Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78651) eami válasza tomsolo (#78649) üzenetére


eami
addikt

erre játékra lehet rá kell segíteni :DDD

(#78652) i2k válasza eami (#78651) üzenetére


i2k
senior tag

Könyörgöm, ugye viccelsz...?!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78653) ayo válasza i2k (#78652) üzenetére


ayo
addikt

szerinted azzal a szmájlival komolykodik?:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#78654) bullseye


bullseye
addikt

Bejeweled on the house!
Ha valakinek még nem lenne meg, érdemes behúzni!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78655) regener válasza bullseye (#78654) üzenetére


regener
veterán

Nemrossz, de ez inkább telefonra / tabletra való szerintem...

Egy Dragon Age: Origins-nek jobban örültem volna, még sose próbáltam e "franchise"-t. (nem, virágboltival sem)

[ Szerkesztve ]

(#78656) #79621120


#79621120
törölt tag

https://www.origin.com/en-ie/store/deals

(#78657) gszp


gszp
csendes tag

Srácok, aki Tescóban vásárolt Spintirest, meg tudná mondani nekem, hogy milyen nyelvek vannak benne?

(#78658) Crytek


Crytek
veterán

Total War Rome II Emperor Edition kapható. Ha valaki lát 3-4-5 TF2 kulcsért jelezze majd :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#78659) gszp válasza gszp (#78657) üzenetére


gszp
csendes tag

Az lemaradt, hogy orosszal cserélném, gondolom ez egy szimpla ROW kulcs.

(#78660) bobalazs válasza bullseye (#78654) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jóféle, barinőm kedvenc játéka, semmi más játékra nem bírom rávenni. Ismertek hasonló, jó játékot?

[ Szerkesztve ]

(#78661) zone válasza bobalazs (#78660) üzenetére


zone
őstag

Egy rakás ilyen játék van, "match three" a kategória neve, erre keress rá.
Pl. a Chuzzle Deluxe, ezzel régen én is sokat játszottam :)

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#78662) djculture válasza Crytek (#78658) üzenetére


djculture
félisten

legalább nem teljes áron indul: [link]

(#78663) maddionmax válasza djculture (#78662) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hogy oda ne rohanjak, adtak egy plusz DLC-t és átnevezték? Ez komoly?
Ez rosszabb, mint amikor utána írják, hogy HD és újra kiadják.

[ Szerkesztve ]

(#78664) bullseye


bullseye
addikt

Puzzle Quest 1 és 2 pl. The mintha a Puzzle Pirates is hasonló lenne.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78665) djculture válasza maddionmax (#78663) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom engem hidegen hagy ez a total war izé számomra mind egyforma meg unalmas, a shogun2 van meg egyedül az még elviselhető is volt meg nem is volt brutális gépigénye mint ennek a rome 2-nek. Meg a Lómai kor az ami tényleg nem egy érdekfeszítő kor számomra. Következő milesz, tudni már?

[ Szerkesztve ]

(#78666) Crytek válasza maddionmax (#78663) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg "optimalizálták" az engine-t is. Google ba ha rákeresel kiadja mi az "újdonság"

Next PC Upgrade: 2022

(#78667) Csapoati válasza maddionmax (#78663) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A korábbi tulajoknak ingyenes, ezt ne feledjük el azért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78668) gszp


gszp
csendes tag

Pontosítanám a kérdést: ha valaki PlayOn-os magyar kiadású Spintirest vett akárhol, milyen választható nyelvek vannak?

(#78669) wwenigma válasza gszp (#78668) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Nyelv: Angol
Kategória: Magyar felirat

Szvsz a multi19 verzió. :B [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78670) Frod


Frod
addikt

Hello!
Payday 2-öt keresnék lehetőleg minél olcsóbban! Köszi!
(Ha TF2 kulcs, azse gond, csak kérnék linkbe megbízható eladót is
vagy a G2A-s ~13 € tételt mennyire rizikós megvenni?)

Do you see the white shadow?

(#78671) gszp válasza wwenigma (#78669) üzenetére


gszp
csendes tag

Köszi, közben hazardíroztunk egy megbízható traderrel (akiről kiderült, hogy nem is orosz :DDD ), és volt benne angol nyelv, úgyhogy az üzlet megköttetett.

