Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86901) tomsolo válasza fuwiradis (#86893) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez ilyen steames hülyeség. Az Anno 2070-nél meg olcsóbb megvenni az alap + Complete kieget mint az Anno Completet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86902) tomsolo válasza bullseye (#86900) üzenetére


tomsolo
őstag

Jelenleg az a policy ezzel kapcsolatban, hogy kérésre megemeli a support az aktivációs limitet. (Amiért szidják hogy legalább 9 nap kell nekik hozzá.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86903) djculture válasza ollie (#86897) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest nemrég panaszkodott valaki itt vagy a steam topikban hogy nem tudja aktiválni.. :F
Vagy a másik anno volt az? Én már nem igazán követem ezt a sok egyforma nevű izét..

[ Szerkesztve ]

(#86904) i2k válasza fuwiradis (#86893) üzenetére


i2k
senior tag

"Hallom, ahogy a hörcsög rázza a ketrece rácsait, azt hiszem hamarosan összecsapunk. Megint."

Csak nem SG.hu-s kolléga? :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86905) Csapoati válasza i2k (#86888) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt most nem nagyon ertem. Csomo versenyzos jateknak jo a single-je az utobbi par evbol is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86906) djculture válasza Csapoati (#86905) üzenetére


djculture
félisten

Hát elég ótvar mesterséges inteligencia van pl a gridekbe is az autósport pl arról szól hogy a gépi ellenfelek bármit megtudnak csinálni. Jellemzően direkt lassabban mennek hogy nyeregbe legyél utána mint valami rakéta utolsó helyröl képesek 1 perc alatt odakerülni mögéd hogy kilökjenek.

[ Szerkesztve ]

(#86907) shadow1901 válasza Dilikutya (#86868) üzenetére


shadow1901
aktív tag

(#86879) huskydog17
Ez pont jó mindkettőtöknek :D
GhostControl Inc.
Nem bonyolult, nem a legszebb, mégis szórakoztató nem úgy mint az éppen aktuális legcsillogóbb játék!
A legtöbb gyerek is a legjobban egy fakockával szórakozik, nem egy éneklős, táncolós, pisilős bábuval/babával. Szép, új, sokat tud, sokat ígér, de nem váltja be.

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#86908) bozont válasza tomsolo (#86901) üzenetére


bozont
veterán

Nem, mert a Complete DLC pakkban nincs benne a Deep Ocean dlc, míg a Complete Edition-ben benne van.

(#86909) fuwiradis válasza i2k (#86904) üzenetére


fuwiradis
tag

Sajnos nem. :) Hallottam már ph-n is párszor ezt a hörcsögölést, és nem is hiszem, hogy van jobb kifejezés a már elmúlt, olcsójátékos időszakban sokaknál kialakult hozzáállás jellemzésére. :DDD Most, hogy ennek az időnek már vége, még inkább látom, hogy mennyire illik ez rám is. :D Ezért használtam fentebb. Viszont akkor ez SG.hu találmány? :)

(#86910) djculture válasza fuwiradis (#86909) üzenetére


djculture
félisten

Tehát akkor a játékokat mi is a pofázmányunkba gyűjtjük mint a hörcsög? ;]

(#86911) tomsolo


tomsolo
őstag

Nyeheh, 48 perces játék.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#86912) bullseye válasza tomsolo (#86911) üzenetére


bullseye
addikt

Ez megint tipikusan az a játék, ami 2,50-ért jó lenne, pláne 50% akcióban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#86913) i2k válasza fuwiradis (#86909) üzenetére


i2k
senior tag

Igen, az - Nézd meg ennek a topiknak a fejlécét :)
Illetve, az utolsó üzenetet küldő találta ki, használta először ilyen kontextusban (1+ éve), annak idején (Totti5).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86914) #79621120 válasza i2k (#86913) üzenetére


#79621120
törölt tag

Lehetne ez a topic is " hörcsögök és hangyák " .

