Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86601) maross válasza cikasz (#86600) üzenetére


maross
veterán

ac2-br-rev

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#86602) Blaise válasza cikasz (#86600) üzenetére


Blaise
veterán

AC2 ->Brotherhood -> Revelations

(#86603) vorosmarti válasza Sonja (#86594) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nagyon köszönöm a leírást :R Ránéztem vagy 3x a reg után, de sehol nem találtam. :)

(#86604) cikasz válasza maross (#86601) üzenetére


cikasz
őstag

Köszi!
blaise neked is.
:R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#86605) Crytek válasza cikasz (#86600) üzenetére


Crytek
veterán

Brootherhood előbb jelent meg , de ahogy olvasom még nem teljes a magyarítás. Én már kivárom a fullosat.

Next PC Upgrade: 2022

(#86606) cskamacska válasza ForRedGlory (#86577) üzenetére


cskamacska
addikt

És játszanál vele most is 100-200 órát, mint amikor nem volt más, vagy már csak a régi szép 2 válással és 3 gyerekkel ezelőtti idők visszaidézésére tartod? ;] :DDD

Sajnos nagyon kevés játék üti meg ma is a mércét, főleg olyanok, melyeknek a műfaját hanyagolták, beat em up platformerekből éppen láttunk 89 óta párat. :U

ollie: Túl sok metakritikát olvasol, egyre djkultúrálódik a véleményed. ;] Szegény Spaceforce Constellations lehet nem a legjobb játék a boltban, és pláne nem éri meg az árát, de működik, lehet valamilyen szinten vele játszani, nem is nézhetetlenül randa, HoMM szerelmes rossz pc játék fanoknak jó lesz ez.
Legrosszabb játék, meh, mutass random Strategy First, City Interactive, és Meridian 4 játékra, simán hozzák ezt a színvonalat, akkor sírhatunk azon is, hogy ezek a kiadók már a kezdetektől szennyezik a Steam repertoárját. :U

Darkest Hour meg legjobb választás pluszegysornak, kritika által jól fogadott, olcsó, és ha netán egyszer blokkolnák a fiókodat és addiktológiai rehabilitációs feladatként rákényszerülnél a végigjátszására, még jó is. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#86607) dejaris


dejaris
addikt

Nem talalom sehogyse az az ubis calendariumos akciot, help :)

(#86608) Crytek válasza dejaris (#86607) üzenetére


Crytek
veterán

Nem veszítesz semmit ,de amúgy kb uplay főoldalaon kiveri a szemed.

Next PC Upgrade: 2022

(#86609) BasketWink válasza dejaris (#86607) üzenetére


BasketWink
csendes tag

(#86610) bullseye válasza Crytek (#86608) üzenetére


bullseye
addikt

Amúgy érdekes kérdés, hogy ezt ilyen vacaknak szánták, vagy csak ezt is elbénázták. Minden normális cég úgy oldotta volna meg, hogy Karácsonykor legyen vége a dolognak, vagy max. Szilveszterkor. Ráadásul az eddigi ajándékok, ha jól értettem virtuális biszembaszom kategóriásak. 40 ember nagyon fog örülni a végén, mindenki más úgy érzi majd, hogy feleslegesen járogatott fel az oldalra, és csak neheztelni fog a cégre.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#86611) dejaris válasza BasketWink (#86609) üzenetére


dejaris
addikt

Koszonom

(#86612) #79621120


#79621120
törölt tag

Amazon :

SpellForce Complete Edition $6 ( steames )

(#86613) Źşë'


Źşë'
addikt

paypalon van lehetőség arra hogy pl steamen vásárlásnál ne nyúljon a balancehoz? hanem kizárólag csakis a kártyát használja?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86614) marcusa válasza Źşë' (#86613) üzenetére


marcusa
addikt

Nincs. Amíg van balance, azt használja.

