Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73751) warcat válasza djculture (#73748) üzenetére


warcat
veterán

Nincsenek semmiféle orosz árak,csupán EU-n kívüliek, dollárban, VAT-tól mentesen,ezt már megemlítettem jópárszor bundliknál.

EA: It's in the crate!

(#73752) neato3loco válasza sultansmith (#73747) üzenetére


neato3loco
senior tag

Személy szerint addig nem fizetek egy játékért, még 50 videót, 10 streamet, 30 leírást nem néztem-láttam-olvastam róla. :D

(a számok nem valósak)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#73753) djculture válasza warcat (#73751) üzenetére


djculture
félisten

Ja insane 2 :

[ Szerkesztve ]

(#73754) Csapoati válasza #79621120 (#73743) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az még nem is olyan drága. Meg ne légy gonosz, lehet, hogy még a GMG-s szavazásból maradt. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73755) warcat válasza djculture (#73753) üzenetére


warcat
veterán

Bundliknál nekem fillérre pontosan számol el,az egyedüli bukó a szabados árfolyam amin az eurós balanszomat váltja,mindenesetre a 3.99 USD-s bundliért 3.07€-t kérnek,ami stimmel.

EA: It's in the crate!

(#73756) sittes79


sittes79
addikt

Van bioshock 1-2-őm csere-bere fogadomra, ha vkit érdekel?

(#73757) djculture válasza warcat (#73755) üzenetére


djculture
félisten

Bundlikat nem néztem de a storeban kicsit mellbe vágott hogy 20%-al olcsóbb árakat mutogat a szokásos mobilos trükkel..

Szerk megnéztem a bundlekat is és tiszteletbeli hülyének neveztem ki magamat hogy eddig ez nem jutott eszembe, betyár árdiferencia van...

[ Szerkesztve ]

(#73758) sultansmith válasza Edorn (#73749) üzenetére


sultansmith
senior tag

Október 7 a release date. 3 hónappal megjelenés előtt már menni fog a hype és már elő lehet rendelni egy olyan játékot, amiről még semmit sem tudunk.

Ez az egész előrendelés kicsit megöli a minőségi játékgyártást valahol...

Nem tudnék még egy olyan esetet mondani, amit előre kifizetnék úgy, hogy csak videókat és képeket látok róla.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73759) neato3loco válasza sultansmith (#73758) üzenetére


neato3loco
senior tag

Aki teheti, úgyis megveszi. Másrészt támogatja/od a fejlesztőket.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#73760) djculture válasza djculture (#73757) üzenetére


djculture
félisten

]

Szóval akkor itt szépen látszik az adó mértéke..

[ Szerkesztve ]

(#73761) sultansmith válasza neato3loco (#73759) üzenetére


sultansmith
senior tag

ha megjelenés utáni vásárlás is támogatja a fejlesztőket.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73762) tipuka


tipuka
addikt

ide is beírom, hogy: Bioshock 1-emet cserélem The Darkness II-re, és/ vagy pár kártyáért is jöhet a The Darkness II / Bureau. :) (nincs pénzem bankkártyán még, azért írok)

(#73763) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ha valakinek nem kell, én is elfogadom.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#73764) csaba951 válasza sultansmith (#73758) üzenetére


csaba951
veterán

>Nem tudnék még egy olyan esetet mondani, amit előre kifizetnék úgy,
>hogy csak videókat és képeket látok róla.

Pedig a Grand Theft Auto V pont ilyen! :D

(#73765) i2k válasza csaba951 (#73764) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem még a GTA 4 sincs meg sem STEAM-en, sem dobozosban.
Az 5-höz meg gépem nincs [garantáltan tele lesz a net sírással].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#73766) sultansmith válasza csaba951 (#73764) üzenetére


sultansmith
senior tag

Azt már kipróbálhattad konzolon. Nem csak képek és videók vannak róla, hanem tesztek egész armadája, ráadásul már kint van majd egy éve...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73767) dejaris válasza sultansmith (#73766) üzenetére


dejaris
addikt

Ez meg nem garancia a port minosegere.