(#86915) cskamacska válasza i2k (#86913) üzenetére


cskamacska
addikt

Szegény SG is látott már szebb napokat. :(
Djkultúra úr is onnan hajózott át ide. :)
Van vagy 5-6 tucat topik kedvencekbe téve, de ebből jó ha 10 aktív. Az egyik épp az Eredeti játékaink klub 15326 új hozzászólással. Pedig volt az már 20-30 ezer is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#86916) pigster válasza arty (#86880) üzenetére


pigster
senior tag

Hát igen, az értékrendről annyit, hogy kevesebbért vettem a Skyrim Legendaryt, Tomb Raider összest, Transformerseket és egyebeket, mint ezt a játékot.
Bizony, ezt a játékot max egy bundleban fogom megvenni, nem fogom magamat emiatt - még az okoskodó beszólásod miatt sem - szégyellni. Neked lehet, hogy ér €20-t, nekem nem. Ettől függetlenül lehet, hogy jó játék. Ha ilyet akarnék PC-re, akkor veszek egy Raymant (ahogy mobilon vettem többet is).

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#86917) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Bioshock Infinite: Season Pass 4.84 euro (3.8£) WINTER-SALE20-GROGRE kuponnal. (Ha jól látom,akkor historical low ár)
Steamplay,szóval Windows-on is aktiválható.

[ Szerkesztve ]

(#86918) ollie válasza djculture (#86903) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Másik Anno volt.

***

(#86919) Samus válasza Heavyrain (#86917) üzenetére


Samus
addikt

Rá tudom húzni a Steam-en vásárolt alapjátékra?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86920) Heavyrain válasza Samus (#86919) üzenetére


Heavyrain
őstag

Persze. Steam kulcsot ad.

(#86921) Dilikutya válasza Samus (#86919) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha Steam-es mindkettő, akkor igen. Ott szokott ez gond lenni, ahol van különböző verzió.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86922) duvi


duvi
nagyúr

Egy megerősítést szeretnék kérni EZZEL (Middle-earth Shadow of Mordor - Season Pass) az ajánlattal kapcsolatban. Elég jó áron adják nuuvemék, de ha jól látom, akkor portugál régiós korlátja van (kugli fordító alapján..) Kosárba engedi betenni, de nem szeretnék fölösleges rizikót ;]

(#86923) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CS:GO most hol a legolcsóbb srácok? Kollega akarna venni, de nem nagyon tudja hogy hol keresse.

szerk:

Ok köszi nem kell, most nézem hogy 50%-on van Steam-en perpill. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#86924) chatran válasza huskydog17 (#86687) üzenetére


chatran
őstag

A Hot Pursuit-ban működik az autolog? Vagy már régen lelőtte a szervereket az EA?

(#86925) genndy válasza duvi (#86922) üzenetére


genndy
addikt

Veheted. Az csak valami szokásos elriasztó szöveg, SteamDB szerint csak egy változat van belőle. Meg WB játékok még elég jól működnek Nuuvemről véve, valamiért ők nem szaroznak a régiókkal.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#86926) djculture válasza chatran (#86924) üzenetére


djculture
félisten

Hát a legutóbbi offline listában nincs benne csak a 2002-es elődje igy szerintem működik..

