Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78751) genndy válasza Assimilator (#78750) üzenetére


genndy
addikt

Steam sarca pont 30%...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78752) ollie válasza genndy (#78751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majdnem biztos vagyok benne hogy a nagy kiadók esetében ennél is kevesebb.

***

(#78753) alratar válasza Assimilator (#78750) üzenetére


alratar
addikt

Egyszerűbb lenne, de függenének a steam-től, és gondolom ezt nem akarják.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#78754) #79621120


#79621120
törölt tag

(#78755) warcat válasza ollie (#78752) üzenetére


warcat
veterán

Nehezen tartható álláspont lenne az eltérő szerződés amint kiderülne.Bár a részletek titkosak,szerintem ugyanannyit kérnek mindenkitől.EA amikor kivonult szerintem pont hasonló kiváltságokat akart kizsarolni.

EA: It's in the crate!

(#78756) BomiBoogie válasza #79621120 (#78754) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Eh. Még anno én is gondolkodtam , hogy beszállok, de jól tettem, hogy végül nem tettem...

Egyedül a Door Kickers-t vettem meg korán, csoda, hogy elkészült, és köv. hónapban ki is jön, tényleg szépen és folyamatosan dolgoztak vele, egy román csapat egyébként.

(#78757) Agyzuzo válasza #79621120 (#78754) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Remélem követi még pár és befejeződik ez a sötét early access korszak.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78758) BomiBoogie válasza Agyzuzo (#78757) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért, kezdő fejlesztők mindig lesznek...

(#78759) ayo válasza BomiBoogie (#78756) üzenetére


ayo
addikt

door kickers nagyon szépen ment minden szakaszon. a cikkem írása és a mostani állapothoz képest folyamatosan fejlődött, nekem is az egyik kedvencem. így kéne mindenkinek csinálni és nem csak ígérgetni vagy húzni halasztani, ahogy pl a prison architect is csinálja

http://jateknaplo.blog.hu

(#78760) Agyzuzo válasza BomiBoogie (#78758) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az a bajom vele, hogy sok benne az exploit lehetőség. Előre beszedett pénz = úgy érzi a fejlesztő hogy ő már ledolgozta, ellustul, elfogy a motiváció, stb... Nekem nagyon nem tetszik az egész, más üzleti stratégiával kéne felépíteni, pl. ALAP hogy legyen refund legalább részben, ha bebukik a projekt. De mondjuk nálam a fő ok még mindig az, hogy nem akarok egy pre-beta játékra időt pazarolni, mikor sok esetben a végső változatra se jut az embernek ideje.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78761) ollie válasza warcat (#78755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az égvilágon semmi gond nem lenne ezzel, sőt az lenne a meglepő, ha nem kevesebbet fizetnének a nagy kiadók. Az EA nem azért vonult ki, mert kevesebbet akart fizetni, hanem azért, mert a Valve azt akarta, hogy még többet fizessen (konkrétan a játékbeli vásárlások után is akartak jutalékot szedni, ami meg is valósult).

***

(#78762) TBT


TBT
addikt

Need for Speed Rivals Complete Edition - 2014. október 21.

Alapjáték + az összes DLC

Pont nemrég vettem meg a játékot. Ha pár napja böfögnek valamit, hogy lesz ilyen kiadás, akkor vártam volna a vásárlással és megvettem volna ezt. Kedves EA, a kufaanyád megint.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78763) regener válasza TBT (#78762) üzenetére


regener
veterán

Bezzeg árat nem írnak ._.

(#78764) #79621120 válasza Agyzuzo (#78757) üzenetére


#79621120
törölt tag

És mi a véleményed a RimWorld-ről ?

Alpha 6 update

(#78765) BoneDragon válasza regener (#78763) üzenetére


BoneDragon
veterán

Gondolom teljes áron, ha már idén nem lesz új nfs, valahogy pótolni kell...

[ Szerkesztve ]

(#78766) cskamacska


cskamacska
addikt

Jájájáj, miről maradtam majdnem le! :Y

Digital Combat Simulator: World modulok vannak olcsóért(20-50-70% engedmény) Steamen még... másfél óráig. Én vétkem, én vétkem, én igen nagy vétkem. :B

Steames kulcs jó a DCS Steam nélküli változatához is!
Maga a játék egy komolyabb repszim folyamatos fejlesztgetéssel, bővítgetéssel, és egész szép jövővel. Hamarosan jön az EDGE motor beiktatása a DCS World 2.0-vel ami DX9 render motor DX11-re lecserélését hozza, és sok más fejlesztést.
Alapból ingyen két repülhető gép van(Su-25T, TF-51 Mustang), ezek mellé lehet több géphez való hozzáférést venni.