(#73768) sultansmith válasza dejaris (#73767) üzenetére


sultansmith
senior tag

nem azt mondtam, hogy "nem vennék átportolt játékot, mielőtt meg nem győződtem a port minőségéről", hanem azt, hogy rendelnék elő játékot.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73769) velizare válasza sultansmith (#73766) üzenetére


velizare
nagyúr

én tudok pár ilyen címet.
civ 6 és mellette sok firaxis cím, sleeping dogs: triad wars, crusader kings 3 (ha lesz) és mellette sok paradox cím, saints row 5, ac 5, tes, elite: dangerous, stb.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#73770) sultansmith válasza velizare (#73769) üzenetére


sultansmith
senior tag

ezek a címek most mire is voltak példák?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73771) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A korábban linkelt és behalt Really Big Sky kulcsosztás újra elindult!

(#73772) pokers


pokers
senior tag

30%-os kupon a GMG-n:
- Sniper Elite 3
- Spin Tires
- GRID Autosport
- stb

(#73773) DJGABI válasza sultansmith (#73747) üzenetére


DJGABI
addikt

ez még jó is lehet (sztem A: CM-el se volt gond, főleg 1 dodóért) már akinek bejön ez az Amnesia-s, jumpscare-es vonal.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73774) oriic válasza sultansmith (#73747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ez a játék jobb lesz azért mint a CM.

Live-Die-Respawn

(#73775) sultansmith válasza oriic (#73774) üzenetére


sultansmith
senior tag

muszáj neki, a colonial marines akkora bukta volt, amekkorát rég láttunk. tudjátok hogy van ez a pudinggal, meg az evéssel...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#73776) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hátha kell valakinek ilyen is:

In Alien: Isolation - Nostromo Edition, you will play as Ellen Ripley's daughter, Amanda, in her quest for the truth about her mother's disappearance. You will quickly realise that you are not alone and discover the true meaning of terror.

Today, GMG gives you the chance to pre-purchase your copy with the best deal you'll get before the launch: a 25% voucher.
ALIENI-SOLATI-ON25PC

On top of this, if you pre-purchase Alien: Isolation - Nostromo Edition, you will receive Crew Expendable as a free bonus, which gives you the chance to play one of three surviving original crewmembers and relive the movie.

The code is valid until 4pm on Monday 14th of July 2014.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73777) warcat


warcat
veterán

A CM után pofátlan ez a dlc csalogatós,kedvezménymentes elővétel.
Szerk: nem használható fentivel kredit,simán megveszed ennyiért itthon dobozosként,illetve délután még nem volt zár se a játékon, 20 euró ruszkiktól,mindegyik bőven elveri gmg-t,homokdűnét és felejtést nekik

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#73778) oriic válasza sultansmith (#73775) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, szerintem van annyi eszük, hogy nem esnek bele ugyanabba a hibába.

Live-Die-Respawn

(#73779) ayo


ayo
addikt

én c64 óta kb az alien vs predatorral játszottam ami alien és tetszett. valahogy nem megy ez nekik - gondolom nem is számítanak nagy preorderre az előző után :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#73780) djculture válasza oriic (#73774) üzenetére


djculture
félisten

Hát engem nagyon nem győzött meg. Bujkálgatni az alienek elől fegyver nélkül.. hagyjuk már. Nemértem minek kell elszrni a sorozatot olyan dolgokkal ami teljesen ellentétes a filmekkel..

[ Szerkesztve ]

(#73781) oriic válasza djculture (#73780) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most miért Ripley is bújkált egy ideig a filmekben:DDD

Live-Die-Respawn

(#73782) dejaris válasza djculture (#73780) üzenetére


dejaris
addikt

Napi djc. Lattad egyaltalan valamelyik filmet is, vagy csak avp szint jutott?

(#73783) bullseye válasza djculture (#73780) üzenetére


bullseye
addikt

Például az első résszel, amikor a legénység nagyját simán kinyírja a lény, hiába próbálnak ügyeskedni? Ripley is csak menekült előle a végén, csak a forgatókönyvírók egyike járt a lénnyel, és szólt neki a mentőkabinról, hátha úgy túléli...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#73784) djculture válasza dejaris (#73782) üzenetére


djculture
félisten

Megvan az összes része bluray kiadásba régi új szinronnal. Nemsokára amúgy a mozik is adni fogják megint, felújitva állitólag feliratosan.

[ Szerkesztve ]

(#73785) dejaris válasza djculture (#73784) üzenetére


dejaris
addikt

Es? Felolem aztan 16-os filmszalagot is gyujthetsz, mit sem er, mivel fogalmad sincs, mi van benne.

