Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73351) dejaris válasza Dilikutya (#73350) üzenetére


dejaris
addikt

Nem tudsz megvenni regebbi jatekot, love hibaja. A kiadok feleslegesen ket vedelmet tesznek bele, live hibaja. A kiadok nem foglalkoznak veled es nem szedik ki, live hibaja. Hmm... Egyebkent ertelme csak annyi, hogy mig az atom stabil steam hozza a formajat, addig lehet valamin jatszani is.

(#73352) Dilikutya válasza dejaris (#73351) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a Steam-el még soha nem volt gond! Egyszer nem tudtam rajta játszani, 3 éve karácsonykor, mert szenteste hajnalban valami fasz kibelezte a T-Home elosztó szekrényét a sarkon.

Valaki csak felelős a GfWL-ért. És azért mindez a puszta léte miatt van. A kiadók felelősek nyilván, de attól még hadd ne szeressem, és fenntartom a jogot, hogy értelmetlennek tartsam, és a pokolba kívánjam. Ha választani kell, hogy a Steam, vagy a teljesen funkciótlan GfWL...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73353) BoneDragon válasza VitaD5 (#73331) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem csoda... Ennyi felesleges off hsz-t nem látott a világ. Komolyan egyesek úgy viselkednek mintha kötelező lenne itt mindent megbeszélniük.

(#73354) eami válasza BoneDragon (#73353) üzenetére


eami
addikt

akarsz beszélni róla? :-)

(#73355) BasketWink válasza Dilikutya (#73352) üzenetére


BasketWink
csendes tag

érdekes hogy én simán tudtam játszani gta 4-el és max payne 3-al is a "szar" live simán bejelentkezett és mentett adta az achikat és semmi baj nem volt vele... biztos elromlott az enyém :( :DDD ;]

(#73356) reelc válasza Crytek (#73337) üzenetére


reelc
veterán

Este 23:00 körül igényeltem, fél hatra jött meg a levél, a profilomhoz csapták.

(#73357) ayo


ayo
addikt

ezen a héten és a következő héten is sok sorolás lesz:) hajrá

THIEF

http://jateknaplo.blog.hu

(#73358) Dilikutya válasza BasketWink (#73355) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ment a Live? A saját gépemen lévő mentésekkel játszok, ha nem jelentkezik be, a játék azokat se látja. Nagy szükség van ám így rá, nem is felhőbe ment. Akárki akármit mond, az egy teljesen fölösleges gány kliens, egy trágya, teljesen értelmetlen. Nem most, már akkor ki kellett volna ganajozni a játékokból, amikor a Steam-re kerültek. A SecuRom-ot is kidobták belőle, az is a vásárlókat szívatta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73359) dejaris válasza Dilikutya (#73358) üzenetére


dejaris
addikt

Erdekes mas jatekoknal nincs ilyen gond a mentesekkel sot meg a felhozes is megy. De hat a rockstar szent es serthetetlen.

(#73360) cskamacska válasza dejaris (#73351) üzenetére


cskamacska
addikt

Te most már komolyan annyira utálod már a Steam-et, hogy a Games for Windows LIVE! kliensét hozod ellenpéldának? Pont azt? :Y Azért ennyire még Lackó sem fanatikus. :DDD

más

Space Engineers vagy 7 Days To Die? Esetleg másik játék?

Kellene nékem egy Minecraft szerű kooperatív játék, mert barátom oda van azért a legószimulátorért, de én meg nagyon erősen rühellem. Ez a két alternatíva jobbnak néz ki, mint a többi Minecraft klón(CastleMinerZ borzalmasan gyenge minden téren, Ace of Spades-ben alig van mit csinálni rosszul megvalósított lövöldözésen kívül, többi sok százat még nem próbáltam), árban kb egyenlőek(seftelve), azt viszont nem tudom mennyire fognak még továbbfejlődni, mennyire jó velük játszani coopban, mennyire népszerűek coopon kívül, kvázi mennyire éri meg a befektetést egy ilyen indie izéke.

7 Days To Die a Minecraft túlélő módjának kibővített változatának tűnik a vár és mozaiképítés kárára, barátom szereti a zombikat, de nem tudom egy nagyobb búvóhely kialakítása, és nagy mennyiségű ellátmány felhalmozása utána mit lehetne ott magunkkal kezdeni.

