Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) arty válasza Crytek (#78833) üzenetére


arty
veterán

ez a kiadók kizárólagos döntése :) a flatout kiadója így döntött, mert "jófej"

nem a steamen múlik, h nem kapsz kb semmi másból extrapéldányt :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78902) Crytek válasza arty (#78901) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem mindegy ki csinálja csak hirtelen írtam valamit.A lénye ugyanaz csalók,mivel nem azt kapod amit megveszel.

Ez kb olyan (most én is írok egy frappáns példát mint amiket mások szoktak írni hogy köze sincs a dologhoz) hogy elmész venni 4db téligumi szettet kifizeted a 4 árát de nem kapsz csak kettőt mert azt mondja a boltos otthon már van neked kettő.
Holló vájná ki az ilyen kiadók szemét..

Next PC Upgrade: 2022

(#78903) TBT válasza warcat (#78886) üzenetére


TBT
addikt

Ha ezt most így megveszem, meg is kapom azonnal a kulcsot, amit vihetek Stream-re már most vagy mivel előrendelés, várni kell október 9-ig?

Nuuvem-ről még nem vettem semmit előrendelésben, azért kérdem. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78904) fuwiradis válasza warcat (#78886) üzenetére


fuwiradis
tag

Eh, menjenek a fenébe, akkor sem veszem meg. :D Majd a következő nagy steam sale-en hátha kap egy -50%-ot, arra rádobva 3-4€ walletpénzt, kijöhet egy ezresből. Aztán lehet túlzás a karácsonyi -50%, másrészt meg Square Enix cím.

Bakker, ha eddig minden címmel játszottam volna, amit eddig megvettem, akkor az elmúlt fél évben már csak kártyapénzből vásároltam volna...

(#78905) warcat válasza TBT (#78903) üzenetére


warcat
veterán

Nem vettem meg,ezért konkrétan ennél nem tudom mi a helyzet,de egyébként úgy dolgoznak mint a többi bolt,1-2 nappal de legkésőbb a megjelenés előtti pár órában kiosztják a kulcsokat.Nyilván ha a kiadó elküldi nekik.Civ Brave New World kieget vettem ilyen előrendeléses formában tőlük legutóbb,hajnal 1-kor volt a Steam megjelenés,előtte este 10-11 között felkerült a kulcs az oldalra,pedig ugye brazilok.
Így bőven le is töltöttem addig,aztán lehetett játszani.

Ha rajtuk múlik megkapod,de ha ennyire tűkön ülsz már rég megvettem volna a linkelt dispenserről 5 kulcsért és csók

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78906) sultansmith


sultansmith
senior tag

Heroes 6 complete 10 euró.

Meg van ott még sok más érdekes dolog is.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#78907) reelc válasza i2k (#78883) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!
Mióta vártam már egy Monkey Island: Special Edition Bundle akcióra!

(#78889) TBT: köszi az infót, jól értem, sorsolnak?

(#78908) laceszgamer válasza sultansmith (#78906) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez a H6 elgondolkodtató. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#78909) cskamacska


cskamacska
addikt

Mielőtt felvagdosnád a híd tetején az ereidet, megnyugtatlak, hogy nekem viszont nem maradt meg az élienvérarénás DG2, ott díszeleg a Purchase gomb a Play helyén már pár napja. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78911) Mate válasza cskamacska (#78909) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem is eltűnt.

(#78912) cskamacska válasza cskamacska (#78910) üzenetére


cskamacska
addikt

Se válasz nem lett, se normális szimplaposzt, ezért bosszúból spamolok gémerképet :K :

Gaming then, now

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78913) djculture válasza cskamacska (#78910) üzenetére


djculture
félisten

Nekem még megvan de akkor biztos elfog tünni :) Mindegy kártyák kifarmolva..

(#78914) Wolverine


Wolverine
félisten

A Bundle Starsnál ingyen Space Hack érhető el (Facebook-account kell hozzá); illetve ingyen beszerezhető az eredeti 1984-es Elite is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#78915) JoolsNOS válasza i2k (#78867) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem igazán fontos magyar ár. Valószínű fontban fogom venni. Jelenleg tescoban 33 font, de az dobozos, és ugye az meg lutri, hogy steames-e. Nekem az kéne. G2Aról meg nem merem bevállalni. 30 alatti árat már be is húznék.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#78916) Sirpi válasza cskamacska (#78909) üzenetére


Sirpi
senior tag

Most hogy írtátok, én is checkoltam, nekem sincs már meg a DG2, viszont észrevettem egy másik furcsaságot: a Flock! nevű játékomat is lekapták. GMG-n vettem májusban, és így aktiválódott be:
FLOCK! Empty Package For SecuRom keys (Dobozos)

Már indult is egy thread róla.