(#78672) GoZoL válasza Frod (#78670) üzenetére


GoZoL
senior tag

Itt most elég jó árban van a Spintires. Én is elgondolkodtam rajta.

(#78673) #41133696 válasza szami777 (#78645) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szép játék, meg még jó is annak aki a műfajt kedveli. Haver mondta, hogy vegyem meg mert megéri... megnéztem belőle az oldalon lévő Youtube videót, és sokadszorra is az jött le sajnos, hogy nekem ezek az XIX. század előtti FPS-ek elöltöltős pisztolyos játékok nem a stílusom. Egyszerűen szenvednék velük. Szóval nekem kimaradt. Ha 200-évvel később játszódna egyből megvettem volna :)

(#78674) arty válasza djculture (#78638) üzenetére


arty
veterán

jesszus ez mekkora butaság - mármint a fejlesztett konzol :)

a fejlődés meg épp nem felgyorsult, hanem brutálisan lelassult... nem megy a csíkszélcsökkentés, piti ugrások vannak az éves(!) gpu genváltások alatt.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78675) arty válasza FollowTheORI (#78643) üzenetére


arty
veterán

a gond az akarattal szokott lenni (hogy legyen-e visszafelé kompatibilitás) ... lásd xbox: x86 -> x360: power és mégis működött. működhetne most is, csak nem mögötte érdek :) inkább eladják ujra vagy szolgáltatást adnak el hozzá (sony oldalon: streameld a ps3 játékot ps4re...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78676) gszp válasza GoZoL (#78672) üzenetére


gszp
csendes tag

Bemész bármelyik tescóba, ott ugyanennyi. Pont ezért meg sem fordult a fejemben, hogy itthon próbáljam eladni. Inkább minimál ráfizetéssel szereztem egy piacképesebb játékot, ami még jobban is érdekel.

(#78677) djculture válasza arty (#78674) üzenetére


djculture
félisten

Pedig maga az AMD igy szeretné, hogy sikerül e erre rábeszélni a Microsoftot és a Sony-t az más kérdés.. Szerintem igen mert a benne alkalmazott hardverek szabadalmainak nagy része az AMD kezében van.... Mondjuk az se mindegy hogy folyamatosan arról híres az új széria hogy 30fps-re kell butítani egy csomó játékot hogy fusson rajtuk, persze emiatt mi pc-vel rendelkezők is szívunk.

[ Szerkesztve ]

(#78678) szami777 válasza #41133696 (#78673) üzenetére


szami777
addikt

Nehogy az elöltöltős pisztoly tartson vissza a játéktól. :)
Feltűnően jól oldották meg a kezelését, nem nagyon kell vele bajlódni hidd el.
Az meg a másik, hogy nem köteleznek rá, hogy használd.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78679) BomiBoogie válasza #41133696 (#78673) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt hittem, akkor játszanál vele, ha 200 évvel ezelőtt adták volna ki. :DDD

Akkor jobban tudnál azonosulni vele. :D

(#78680) warcat


warcat
veterán

Sunyi amcsik már megint jól járnak,Dellnél elárazás van, 59.99$ az AC Unity CE Ps4-re
Ez van benne. [link]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78681) i2k


i2k
senior tag

Hátha érdekel valakit: a következők lettek elérhetők a STEAM-en:
első: "Blitzkrieg Anthology"
második: "Blitzkrieg 2 Anthology"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78682) djculture válasza i2k (#78681) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is megörültem neki de nem működnek csak xp-n

[ Szerkesztve ]

(#78683) Assimilator válasza djculture (#78682) üzenetére


Assimilator
őstag

Ezt honnan tudod?
Steamen mindig kiírják ha ilyesmi van.

(#78684) djculture válasza Assimilator (#78683) üzenetére


djculture
félisten

Onnan hogy megvettem és a fórumában is panaszkodnak rá.

i played it on win7 and it crashed sometimes ,no big thing .just start again and continue.maybe u check data?i finished all campaignd and had 2-3 crashes at every campaign.wish u the best .this is the best game in his genre.maybe sudden strike comes near .

és másik száz panasz. Nekem is ezt csinálja. Meg három másik steam-es isminek is.