June 30 follows:
◾Battlefield 1942 for PC and Mac (including The Road to Rome and Secret Weapons of WW2 expansions)
◾Battlefield 2 for PC (including Special Forces expansion)
◾Battlefield 2: Modern Combat for PlayStation 2
◾Battlefield 2142 for PC and Mac (including Northern Strike expansion)
◾Battlefield Vietnam for PC
◾Bejeweled 2 for the Wii
◾Bulletstorm for PlayStation 3
◾Command & Conquer 3: Tiberium Wars for PC and Mac (including Kane's Wrath expansion)
◾Command & Conquer: Generals for PC and Mac (including Zero Hour expansion)
◾Command & Conquer: Red Alert 3 for PC and Mac
◾Crysis 2 for PC
◾Crysis for PC
◾Crysis Wars for PC
◾Dracula - Undead Awakening for the Wii
◾Dragon Sakura for Nintendo DS
◾EA Sports 06 for PC
◾F1 2002 for PC
◾FIFA Soccer 08 (KOR) for the Wii
◾FIFA Soccer 08 for Nintendo DS
◾FIFA Soccer 09 for Nintendo DS
◾FIFA Soccer 10 for Nintendo DS and PC
◾FIFA Street 3 for Nintendo DS
◾Full Spectrum Warrior: Ten Hammers for PlayStation 2
◾Global Operations for PC
◾Green Day: Rock Band for the Wii
◾James Bond: Nightfire for PC
◾Madden NFL 08 for Nintendo DS
◾Madden NFL 09 for Nintendo DS
◾Master of Orion 3 for PC
◾Medal of Honor: Allied Assault for PC and Mac (including Breakthrough and Spearhead expansions)
◾MySims Party for Wii
◾MySims Racing for Nintendo DS
◾MySims SkyHeroes for the Wii and DS
◾NASCAR Sim Racing for PC
◾NASCAR Thunder 2003 for PC
◾NASCAR Thunder 2004 for PC
◾Need for Speed: Hot Pursuit 2 for PC
◾Need for Speed: ProStreet for Nintendo DS
◾Need for Speed: Undercover for Nintendo DS
◾Neverwinter Nights 2 for PC and Mac
◾Neverwinter Nights for PC, Mac and Linux (including Hordes of the Underdark and Shadows of Undrentide expansions)
◾SimCity Creator for Wii
◾Skate It for Nintendo DS
◾Sneezies for the Wii
◾Spore Creatures for Nintendo DS
◾Spore Hero Arena for Nintendo DS
◾Star Wars: Battlefront for PC and PlayStation 2
◾Star Wars: Battlefront 2 for PC and PlayStation 2
◾The Beatles: Rock Band for the Wii
◾Tiger Woods PGA Tour 08 for Nintendo DS

[ Szerkesztve ]

(#86927) i2k válasza chatran (#86924) üzenetére


i2k
senior tag

Ez engem is érintene, én ugyanis megvettem már...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86928) chatran válasza i2k (#86927) üzenetére


chatran
őstag

Próbáltam Steam-ből és Originből is mindkettőnél 80040000 errort ír és nem lép be. Majd próbáld ki, hogy nálad megy-e.

(#86929) duvi válasza genndy (#86925) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a segítséget! :R Megvéve, beélesítve, letesztelve játékban :) Akit esetleg érdekel még 3061 Ft-ért (PP-al növelt ár) a Middle-earth Shadow of Mordor - Season Pass, az még 4 órán át megveheti akciósan.

(#86930) ayo


ayo
addikt

végre shovel knight első akciózása ever! platformrajongóknak kötelező, nem egy helyen választották az év játékának

http://jateknaplo.blog.hu

(#86931) TommyX_ válasza chatran (#86928) üzenetére


TommyX_
őstag

Nálam se lép most be az autolog. A hibaüzenet ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#86932) Zolás


Zolás
addikt

Falloutból lehet még nagyobb akció? Megvenném az ultimate editiont, de 66% egy kicsit karcsú.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#86933) csaba951 válasza Zolás (#86932) üzenetére


csaba951
veterán

Reménykedj, hogy később még frissítik! Ha 1-2 óra múlva se jó, akkor viszont tényleg ez a mostani legolcsóbb ára! :(

(#86934) i2k válasza Zolás (#86932) üzenetére


i2k
senior tag

Karcsú?! Egy ilyen játékért?!?!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86935) ollie válasza Zolás (#86932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel most van daily dealben, szinte biztos, hogy nem lesz nagyobb engedmény rá. Esetleg nyáron a Quakecon alkalmával.

***

(#86936) TheProb válasza Zolás (#86932) üzenetére


TheProb
veterán

Kinguinon 1600 a NV ultima, én is filózok rajta

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#86937) Zolás válasza i2k (#86934) üzenetére


Zolás
addikt

Nem vagyok az a kimondottan 1dolcsiért 20másikat kaphatnék fajta, de nagyon ritkán veszek bármit is 75-80% akció felett. Plusz megvenném a NewVegast is, és a kettő együtt már túllépi a lélektani vásárlási hajlamomat.
TheProb: meggondolandó, de nem szeretem a szürkeboltos dolgokat. Kb nyernék 200Ft összeget, inkább a steamen veszem.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#86938) csaba951 válasza TheProb (#86936) üzenetére


csaba951
veterán

Fallout New Vegas Ultimate
Aztán ne nagyon csodálkozz rajta ha nem tudod majd aktiválni! ;)

