Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) bullseye válasza eszement24 (#78590) üzenetére


bullseye
addikt

Hol látni a megoszlást?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78602) genndy válasza Pangelus (#78598) üzenetére


genndy
addikt

Moderátorok törölni fogják az összeset a francba, de az is idő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78603) Csapoati válasza bullseye (#78601) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Enhanced Steam pluginnel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78604) oriic válasza tomsolo (#78595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már törlik őket.

"Reason: Game Available for Free"

Live-Die-Respawn

(#78605) BigBlue69 válasza Sirpi (#78564) üzenetére


BigBlue69
őstag

Valaki Tudna nekem egyet szerezni? Gepem Tropa.. Telo meg nem akarja az igazsagot.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#78606) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Akicóban a Deus Exek Steamen.

(#78607) tupacamaru válasza BigBlue69 (#78605) üzenetére


tupacamaru
veterán

Kell még?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#78608) Niczo válasza tupacamaru (#78607) üzenetére


Niczo
senior tag

szerintem már kapott vagy százat, köztük tőlem is ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#78609) djculture válasza warcat (#78551) üzenetére


djculture
félisten

Ugyanazt mégegyszer kiadták szerintem kár megvenni.. Grid mániás vagyok de nekem se kéne már ez max valami max 5 dolláros sor áron.. Az a baj az f1 2014 is ugyanez lesz, ugyanaz nulla ujdonsággal..

[ Szerkesztve ]

(#78610) warcat


warcat
veterán

Ez inkább Steames hír,de nem akarok most oda külön hozzászólást gyártani:
Érkezőben a [Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut]
Eredetileg Shadowrun külön kampány dlc/kiegje volt remek tartalommal de most kiadják standalone-ként kibővítve.És hogy miért említem?Aki megvette a dlc-t korábban,az ingyen bérmentve megkapja,igen dicséretes hozzáállás,jó szívvel vásárolom majd a további játékaikat.

Más: nézegettétek-e a GamersGate preorder cuccokat? igazából ami nem rossz ajánlat,az a Civ: Beyond Earth és a Borderlands Pre-Sequel. 29.99 font darabjuk,azonban az őszre kapott egyszer használatos kuponnal 23.99-re csökken a darabonkénti ár.azonban több mint 7 fontot jóváírnak még ebből blue coins formájában,tahát valahol 17 font környékén áll meg a vételár játékonként,ami nem rossz!
Két dolog tart vissza: Civet már berendeltem GMG-n kalózpontokért ;] így azt vissza kellene mondani,a másik meg az,hogy az utóbb fél évben csak az elárazott Splinter Cell Blacklistet vettem tőlük,mire költsem el a blue coinst? :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78611) szami777 válasza warcat (#78610) üzenetére


szami777
addikt

Blue coinst én eddig csak DLC-kre költöttem.
Pénzt alapból lehet nem költenék rájuk, de jó hogy megvannak pluszba a játék mellé.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78612) Crytek válasza warcat (#78610) üzenetére


Crytek
veterán

Az új Tomb Raider Osirisre löttem el az összes bcmet,de még serialt se kaptam legalább ott virithatna steamen :)

Next PC Upgrade: 2022

(#78613) maross válasza warcat (#78610) üzenetére


maross
veterán

naggyon jol hangzik, de a 400 forintos font nagyon odavagja, kellemetlen

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78614) djculture


djculture
félisten

Dehogy hogy ujra kiadják ezt megint persze most nextgen grafikával :

[ Szerkesztve ]

(#78615) ayo válasza djculture (#78614) üzenetére


ayo
addikt

remélem ezt is mindenki megveszi mint a többi redux, hd nemtudom milyen verziókat. még jó hogy ennek volt egy free hd texture packja. gondolom ebbe eleve van már :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#78616) djculture válasza ayo (#78615) üzenetére


djculture
félisten

Azt irják hogy a thief motorjára irták át az egészet mantle meg a többi. Lehet ez ha igaz nagyobb fejlődés lesz mint a redux feltéve hogy nem kókányolnak bele a játékmenetbe mint ott.
Persze mondjuk akkor is elég pénzlehúzás újra kiadni 30 euroért. Steam-en még nincs fennt és októberbe megjelenik ez is érdekes :)