[ Szerkesztve ]

(#78685) Agyzuzo válasza djculture (#78682) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De, megy: az említett fórum

Nem kell rémhíreket terjeszteni, amúgy _mindenre_ van workaround, kár ezen parázni.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78686) djculture válasza Agyzuzo (#78685) üzenetére


djculture
félisten

Ez nettó hülyeség mert a feltelepitéssel nállam nincs baj (kompatibilitással megy a telepitő máshogy nem) meg haveroknál sincs utána kampányból dobál ki bezáródik egy errorral. Egyébként irtam a supportnak kiváncsi leszek mit válaszolnak. Van gépemen 32 bites vista 64 bites win7 meg 64 bites win8 bármit állitok kompatibilitás vagy bármi egy idő után errort dob.

[ Szerkesztve ]

(#78687) Assimilator válasza Agyzuzo (#78685) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez jó linkelés volt. :DDD Máskor olvasd el mit linkelsz be.
A témára érkezett összes hozzászólás azt tartalmazza, hogy nem megy. :D

(#78688) djculture válasza Assimilator (#78687) üzenetére


djculture
félisten

Valami értelme csak volt ennek a linknek is mert valami olyanról regélnek hogy 1 magon megy, még ezt nem próbáltam hogy egy folyamat managerrel egy magra kényszeriteni. Még jó hogy a szemetes fiókomra vettem meg mert szemétnek tökéletes ebben a formában. GoG-os meg röhögve megy azt olvasom igy hülyeség volt itt megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#78689) Agyzuzo válasza Assimilator (#78687) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Olvasd végig az összes hsz-t baszod...

djculture: a virtuális gép power még mindig ott van mint last resort. :D Tudom, sovány vigasz, de én ezért tartok egy virtuális XP-t ha valami nagyon nem akarja az igazságot. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78690) section9


section9
őstag

Mondjuk felmerül a kérdés, hogy mi lesz ezekkel az XP only játékokkal, ha már nem lesz XP-re Steam kliens. :(

(#78691) Assimilator válasza Agyzuzo (#78689) üzenetére


Assimilator
őstag

Több link volt nyitva, összemostam egy másikkal. Elnézést érte.
Ettől függetlenül fele-fele mondja ezt és azt.

Mindenesetre köszönöm a paraszt megnyilvánulást. :U

(#78692) BomiBoogie válasza section9 (#78690) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egy ofisöl dolog?

(#78693) djculture válasza section9 (#78690) üzenetére


djculture
félisten

Szép sorok lesznek... 2éve még win98-on is ment amugy a kliens most már nem megy..

(#78694) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate - Hitman-vásár van

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78695) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - Új Weekly Bunle van/

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78696) Agyzuzo válasza Assimilator (#78691) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kösz a kárörvendő pofánröhögést, a megnyilvánulásom egálban volt vele.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78697) csaba951 válasza djculture (#78686) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld meg ezeket is:

1) Kompatibilitásnál:
* A képi témák letiltása
* Asztal-összeállítás letiltása

2) Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális fül -> Teljesítmény -> Adatvégrehajtás megakadályozása -> Ide vedd fel a játékokat kivételként.

Ha ezekkel se megy, akkor marad a virtuális gép, korabeli szoftverekkel. :(

(#78698) djculture válasza csaba951 (#78697) üzenetére


djculture
félisten

Köszönöm megfogom próbálni :R

(#78699) Agyzuzo válasza csaba951 (#78697) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A klasszikus kör, sok esetben segít. :)

Amúgy ami még gond szokott lenni, az a Vezérlőpult - Hang résznél - be kell állítani a 44kHz-et és 16 bit keverést, pl. a "szabálytalan műveletet hajtott végre" típusú hibáknál az is szokott segíteni. Van amikor a Win7 feltolja 24 bitre és 48/96 kHz-re ezt nálam és bizony nem minden játék (főleg a régebbiek közül) tolerálja.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78700) i2k


i2k
senior tag

Felkerült még a STEAM-re:
* Ford Racing
* Ford Racing Off-Road
* Ford Racing 3
Mindegyiket bírtam a maga idejében.

Plusz:
The Journey Down: Chapter Two

//Hú de nem szeretem, hogy direkt más linkelési módszert használ ez a motor.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.