Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78701) JoolsNOS válasza i2k (#78700) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A első anno volt valami műzli "mellékleteként" :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#78702) Crytek válasza i2k (#78700) üzenetére


Crytek
veterán

Na hamarosan akkor lesznek frankó Ford-os bundlek! :R

Next PC Upgrade: 2022

(#78703) TESCO-Zsömle válasza JoolsNOS (#78701) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a harmadik van meg onnan... :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#78704) Assimilator válasza Agyzuzo (#78696) üzenetére


Assimilator
őstag

Kemény vagy haver, nem tudtam, hogy kárörvendő smiley is van az oldalon.
Imádom az ilyen túlkombináló embereket.

Poén volt, nevettem rajta, ennyi. Mint később kiderült, magamon kellett volna nevetnem.
Nem értem, hol itt a kárörvendés?

Max ezt tudnám olyan smileynak elképzelni: ;]

[ Szerkesztve ]

(#78705) Agyzuzo válasza Assimilator (#78704) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezért vagyok én kutyás, sose bírtam a macskákat. ;]

Najó, ne offoljunk. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78706) djculture


djculture
félisten

Ugynézki steam pajtástól a többiek is átveszik a régiókódozást.. Orosz titanfall kulcsok bukkantak fel amik csak Russian, Czech, and Polish. oroszágokból aktiválható. Örülünk Vincent?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#78707) i2k


i2k
senior tag

http://www.greenmangaming.com - Plug-in Digital deals
* Ethan: Meteor Hunter - 2.24 font
* Finding Teddy - 1.49 font
* Fly'n - 1.99 font
* Kill The Bad Guy - 6.49 font
* Mechanic Escape - 1.34 font
* Type Rider - 2.99 font
* WRC 4 - 13.96 font

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78708) i2k


i2k
senior tag

http://store.steampowered.com - French Indie Sale van

Minő meglepetés: azok a címek itt is szerepelnek, amik a korábbi linkemen...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78709) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Megjöttek az új Humble Store akciók, a 11 órás akcióban most a Metro 2033 (nem a Redux változat!) csak 2 euró.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78710) maddionmax válasza ViharVadász (#78709) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Deus Ex HR DC ára sosem változik?
0,75ért vittem volna...

(#78711) reelc válasza ViharVadász (#78709) üzenetére


reelc
veterán

A Metal Deadről vélemény? Azon kívül, hogy (még) nem Steames? Ezt látom én is.
Az is villámakcióban van.

(#78712) regener válasza ViharVadász (#78709) üzenetére


regener
veterán

2 euró? Én asszem az első 3 jelentkezőnek privátban adok 1-1 Metro 2033 kulcsot.

(#78713) Csapoati válasza i2k (#78708) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sőt, a Gamefly-on is. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78714) reelc


reelc
veterán

Quake Live a Steamen, kb. 2 óra múlva már játszható.

(#78715) Crytek válasza reelc (#78714) üzenetére


Crytek
veterán

Playfire 0.1 font miatt 1 percet megér nekem elindítani! :R

Next PC Upgrade: 2022

(#78716) reelc válasza Crytek (#78715) üzenetére


reelc
veterán

Ennyire biztosan nem rossz a játék, hogy csak 1 percet menjen.
Azzal játszom amivel akarok, nekem ne egy weboldal mondja meg, mikor-mit telepítsek, mivel játsszak. :)

(#78717) Crytek: a multit én sem preferálom, csak gondoltam hátha érdekel valakit. Aki játszani akar.
Én annó a Quake 3, UT szériákkal sokat játszottam, de csak botok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#78717) Crytek válasza reelc (#78716) üzenetére


Crytek
veterán

Nyilván nem is más nevében írtam nekem ennyit ér.Multit amúgy se preferálom.

Next PC Upgrade: 2022

(#78718) regener válasza regener (#78712) üzenetére


regener
veterán

Elkeltek.

(#78719) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Magicka: Wizard Wars Alienware Robe Key Giveaway (Wizard Wars base + Alienware robe -ot aktival) [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78720) arty válasza djculture (#78677) üzenetére


arty
veterán

1.) az amd nem platform holder, ő tuti nem mondja meg, h mi kerül egy ráncfelvarrt konzolba - eddig még nem nagyon volt olyan generáció, ahol a kulcs-elemek változtak volna. kizárnám, hogy ez módosuljon pont most, hiszen ettől konzol a konzol.
2.) 30fps az nem butítás, az az alap már sok sok éve - így komolyabb látványt tudnak prezentálni és te pécésként ezzel jól jársz, hiszen így komolyabb asseteket készítenek el a játékhoz - ha 60fps-re lőnék a látványt (bárcsak így volna...), sokkal gengébb minőségben készülne el pl egy modell és te pécén jóeséllyel ezt kapnád szintén (egyébként, ha tényleg 5850ed van, nemnagyon értem, mit is szeretnél - h minden szaggasson és kelljen 100+ ezrekért uj vga-t venni? ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78721) arty válasza i2k (#78700) üzenetére