(#86939) i2k válasza Zolás (#86937) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor lehet, hogy félreértés van:

"Fallout: New Vegas Ultimate Edition" az bizony ezt tartalmazza:
* Fallout: New Vegas
* Fallout New Vegas: Gun Runners’ Arsenal™
* Fallout New Vegas: Courier’s Stash™
* Fallout New Vegas: Lonesome Road™
* Fallout New Vegas: Old World Blues
* Fallout New Vegas: Honest Hearts
* Fallout New Vegas: Dead Money

Ergo: Mindent tartalmaz, amit itt látsz

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86940) i2k


i2k
senior tag

Más:

"Sins of a Solar Empire Rebellion" - ebből hol kapható olcsóbb, és teljes csomag a STEAM-en aktivlható, de nem ott vásárolandó formában?

//Igyekeztem finoman körbeírni a szürke, de "legális" beszerzést.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86941) Zolás válasza i2k (#86939) üzenetére


Zolás
addikt

Hol itt a félreértés?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#86942) #79621120 válasza i2k (#86940) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#86943) arty válasza pigster (#86916) üzenetére


arty
veterán

A felsoroltakat megjelenésük után mennyivel vetted kevesebbért? Naugye.
Ha elfogadjuk, hogy nyitáskor az új játékok nagyrésze 50-60 EUR, akkor a 20 EUR nagyonis reális, monthani kedvező erre a platformerre. Biztos lesz ez is olcsóbb, hasonlóan a példáidhoz.

Sajna az emberek annyira hozzászoktak az egy eurós bundlikhoz, hogy a rendes árat már MINDENTŐL függetlenül, alapállásból magasnak tartják, pedig minden relatív...

Egyébként az említett játék nekem sem ér 20 EUR-t, mivel a lányom béna lenne hozzá (pedig már 8 éves, de még a LEGO LOTR-al is nehézkesen tudtunk játszani), ergo én nem vagyok mérvadó. Akinek viszont kell egy könnyed, coop-képes platformer, az ebben megtalálhatja számítását (tesztek alapján).

Raymen (Jungle Run és Legends) nekem is van mobilra és xboxra is, remélem egyszer időm is lesz rá... (mobilost sokáig elvittem, de a tapicskoláshoz már nem sok kedvem volt a nehezebb pályákon).

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#86944) i2k válasza Zolás (#86941) üzenetére


i2k
senior tag

Talán itt?

"Plusz megvenném a NewVegast is, és a kettő együtt már túllépi a lélektani vásárlási hajlamomat."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86945) i2k válasza #79621120 (#86942) üzenetére


i2k
senior tag

Nos, igen - ez is mutatja, hogy sokszor a legegyszerűbb megoldás az igazi megoldás.
Köszi :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#86946) eami válasza duvi (#86929) üzenetére


eami
addikt

amúgy az még 9 nap 4 óra :) "9 Dias 03:13:11"

amúgy fast2playen vannak pre-order Dark Ranger DLC-k. Érdemes azokból venni? illetve nuuvemes verzióhoz vajon "érdemes" EU restricted preorder DLC-t aktiválni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86947) #79621120 válasza i2k (#86945) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nincs mit . :)

Ha már Stardock :

FE: Legendary Heroes Battlegrounds DLC $4.99
Sorcerer King $35.99
FE: Legendary Heroes Leader Pack DLC $2.49
FE: Legendary Heroes The Dead World DLC $2.49
FE: Legendary Heroes Loot Pack DLC $2.49
FE: Legendary Heroes Quest Pack DLC $2.49
FE: Legendary Heroes Map Pack DLC $2.49
Fallen Enchantress: Legendary Heroes $13.59
Fallen Enchantress $6.79

(#86948) duvi válasza eami (#86946) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a kiigazítást! Nem néztem a vekker mellé, csak az alsó számokat :DDD :B

(#86949) eszement24


eszement24
aktív tag

Cities Skylines gameplay

Kiköpött sims, de nekem nagyon tetszik, talán még jobban is, mint az. Várós :)

(#86950) Zolás válasza i2k (#86944) üzenetére


Zolás
addikt

Fallout és Vegas. Két külön játék. Nincs félreértés.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.