Space Engineers meg Kerbal Light-nak tűnik legózással, de ahogy nézem sok mindent utána nem lehet az épült hajókkal csinálni, még egy egyszerű "bespawnolok egy megépített hajót és megtámadom a játékost" féle horde survival módra sem futotta, pedig egy kis bővítéssel nekem rettentően tetszene az űrlövöldözés. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73361) ayo válasza cskamacska (#73360) üzenetére


ayo
addikt

kerbal nem jöhet szóba? nekem az nagyon bejött

http://jateknaplo.blog.hu

(#73362) cskamacska válasza ayo (#73361) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt hogyan lehet coopban játszani? Space Engineersben legalább közösen összelegózhatjuk, és utazhatunk vele, és.. na ez az, hogy utána mi van? :)
Kerbal-al, már ott megakadnánk, hogy nem aktívan közösen pakoljuk össze(legalábbis semmiképp nem látványosan, coop youtube videók nem térnek el a single játékmód bemutatásától), és gondolom valahogy közösen vezetni is lehet

Áh, nincs hivatalos coop/multiplayer, csak egy félig működő coop mod. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#73363) bdavid94 válasza cskamacska (#73360) üzenetére


bdavid94
tag

Nekem megvan a Space Engineers és bátran merem ajánlani, majdnem minden csütörtökön jön hozzá patch ami kisebb-nagyobb újításokat tartalmaz. Érezhető a játékon, hogy a fejlesztői nem csak lehúzni akarják az emberről a pénzt.

Mondjuk jelenleg szerintem a Space Engineersben jelenleg kreatívban éri meg játszani a túlélős része még nem nagyon erős, mert nincs semmi ellenség max a meteor záporok.

[ Szerkesztve ]

(#73364) sittes79


sittes79
addikt

Innét megy a vásárlás, mint amazonból amcsi címmel esetleg?

(#73365) kyowolf válasza cskamacska (#73360) üzenetére


kyowolf
csendes tag

Én a StarMade-el szórakoztam jópár órát. Elősször coop módjára gyűjtögettünk és űrbázist építettünk, majd áttorkollott az egész deathmatchba. Nem tudom mennyire gyorsan fejlesztik, én 1éve játszottam vele, akkor elég igéretesnek tűnt.

(#73366) csaba951 válasza sittes79 (#73364) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem esélyed sincs, ha nincs USA-ban kibocsájtott credit/debit kártyád! :(

(#73367) zsolt200


zsolt200
tag

Tudom hogy nagy kérés, de valakinek nincs Sniper Elite v2höz kártyája? 4 megvan de a többit ugye nem adja meg, van egy 5ödik is de abból meg már van egy. Szeretnék végre egy kitűzőt készíteni :D

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#73368) zone válasza zsolt200 (#73367) üzenetére


zone
őstag

[link]...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#73369) Mate válasza zsolt200 (#73367) üzenetére


Mate
nagyúr

(#73370) zsolt200 válasza zone (#73368) üzenetére


zsolt200
tag

köszi :)

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#73371) Shifty01 válasza Crytek (#73349) üzenetére


Shifty01
tag

Akkor beaktiválom én, mert én nem raktam be magamnak, mert ugy voltam vele életben nem jatszok vele ha kell odaadom.

Szerk: Elkérte más.

[ Szerkesztve ]

(#73372) djculture


djculture
félisten

Betyáros 11 dollárért beszerezhető az egész saints row sorozat:

[ Szerkesztve ]

(#73373) maddionmax válasza djculture (#73372) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ha a Season Pass tartalmazna is valamit, akkor értelme is lenne megvenni, de így... :F

(#73374) v-paci válasza djculture (#73372) üzenetére


v-paci
aktív tag

Már "ügyesen" javították az árakat :(((

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#73375) -Nemtom- válasza djculture (#73372) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Múltkor megvettem, és orosz zár volt rajta annak ellenére, hogy nem írják.

(#73376) ZsZso válasza v-paci (#73374) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem, akkor látod ezeket az árakat, hogy Oroszországban élsz.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#73377) #79621120 válasza djculture (#73372) üzenetére


#79621120
törölt tag

lassú vagyok

[ Szerkesztve ]

(#73378) djculture válasza -Nemtom- (#73375) üzenetére


djculture
félisten

Simát vettél mert annál jelezve is van...

(#73379) #79621120


#79621120
törölt tag

Saints Row IV:
Region Locked: This game is region locked. Please remember this if you purchase the game while abroad and that this also applies when you gift the game, so avoid sending this item as a gift to someone in another country.