Tudom ajánlani a -70%-os Black Shark 2-t (Kamov Ka-50) a helikopter bolondoknak, a -70%-os A-10C Warthogot tankelleneseknek, de messze a legjobb ár-érték arányú modul a -70%-os Flaming Cliffs 3 a 7 repülhető gépével(F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S and Su-25), a -70%-os Combined Arms pedig jópofa kiegészítés amivel a földi egységeket is tudjuk irányítani. Combined Arms-t nem tudom nyugodt szívvel ajánlani különállós stratégia-akció-tankszimként(én arra számítottam :B ), de egy repcsi mellé felderítgetni, vagy a problémás ellent földi légvédelemmel kiiktatni azért nem rossz, és némi késő hidegháborús tankolódás is belefér Wargame AirLand Battle/Red Dragon fanoknak akik közelről szeretnék látni a háborgást.

Többi modul is jó aki épp a régebbi gépeket szereti, de azok nem kaptak rendes leárazást, így elég drágák még. :(

Szovjetorosz testvéreinknél még nagyobb a zakció, A-10C/BS2/FC3 3 kulcs környéke 8 euró helyett, Combined Arms 2 kulcs 11 euró helyett(!!), több vételénél kedvezmény. :DDD


[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78767) SenorGrande válasza cskamacska (#78766) üzenetére


SenorGrande
senior tag

"Maga a játék egy komolyabb repszim folyamatos fejlesztgetéssel, bővítgetéssel, és egész szép jövővel."

Bár igaz lenne ez a mondatod. Hónapok óta "repülhetetlen" multiban a cucc, és nyoma sincs, hogy megpróbálnák helyrehozni a szinkronizációs problémát. Ígéretek évek óta az ablakban (Nevada?!), és szemlátomást semmi koncepció nincs a modulok megjelenése mögött sem.

Nem is ebből él meg ED, hanem a hadseregnek fejlesztett szimből, ezt meg csak összekalapálják az onnan kipotyogott morzsákból.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#78768) szami777


szami777
addikt

Bundlestars Immortal bundle

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78769) cskamacska válasza SenorGrande (#78767) üzenetére


cskamacska
addikt

Single megy, multihoz én nagyon kevés vagyok. :B
Új gépek típusaiban én sem látom a logikát, hogy kerül egy 20. század végi csatatérre a Bf 109, meg a Mustang, mikor korhű járművek és pályák sincsenek hozzájuk. De az ígéretek szépek, az EDGE motor pedig tényleg a küszöbön. Hogy egészen pontosan mi jön vele, az majd kiderül. Pletyka szinten az terjed, hogy közösségi segítséggel egy rakás új gép érkezik.

Mindettől független, a DCS-el azért el lehet szórakozni jelen formájában is, orosz közvetítéssel pedig magyar pénztárcával is megfizethető a leárazás ideje alatt. Erősen sajnálom, hogy nem jutottam el előbb a posztolásig. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78770) warcat


warcat
veterán

No lyányok,hogy is van ez akkor,most alienwares bétakulcsra megkaptuk a Defense Grid 2-t ingyen?Mert a kártyáit kifarmolhatónak jelzi(lőjjétek is be míg van áruk)

EA: It's in the crate!

(#78771) i2k válasza TBT (#78762) üzenetére


i2k
senior tag

No, akkor ezt várom meg 990 Ft-ra... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78772) i2k


i2k
senior tag

Humble Bundle Store: Metro Last Light Complete - 5 euro
Party of Sin meg 0,8 euro

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78773) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Most egész jó játékok lettek leárazva a Humble Store oldalon!:)

Mondjuk nálam a Far Cry 3-at nem is mutassa valamiért az oldal. :B

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78774) i2k


i2k
senior tag

STEAM-en most[/] Warner Bros Publisher Weekend van

Emellett: 50%-on az "Age of Wonders III" - 20 euro

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78775) maross válasza ViharVadász (#78773) üzenetére


maross
veterán

Our darker purpose mennyire valtotta be a remenyeket? lett belole binding of isaac utod?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78776) i2k válasza ViharVadász (#78773) üzenetére


i2k
senior tag

A Far Cry 3-at nem is látom a bolt kínálatában.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78777) TBT


TBT
addikt

FINAL FANTASY XIII előrendelhető a Steam-en!

Október 9-én érkezik.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78778) Lackki válasza maross (#78775) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt ha jól tudom Gergely Gizella rajzolta :)
(logartis néven művészkedik)

Privátot hamarabb észreveszem

(#78779) ViharVadász válasza i2k (#78776) üzenetére


ViharVadász
őstag

A kép alján írtam én is, hogy én sem látom valamiért a Far Cry 3-at. Lehet ezt a játékot csak néhány régióban lehet látni.:D
#78775 maross Sajnos nem tudom, nem ismerem a játékot, de videók alapján egy kellemes játéknak tűnik. Bár igaz, ez mit sem ér úgy, hogy nem volt alkalmam játszani a játékkal. :B

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78780) TBT válasza i2k (#78771) üzenetére


TBT
addikt

Az nem mostanában lesz szerintem.
De 990 Ft-ért én is megveszem majd "upgradeként". Addig is elegendő számomra az "alapjáték". :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78781) warcat válasza i2k (#78776) üzenetére


warcat
veterán

Far Cry-ért el kell utazni gyorsan Amerikába.De felesleges megvenni,jobban jársz amazonnal akció idején,Steam kulcsot adnak ugyanannyiért amibe a Uplay verzió kerül.
Deluxe van leakciózva egyébként 7.99$-ért ami jó ár,de volt már 7.50$ is igaz csak tévedésként

EA: It's in the crate!

