nekem, hogy ez pontosan mit is jelent

Külső másolásvédelem (DRM): TAGES™
3 gépenkénti aktiválási korlát?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#86892) adamkaa777 válasza alratar (#86891) üzenetére


adamkaa777
senior tag

3. telepítés után már nem fog működni a kulcs,

El. Psy. Congroo.

(#86893) fuwiradis válasza tomsolo (#86885) üzenetére


fuwiradis
tag

Hát ezt meg, hogy csinálták? A mezei KB : Darkside 8,99€, a premium meg 5,49€. :DDD
Ez most vagy ~4€-ért menne, ha nem értek volna véget a régi szép idők. :D

Spekuláció:
a WotN 4,99€-ért megy, pedig már több, mint két éves. A Darkside ezt az árat ugyan nagyon gyorsan megközelítette ezzel a mostanival (augusztusi megjelenés), de ha a WotN nem ment két év alatt 4,99€ alá (steam-en), akkor szerintem a Darkside se nagyon fog. A kettő kritikai megítélése között meg nincs olyan sok különbség. Ez alapján a Darkside nem nagyon lesz olcsóbb egyhamar. (leszámítva a bundlik potenciálját).

Hallom, ahogy a hörcsög rázza a ketrece rácsait, azt hiszem hamarosan összecsapunk. Megint. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86894) ollie válasza alratar (#86891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3-szor telepítheted és aktiválhatod. Szerintem. De ha az Anno 1404-re gondolsz, akkor abból már kipacthelték (DRM free lett), csak nincs leszedve a store oldalról.

***

(#86895) alratar válasza ollie (#86894) üzenetére


alratar
addikt

Igen, arról van szó.
Akkor nyugodtan megvehetem a Goldot?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#86896) maross válasza tomsolo (#86885) üzenetére


maross
veterán

Valaki nem szeretne ennyi (5.49) walletet kihuzni kevesebb paypalert? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#86897) ollie válasza alratar (#86895) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#86898) tomsolo válasza maross (#86896) üzenetére


tomsolo
őstag

Most venni vagy eladni akarsz? :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86899) maross válasza tomsolo (#86898) üzenetére


maross
veterán

venni szeretnek egy dark side premiumot, de csak feleannyi walletem van :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#86900) bullseye válasza alratar (#86891) üzenetére


bullseye
addikt

Fordítás: Tartsd távol magad tőle, ha jót akarsz. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.