arty
veterán

kár, hogy PONT a legjobb rész (második) nem került fel :( elképesztő idiótizmus, gondolom valami jogi oka lehet :( (a harmadik és az offroad nagyon silány címek voltak szerintem!)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78722) szami777


szami777
addikt

Eurotruck simulator 2 paint dlc-k 0.09 €-ért
[link]
[link]
[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78723) djculture válasza arty (#78721) üzenetére


djculture
félisten

Gamersgate-n fennt van a második is igaz drm free-s nem steam:) Most nincs rá mondjuk akció nem éri meg megvenni:)

[ Szerkesztve ]

(#78724) csaba951


csaba951
veterán

Pinnacle Game Profiler
-75% coupon code: STEAMCODE327D
Szeptember 22-ig érvényes. Ezzel csak 4,99 USD. Egyszer kell megvenni, az új verziókat ingyen megkapod. Akár több gépen is használhatod. Nagyon-nagyon részletesen testre szabható program különböző gamepadokhoz, akár xinput<->directinput irányban is! Vagy akkor is hasznos, ha a játéknak nincs gamepad támogatása, viszont billentyűzet kombinációkat (+egér :D) elfogad.

Nekem Grand Theft Auto: San Andreas-hoz kellett. Ezzel már rendesen kezeli az X360 gamepadomat! :)

(#78725) arty válasza djculture (#78723) üzenetére


arty
veterán

köszi - sajnos én steamfanboy vagyok és csak a kényszer tud eltántorítani (upaly/origin/gog - egyelőre) ;)
már így is nehéz átlátni, hogy mi is van meg és hol :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78726) i2k válasza arty (#78721) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértünk abban, hogy a 2. volt a legjobb.
Én mondjuk elvoltam az összessel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78727) i2k


i2k
senior tag

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
A korábbi "Dragonfall" tulajdonosok INGYEN kapták meg a mai nappal.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78728) BomiBoogie válasza i2k (#78727) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hurrá!
Én még csak a Dead Man's Switchnél tartok, de vártam már ezt. :K

(#78729) maross válasza BomiBoogie (#78728) üzenetére


maross
veterán

en meg mar elkezdtem, es van benne vagy harom oram, most nem tudom hogy ujrakezdjem e.. elvileg 15+ oras az egesz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78730) BomiBoogie válasza maross (#78729) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez viszont most standalone (?) lesz, ha jól tudom, míg a "régi" Dragonfall ugye integrálva volt DLC-ként.

(#78731) section9


section9
őstag

Remélem a decker küldetéseket minimalizálták benne, mert azokkal szívtam mint a torkos borz. :(

(#78732) maross válasza BomiBoogie (#78730) üzenetére


maross
veterán

Igen, mar feltettem, standalone, es nem kompatibilis a ket save.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78733) BomiBoogie válasza maross (#78732) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor tiszta szerencse, hogy nem kezdtem el. :D

Az a baj, hogy minden ilyen játék elég hosszú, az idő meg kevés.

Amire azt írják a kritikák, hogy túl rövid (pl. Gone Home), nekem pont az a megfelelő, mert más esetben két játék között már elfelejtem, mi volt a hosszas sztori részleteiben, úgy meg már nem az igazi...

(#78734) maross válasza BomiBoogie (#78733) üzenetére


maross
veterán

Igen, en is egyre inkabb a par oras jatekok fele huzok, "szerencsere" a jatekgyartok is elfelejtenek mar 50alap+20season euroert contentet adni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78735) BomiBoogie válasza maross (#78734) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tiszta szerencse. :D

Én mindig úgy járok, hogy 2-3 napig játszom valamivel, leköt stb., de ha pár napig meg gép közelébe sem jutok, kb. már elfelejtem, úgyhogy jobb lenne, ha be lehetne fejezni ennyi idő alatt. :)

Persze, azért támogatjuk ám a tartalmas játékokat. :K

(#78736) eami válasza maross (#78734) üzenetére


eami
addikt

ha (számomra) jó játékról van szó, akkor nekem az optimális játékidő olyan 8 - 15 óra között van. Ilyen volt tavaly például a Tomb Raider vagy a Bioshock Infinity (ami így rögtön beugrik, de volt még jó pár másik is). Ennyi játékidő mellett kényelmesen ki lehet tolni 1-2 hét alatt anélkül hogy egyhangúvá válna. A pár órás játékokkal sincs semmi baj, egészen addig amig az a pár óra tartalmas és szórakoztató. Ilyen esetben nem sajnálok érte €15-20 sem (pl tavalyról Outlast, Contrast). Aztán persze vannak olyanok is amikbe simán belraktam 30+ órákat pl Darksider játékok. Darksider 2ből még hátra van 2 DLC, amivel szerint valamivel 40 óra felett lesz az összjátékidő, ami ebben a műfajban még pont kellemesen hosszú.

