Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78451) reelc válasza szjoci (#78448) üzenetére


reelc
veterán

Én Plus4-en. :)
Ezeket próbálta valaki?

Street Rod.

[ Szerkesztve ]

(#78452) genndy válasza szjoci (#78448) üzenetére


genndy
addikt

Mondhatjuk hogy jön, Star Citizen néven.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78457) Csapoati válasza i2k (#78433) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lenne rossz, csak tényleg el lehet szédülni a sok mosás effekttől.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78459) regener


regener
veterán

Nemis mondtam hogy olyan jó, csak ez a rögtönzött beszólás hogy semmitse ér elég agresszív egy kicsit.

Egy ismerős megkért, hogy ha tudom akkor próbáljam terjeszteni mert nagyon sok munkája van benne. S ha már idáig eljutott akkor had fejezze be. Maga a játék nem a legjobb a szakmájában, de én szivesen kipróbálnám ha már a mai AAA címek olyan silányak amennyire.

Az árazás szerintem is vicces, de sok beleszólásom nincs.
S nem, nem én voltam a 100Eurós Backer, mivel még 1Euróm sincs amit elkölthetnék.

Néhányan meg úgy írtok mintha aztírtam volna hogy kötelező adakozni.

(#78453) 75razor75
Kihagytad hogy Biztonságos...

[ Szerkesztve ]

(#78460) pigster válasza regener (#78459) üzenetére


pigster
senior tag

...mivel még 1Euróm sincs amit elkölthetnék...
Ha az ismerősöd szuper játékát nem bírod támogatni 1€-val sem, akkor bárki más miért támogatná?

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#78461) Dilikutya válasza regener (#78425) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi számít nálad rossznak, ha ez nem? :D
A játékmenet a 20 évvel ezelőtti platformokat idézi, a pályadizájn rettenetes, konkrétan csak alig több a pálya, mint valami háttér. Sokkal inkább játszanék a 20 éves Prehistorikkal, Superfroggal... mint ahogy utóbbival, igaz a felújítottal nemrég is játszottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78462) birorichard válasza reelc (#78444) üzenetére


birorichard
őstag

(#78444) reelc : Hatalmas. :D

[ Szerkesztve ]

(#78463) i2k válasza reelc (#78444) üzenetére


i2k
senior tag

Legjobb! Imádtam - haverral nyomattuk középsuliban, suli után Pentium-on.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78464) cunnir


cunnir
tag

Sziasztok.
A Kingdoms of Amalur: Reckoning- hoz melyik dlc-t érdemes megvenni?

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#78465) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - Dreamscapes: The Sandman Collector’s Edition, még 18 óra van hátra.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#78466) i2k válasza cunnir (#78464) üzenetére


i2k
senior tag

Amennyiben abszolúte 0-ról induló karakterrel kezdesz [nincs a PC-den korábbi, kipróbált verzióból mentés], akkor mindhárom DLC hasznos lehet.

De részletesen:

* "Weapons & Armor Bundle" - az elnevezése beszédes. Újszülött karakternek, az első települése lévő ládából kiszedhető, meglehetősen jó kezdő felszerelést ad.
Természetesen, milliónyi jobb cuccra tehetsz szert később, így ez a DLC nem létfontosságú.

* "Legend of Dead Kel" DLC: kötelező. Sztori kiegészítő.
* "Teeth of Naros" DLC: kötelező. Sztori kiegészítő.

A képemen láthatod, hogy mit adnak a kiegészítők - a bal sarokban az egyik, a jobb felső sarokban a másik új területet, baromi jó küldetésekkel, mellék történetekkel:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78467) maross válasza i2k (#78466) üzenetére


maross
veterán

weapons & armortol elegge kiborultam..kezdo varosban 50darab item, sargak es lilak, ugy hogy eddig ossz 2db quest item-es lilat lattam eddig az egesz jatekban...pay2win dlc

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78468) TBT válasza i2k (#78466) üzenetére


TBT
addikt

Tehát akkor érdemesebb a Complete kiadást behúzni?
Elég olcsó az is, szerencsére. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78469) i2k válasza maross (#78467) üzenetére


i2k
senior tag

Ha a játék nagyon elején vagy, akkor ne kiabáld el ezt a "pay2win dlc" dolgot... ugyanis, a karakter osztályoknak adott felszerelések [amik a ládából egy alkalommal kivehetőek] semmit sem érnek a játék egynegyede után...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78470) i2k válasza TBT (#78468) üzenetére


i2k
senior tag

Így van - nem kötelező használni a ládából a kiválasztott osztályú hősödnek / hősnődnek dobott felszerelést.
A játék így is kellően nehéz lesz az elején. Később pedig kellő kihívást kapsz ahhoz, hogy sose érezd magad teljes biztonságban.