Szóval aki onnan vette, nézzen rá, megvan-e még neki... Mindenesetre adtam fel ticketet a GMG-nek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#78917) Raketa001 válasza Sirpi (#78916) üzenetére


Raketa001
csendes tag

Nekem csak berakta az other games közé, de megmaradt a defense grid 2. Sajnos a flock nekem sincs meg :(

(#78918) Sirpi válasza Raketa001 (#78917) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ja, az Other games-be azért teszi be, mert fel van telepítve, és onnan elérve legalább le tudod törölni, mert az ugye nem automatikus.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#78919) Darknech


Darknech
csendes tag

Defense Grid 2ről infó:
Beta: The beta has just been turned off by Valve. All the beta keys are now expired and will stop working. Only backers, press and paying customers will continue forward!
Kickstarteres levélben jött, érdekes is lett volna, ha a pénzgyűjtés után kiszórnak egy rakat ingyen kódot, és hát én se lettem volna túl boldog, ha már fizettem érte :)

(#78920) SRII


SRII
őstag

[link]END OF SUMMER SALE!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#78921) tomsolo válasza Sirpi (#78916) üzenetére


tomsolo
őstag

Vicces mert a Steam azt mondja - ha beírom a keyt újra - hogy rendelkezem a termékkel, de persze nincs a listában az áruházban meg BUY van.

Sztem ez Steam probléma lesz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78922) TBT


TBT
addikt

Divinity: Original Sin - The Bear and The Burglar DLC ingyen

Két új karaktert tartalmaz a történeti szálukkal együtt! Természetesen a DLC-t csak akkor tudod a Steam-es könyvtárhoz adni, ha rendelkezel az alapjátékkal! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78923) Renok válasza SRII (#78920) üzenetére


Renok
senior tag

g2a.com mennyire megbízható?
Ez az olcsó WoW feltöltés jónak tűnik, menni fog tutira?

(#78924) maross válasza TBT (#78922) üzenetére


maross
veterán

Nem lehetett hozzaadni, automatikusan hozzacsatolja update formajaban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78925) Csapoati válasza Renok (#78923) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Menni fog, én is ott vettem a legutolsó GC-t. Csak arra figyelj, hogy EU-sat vegyél.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78926) i2k válasza maross (#78924) üzenetére


i2k
senior tag

Épp ilyesmit akartam írni.
Nekem is ott virít már a zöld csíkban: "You already own Divinity: Original Sin - The Bear and The Burglar"

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78927) warcat válasza Renok (#78923) üzenetére


warcat
veterán

Menni fog és nem olcsó,ennyibe kerül már sok-sok hónapja max rossz helyen vetted :) De azért majd egy kis Péy Pál fee-t hozzácsap az oldal(0.5-0.8€ környéke lehet)

EA: It's in the crate!

(#78928) djculture


djculture
félisten

Gyönyörű játék úgylátom ez a new reckoning is, early accessek királya..:D

(#78929) TBT


TBT
addikt

Final Fantasy XIII - 33% kedvezménnyel

10% lejön az előrendelés miatt + van egy 23%-os voucher kód is, amit hozzá lehet még csapni:
UNGKVY-D1111X-M7XXS5

Mindösszesen: 7.62 font lesz a 11 font helyett.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78930) Crytek válasza djculture (#78928) üzenetére


Crytek
veterán

897. patchnél tart és egyre rosszabb :DD
Tipikus örökké örli acessz maradok hulladék.Steam levehetné már mert rendesen irritál.
:DD

Next PC Upgrade: 2022

(#78931) xrvman


xrvman
őstag

https://www.g2a.com/weeklysale itt a Black Ops II 81% os leárazásban van. Érdemes esetleg várni a steames karácsonyi leárazásra?

(#78932) #41133696 válasza xrvman (#78931) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát Steam-en nem igen fog kapni 81%-ot, de még 75-ös leárazást sem igen. Általában 50-et kap. Viszont ez a G2A nem hivatalos forgalmazó...

(#78933) szami777 válasza xrvman (#78931) üzenetére


szami777
addikt

Jó ár a balck ops II-ért, behúzhatod nyugodtan. :)
Nem hivatalos eladó, de nekem még sose volt velük bajom.
____

Az ingyenes dawn of wart megkapta már valaki?
Nekem nem küldi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78934) albert8 válasza xrvman (#78931) üzenetére


albert8
addikt

Kb sehol nemfog többet kapni az elkövetkezendő hosszú hosszú évek alatt szerintem...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#78935) xrvman válasza szami777 (#78933) üzenetére


xrvman
őstag

G2A Shieldet érdemes megtartani vagy anélkül? Kódot hogy kapom meg? Regisztráció vagy ilyesmit nem látok.