[ Szerkesztve ]

(#78617) ayo válasza djculture (#78616) üzenetére


ayo
addikt

teljesen fölösleges szerintem 3 évente kiadni egy felújított verziót ezekből, de hát gondolom olcsóbb, mint egy új játékot csinálni a nextgen konzolokra :D

meg hát amíg megvesznek a userek minden szart, addig miért ne nyomnák ezt...

http://jateknaplo.blog.hu

(#78618) djculture válasza ayo (#78617) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy ez a divat most, mindenből hd verzió nulla ujdonsággal, reduxok definitive verziók és egyebek.Jövőre annyi ilyen játék lesz mint a franckarika. Új konzolokra megcsinálják akkor már pc-re is ..

[ Szerkesztve ]

(#78619) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van új Humble Flash Bundle:

Really Big Sky
Syder Arcade

BTA:
Danmaku Unlimited 2
Aqua Kitty: Milk Mine Defender

7+ USD:
Crimzon Clover: World Ignition

***

(#78620) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Postal 2 Complete 2,09€ a Steam-en.
Kár, hogy a magyar szinkron csak kalózkodva érhető el, ha anno lemaradtál róla. Gondolom, esélytelen, hogy egyszer a Steam-re is felkerül...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78621) Dilikutya válasza ayo (#78615) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel tud többet a játék a HD pack után? Nem is tudtam, hogy van ilyen. Ráadásul egy napon adták ki a játékkal, ami egyébként sem csúnya.
Vicces, hogy a 2012-es játék+összes DLC ugyanannyiba kerül, mint külön csak a DLC csomag.

Én mondjuk akár meg is vehetném ezt az új kiadást, nekem abból a 1,5€-s terítésből van meg, nagyot nem bukok rajta, ha esetleg később 4,99€-ért rászánnám magam. :)

Nem is rossz játék, bár a tavasszal meló+suli kombó miatt félbemaradt, kb. 8 órám van benne a Steam szerint, és sehol sem tartok. Ugyanitt a 2010-es Medal of Honor vagy az Airborne 6-6,5 óra alatt a végére ért. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78622) section9 válasza Dilikutya (#78621) üzenetére


section9
őstag

HD packon nekem szaggatott mint az állat, de most, hogy megvan a Season Pass, megint kijátszom ha új videókártyám lesz. Eddig 16 órát öltem bele, szerintem nagyon jó játék, de átírni új enginere és újra kiadni szerintem eléggé overkill.

(#78623) ayo válasza section9 (#78622) üzenetére


ayo
addikt

szerintem minden rendben van, ha valakinek kellett a meg a grafika, ott volt rá hd pack, szóval szerintem csak a nextgen miatt volt az egész, hogy legyen még 1 játék arra is... másnak szerintem fölösleges, max majd nagyon olcsón, ha nem toltad és nincs meg.

http://jateknaplo.blog.hu

(#78624) #41133696 válasza djculture (#78614) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most ez a trendi... és sikeresen is tudják megoldani, mert az ember veszik...

(#78625) vidaila


vidaila
aktív tag

Rise of Nations Extended Edition szerintem megéri, még ha őt is elérte a HD korszak.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#78626) #41133696 válasza vidaila (#78625) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazából azoknak éri meg a dolog, akiknek az első verzió kimaradt. Így egy árából megkapják ugyanazt amit évekkel ezelőtt is megkaptak volna, de jobb grafikával ezúttal :D

(#78627) Crytek


Crytek
veterán

Kár hogy csak a "friss" game-ek kapnak ilyen felújításokat.