Persze, félistenné lehet válni [ehhez nagyon kell a jó loot is!], de az oda vezető út nagyon rögös és hosszú :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78471) warcat válasza TBT (#78468) üzenetére


warcat
veterán

Amennyire tudom vannak különböző rebalance stb modok,amik eléggé kötelezőek ha belevágsz,én azért hagytam ott anno a simát megjelenés környékén a fenébe,mert unalmassá vált,hogy elképesztően tápos lettél seperc alatt a világ kihívásaihoz képest,modokkal rendbe lett rakva elvileg.

EA: It's in the crate!

(#78472) i2k válasza warcat (#78471) üzenetére


i2k
senior tag

A Cheat Engine-es baromkodásról beszélsz. Hagyjuk kategória...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78473) eami válasza joe-ker (#78442) üzenetére


eami
addikt

már indítom is a telepítést, ennyi oltás utána muszáj leszek kipróbálni este, ha már megvan :))

(#78474) maross válasza i2k (#78469) üzenetére


maross
veterán

Jo, de mi ertelme van egyebkent ennek a dlcnek, most komolyan? legyen pay2win1/4 akkor.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78475) djculture válasza TBT (#78468) üzenetére


djculture
félisten

[link]
Én ezzel nyomom magyar felirattal az igazi..

[ Szerkesztve ]

(#78476) regener válasza pigster (#78460) üzenetére


regener
veterán

Úgy értve ismerősöm hogy egy külföldi fórumon már elég sokszor beszéltem vele, nem közvetlenül.
Illetve jelenleg kereset nélkül még magamat sem.

(#78477) duvi válasza szjoci (#78448) üzenetére


duvi
nagyúr

Bocs az offért, de látom, hogy többeket is érdekelhet.
Nem muszáj várni az új Elitre. Már jelenleg is fut a béta ELITE: DANGEROUS. Van elővételi és béta vásárlási lehetőség is. Év végére várható a hivatalos megjelenése. ED PH topic, ha valakit érdekel a játék. Egyre többen játszunk már a bétával az itteni társaságból.

(#78452) genndy
A Star Citizen is készül, de más a koncepciója mint az ED-nek. Jelenleg pre alfa fázisnál tart és két játszható modulja van. Részletek az SC PH topicban.

[ Szerkesztve ]

(#78478) eszement24


eszement24
aktív tag

Akit érdekel egy kis Shattered Horizon játék most hirdettem egyet a ninja és trade topicban :)

Azért raktam be ide is, hogy minél több emberhez eljusson, akit érdekel és szeretné kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#78479) Allien válasza duvi (#78477) üzenetére


Allien
veterán

Azt hittem, legalább van free része, de eleve fizessek érte... :N

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#78480) i2k válasza eszement24 (#78478) üzenetére


i2k
senior tag

Nagyon nagy kár, hogy only multiplayer...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78481) section9


section9
őstag

Ha valaki lemaradt volna, akkor most bepótolhatja az elmúlt 6 nap GOG leárazásait. Minden ami akciós volt, újra akciós! :)

(#78482) duvi válasza Allien (#78479) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem kötelező bétázni :N Viszont a véglegesért megéri most a 40 €, mert csak elővételben lesz ennyi. Nemrégiben jött a hír, hogy megjelenéskor 50 € lesz az ára. Akit érdekelnek a fejlesztés részletei, azoknak itt vannak a hírlevelek visszamenőleg.

(#78483) cunnir válasza i2k (#78466) üzenetére


cunnir
tag

Köszönöm szépen a választ :) nagyon jó leírás akkor beruházok rájuk!

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#78484) tomsolo válasza maross (#78467) üzenetére


tomsolo
őstag

Abból kb 2 használható - egyébként messze nem brutál cuccok(majd rájössz). Később is jók lesznek még mert sztem jól néznek ki és lehet ellensúlyozni velük a túlfejlesztés áldásos hatásait - készített ruha/fegyver ellen kb nincs esélye senkinek.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78485) i2k válasza cunnir (#78483) üzenetére


i2k
senior tag

Én úgy gondolom, hogy jól döntöttél. :)
Nem szabad túladagolni a játékot és remek szórakozás lesz.
Nekem csak az alapjáték volt ~80 óra.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78486) szami777


szami777
addikt

Humble store
Medieval II: Total war 0.79 €

Tessék lecsapni rá, kiváló játék.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78487) Crytek válasza szami777 (#78486) üzenetére


Crytek
veterán

Megvan dobozos magyarba a GOLD,de ezt steam-re is beszerzem megpróbálom ráeszközölni a magyar fájlokat!