:-)

(#86615) parandroid válasza marcusa (#86614) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy érdekes kérdés, nekem kb 2 éve megvan a balance-om, amit a holiday kártyák eladásából szereztem (talán 1,5 EUR), mert még nem jöttem rá, hogy vonja le onnét, ha veszek valamit...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86616) csaba951 válasza parandroid (#86615) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem összekevered a PayPal-t a Steam Wallet-tel.

Egyébként fizetéskor, amikor a fizetési módot beállítod, akkor nem elnyomod Next-tel ahogy szoktad, hanem átállítod Wallet-te. Nem baj, ha nem fedezi a játék árát, a fennmaradó összegre megint be fogja kérni a fizetési módot, ott meg beállítod amit eddig is használtál.

(#86617) Źşë' válasza marcusa (#86614) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, az nem jó hír, elég elcseszettül van megoldva

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86618) dejaris


dejaris
addikt

A gemekkel meg lehet licitalni?

(#86619) ViharVadász válasza dejaris (#86618) üzenetére


ViharVadász
őstag

18.-án lezárult a lehetőség.:(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#86620) djculture


djculture
félisten

Jó történet ez is : [link] Egyes emberek a saját idejüket beleölve javitanak egy játékot a nagy kegyes kiadó meg ezt nem tűri és kititatjja még a feltöltő szolgáltatásból is őket. Az összes ilyen kiadó bekaphatja szerintem.
Neki kéne rendberakni a elbszott játékait saját pénzen nem büntetgetni azt aki próbál egy nyavaja fos portot javitani.

[ Szerkesztve ]

(#86621) parandroid válasza csaba951 (#86616) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hm, úgy rémlik, azt írta rá, hogy nem elég az összeg, töltsem fel a balance-om, de majd kipróbálom, ha lesz valami érdekes. Steam balance-re gondoltam egyébként, valóban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86622) ollie válasza djculture (#86620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy kezdődik a cikk, hogy update: az egész csak félreértés volt.

***

(#86623) dejaris válasza ViharVadász (#86619) üzenetére


dejaris
addikt

De akkor mit lehet csinalni a megmaradt gemekkel?

(#86624) djculture válasza ollie (#86622) üzenetére


djculture
félisten

Hát persze mert már visszakoztak a nagy felháborodás miatt, mostmár ott tarta a dolog hogy majd egy update-ba bele is rakják a steam-en. Azt hitték hogy ők bármit megtehetnek ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#86625) ollie válasza djculture (#86624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt írják, hogy félreértés volt, vagyis nem felháborodás miatt visszakoztak.

***

(#86626) Cheesus válasza dejaris (#86623) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha van elég, akkor csinálhatsz belőle booster pack-ot (vagy nekem is adhatod ;] )

https://www.twitch.tv/csehla

(#86627) Crytek


Crytek
veterán

Aki bundlestarson vásárolt már csekkolja a mailt.Küldtek ingyen Penguins Arena: Sedna's World játékot!

Next PC Upgrade: 2022

(#86628) parandroid válasza ollie (#86625) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, végre odaengedték a pr-osztályt a külső kommunikációhoz, tipikusan olyankor szokott ilyen nyilatkozat születni. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86629) Nazara válasza Crytek (#86627) üzenetére


Nazara
őstag

Király. :C :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#86630) SenorGrande válasza Źşë' (#86613) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Van. Nekem is van paypalon pénz, de azt csak paypalon belüli utalásokra tartom fenn, ha veszek valamit (paypallal), akkor inkább a kártyáról vonatom le vele.

Payment methods mellett Change gomb, utána a Credit / Debit Card:-ot kiválasztani. Ennyi. Ha több kártya van a paypalhoz társítva, legördülő menüből ki tudod választani, melyikre terheljen.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#86631) bul07


bul07
nagyúr

Más is kapott ingyen játékot a bundlestars-tól?

