Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78851) Assimilator válasza djculture (#78850) üzenetére


Assimilator
őstag

Áááá, akkor onnan van. Királyság. :D
Köszi! :)

(#78852) reelc válasza djculture (#78850) üzenetére


reelc
veterán

Nekem az első része bejött.

A másodikra sikerült ezt a béta kulcsot igényelnem, bár az elindításáig még nem jutottam el.
Akkor annak nagyon örülök, ha megmarad.

(#78853) Frod válasza djculture (#78850) üzenetére


Frod
addikt

na, ez jó hír. nekem a murdered egy bundle-t megérne, ahogy a bureau is + az érzés, hogy mégiscsak legál. (ahogy öregszem egyre kevésbé van kedvem sz*r*kodni a virágboltiakkal, itt is nem ment valami miatt a Codex-release, hagytam is a fenébe - uninstall :D)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#78854) i2k válasza djculture (#78850) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, hogy g***ség a fejlesztőkkel szemben, de tényleg drukkolok egy bundle-árnak.
Annyit nekem is megérne, beszámolók és videók alapján.
Többre sajnos nincs hitelesítve nálam a szellem nyomozós játék.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78855) fuwiradis válasza djculture (#78850) üzenetére


fuwiradis
tag

Türelem bundlit terem... :D Méghozzá igen sok kiadó játékainál. Én most a perpill a Claire-re várok, hogy bebundlizzák, vagy ha az nem is, de 3 €-ért már magában is megvenném.

(#78856) reelc válasza i2k (#78804) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a jelzést, sikerült megvenni.

(#78857) warcat válasza i2k (#78854) üzenetére


warcat
veterán

Fejlesztőknek már oly mindegy,stúdió bezárva ők meg elbocsátva.

EA: It's in the crate!

(#78858) TBT


TBT
addikt

Ha valaki tud Final Fantasy XIII játékot a Steam-es ár (11,7 euró) alatt, az sikítson! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78859) TBT válasza warcat (#78857) üzenetére


TBT
addikt

+1

Na igen, a fejlesztők abból már egy centet sem látnak. Miden bevétel a kiadóhoz kerül, a kiadót meg ki akarja elpénzelni? :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78860) warcat válasza TBT (#78858) üzenetére


warcat
veterán

Nem szeretek sikoltozni,egyrészt lányos,másrészt berekedsz:

Get Games

dispenser

EA: It's in the crate!

(#78861) Dilikutya válasza TBT (#78858) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jövő nyártól lehet már számítani egy 75%-ra, úgy már majdnem ingyen lesz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78862) TBT válasza warcat (#78860) üzenetére


TBT
addikt

Köszi!

Ez a 9 eurós ár nagyon csábító. A másik oldalt nem tudom hová tenni. Nem tudom, hogy működik ez a trade, de elég durva címeket "adnak" 4-5 kulcsért.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78863) wesker24 válasza TBT (#78862) üzenetére


wesker24
senior tag

Jah én is kb 2700 FT-ért tudnák szerezni ha kellene vagyis kb 9 Euro körül !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#78864) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A Steam-en a Batman: Arkham Origins is megkapta az 5€-s akciós árat, igaz ez csak az alapjáték DLC nélkül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78865) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! GTA 5 pc előrendelés hol most a legolcsóbb?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#78866) Mate válasza JoolsNOS (#78865) üzenetére


Mate
nagyúr

Még szerintem sehol. Még 4 hónap hátra van, az elég sok.

[ Szerkesztve ]

(#78867) i2k válasza JoolsNOS (#78865) üzenetére


i2k
senior tag

Mindenhol ilyen árra számíthatsz. Sőt, néhol mondjuk 500 Ft-al olcsóbban, de megtoldják a házhoz szállítás borsos árával stb.

Finomság (igen, tudom, hogy egyszerűen csak benn felejtették, de azért kicsi ironikus is):

"A játék érkezése PC-re 2015. január 27., kedden várható.

A kritikailag is elismert, minden rekordot megdöntő, nyílt világú Grand Theft Auto V idén ősszel PC-re, számítógépre is elérkezik."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78868) grizlisandor válasza i2k (#78867) üzenetére


grizlisandor
addikt

Trololol. :D

(#78869) bullseye


bullseye
addikt

Age of WOnders 3 régiókódos, hogy ilyen olcsó? (5 kulcs)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78870) djculture válasza JoolsNOS (#78865) üzenetére


djculture
félisten

13-14 lesz mindenhol a dobozos de nekünk még olcsóbb is lesz így, szerintem steam-en rekordára lesz.