Next PC Upgrade: 2022

(#78488) maddionmax válasza Crytek (#78487) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Dettó :D

(#78489) Frod válasza szami777 (#78486) üzenetére


Frod
addikt

Épp megláttam, megörültem, hogy végre én is kifogtam egy "elárazást", de igazából rájöttem, hogy sosem lenne rá időm, szóval kimarad. :)

Do you see the white shadow?

(#78490) Allien válasza szami777 (#78486) üzenetére


Allien
veterán

Franc, már megvan. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#78491) djculture válasza Crytek (#78487) üzenetére


djculture
félisten

És megy win7-8 -on normálisan?

(#78492) szami777 válasza djculture (#78491) üzenetére


szami777
addikt

win 7-en igen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78493) cskamacska válasza duvi (#78482) üzenetére


cskamacska
addikt

Aha, mint amikor tavaly ilyenkor én is azt hittem hogy a Star Citizen 45 dolláros "előrendeléssel" mekkora boltot csinálok, decemberben kipróbálható változat, warm fuzzy feeling, hogy én is hozzájárulok a Freelancer utódjának elkészüléséhez, és még olcsóbb is mint a végleges.

Nos, a dogfightot addíg nyújtották, amíg elment tőle az életkedvem is, Freelancer utódlás kérdéses, játék meg amúgy bekerült az AMD Never Settle promóba(már Silver szinten!!), így az nem kapja meg a teljes változatot(exkluzív skinnel amit a balek backer nem kap meg!) szaré-húgyé, aki nem akarja. :DDD Mint warmacska is mondotta volt, az élelmes/jóllakott Alienvérarénások meg nettó null forintból kihozták egy másik játékkal együtt.

Szóval így jártak, kivárom míg bebundlizzák. :P Nem fogok beleöregedni úgy hiszem. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78494) maross válasza cskamacska (#78493) üzenetére


maross
veterán

star citizenre bekohogtek mar valami idopontot a fejlesztok? még steamen sincs fent.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78495) eami válasza maross (#78494) üzenetére


eami
addikt

Nem is biztos hogy fent lesz.

(#78496) duvi válasza cskamacska (#78493) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak a téves infók miatt pár részlet:
-Azért tettem be az Elite linket, mert láttam, hogy többeket is érdekelhet. A Star Citizen még mindig pre alfa állapotban van. Ennek ellenére van már játszható modulja. Arena Commander (free flight+dog fight+racing) A végleges megjelenésre szerintem még 1-2 évet kell várni. Jelenlegi Project Status. Szerintem Steamre jó pár évig nem fog kikerülni (ha kikerül egyáltalán), ahogy az Elite se.
"AMD Never Settle promóba(már Silver szinten!!), így az nem kapja meg a teljes változatot(exkluzív skinnel amit a balek backer nem kap meg!) szaré-húgyé, aki nem akarja."
Ez nem így van :N Ugyanis egy alfa backer jóval többet kap a támogatásáért (minden modult ingyen, alfa, béta végleges hozzáférésekkel), mint egy AMD kuponos vásárló ;)

-Az Elite viszont már béta állapotban van, sokkal magasabb készültségi fokkal. Hamarabb is fog megjelenni (idén év végén), mint a SC. Ingame trailer a játékról.

[ Szerkesztve ]

(#78497) maross válasza eami (#78495) üzenetére


maross
veterán

amd silver kuponban steam keyt ir, onnan mertem feltetelezni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78498) duvi válasza maross (#78497) üzenetére


duvi
nagyúr

Mert a választható címek között vannak steames játékok is.

(#78499) maross válasza duvi (#78498) üzenetére


maross
veterán

Az szuper, de en mar arra gondoltam hogy kivalasztottad benne a star citizent ajandek jateknak.

Congratulations on reserving Star Citizen! The code will be delivered closer to the game release. We will update your account and notify you as soon as the game code is available.

Star Citizen Key: Coming Soon

Bar eskudni mernék, hogy amikor bevaltottam egy-ket hete még szerepelt benne a "Steam" szo, direkt neztem. Es ebbol kiindulva most mar jo esellyel nem lesz steames.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78500) djculture válasza maross (#78499) üzenetére


djculture
félisten

Én gondokoztam hogy arra váltom be de lebeszéltem magamat. Nem vesztek vele sokat már 2017 végéröl beszélgetnek mire egyáltalán játszható lesz egy része. Addigra kb ez az egész már rég nem lesz aktuális lesz más és jobb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.