Én Penguins Arena: Sedna's World kaptam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#86632) ViharVadász válasza dejaris (#86623) üzenetére


ViharVadász
őstag

Gondolom később is lehet majd zsákokba tömöríteni őket, amiket aztán eladhatsz.:) Vagy igen, ahogy előttem is mondták, Booster Pack-ot is csinálhatsz belőle.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#86633) hungar


hungar
tag

Szemezek g2a-n a call of duty advanceddel, ha megtörténik a vásárlás paypalon akkor majd emailbe kapok egy steam kódot, vagy a vásárlás során átvezet az oldal a steamre? Csak annyit kell nézni, hogy global-e a játék, hogy ne legyen gond? Nem rendeltem még innen :)

(#86634) dejaris válasza ViharVadász (#86632) üzenetére


dejaris
addikt

Mer aztan ha nem lehet vele semmit se kezdeni, nyilvan megveszik.

A boosterpack nem rossz otlet.

(#86635) djculture válasza Crytek (#86627) üzenetére


djculture
félisten

Akkor ez már kettő ingyen game, a racer8 a indiegalatól meg a penguins arena a bundlestars karácsonyi ajándéka.

[ Szerkesztve ]

(#86636) tomsolo


tomsolo
őstag

Middle-earth: Shadow of Mordor - Overall Game of the Year

Hát ez nagyjából bizony így van.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86637) pigster válasza ollie (#86625) üzenetére


pigster
senior tag

This effectively means that if you have a copy of DSFix 2.3 sitting in your Dropbox then you won't be able to access it.
Azért elég durva, hogy közvetlenül a Dropbox tartalomba avatkoznak bele - főleg olyannál, aki esetleg még fizet is érte.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#86638) tomsolo


tomsolo
őstag

Planetary Annihilation is megkapta a 80%-át - 5.59 ojró

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86639) eami válasza tomsolo (#86636) üzenetére


eami
addikt

hát bizony örülnék is egy korrekt leárazásnak belőle :\ de szinte biztos hogy nem lesz €15 körül :(

[ Szerkesztve ]

(#86640) Samus


Samus
addikt

A Steam-es NFS Hot Pursuit-nak kell valami külső fiók vagy regisztráció (a single részhez)? A játék oldalán nem szerepel, de az egyik értékelés említi, hogy kell külső account. Gondolom az autolog-nak kell EA account, de anélkül is megy a játék?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86641) DrTechnoid válasza grizlisandor (#86599) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nálam is sokszor visszadob a login oldalra , nagyon bugos a szavazási megoldásuk.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#86642) Cheesus


Cheesus
senior tag

Vélemények a Luftrausers-ról? Most 2,24€ a GamesRepublic-on.

https://www.twitch.tv/csehla

(#86643) section9 válasza Cheesus (#86642) üzenetére


section9
őstag

Nagyon jó szórakozás, nyaralás alatt éjszaka ezzel töltöttem az időt. :D

(#86644) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új Humble weekly bundle.

Az 1 USD-s megéri, a 6-os már akinek...

***

(#86645) micafighter válasza eami (#86639) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam tegnap 3k volt :P Sajnos lekésted. Tényleg szuper játék egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#86646) djculture válasza eami (#86639) üzenetére


djculture
félisten

Lehet most is annyiért venni de még aranyár mert a seasson pass nélkül fél karú óriás. Majd lesz ebböl is teljes kiadás később.

[ Szerkesztve ]

(#86647) eami válasza djculture (#86646) üzenetére


eami
addikt

azért én az alapot is szívesen kitolnám :)

(#86648) tomsolo válasza eami (#86639) üzenetére


tomsolo
őstag

Én még 10kért vettem Deluxet, a kevés idei egyik olyan AAA cím amit szívesen maxoltam ki.

Kezdésnek nem kell hozzá az SP, egy DLC van hozzá ami plusz sztorit ad.

Egyébként az idei év legjobb indie címe meg a Deadcore, csak ayo elfejtette megvenni :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86649) bullseye válasza eami (#86639) üzenetére


bullseye
addikt

G2A?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#86650) arty válasza Samus (#86640) üzenetére


arty
veterán

nem kell autolog, de ha haverok nyomják, akkor nem rossz "poén" h összehasonlíthatod az eredményeid másokéval :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.