(#73380) section9 válasza djculture (#73372) üzenetére


section9
őstag

Saints Row 4 (EU) + Season Pass vagy Saints Row 4 Game of The Century vagy a Franchise Pack + Season Pass éri meg jobban ha a többi rész már megvan? :R

[ Szerkesztve ]

(#73381) djculture válasza section9 (#73380) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk euroba se drága 9.90 ( £7.50 fontba) az alap meg 2.5 (2 fontba) a seasson pass és kiküldtek rá mindenkinek aki bevan regelve egy 20%-os kupont.

[ Szerkesztve ]

(#73382) -Nemtom- válasza djculture (#73378) üzenetére


-Nemtom-
senior tag


(#73383) maddionmax marossnak hála mág jól is jöttem ki belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#73383) maddionmax válasza -Nemtom- (#73382) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ha előbb dobod be ide kérdésként, akkor megmondtam volna, hogy ruszkit kapsz, sajnos futottam már vele lyukra :(

Szerk: Bocs, látom május,...

[ Szerkesztve ]

(#73384) djculture válasza -Nemtom- (#73382) üzenetére


djculture
félisten

Akkor ezt is tudjuk marad az euros vagy font ára...

[ Szerkesztve ]

(#73385) duvi


duvi
nagyúr

Tudom, hogy Uplayes, de szerintem ennyiért nem rossz ár (magyar felirattal):
Splinter Cell Blacklist Upper Echelon Edition 1 990 Ft

[ Szerkesztve ]

(#73386) djculture válasza duvi (#73385) üzenetére


djculture
félisten

Ja annyiért elég jó. Most nézem már a szerencsétlen kecskeszimulator is régiókodott kapott :
csak Lengyel Cseh Szlovák Magyar országokból játszható...

[ Szerkesztve ]

(#73387) Agyzuzo válasza djculture (#73386) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"MEKbolondultunk" - ja, azt látom... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#73388) duvi


duvi
nagyúr

És még egy jó áras ajánlat a CDgalaxsitól:
Borderlands Game of the Year Edition 1 990 Ft

(#73389) maross válasza duvi (#73388) üzenetére


maross
veterán

na ez nice

eltekintve ettol "A játék kódja a Steam-en nem aktiválható." :)

meg ettol, barmit is jelentsen a jatekra nezve:

" A Gamespy megszűnt. A multiplayer szerverek régebbi játékok esetében megszűntek, újabbak esetén pedig némelyek elköltöztek. Részletek a kiadó oldalain."

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#73390) Agyzuzo válasza maross (#73389) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez csak annyit jelent hogy a telepítés után RELOADED aktivátor használatával indítható a játék. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#73391) section9 válasza Agyzuzo (#73390) üzenetére


section9
őstag

RELOADED offline DRM kliens. :D

(#73392) Anonymus X válasza maross (#73389) üzenetére


Anonymus X
tag

A Borderlands GOTY dobozos változat kódja csak a DLC-k aktiválásához és/vagy letöltéséhez kell (azt hiszem az itthoni kiadásban a kód letöltőkódként is funkcionál, míg pl. a UK kiadásban lemezen adják a DLC-ket). Sosem lehetett Steamen aktiválni. Ami viszont hamarosan valószínűleg megváltozik, mivel a Gearbox/2k Steam alá viszi a játékot a multi miatt (a Civilization IV-hez hasonlóan) és a dobozos változat aktiválható lesz Steamen. Info

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#73393) #79621120


#79621120
törölt tag

(#73394) cikasz válasza ayo (#73357) üzenetére


cikasz
őstag

Nem akanék sutának tűnni , de a steam fióknevet is a tárgyba irjuk be?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#73395) zone


zone
őstag

Elő lehet rendelni a Gods Will Be Watching játékot, a demó alapján érdekesnek ígérkezik.

Reboot Bundle 5.0 első 2 napban 1.79 € (vagy $1.99)
Mount & Blade
Blades of Time Limited Edition
UFO Extraterrestrials Gold
Thunder Wolves
Puzzle Kingdoms
Storm: Frontline Nation

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#73396) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Serious Sam franchise -> -85%

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#73397) Dilikutya válasza huskydog17 (#73396) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már majdnem olyan jó ár, mint tavaly a Humble Bundle-ban. De csak majdnem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73398) Heavyrain válasza zone (#73395) üzenetére


Heavyrain
őstag

Jó látni egy magyar karaktert is az előzetesben :DDD

(#73399) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Crysis franchise -75%
Dead Space franchise -75%

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#73400) Dilikutya válasza huskydog17 (#73399) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet berántom a Dead Space 2-őt ennyiért, az 1. és 3. megvan Humble-ból. Bár játszani még nem játszottam, csak az elsővel pár percet még warez korában. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.