(#78871) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Megjöttek a napi Humble Store akciók, főszerepben most a Saints Row IV - 10 euróért.:) 11 órás akción most a Age of Wonders: Shadow Magic 0,79 euróért.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78872) djculture válasza ViharVadász (#78871) üzenetére


djculture
félisten

10 euroért nem éri meg a sima mert 5000 a Game of the Century Edition dobozosba 50 dollár értékű kismillió dlc-vel

[ Szerkesztve ]

(#78873) Crytek válasza ViharVadász (#78871) üzenetére


Crytek
veterán

A bundleszökevény örly acessz sohasem lesz kész Interstellar Marines 11.5 euroért best buy.
Nem is értem ilyen minek kerül a csomagban.. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#78874) djculture válasza Crytek (#78873) üzenetére


djculture
félisten

Minek minek, tölteléknek.

(#78875) bul07 válasza i2k (#78867) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt is annyi viszont futárral is ingyenes , és tuti hogy ennyiért meg is kapja az ember hiába nőne az ár

És tegnapig 1000Ft-al olcsóbb is volt , pont ma nőtt az ára :)

(#78876) tipuka
Igen és van ahol visszamenőlegesen is nő tehát hiába rendeli elő időben az ember a bolt emeli az árat korábbi előrendelésekre is , ipon nem ilyen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78876) tipuka válasza bul07 (#78875) üzenetére


tipuka
addikt

Azért durva, hogy mindenhol egy ezressel nőtt ára. :N

(#78877) TESCO-Zsömle válasza bul07 (#78875) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És tegnapig 1000Ft-al olcsóbb is volt

Ami előrendelésnél pont nem számít, mert úgyis az aktuális áron számláznak januárban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#78878) warcat válasza tipuka (#78876) üzenetére


warcat
veterán

Valami bennfentes infót kaphattak,pl 60 euró lesz steamen/nem kapunk semmi régiós kedvezményt stb.
Ezen az áron mindenesetre semmi értelme sincs előrendelni,megvárom,hogy Steamen egyből tökéletes zárasan kezd-e. (Rockstar miatt erősen valószínű,de sosem lehet tudni)
Mivel folyamatosan éreztetik,hogy PCsként harmadrangú vásárló lehetek csak, ha egyáltalán kegyeskednek megengedni,végképp nem fogom a lovat alájuk adni ekkora összeggel.

Szerk.: "Ami előrendelésnél pont nem számít" : Ipon tartja az árat,mint a normális boltok is külföldön(amazon stb) Így lett nekem anno 20k-ért D3 CE-m,amikor máshol kevezményesen volt a sok hónapos előrendelőknek 25,a többinek meg 29-30.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78879) djculture válasza bul07 (#78875) üzenetére


djculture
félisten

Meg hát kárhogy ez csak visszajelzés kérés mindenhol nem előrendelés , igy az aktuális ára fog számitani:)
Egyébként hülyék lennének olcsón adni jóformán erre vár a pc-s társadalom jó része. Amugy lesz belőle gyűjtői is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#78880) #41133696 válasza bul07 (#78875) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt bírom, hogy már elő elő lehet rendelni, de egy rendszerkövetelmény mininmális szinten sincs megemlítve a fejlesztők részéről. Jó, tudom, ha rájön az ember, hogy piskóta lesz a gépe, le lehet mondani, de akkor is, egy időben lenne helyén való, szerintem.

(#78881) Mate válasza #41133696 (#78880) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezek még nem hivatalos előrendelések, csak boltok előre dolgoznak. Majd ha úgy döntenek előlehet hivatalosan rendelni, közzéteszik az adatokat.

(#78882) Frod válasza i2k (#78867) üzenetére


Frod
addikt

Erre senki ne igyon mérget, a cdgalaxis mindig hónapokkal előbb rak ki előrendelésbe mindent, és tényleg csak becslik az árat. Persze hozzávetőlegesen kapunk egy képet, de na.

Do you see the white shadow?