(#73786) djculture válasza dejaris (#73785) üzenetére


djculture
félisten

Te verziódba biztos szekrénybe bújkál Ripley tudom, mert a játékból ilyen hülye videókat mutogatnak.. Na mindegy szokásos agyatlan játéknak tökéletes lesz mint az előző rész. Téma off

[ Szerkesztve ]

(#73787) wjbhbdux válasza djculture (#73786) üzenetére


wjbhbdux
veterán

survival horror, nem FPS.

/s

(#73788) eami válasza djculture (#73786) üzenetére


eami
addikt

szerintem pattintsd be a lejátszóba az első részt, tényleg nem emlékszel már rá :U

(#73789) arty válasza djculture (#73780) üzenetére


arty
veterán

Szerintem te nem is láttad az Alien-t ...

Nem csak lövöldéből áll a világ.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#73790) Dyingsoul válasza djculture (#73786) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ilyeneket nem mond az igazi alien rajongó, aki látta az első részt... Mert az az igazi agyatlanság ha valaki elfelejti, hogy honnan indult ki ez az egész. Én annak idején 7 évesen láttam az első részét a TV-ben adták az mtv1-en 95-ben asszem... nagyon fostam tőle, de felvettük vhs-re és párszor még újranéztem. Szerintem akik hozzám hasonlóan az első résszel kezdték vagy csak látták és tetszett nekik, azok nem mondanak ilyeneket a játékra pláne az eddig látottak alapján.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#73791) tabi.tamas


tabi.tamas
csendes tag

50%-KAL OLCSÓBB Sparkle 2 Evo kupon 17-ig felhasználható. Ha valakit érdekel írjon rám.

(#73792) Polllen válasza Dyingsoul (#73790) üzenetére


Polllen
nagyúr

A játékban láttam olyan részletet, ahol konkrétan az asztal mögött rejtőzik főhősünk és hangosan szuszog a stressztől. Alien barátunk pedig elsétál mellette, mert nem veszi észre... :U

Az Alien hatalmas film, ahogy mondod befosatós, de az ott és a folytatásokban megismert lényeg nem ennyire bénák. Még egy ember ellen se jönne be, ha ennyi zajt csapsz.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#73793) eami válasza Polllen (#73792) üzenetére


eami
addikt

majd meglátjuk de ez lehet tipikusan olyan hogy a főszereplő éli meg ilyen hangosnak, mint amikor hangosan hallod dobogni a szíved, amit persze senki más nem hall rajtad kívül :)

(#73794) Polllen válasza eami (#73793) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha ez így van, egy kutya is kiszagol egy pillanat alatt. :DDD

Amúgy az eredeti filmben is Ripley-nek mákja volt, hogy nem találkozott vele össze f2f, csak amikor éppen kómázott. Esélytelen ellene minden, ha nincs valami nagy kaliberű fegyvered. (és akkor se biztos, hogy túléled)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#73795) FollowTheORI válasza Polllen (#73792) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet nincs füle... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73796) Dilikutya válasza djculture (#73780) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagyjából mindegyik részben bujkáltak valameddig előlük.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73797) DeFranco válasza Dyingsoul (#73790) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a film akkor bugos és szar.

;]

(#73798) kyowolf válasza DeFranco (#73797) üzenetére


kyowolf
csendes tag

Ne hadd ki, hogy lassú, akció szegény, túl retro a mai fiataloknak :)

(#73799) FollowTheORI válasza Dilikutya (#73796) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A másodikban pl a kiscsaj akit megmentenek pl egész sokáig. Tehát simán lehet hogy nincs hallásuk meg szaglásuk... én sosem olvastam utána milyen érzékekkel rendelkeznek. :D

Ezen nem fog múlni, de előrendelni biztos nem fogom a játékot, megnézem majd mit írnak róla megjelenés után... mert most még aki kipróbálta azis odavan érte. (Pl a PCGAMER újságírója)

Egy esetben venném meg, ha nem bannoltak volna Playfire-ből és ingyen vagy nagyon olcsón lenne. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73800) eami válasza FollowTheORI (#73799) üzenetére


eami
addikt

hehh, szóval végül mégiscsak ban volt? csak nem SAM? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.