(#78737) djculture válasza arty (#78725) üzenetére


djculture
félisten

Pedig most jön az újabb rendszer, a WB saját rendszere

(#78738) Assimilator válasza djculture (#78737) üzenetére


Assimilator
őstag

Az még egyelőre nem csak tervben, ötletként létezik?

Mintha egyébként szükségünk lenne rá.

(#78739) tomsolo


tomsolo
őstag

Engem nem zavar ha egy játék sokáig tart - lényeg hogy fenn tudja tartani az érdeklődést.

KoAR-ba beleraktam vagy 120 órát és még nem maxoltam ki - nem tudom mikor lesz kedvem folytatni, de így utólag sajnálnám ha csak 10 órás lett volna. A legtöbbet meg a TDU2-be pörgettem ki - majd 2 és fél évig játszottam vele - igaz az utolsó másfél év már inkább modderkedés/hekkelés volt.

Persze játéktól is függ, jelenleg a Golf Club-ban pörgetem a legtöbbet az időmet, ami minden hibája ellenére egy remek casual játék, csak egy course-ba simán bele lehet ölni 1-2 órát, folyamatosan javítgatva az eredményedet.

Ma behúztam az Endless Legend-et abból is kinéz jó pár tucat óra, főleg ha ki jön a végleges.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78740) szami777 válasza Assimilator (#78738) üzenetére


szami777
addikt

Elvileg a hamarosan megjelenő Shadow of Mordornál már láthatunk belőle valamit.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78741) BomiBoogie válasza tomsolo (#78739) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Engem sem, csak, ha mondjuk 1 hetet kihagysz, már nem élsz annyira a sztoriban stb., és nehezebb vissza"találni", hogy beleéld magad, azért rosszabb, ha hosszabb. :)

(#78742) Assimilator válasza szami777 (#78740) üzenetére


Assimilator
őstag

Na de király.
Lassan a Windowson és a klienseken kívül mást nem fogunk tudni elindítani, nemhogy játékot.
Out of memory. :DDD

(#78743) djculture


djculture
félisten

Ac-ből nem lesz hiány .. Assassin's Creed: Rogue is később megjelenik pc-re

(#78744) tomsolo válasza BomiBoogie (#78741) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja de ha lepereg három óra és összeráncolod a homlokod, hogy ez volt 10 - 12 000 forint, az rosszabb :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78745) i2k


i2k
senior tag

Gamersgate: 2K Week - Civilization
Gamersgate: Tomb Raider Weekend
Gamersgate: Deus Ex Daily
Gamersgate: Pirates Weekend

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78746) djculture válasza Assimilator (#78738) üzenetére


djculture
félisten

Nem csak terv már elindult: [link] Első játék ami csak itt jelenik meg valami legónyavaja rész lesz azt olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#78747) Agyzuzo válasza djculture (#78746) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ide a Batman játékok miatt regisztráltam anno, de semmi nincs itt, egy tök üres oldal az egész, mit akarnak ebből kihozni? :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78748) alratar válasza djculture (#78743) üzenetére


alratar
addikt

Még egy cím amin spórolhatok. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#78749) djculture válasza Agyzuzo (#78747) üzenetére


djculture
félisten

Saját rendszert állilag, többit csak ők tudhatják hogy milesz belőle. Remélhetőleg nem egy olyan folyamat lesz a vége mint az EA esetén..

(#78750) Assimilator válasza djculture (#78746) üzenetére


Assimilator
őstag

Csodás.

Kérdem én, nem olcsóbb/egyszerűbb egy "titkos" stratégia megállapodást kötni a Steammel:
pl.: "továbbra is rajtatok keresztül értékesítünk, amennyiben a sarcot leviszitek 25-30% környékére."

Szerintem sokkal egyszerűbb és olcsóbb lenne, mint egy teljesen újra rendszer megírása, marketingje, integrálása.

Másrészt pedig se a Uplay, se az Origin, se a többi nem nyújt többet mint a Steam.
A Uplay acsi rendszere meg elég megosztó, nézet kérdése.
1 - király, mert teljesítményekért ráadás tartalmat ad
2 - hülyeség, mert kockulás nélkül nem kapsz teljes játékot

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.