(#78883) i2k


i2k
senior tag

STEAM-en: "Talk like a Pirate Day!"
Minden játék, ami kalózos.

Monkey Island, Risen, Assassins... stb.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78884) i2k válasza grizlisandor (#78868) üzenetére


i2k
senior tag

Ugye? :) :) :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78885) bul07 válasza TESCO-Zsömle (#78877) üzenetére


bul07
nagyúr

(#78879) djculture is

Mint ahogy (#78878) warcat is írta a ipon a megrendelés pillanatában érvényes áron szállítja az előrendelésben megvett játékokat
Nem egy játékot vettem már így tőlük, akár több ezressel is olcsóban mint az előrendelés utolsó hetében lévő ár

Legalábbis eddig így volt és nem is hiszem hogy változtatnának rajta

Normális üzlet így működik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78886) warcat


warcat
veterán

Final Fantasy XIII 24,99 brazil reál, kb 8.19 euró
Befutott a nuuvemes előrendelés is

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78887) djculture


djculture
félisten

különben a GTAV seasson pass -ot várom, mert ma már mindenhez van :P

[ Szerkesztve ]

(#78888) TBT válasza wesker24 (#78863) üzenetére


TBT
addikt

Nagyon jó ár! Ugye tudod, hogy szeretlek? :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78889) TBT


TBT
addikt

Nem tudom, hogy volt-e már?!
Dawn of War: Master Collection ingyen

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78890) tipuka válasza warcat (#78878) üzenetére


tipuka
addikt

Azért ez eléggé khrm* velünk szemben, így aki gondolkozott rajta is lehet lemond róla ennyiért.
Én is megvárom majd, hogy kijöjjön, mert a Watchdogs-on is nagyon érezhető a számomra, hogy ez nem igazán olyan, mint amilyennek kellene lennie irányításilag meg egyebekben. Egyedül a The Crew-ról tudom, hogy jó lesz, mert bétáztam vele, meg szerintem te is, többiek is. Nekem tetszett, majd olcsón megveszem, a TDU-kkal is rengeteget játszottam, na de ez már ne ma GTA-hoz tartozik. :)

(#78891) TBT válasza warcat (#78886) üzenetére


TBT
addikt

Holy Moly! Durván jó ár ez is. 2500-2600 Ft. Kéne, kéne... :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78892) vidaila válasza TBT (#78889) üzenetére


vidaila
aktív tag

Köszi!

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#78893) #41133696 válasza djculture (#78887) üzenetére


#41133696
törölt tag

Konzolon van hozzá? Ott egy évvel öregebb minimum mint PC-n.

(#78894) djculture válasza #41133696 (#78893) üzenetére


djculture
félisten

Ott dlc-k vannak hozzá ugytudom meg kiegészitők. Itt az mondták hogy egybe kiadják az egészet de azt is mondták hogy idén kijön ugyhogy már nem hiszek nekik.

Szerk átkeresztelődött a train szim 2014 is 2015-re szokás szerint.. ez az egy amit bírok ebben a sorozatban..

[ Szerkesztve ]

(#78895) #41133696 válasza djculture (#78894) üzenetére


#41133696
törölt tag

Remek :D

(#78896) tupacamaru válasza TBT (#78889) üzenetére


tupacamaru
veterán

:C :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#78897) Sirpi válasza i2k (#78883) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ezekre van szerintetek kedvezmény, ha távolba szakadt rokon vásárolja meg? Mert a Monkey Island-okra viszket a tenyerem :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#78898) ZsZso válasza Sirpi (#78897) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Enhanced Steam mindig segít ilyen esetekben is. Meg lehet nézni, hogy különböző régiókban milyen áron vannak. Aztán usgyi SteamTrades és egy kicsit rászámolva hozzá is juthatsz a játékokhoz.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#78899) Zamery válasza djculture (#78823) üzenetére


Zamery
senior tag

Megvettem én is a nuveemről. Aktiváltam gond nélkül. Mivel nekem megvolt a FlatOut 1, ezért giftként megkaptam az inventorymba! :C

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#78900) djculture válasza Zamery (#78899) üzenetére


djculture
félisten

ulktimate-nél viszont még mindig ott figyel a live..Ugyhogy először felkell tenni a liveot ott bereglni a kulcsot mert nem indul.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.