[ Szerkesztve ]

(#78936) genndy válasza TBT (#78929) üzenetére


genndy
addikt

Az a 23% voucher szerintem csak egyéni, szóval mindenkinek azért nem elérhető.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78937) szami777 válasza xrvman (#78935) üzenetére


szami777
addikt

"Guarantee of 100% successful purchase. Fully working key or your money back."

Ez egy rohadt vicc egyébként, ezért is pénzt legombolni.
Veszel a boltban 100ft-ért csokit, de a pénztárnál még elkérnek +50ft-ot, hogy fizess azért, hogy tuti nem járt le a szavatossága....ez az a része a g2a-nak ami a vásárlóban gyanút ébreszt, azért is fizetni pluszban, hogy tutira működjön a kulcs.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78938) xrvman válasza szami777 (#78937) üzenetére


xrvman
őstag

Érdekes, 11,50 az ára, de amikor a buy utáni paypalos ablakot nézem, akkor már 11,99 és a shield elől a pipát kivettem pedig.

(#78939) wwenigma válasza xrvman (#78938) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Paypal fee a tied, tobbszor volt irva itt es es az oldalon is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78940) Sirpi válasza tomsolo (#78921) üzenetére


Sirpi
senior tag

Flock! update:
GMG korrektül és gyorsan válaszolt, hogy náluk minden rendben, fáradjak a steam supporthoz. Amit meg is tettem, de ugye ez nem tűnik gyors meccsnek. Viszont valszeg ez a 13 órája történt változás cseszte el a dolgokat. Azóta a játék helyett csak a
'FLOCK! Empty Package For SecuRom keys' nevű bejegyzés van a fiók részleteinél.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#78941) tomsolo válasza Sirpi (#78940) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem csak annyit írtak eddig gmg-sek hogy vizsgálgatják a dolgot :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78942) djculture


djculture
félisten

Én kezdtem el annak idején g2arena és a g2a webshopokat használni itt először de mára már senkinek se ajánlom. Vannak ezerszer korrektebb oldalak. Jó éve nem vettem ott semmit mikor a bf4-eket visszavonták amit ott árultak mert lopott volt és egyéb történetek..

[ Szerkesztve ]

(#78943) #79621120 válasza djculture (#78942) üzenetére


#79621120
törölt tag

Innen vásároltál már ?

(#78944) xrvman válasza wwenigma (#78939) üzenetére


xrvman
őstag

Azt direkt nem is írtam, mert az tudott. Az még +0,71 tehát összesen 12,70 lesz a vége.
De így is megérte

(#78945) djculture válasza #79621120 (#78943) üzenetére


djculture
félisten

Igen egyszer vásároltam, egy hitman absolutiont vettem.

[ Szerkesztve ]

(#78946) Mate


Mate
nagyúr

Amazonon kívül kapni valahol steam-es FC4-et?

Illetve mennyire korlátozták le? Lehet kicsit olcsóbb példányt beszerezni traderektől vagy ne is nézzem?

(#78947) arty válasza Crytek (#78902) üzenetére


arty
veterán

de a 4-es pakkot nem annyiért kapod, mintha 1+1+1+1-et vennél :)
ha ez igy bukó, akkor veszel csak 1+1 vagy 1+1+1-et ...

(amugy nyugi, értem a problémát és pusztán fogyasztóként gondolkodva teljesen jogos az elvárásunk!)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78948) djculture válasza Mate (#78946) üzenetére


djculture
félisten

Nekem jó lesz az uplayes is:)
Az viszont már kiderülhetne hogy az Far Cry 4, Assassin's Creed Unity and The Crew hármasból mit ad kuponként az nvidia. Valamelyiket biztosan mert partnerprogramot kötöttek az ubival erre a három cimre E3-on is volt róla szó. nvidia támogatásával jön mindhárom cím.

[ Szerkesztve ]

(#78949) Mate válasza djculture (#78948) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezzel most előrébb vagyok, hogy neked jó lesz Uplay-re is :D

Szerintem Crew a legesélyesebb, utána meg Assassin's. Bár ha jól emlékszem 2 játék szokott lenni a drágább vga kártyákhoz, így lehet mind a kettő.

(#78950) #41133696 válasza Mate (#78949) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát egyébként ami ígyis-úgyis uplay-hez kötött, annál már én is úgy vagyok, hogy nem feltétlen kell steam-es, mert a kiadó makacs hozzáállása miatt, úgysincs steam acsi egyik ilyen játékhoz sem. Viszont ebből nem következik, hogy szeretném az uplay-t, sőt ha lehet nem veszek ubis játékot. Kivéve ha nagy késztetést érzek rá.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.