Gothic 1-2 mai grafikás 1-1-be remake-ért ölnék kb... :C

Next PC Upgrade: 2022

(#78628) tomsolo válasza Crytek (#78627) üzenetére


tomsolo
őstag

Én egy felújított Incubationt szeretnék.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78629) vidaila


vidaila
aktív tag

Én meg egy felújított Sim City 4 Deluxe-nak

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#78630) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Én meg egy felújított kertes házat, HD textúrákkal.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78631) vidaila válasza Agyzuzo (#78630) üzenetére


vidaila
aktív tag

(#78632) Agyzuzo válasza vidaila (#78631) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És hol van hozzá a 4k UHD texture pack 2015 DLC? A deluxe redux complete definitive editon-be integrálva remélem be tudom majd húzni. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78633) regener válasza Agyzuzo (#78632) üzenetére


regener
veterán

1$-ért bundleban xD

(#78634) ayo


ayo
addikt

10 nap múlva 3 éves lesz a kis blogocskám :) A készülődő meglepetések mellett természetesen megint lesz sorsolás! Akinek van bármi fölösben nyugodtan adakozhat ismét! :) :DD

http://jateknaplo.blog.hu

(#78635) djculture válasza #41133696 (#78624) üzenetére


djculture
félisten

következő konzolgennél (ami a hírek szerint nagyon hamar eljöhet)meg jön ugyanaz 4k-s előtaggal..

[ Szerkesztve ]

(#78636) #41133696 válasza djculture (#78635) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt hallottam már én is, hogy feleződik a konzol generációk ideje (sajnos), tehát a mostani konzolok 4 max 5 évig bírják. Mondjuk ha azt nézem, hogy már a debütáláskor van olyan játék amit grafikailag a konzolok miatt kellett PC-n lebutítani, akkor nem csoda (WD). Viszont akkor már lehetne 8k is, mert már van ilyen tévé is.

(#78637) dejaris válasza Crytek (#78627) üzenetére


dejaris
addikt

En is orulnek neki, de mivel nem az eredeti csapatnal vannak a jogok igy nincs sok esely. De azert le is kapom steamrol meg egy korre :)

(#78638) djculture válasza #41133696 (#78636) üzenetére


djculture
félisten

Már az amd-nél volt valami összejövetel részvényeseknek meg vezetőknek és ott azt mondták hogy a két konzolgen közötti időben kifog jönni egy frissitett verzió. Mert most a fejlődés annyira felgyorsult hogy 3 év és használhatatlan lesz ez hardver

[ Szerkesztve ]

(#78639) section9 válasza #41133696 (#78636) üzenetére


section9
őstag

Az előző generáció élettartama anomália volt. Általában a konzolok életciklusa 5 év szokott lenni. :)

(#78640) tipuka válasza vidaila (#78631) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi ennek még hasznát veszem. :D :R

(#78641) #41133696 válasza djculture (#78638) üzenetére


#41133696
törölt tag

SAMSUNG felső kategóriás tévéknél van olyan Evolution Kit, viszont itt nem hiszem, hogy ez kivitelezhető lenne... szóval akkor a régebbi verziót lehet olcsón eladni, és újat venni majd ?:)

(#78642) djculture válasza #41133696 (#78641) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom lehet újat venni ja...

(#78643) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

De legalább most a visszafelé kompatibilitás nem lehet gond... Én nem is értem az MS miért lépett le az x86 vonalról... Remélem mostmár nem térnek le.😁

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78644) Dilikutya válasza FollowTheORI (#78643) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez csak akkor igaz, ha a következő generáció is x86 lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78645) szami777


szami777
addikt

Humble Store
Assassin's Creed IV: Black Flag 9.99 €

Van még 1-2 jó akció, érdemes átfutni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78646) Twilight.666


Twilight.666
csendes tag

Bejeweled 3
Origin - On the house

(#78647) Niczo


Niczo
senior tag

Mount & Blade: With Fire & Sword €0,79

BirkaZoli: inkább többször mint egyszer se ;)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#78648) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Mount & Blade: With Fire & Sword 0,79 euró 11 óráig a Humble Store-ban!:) (Szerk.: lassú voltam. :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78649) tomsolo


tomsolo
őstag

Ha már a Humbli Store:

konkrétan mi értelme van/lesz ennek a játéknak 20 dodóért?

Már sok E/A játékot láttam de ez durván adja a semmit.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78650) tupacamaru válasza Twilight.666 (#78646) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.