(#78782) i2k válasza TBT (#78780) üzenetére


i2k
senior tag

Tény, hjogy nem mostanában. :=(
Lehetne végre már egy olcsó Need For Speed All In One Bundle...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78783) i2k válasza warcat (#78781) üzenetére


i2k
senior tag

Nem sürgős a Far Cry 3... Majd valamelyik STEAM/Amazon (ahogy írod) akcióban, a közel vagy távoli jövőben.
Nem játszottam végig sosem, de a csúnya verziót kipróbáltam annak idején.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#78784) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Megjött a heti Humble Weekly Bundle: Merge Games. Benne:
Bármennyit fizetünk, az alábbiakat kapjuk:Lexica, Deadly 30, Bridge Constructor Medieval, Battle Group 2
6 dollár felett: Commandos Collection, The Book of Legends and Deadly Premonition: The Director's Cut
9 dollár felett: Meridian: New World (Early Access Game)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78785) warcat válasza ViharVadász (#78784) üzenetére


warcat
veterán

Meh,a Meridian csábító már egy ideje be akarom szerezni,de a középső tier bundliszökevény mind.

EA: It's in the crate!

(#78786) maross válasza warcat (#78785) üzenetére


maross
veterán

hatha van aki 6$-t vesz, es rafizetsz neki

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78787) TBT válasza warcat (#78785) üzenetére


TBT
addikt

A Meridian engem is vonz. Summer Sale-ben 50%-os kedvezményben volt Steam-en azt hiszem, így meg merem kockáztatni, hogy 66-75%-ot kapni fog Karácsonykor. Addig várok vele, annyi pénzt csak megér.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78788) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Ha valakinek megmaradna egy Bridge Constructor,azt szívesen átvenném :)

just leave me alone

(#78789) cskamacska válasza warcat (#78785) üzenetére


cskamacska
addikt

A magyar Meridian is ugyanúgy bundliszökevény. :P Egész tűrhetően néz ki, sztori és nem RTS részek jópofák, szinkron hangok kellemesek, zene közepes, production value-re okosan lett költve. De a lényeg, az építgetős RTS rész az bezony egyszerű és bénácska, hülye AI, gyenge küldetések, játékmenet így érzésre évtizedre le van maradva a konkurenciától. :( Inkább Dawn of War 1/2 három példányban, meg ráfizetnék a Starcraft 2-re, ha már mindenképp Sci-fi RTS.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78790) eami válasza Stockbauer79 (#78788) üzenetére


eami
addikt

PayPalon tudsz utalni? ;]

(#78791) Stockbauer79 válasza eami (#78790) üzenetére


Stockbauer79
tag

Ha lenne keret, megvenném :)

Ha kell valakinek innen valami,odaadom érte:

Xotic
Rush Bros
Enclave
Pid
Flashout2
Spacechem
Hazard Ops beta
Imagine Me Alpha/Beta
Dino D-Day
Astro Lords: Oort Cloud Exclusive Alienware Pack Ingame Key
Wizardry 6 & 7
Aerena - Clash of Champions - The Turn Based Arena Combat Game
Really Big Sky
Gun Monkeys
GTR Evolution + Race07 + RaceRoom Racing Experience

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#78792) tomsolo


tomsolo
őstag

Wow, Endless Legend immár final release.

Hell yeah!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78793) warcat válasza tomsolo (#78792) üzenetére


warcat
veterán

Miért jó ez nekünk,nem lenne jobb,ha még kalapálnák? :)

EA: It's in the crate!

(#78794) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Royal Quest Welcome Pack (Steam) ingyenes a GamersGate -en.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#78795) tomsolo válasza warcat (#78793) üzenetére


tomsolo
őstag

Eddig is kalapáltak. Aki szereti a CIV-et annak ez is tetszeni fog :)

De csak azért örültem meg neki mert tegnap vettem mint E/A és máris kész lett :) - szal pozitív példák is akadnak a korai hozzáférésű játékokban.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78796) pigster válasza csaba951 (#78724) üzenetére


pigster
senior tag

Kösz!

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#78797) szami777 válasza ZsZso (#78794) üzenetére


szami777
addikt

Köszi szépen. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#78798) duvi válasza ZsZso (#78794) üzenetére


duvi
nagyúr

Hálás köszönet :R

(#78799) ViharVadász válasza ZsZso (#78794) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szuper, köszi!:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#78800) Pangelus válasza ZsZso (#78794) üzenetére


Pangelus
tag

Köszi
azon már meg sem lepődök ,hogy sg-n is felbukkant de ,hogy a Warlock +Receiver -ből is van aki bespájzolt több 100copyt és árulja na az :(((

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.